Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: világ3
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
141. hozzászólás - 2009.01.03. 00:22:29 (Válasz Noyo #140 hozzászólására.)
Idézet: Noyo - 2009.01.02. 19:04:20
Újabb "hülyeség" jutott az eszembe... Ahogy nő a szintem (13), tényleg elfogynak az ellenfelek, max. a klánok épületei döntenek a tudásról mint támadás, védelem stb. , és elég nehéz olyan karaktert találni, aki ellen biztosra megyek. Bevallom, én a portyázást az állataim fejlesztésére használom, ha csak tehetem. Nem lehetne "virtuális" ellenfeleket, mintegy küldetésformán beszerkeszteni? Lehetne szintenként is változó, ha meg tudom ütni, akkor oké, ha nem, akkor tudom hol a helyem, némi veszteség árán. (Kerüljön a dolog mondjuk 10 portyázásba.) Nyilván ha sokadszorra győzöm le, már ne kapjak ,csak töredékpontot (LE-re gondolok). Sokan nem is portyáznak, én azért próbálkozom, de nekem hiába sok a portyapontom, gyakorlatilag esélyem sincs elhasználni, tehát fejlesztem magam a kvízből, a küldetésekből és a vadászatból, és ennyi. Ahhoz nem fűlik a fogam,hogy 3-4-5 szinttel lejjebb támadjak valakit. Így viszont vagy építek a szövetségemben -és kapok szerencsét biztosan- vagy magamra költöm a pontokat és a szövetségem kiutál. Csak a vadászatból "túl gyorsan" lépek szintet, és nem lesz mögötte sem felszerelés, sem tudás. Tehát a következő szinten megint belép pár karakter, aki engem pécéz ki "felülről". De ez csak javaslat, még ha sokaknak nem is tetszik, ne vesszetek belém, plíz!

Erre ott van a térkapu.
Mondjuk a térkapun is lehetne fejleszteni, hogy állíthatnák rajta, hogy még erősebb lényekre vadásszak, még nagyobb LE, TP, és kincs reményében. Én portyában szintemhez képest nagyon gyenge vagyok, de a térkapus lényeket töbnyire leverem. Ami egy idő unalmas rutin. Egy erősebb karakter, meg gondolom még nagyobb %-ban nyeri ezeket a csatákat. Eredmény, napi 3 térkapupont, óránként beugrok a térkapuba LE-jért, meg TP-ért. Esetleg sebződök egy kicsit. Nagynéha még kincset is találok. Kellene valami olyasmi, mint az epikus ellenfél, de személyre szabottan, amit csak én üthetek, de 1 támadásból tuti nem győzhetném le. mondjuk 3-4-5 ből. viszont jóval több LE, esetleg értékesebb kincs.

KINCS: sajnos a gyűrűk és amulettek is igen "unalmasak". kevés fajta van még belőlük. ha sikerült megszerzi 1-1 jót, akkor már a kincs sem érdekel a térkauban
Lehetnének (akár az epikus lényeknél) egyedi fegyverek, pajzsok, páncélok, aminek a szintje is annyi, mint az epikus lényé volt. És majd csak akkor használhatná az, aki ellicitálta, ha el is éri azt az adott szintet. (amit a kereskedelem NEM befolyásolna). így nagyobb lenne a lelkesedés, és motíváció, hogy felnőjek a csúcsszuper cuccomhoz.
Annó TF- olimpiákon nyertek ilyen über cuccokat a bajnokok! Itt is kéne ilyen
(Miklós,elsősorban a Te véleményed érdekelne.)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
142. hozzászólás - 2009.01.03. 00:23:45
vazze, hogy nem sikerül ezt az idézetet normálisan használnom! a közepétől a saját hozzászólásom olvasható
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.25
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
143. hozzászólás - 2009.01.03. 00:26:53 (Válasz Tiha #142 hozzászólására.)
Legközelebb a [/ quote] szöveg után kezdj írni, vagy ne töröld ki, ha nem egész hsz-t idézel.
A hozzászólást Lanmandragoran módosította 2009.01.04. 17:48:11-kor
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
közellenségBeni17Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
144. hozzászólás - 2009.01.04. 16:59:24 (Válasz csati777 #16 hozzászólására.)
Kb. mikor lesz vilag 3-rom?
Pontszám: 5
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
145. hozzászólás - 2009.01.04. 17:15:48
És mi lenne ha a saját hordámból is támadhatnék karaktereket? (Mármint gyémánt a gyémántot stb) Némileg nagyobb lenne a választék portyázáskor, nem? Attól még ugyanúgy köthetnénk velük megnemtámadási szerződést meg ilyesmi, csak mondjuk a szintemen nem 1272 ellenfél lenne hanem 1605.
Pontszám: 2
irritálóBrutal86Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
146. hozzászólás - 2009.01.06. 03:34:37 (Válasz Noyo #145 hozzászólására.)
1272 nem elég
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
147. hozzászólás - 2009.01.06. 15:50:24
Idézet: Noyo - 2009.01.02. 19:04:20
Nem lehetne "virtuális" ellenfeleket, mintegy küldetésformán beszerkeszteni?

