Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
1. hozzászólás - 2009.12.02. 13:10:36
Hamarosan a következő, LGY-ért megvásárolható relikviák fognak bekerülni. Azért írom fel a fórumra, hogyha valaki hibát lát bennük, az még lőhet egy utolsó torpedót (bár a ti javaslataitok kéréseitek alapján készült a lista, de sosem lehet tudni).

Részleges tudatpajzs
Szint: 40
Tipus: relikvia
Ár: 2000 LGY, 5 őskő
Hatás: Ha kémgömbbel vizsgálnak, a tapasztalati pontod nem fog látszani.
(Jóval kultúráltabb megoldás mint a kristálygömböt nerfelni, így ez nem lesz mindenkinek, hiszen szintkorlátja van, és nemcsak LGY, hanem őskő is kell hozzá.)

Bestiák könyve
Szint: 75
Tipus: relikvia
Ár: 10000 LGY, 20 őskő
Hatás: Az idomítás és sebgyógyítás ideje 20 percre csökken.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen)

Barátság karkötő
Szint: 80
Tipus: relikvia
Ár: 15000 LGY, 20 őskő
Hatás: A szövetségedben bárkinek adhatsz segítő kezet, szinttől függetlenül, és a segítő kéz nem múlik el rólad, ha alacsonyabb szintűt támadsz.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen, viszont aránylag magas szint kell hozzá, hogy "rabszolga" karikkal ne lehessen exploitolni)

Feketepiaci tagság
Szint: 90
Tipus: relikvia
Ár: 20000 LGY, 20 őskő
Hatás: Kereskedelmed maximuma mostantól 180.
(A javasolthoz képest csökkent az LGY ár és a megszerezhetőség szintje)

Alkalmazkodás tekercse
Szint: 100
Tipus: relikvia
Ár: 30000 LGY, 20 őskő
Hatás: Ha 0-s fertőzésed van, eggyel több szakértelmet növelhetsz meg 5-tel, mint egyébként.
(Tudom hogy az eredeti kérés az volt, hogy bárki használhassa, ne csak a 0-s fertőzés, de sajnos ezt csak így tudjuk implementálni )
Pontszám: 9
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
2. hozzászólás - 2009.12.02. 13:19:25
Ha jól értem akkor a kristálygömb nem változik, de lesz egy TP rejtő relikvia (őskőért..). A 15%-on másodperces támadással kezdtek majd valamit (a nerfelős témában említetted, hogy gondolkozol rajta) vagy az is marad úgy ahogy most van?
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.19
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
3. hozzászólás - 2009.12.02. 13:21:59 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36


Részleges tudatpajzs
Szint: 40
Tipus: relikvia
Ár: 2000 LGY, 5 őskő
Hatás: Ha kémgömbbel vizsgálnak, a tapasztalati pontod nem fog látszani.
(Jóval kultúráltabb megoldás mint a kristálygömböt nerfelni, így ez nem lesz mindenkinek, hiszen szintkorlátja van, és nemcsak LGY, hanem őskő is kell hozzá.)


Nekem nincs olyan sok célpontom. Ha mindenki megveszi körülöttem, akkor így jártam? Nem lehetne egy olyan relikvia, amivel ellenem nem működik a 7. közelharci kör; ha én is licitálok, akkor a bérletes a bérletből adódó dukátjait nem használhatja; ha én is bejelentkezek, akkor aznap a tyúk nem ad dukátot, stb. ?

Ez egy egyértelmű gyengítése a kristálygömbnek, úgy hogy a tulajdonosok semmi kompenzációt ne kapjanak.


Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36
Alkalmazkodás tekercse
Szint: 100
Tipus: relikvia
Ár: 30000 LGY, 20 őskő
Hatás: Ha 0-s fertőzésed van, eggyel több szakértelmet növelhetsz meg 5-tel, mint egyébként.
(Tudom hogy az eredeti kérés az volt, hogy bárki használhassa, ne csak a 0-s fertőzés, de sajnos ezt csak így tudjuk implementálni )


A 100%-os fertőzöttség már így is elég gyenge, nem lehetne, hogy ne csak a 0% fertőzöttségeseket tápoljuk tovább, hanem a másik oldal is kapjon valamit?

Szerk: ha a feketepiaci tagság csak a 100%-os fertőzötteknek lenne elérhető, az szerintem korrekt lenne.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.12.02. 13:29:44-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
4. hozzászólás - 2009.12.02. 13:58:25 (Válasz Ricardo #3 hozzászólására.)
a 100% fertozes elereseert az egvilagon semmit nem kell tenni, miert kellene azt tovabb tapolni (a semmiert igy is eros)
Pontszám: 7.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
5. hozzászólás - 2009.12.02. 14:00:50
Elso megjegyzes: a tudatpajzs a kvizvalaszokat is rejteni fogja? Mert ezt nem irod.

Masodik megjegyzes:
Bestiák könyve
Hatás: Az idomítás és sebgyógyítás ideje 20 percre csökken.

