Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
népszerűtlenAserionFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
121. hozzászólás - 2008.12.24. 10:03:31
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik a 3. világbeli békésebb szabályrendszer, de egyenlőre mégsem fogok beregisztrálni oda, mert nem akarom törölni a karaktereim (főleg a szövetség miatt, de lehet még meggondolom) és 3 világ már sok nekem (a kérdőívben ilyen lehetőség nem volt ezért a 2. kérdésnél kénytelen voltam a nem, nekem ez nem kihívás-t nyomni pedig nem ez az igazság).
A legjobban annak örülnék, ha a 2. világot alakítanátok át a 3. szabályrendszere alapján.
Pontszám: 3.67
közellenségBalu15Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
122. hozzászólás - 2008.12.24. 11:04:17 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Na ze tök jó lezs tuti reggelek.
Pontszám: 1.67
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
123. hozzászólás - 2008.12.24. 13:09:14 (Válasz Balu15 #122 hozzászólására.)
Idézet: Balu15 - 2008.12.24. 11:04:17
Na ze tök jó lezs tuti reggelek.

Na, ez tök jó lesz, tuti regelek.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 6.70
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
124. hozzászólás - 2008.12.24. 17:27:17
Én egy nagy hiányosságot érzek a játékban.
Nagyon kevésnek tartom a jó válaszokra adott 10% jutalmat. Úgy is mondhatnám, hogy sokallom a rossz válaszra kapott 100% potyapremizálást. A tudást, és tudásvágyat
jobban kellene ösztönözni. Esélyt kellene adni az agresszív, de sötét harcosok ellen. Az intelligensebb és korrektebb stratégákat kellene hagyni jobban érvényesülni. A többiek tanuljanak (vagy áldozzanak).
Pontszám: 9.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
125. hozzászólás - 2008.12.25. 11:22:17
Moved to correct topic!
A hozzászólást Birka módosította 2008.12.31. 00:32:15-kor
Pontszám: 5.13
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
126. hozzászólás - 2008.12.25. 11:39:36 (Válasz Haltintop #124 hozzászólására.)
Lehetne, hogy a kvízes hozzászólásokat a kvízes topicba írjuk? Köszönöm.

Birka, lehet, hogy csak én vagyok körülvéve kényeskedő, nyafka bőgőmasinákkal, de mostanáig összesen nyolc ismerősöm hagyta abba azért a játékot, mert elege lett abból, hogy állandóan le van verve a karaktere, és a szövetségük nem tud fejlődni, mert öt másik szívja nonstop a Lélekkútjukat. Van igény a békésebb világra, egyedül az a kérdés, hogy életképes lesz-e?
Talán ha az ősköveket másra is fel lehetne használni, mint vásárlásra és építésre, akkor nagyobb ösztönző erőt jelentene a vásárlásuk. Nem tulajdonságfejlesztésre és hasonlókra gondolok, hanem pl. a küldetések végleges eldobásáért őskővel lehessen fizetni.
Pontszám: 7.86
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
127. hozzászólás - 2008.12.25. 18:13:12
Nekem a 3. világ elképzelése tetszik, és lenne egy olyan javaslatom, hogy a pusztítás citadelláját onnan kihagyni, és vmi más épületet tenni helyette, ami jobban illik a 3. világ elképzeléséhez

És a 3. világban a küldetéseket is át kell alakítani, mert pl: a veszíts 200LE-t, úgy hogy te támadsz, az nem megvalósítható, legalábbis ha így marad a terv
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 8.25
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
128. hozzászólás - 2008.12.26. 11:12:09
Na,nekigyürkőzök,mert már egy ideje ezen gondolkodom,és ilyenfajta változtatási ötleteket nem nagyon találtam.

1.Fogalmam sincs,mennyire megvalósítható,de lehetne többféle fegyver,pajzs,páncél-de akár a hordák szerint is differenciáltan.Jelenleg gyakorlatilag szintenként megjelenik 2-3 cucc,és ennyi,mindenki ugyanazzal hadakozik.Valaki írta a fenőkövet,az sem butaság,én meg olyanokra gondolok,hogy tudhatna tűz/jég/akármilyen sebzést mondjuk egy kard,de csak bizonyos IQ esetén.Aki valamelyik tulajdonságát feltápolja x szintre,az tudjon használni annak megfelelő bónuszcuccost.

2.Nem nagyon érzem a hordák közti különbséget,de-kicsit magam felé hajlik a kezem-pl. aki smaragdos,az elég nagy hátrányban van.Miért?Ugye varázslatban vagyok jó.DE!Hányat is varázsolok egy portyában?Egyet.Közben mindenki üt rajtam kettőt-hármat.Pont olyanok,akik ugye a fegyveres dolgokat erősítik.Annyi előnyöm nincs a horda által,hogy én ezt egyetlen varázslattal kiegyenlítsem,főleg ha az el sem találja az ellent.