Ezt hivják úgy, hogy térkapu ill. epikus ellenfél.

Alternativ őskő szerzésre biztos nem lesz lehetőség a világ3-mon sem, ezt most előre tudom, sajnos.

Sokan kérdezték, mikor indul a világ3.
Jelenleg van néhány nagyon sürgős dolog, amit meg kell csinálnunk, utána nekiállunk a világ3 leprogramozásának. Várhatóan január 2. felében indul, pontos időpontot még nem tudok mondani, de szokás szerint lehetőség lesz előregisztrációra.
Pontszám: 5.25
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
148. hozzászólás - 2009.01.07. 00:02:12 (Válasz Miklós #147 hozzászólására.)
De Miklós, hol van még az én szintemen a térkapu? Egyenlőre közöm sincs hozzá. Jó,tudom, ez is egy cél, de elég távoli.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
149. hozzászólás - 2009.01.09. 10:20:56 (Válasz Noyo #148 hozzászólására.)
Idézet: Noyo - 2009.01.07. 00:02:12
De Miklós, hol van még az én szintemen a térkapu? Egyenlőre közöm sincs hozzá. Jó,tudom, ez is egy cél, de elég távoli.


Bizony, ahogy mondod ez is egy cél....hogy ne legyen uncsi....nekünk sincs még térkapunk, sőt V2-n előbb lesz, mint V1-en sztem:) Már várom nagyon:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
150. hozzászólás - 2009.01.10. 13:20:26
ha nem vesztenék let akkor erős visszaélés lesz mert ha százalékosan vesztünk akkor valaki csak gyűjti a let és attól sokat lehet elhozni
V1-antilop
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
151. hozzászólás - 2009.01.10. 15:00:05 (Válasz Eardog #149 hozzászólására.)
Nekünk van már térkapunk és hát elsőre nagyon gyérnek találtam 50-et kellett tolnom a tuljaimon és fegyót kellett cserélni az első igazi gyözelemhez(ellötte is volt kettő de az az össz próbálkozáshoz képest nagyon kevés)az biztos hogy nagy kihívás már persze prémium nélkül(a prémiumos társaim még a fejlesztésem elött annyi tul összeggel simán verték őket)mostmeg kicsit felgyúrva már 3-ból 2-t megnyerek és a maradék egy is éppenhogycsak de az biztos ha elég erős vagy akkor tényleg jó dolog ha nem akkor arra késztet hogy az legyél ami nem rossz ha azt nézzük, hogy a csapatnak ütőképesnek kell lennie
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
152. hozzászólás - 2009.01.13. 13:20:57
2009.jan.13. friss információk
Először is, elkészült a szavazás kiértékelése:

Mi a véleményed a békés világról?
68% Tetszik az ötlet, támogatom
21% Nincs se pozitív, se negatív véleményem
11% Nem jó ötlet, árt a játéknak

Fogsz-e a 3. világon játszani?
7% Igen, és a régebbi világokon megszüntetem a karakterem
63% Igen, a régebbi vlágok mellett ezen is fogok játszani
30% Nem, nekem ebben nincs kihívás

Mi a véleményed arról, hogy aki a 3. világon befizeti a minimális prémium tagságot, az nem veszít LE-t?
55% Szerintem mindenképp legyen valamekkora veszteség, ha kevesebb is, mint az első 2 világon.
21% Jó ötlet, tökéletes lesz így.
24% Jó ötlet, de szeretném, ha a nem prémiumosok se veszíthetnének.

Jó-e az, hogy a 3. világon maximalizált a portyában szerezhező LE, az ellenfél győzelmeitől függően?
63% Igen, ez egy jó ötlet, mert így a nem prémiumosok is tudnak gyűjteni
18% Szerintem ez felesleges, elég az, hogy a prémiumosoktól nem lehet lopni
19% Igen, de a maximálisan szerezhető LE legyen több

Hogyan működjenek a szövetségi háborúk a 3. világon?
46% Ahogy az első kettőn
22% A vesztes a LE-t ne veszítse el, csak a győztes kapja meg, de ne lehessen kapitulálni
32% A háború fix ideig tartson, csak szerzett LE legyen, de az ellenfél győzelmeinek számától függjön, ne a lélekkút nagyságától.

Mi legyen a Pusztítás Citadellájával?
48% Működjön úgy, ahogy az előző világokon.
22% Ne működjön, csak valami szerepjátékos dolgot csináljon.
30% Azt sem tudom, mi az a Pusztítás Citadellája!

A 3-mas világ fogadtatása tehát pozitív, aminek nagyon örülünk! Láthatóan, többség szeretné, ha a portyázásnál lenne azért valami minimális veszteség a prémium tagok számára is. Lehetne ez a megnyert LE 10-20%-ka.
Meglepő módon, a többség szeretné, ha a szövetségi háborúk kihívása megmaradna, a vesztes továbbra is elveszítené a lélekenergiát. Akkor természetesen így lesz, ha ez a köz akarata.

A 3-mas világot mindenképpen szeretnénk még januárban elindítani, de valószínűleg csak január végén fog sor kerülni rá. Ha tudunk pontos időpontot, felírom ide.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
153. hozzászólás - 2009.01.13. 15:16:04
Világ3-hoz javasolnák teljesen új tárgyakat, fegyvereket, hogy kicsit másabbak legyenek névre, kinézetre és adott tulajdonságokra, mint a v1-v2-ön. Pl, mivel az békésebb világ lesz elvben lehetne olyan tárgy (fegyver, vagy akármi), ami vadászatbónuszt ad, vagy növeli az építésszakértelmet, vagy az elementáris fúziót, pl olyan ruha (páncél, ami a tanulás szakértelmet növeli, vagy ilyen fókuszkristály). Ilyen bónuszok egyébként a többi világot is érdekesebbé tehetnék.
A hozzászólást Tyberius06 módosította 2009.01.13. 15:17:23-kor
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 8.60
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
154. hozzászólás - 2009.01.13. 15:55:32 (Válasz Miklós #152 hozzászólására.)
Miklós szavazás ide, szavazás oda, ha a világ3-on a szövetségi háborúk ugyanígy fognak működni, akkor az minden lesz, csak nem békés világ...

Felhívnám a figyelmet erre is:

Hogyan működjenek a szövetségi háborúk a 3. világon?
46% Ahogy az első kettőn
22% A vesztes a LE-t ne veszítse el, csak a győztes kapja meg, de ne lehessen kapitulálni
32% A háború fix ideig tartson, csak szerzett LE legyen, de az ellenfél győzelmeinek számától függjön, ne a lélekkút nagyságától.


46% ahogy az első kettőn
54% a vesztes ne veszítsen LE-t
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.13. 15:58:03-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
155. hozzászólás - 2009.01.13. 16:35:22 (Válasz Miklós #152 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.01.13. 13:20:57
Jó-e az, hogy a 3. világon maximalizált a portyában szerezhező LE, az ellenfél győzelmeitől függően?

63% Igen, ez egy jó ötlet, mert így a nem prémiumosok is tudnak gyűjteni
18% Szerintem ez felesleges, elég az, hogy a prémiumosoktól nem lehet lopni
19% Igen, de a maximálisan szerezhető LE legyen több


Nem, nem jó, de ilyen válasz nem volt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
156. hozzászólás - 2009.01.13. 18:30:05 (Válasz CaveMaN #154 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.01.13. 15:55:32
Miklós szavazás ide, szavazás oda, ha a világ3-on a szövetségi háborúk ugyanígy fognak működni, akkor az minden lesz, csak nem békés világ...