Ezt alapvetoen hibas megoldasnak gondolom. Egyreszt ha alaposan megvizsgaljuk, ez egy idealis jatekos eseten (ami nem letezik) az idomitas es a sebgyogyitas szakertelmek masfelszeresere noveleset jelenti. Valojaban a masfelszeresre novelt szakik meg egy picit jobbak is, mert arra eleg 30 percenkent rabokni, igy meg 20 percenkent kell. De ha a jatekban levo problemat EZ megoldana, akkor nem lenne problema, mert egyszeruen minden felhuzna masfelszeresig a szakit es orulne. A problema - legalabbis szerintem - azzal van, hogy 30 percenkent oda kell nezni, bokni kell. Ezt a fenti megoldas olyannyira nem oldja meg, hogy egyenesen ront a helyzeten, hiszen igy mar 20 percenkent kell odanezni es bokni.
Megoldasi javaslatom: olyan alternativ modszer amivel nem kell bokni csak egyszer, es a bokodos modszernel ugyan lassabban de egy nekifutasra beidomitja a lenyt. (Konkretan en azt irtam regebben, hogy a teljes idomitas ideje: szint*6/idomitas ora, azaz peldaul 80-as leny 20-as idomitas eseten pont 1 nap.)
Pontszám: 6.34
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
6. hozzászólás - 2009.12.02. 14:01:52 (Válasz Ricardo #3 hozzászólására.)
ha a feketepiaci tagság csak a 100%-os fertőzötteknek lenne elérhető, az szerintem korrekt lenne.
Hiszen a 100%-os fertőzésért "jól meg kellett dolgozni".
Pontszám: 5.86
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
7. hozzászólás - 2009.12.02. 14:02:22 (Válasz Endyr #4 hozzászólására.)
Aki 100%-osan fertőzött az sz*p eleget azzal, hogy egy olyan döntéséért bünteti a rendszer, ahol nem tudta/tudhatta mik lesznek a következmények. Már elfogadtam, hogy a többi játékos több lét kap, amiből olcsóbban fejlesztheti a karakterét, de az kicsit erős, hogy most még tovább tápoljuk a 0% fertőzöttséget.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
8. hozzászólás - 2009.12.02. 14:03:53 (Válasz Ricardo #3 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.12.02. 13:21:59
Nekem nincs olyan sok célpontom. Ha mindenki megveszi körülöttem, akkor így jártam?


Mirt jartal volna barhogy? Ugyanugy tudod ki mikor jon ki 15% alol, csak azt nem, hogy vadaszik-e epp.
Ez azzal egyenerteku, mintha a 7. korbol kiszednenk a LE szivast, nem azzal, hogy nincs 7. kor.
Pontszám: 7.78
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
9. hozzászólás - 2009.12.02. 14:05:03 (Válasz Kocos #5 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.12.02. 14:00:50
Elso megjegyzes: a tudatpajzs a kvizvalaszokat is rejteni fogja? Mert ezt nem irod.


Nem, de csak csúsztatva fog megjelenni, úgy mint a toplistán (ehhez nem kell a relikvia sem, mert ma változtattak rajta).
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.19
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
10. hozzászólás - 2009.12.02. 14:05:13 (Válasz Kocos #8 hozzászólására.)
De én azért vettem a kristálygömböt, hogy lássam ki mikor vadászik. Nem azért, hogy lássam ki mikor pihen és hogy kinek mekkorák a tulajdonságai.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
11. hozzászólás - 2009.12.02. 14:05:19 (Válasz Endyr #4 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.12.02. 13:58:25
a 100% fertozes elereseert az egvilagon semmit nem kell tenni, miert kellene azt tovabb tapolni (a semmiert igy is eros)


Ha ugy nezed, hogy mennyi aldozatert mennyi jutalom jar, akkor meg mindoig a 0% fertozottseg vezet erossegben, de nem kicsit.
Pontszám: 8.67
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
12. hozzászólás - 2009.12.02. 14:07:43
Ezért fogok én majd 60. szinten venni relikviát ami 50%-ra leviszi a fertőzést. Mert magasabb szinten jobban megéri küzdeni ellene. (V3)
V1-en már megette a fene.
A hozzászólást Kethios módosította 2009.12.02. 14:08:15-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.39
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
13. hozzászólás - 2009.12.02. 14:08:09 (Válasz Ricardo #10 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.12.02. 14:05:13
De én azért vettem a kristálygömböt, hogy lássam ki mikor vadászik. Nem azért, hogy lássam ki mikor pihen és hogy kinek mekkorák a tulajdonságai.


Ertheto az allaspontod, mintahogy a jatektervezonek is azon allaspontja, hogy o nem akarja, ha barki ki tudna deriteni szkennelesel (legyen az toplista vagy kezi szkenner), hogy eppen ki vadaszik, kinel van LE. Talan ildomos lenne egy visszavasarlasi opciot felajanlani a kemgomb tulajdonosoknak, hiszen a relikvia erteke valoban nagyot valtozott igy.
Pontszám: 7.78
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
14. hozzászólás - 2009.12.02. 14:14:16 (Válasz Kethios #12 hozzászólására.)
Idézet: Kethios - 2009.12.02. 14:07:43
Ezért fogok én majd 60. szinten venni relikviát ami 50%-ra leviszi a fertőzést. Mert magasabb szinten jobban megéri küzdeni ellene. (V3)
V1-en már megette a fene.


68on vedd meg, mert onnantol 2% csokkentheto szintenkent
Pontszám: 8.37
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
15. hozzászólás - 2009.12.02. 14:14:55
Köszönöm, Endyr.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.39
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
16. hozzászólás - 2009.12.02. 14:16:59 (Válasz Endyr #4 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.12.02. 13:58:25
a 100% fertozes elereseert az egvilagon semmit nem kell tenni, miert kellene azt tovabb tapolni (a semmiert igy is eros)


egyrészt: tenni kellett, sokkal többet, mint a 0%-ért. be kellett vállalni azt, hogy a karakter nem részesül a 0% előnyeiben, valamint részesül a 100% hátrányaiban. persze utóbb kiderült, hogy annyira nem gáz a hátrány, de ettől még a szintenkénti LE-előnyt kompenzálta az út az ismeretlenbe.

másrészt valóban nem kell tápolni a 100%-ot. ha valami a 0%-osoknak van, akkor legyen nekik. a 100% sosem az előnyről szólt, de az, hogy tápos lenne a 100% azt most olvasom először. (gondolom, ha már más is írta, akkor az is 0%-os volt). abban nem nagyon látom a tápot, hogy 3 klán elleni harcben duplaannyi LE-t veszít a 100%-os, hiszen ezt mindössze az kompenzálja, hogy az azonos klántól 50%-kal többet lehet szerezni. (no, meg van a plusz portyacélpontok, ami valljuk meg, inkább csak kuriózum, hiszen még én is találnék célpontot a top 50-ben, de legalább legyőzhettem pár egyébként elérhetetlen gyémántot.)
A hozzászólást winnie módosította 2009.12.02. 14:17:15-kor
Pontszám: 3.83
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
17. hozzászólás - 2009.12.02. 14:20:00 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36
Alkalmazkodás tekercse
Szint: 100
Tipus: relikvia
Ár: 30000 LGY, 20 őskő
Hatás: Ha 0-s fertőzésed van, eggyel több szakértelmet növelhetsz meg 5-tel, mint egyébként.
(Tudom hogy az eredeti kérés az volt, hogy bárki használhassa, ne csak a 0-s fertőzés, de sajnos ezt csak így tudjuk implementálni )

ez itt nagyon nagy táp. ugye majd mindenki verte a nyálát a +1% befogós relikvia miatt, ez is ugyanaz a kategória, bár ezért legalább nem kell felesleges holmikra költeni a pénzt.

én megkönnyíteném (egy további relikviával) a fertőzés leküzdését azoknak akik nagyon előrehaladott állapotban, vagy maxon vannak.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5.15
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
18. hozzászólás - 2009.12.02. 14:27:32
Barátság karkötő:
A plusz tulajdonságokat csak védekezéskor kapom meg, támadáskor nem, ugye?
Csak mert A játékos ad segítő kezet B-nek, B meg A-nak. Hasonló tulajdonságok esetén mindkettőnek marad ami volt, viszont ott fog látszani a portyalistán, hogy segítő kezet kaptak, és senki nem meri majd megtámadni őket, max. kémlelés után, ami azért nem kis idő.
Pontszám: 7.35
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
19. hozzászólás - 2009.12.02. 14:29:04 (Válasz Jeriko #18 hozzászólására.)
Vagy szimulacio utan. Az meg nem olcso.
Pontszám: 6.68
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
20. hozzászólás - 2009.12.02. 14:56:35 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36

Részleges tudatpajzs
Szint: 40
Tipus: relikvia
Ár: 2000 LGY, 5 őskő
Hatás: Ha kémgömbbel vizsgálnak, a tapasztalati pontod nem fog látszani.
(Jóval kultúráltabb megoldás mint a kristálygömböt nerfelni, így ez nem lesz mindenkinek, hiszen szintkorlátja van, és nemcsak LGY, hanem őskő is kell hozzá.)


Akkor most jól tévedek, hogy 40es szint felett vége a portyának? Totál random vaktában csapkodás lesz?
Ha nem látom az ellen TPjét, sőt még aKvízválaszokat is csúsztatva látom akkor kb azt jelenti, hogy folyton árnyékra vetődök vay szimplán még csak közel sincs ahoz hogy legyen nálla LÉ.
Jobb lenen ha egyszerűen leírnád: Meg akarjuk szüntetni a portyázást mint a vadászat alternatíváját a LE szerzésre!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 2.63
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!