Talán értitek mikre gondolok,mert elég nehéz megfogalmazni.
Pontszám: 9.29
kedvelt tagGaborpivarcsiFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
129. hozzászólás - 2008.12.26. 11:57:44
Na, csakhogy a tevenevelgetők táborából is hozzászóljon valaki:

Én speciel pont egy olyan "teveklub" játékot kerestem az utóbbi időben, amire naponta kétszer ránézek, kiadom az utasításokat, növelem a tulajdonságokat, aztán szevasz. Ha hosszan akarok játszani, akkor van rá más alternatívám, egy netes játék engem amúgy se köt le igazán.

Viszont tevét meg hősembert nem akartam, így a végzetúr tökéletes alternatívát nyújt az ilyen "fantasy karakternevelgetőknek" is, mint én. Ugyan eddig a 2-es világon volt karakterem, és nem ért kudarcélmény egyáltalán, de ez a 3-as világ maximálisan azt fogja nyújtani, amilyet kerestem, így már ki is töröltem az eddigi karimat.

Persze az én hozzáállásomban nincs semmilyen versengésvágy, de nem is akarok napi 30 percnél többet beleölni a játékba. És ezzel szerintem többen vagyunk így, lévén nem mindenki AKAR hardcore játékos lenni.

Összefoglalva: nagyon tetszik a 3. világ békésebb hangulata, a prémium tagság előnyei pedig bőven megérnek havi 500 Forintot... Legalább megtérül, hogy nem bagózok. :-)))

Üdv: Pivi
V3 - Pivi
Pontszám: 8.50
népszerűThunderstormFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
130. hozzászólás - 2008.12.26. 16:18:13
Hát, érdekes lesz az biztos. Azt a részét nem tartom jó ötletnek hogy a vesztes nem veszít semmit. Valamennyit veszítsen, mert a játék ezzel a realitását veszíti nagy mértékben el. Játszottam én már ezer ilyen és ehhez hasonló játékkal, toltam én RPG ket, MMO-kat orrba-szájba, és játszottam a kocsmában a haverokkal vedelés közben MÁGUS-t. Ha nagyon lepuhítod a játékot akkor nem lesz izgalmas. Most még mindenki menne oda, de amikor 1 hónap után full prémiumosan, 10M LE -val a zsebedben ott fogsz állni, a legpengébb cuccokkal , egy szövetségben, ahol minden épület maxon van, és ránézel a statisztikára, és meg van 8E játékos aki ugyan így van, és nem tudod őket legyőzni, max abban hogy mennyi LE-d van, és vadászol meg portyázol állandóan, hogy meg tudd tartani a bérleted a top1000 ben, mert ott benn a sorrend percenként 60x fog változni.
-Ezzel nem akartam senkit elkedvetleníteni a szervertől, csak azt mondom hogy így magában egy idő után nagyon száraz és sótlan lesz. Persze, ez kikerülhető azzal, hogy a másik két szeró valamelyikén is tolsz egy karit.
Pontszám: 7
népszerűThunderstormFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
131. hozzászólás - 2008.12.26. 16:23:41 (Válasz Aserion #121 hozzászólására.)
Idézet: Aserion - 2008.12.24. 10:03:31
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik a 3. világbeli békésebb szabályrendszer, de egyenlőre mégsem fogok beregisztrálni oda, mert nem akarom törölni a karaktereim (főleg a szövetség miatt, de lehet még meggondolom) és 3 világ már sok nekem (a kérdőívben ilyen lehetőség nem volt ezért a 2. kérdésnél kénytelen voltam a nem, nekem ez nem kihívás-t nyomni pedig nem ez az igazság).
A legjobban annak örülnék, ha a 2. világot alakítanátok át a 3. szabályrendszere alapján.


Az elkábítana mint a féltégla. A 2. világot csak senki ne alakítgassa sehova. 3világot egyszerre nehéz vinni? Miért is? Mert rá kell szánni +10 percet, hát szerintem abba senki nem hal bele. Ne gondolkozz hanem regisztrálj fel, és ha úgy gondolod hogy nem tudsz ennyit vinni, eldöntöd hogy melyik nem kell. Törlitek itt mindannyian nagy látatlanba a karikat egy szerverért, amiről semmi biztosat nem tudtok, csak morzsákat hallottatok róla egy admintól, aki úgy kezdte hogy "valószínűleg", és amit magatok hozzá gondoltatok.
Pontszám: 7.67
irritálóBrutal86Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
132. hozzászólás - 2008.12.26. 20:32:33
Sziasztok!
Egy olyan felvetésem lenne, hogy a harmadik világban lehessen a helyes kvízkérdésekkel őskövet szerezni.Na nem sokat csak pl. 0.1-et.
Így a nem fizetős játékosok is gyűjthetnének a préniumért.
Pontszám: 2.25
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
133. hozzászólás - 2008.12.27. 12:37:50
Szervusztok!