Felhívnám a figyelmet erre is:

Hogyan működjenek a szövetségi háborúk a 3. világon?
46% Ahogy az első kettőn
22% A vesztes a LE-t ne veszítse el, csak a győztes kapja meg, de ne lehessen kapitulálni
32% A háború fix ideig tartson, csak szerzett LE legyen, de az ellenfél győzelmeinek számától függjön, ne a lélekkút nagyságától.


46% ahogy az első kettőn
54% a vesztes ne veszítsen LE-t

hát ez nagyon ciki.
A hozzászólást Sir Ny módosította 2009.01.13. 18:30:31-kor
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 2.33
népszerűtlenTornadoFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
157. hozzászólás - 2009.01.14. 20:00:05
Sokfajta hozzászólást olvastam. Valóban ha egy játék ingyenes, akkor legyen teljesen ingyenes. Aki támogatni akarja az oldalt az ne a játékban kapjon plusz lehetőségeket, hogy egyenőtlenné váljanak az esélyek. Vagy csináljatok két külön világot az egyik legyen fizetős, a másik ingyenes. Persze megértem azt is, hogy sokba kerül az oldal fenntartása, a játék folyamatosan fejlesztésre kerül. De egyre jobban éleződik a helyzet az ősköveket vásárlók és nem vásárlók között. Én is jogtalan előnynek tartom, mert valaki megengedheti magának, hogy vásárolgasson. Nekem pl. a heti 6 db őskő is drága. Ezért nem is foglalkozom ezzel. Volt egy levezetés egyik hozzászólótől, hogy mennyibe kerül a diszkó, a mozi stb. Meg hogy akinek internete és gépe van már nem is lehet csóró. Na ezzel meg végképp nem értek egyet, mert lehet hogy suliból játszik valaki, barátnál időzik stb. Meg egyébként is manapság az internet alapvető követelmény a felsőfokú tanulmányokhoz. Összességében a játék tetszik, de nem szabad a fizetősöket előnyhöz juttatni azokkal szemben, akik élvezni szeretnék a játék örömét.
Pontszám: 3
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
158. hozzászólás - 2009.01.15. 09:12:20 (Válasz Tornado #157 hozzászólására.)
Ezt már ezerszer kitárgyaltuk. Röviden összefoglalva: azok a mocsok, szemét, öt szinttel erősebb tárgyakban feszítő prémiumosok, akik minden nap agyonvernek és ellopják a LE-det-a pénzbefizetéseik által ők teszik lehetővé, hogy te ingyen élvezhesd a játékot!!! Ennyire nehéz ezt megérteni? Rengeteg ingyenes internetes szerepjátékot ismerek, de valójában egy sem teljesen ingyenes. Az egyiknél magát a játékot kell megvenned, és utána játszhatsz vele ingyen (Guild Wars), a másiknál állandóan felugró reklámablakok idegesítenek halálra, a harmadiknál pénzért vásárolhatsz tárgyakat és szolgáltatásokat. A lényeg, hogy valahogy fedezni kell a szerver és karbantartási költségeket (megsúgom, ezek horribilis összegek). A legfontosabb szabály, amit a gyerekekben már első osztályban tudatosítani kellene: AZ ÉLETBEN SEMMI SINCS INGYEN!!!
Pontszám: 5.20
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
159. hozzászólás - 2009.01.15. 15:47:30
Tehát ha jól értem, a V3 mindössze annyiban fog különbözni a többitől, hogy a prémiumosok egy kicsivel kevesebb le-t veszítenek. Minden más marad ugyanaz. A nagyobb szövetségeknek köszönhetően lapulhatunk a katakombában, a terroristák továbbra is fenyegetőzhetnek pusztító csapással. Szép új világ... Isten veled. Esélyed sincs létrejönni. Nagyot csalódtam.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: világ3
160. hozzászólás - 2009.01.15. 18:19:48 (Válasz Gort #159 hozzászólására.)
Én azért bizom benne, hogy Miklós olvassa ezt a témát és változni fog a dolog.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!