Brutal: Az így semmiképp sem jó, napi két-három Őskő rengeteg... 100 helyes kvízkérdésért egy őskő már meggondolható, de azért ne termeltesd már ilyen gyorsan...

A többi szerveren is be lehet akár vezetni, talán segítene kicsit a nem prémiumos játékosokon, ha 200 helyes kvízválaszonként egy Őskövet kapnának. Így futná nekik egy-két fókuszkristályra, vagy állatfelszerelésre, de komoly előnyt nem tudnának felhalmozni belőle, pont a felszerelések ára miatt.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8
irritálóBrutal86Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
134. hozzászólás - 2008.12.29. 13:42:09
Hy
Még egy olyan dolog is eszembe jutott (bár lehet hülyeség), hogy az "Ellenség" valamilyen formában visszatér, és ellenük kell harcolnia a Végzeturaknak , Végzetúrnőknek.Esetleg regisztráció után lehessen választani melyik oldalon állsz, és a hordák is egybeolvadnának. (ez utóbbi viszon biztos sok fejlesztést igényel, és sok munkát, de talán egy 4. világban lehetséges!?)
Pontszám: 6
népszerűBandantFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
135. hozzászólás - 2008.12.29. 18:45:51
Hello.
Szerintem lehetne a világokban napi csoportos küldetés.
Ami abból állna hogy valaki csinál egy csoportot és abba az azonos hordatagok bejelentkezhetnének
és megvannak valamennyien választanak egy küldetést.Pl:győzzétek le az xy lényt.
És a végén mindenki kapna lélekenergiát vagy akár felszerelést.
Pontszám: 7
fórumozóTigristenFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
136. hozzászólás - 2008.12.30. 14:02:09 (Válasz Aserion #121 hozzászólására.)
w
A hozzászólást Tigristen módosította 2023.07.25. 15:13:36-kor
V1 Tigristen A gyémántsárkány rendje Gyémánt
V2 Tigristen MetalDragon Dinasztia Smaragd
V3 Tigristen Zafír
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
137. hozzászólás - 2008.12.30. 15:54:00
Na,pont most egy csatában 4-szer ütöttek meg,megszámoltam.Hol van ehhez az egy szem varázslatom?
Pontszám: 3
népszerűBandantFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
138. hozzászólás - 2008.12.30. 17:38:27
Hello.

A 3. világban lehetne a gyengébbeknek vagy akiket sokan támadnak egy segítő.
Ezeket a segítő zsoldosokat fel lehetne egy bizonyos szintig bérelni lélekenergiáért vagy őskőért.
Ezek segítenének a harcban más végzeturak ellen.
Aki amennyit fizet olyan erős segítőt kaphatna.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
139. hozzászólás - 2008.12.30. 18:50:02 (Válasz Bandant #138 hozzászólására.)
Ez már benne van az első két világban is, úgy hívják állat.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.75
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
140. hozzászólás - 2009.01.02. 19:04:20
Újabb "hülyeség" jutott az eszembe... Ahogy nő a szintem (13), tényleg elfogynak az ellenfelek, max. a klánok épületei döntenek a tudásról mint támadás, védelem stb. , és elég nehéz olyan karaktert találni, aki ellen biztosra megyek. Bevallom, én a portyázást az állataim fejlesztésére használom, ha csak tehetem. Nem lehetne "virtuális" ellenfeleket, mintegy küldetésformán beszerkeszteni? Lehetne szintenként is változó, ha meg tudom ütni, akkor oké, ha nem, akkor tudom hol a helyem, némi veszteség árán. (Kerüljön a dolog mondjuk 10 portyázásba.) Nyilván ha sokadszorra győzöm le, már ne kapjak ,csak töredékpontot (LE-re gondolok). Sokan nem is portyáznak, én azért próbálkozom, de nekem hiába sok a portyapontom, gyakorlatilag esélyem sincs elhasználni, tehát fejlesztem magam a kvízből, a küldetésekből és a vadászatból, és ennyi. Ahhoz nem fűlik a fogam,hogy 3-4-5 szinttel lejjebb támadjak valakit. Így viszont vagy építek a szövetségemben -és kapok szerencsét biztosan- vagy magamra költöm a pontokat és a szövetségem kiutál. Csak a vadászatból "túl gyorsan" lépek szintet, és nem lesz mögötte sem felszerelés, sem tudás. Tehát a következő szinten megint belép pár karakter, aki engem pécéz ki "felülről". De ez csak javaslat, még ha sokaknak nem is tetszik, ne vesszetek belém, plíz!
(Miklós,elsősorban a Te véleményed érdekelne.)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője