Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
101. hozzászólás - 2009.12.03. 10:38:13 (Válasz Endyr #100 hozzászólására.)
Itt pikk-pakk visszahoznak a "halálból", behonál van defiblilátor
Pontszám: 5.36
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
102. hozzászólás - 2009.12.03. 10:38:53 (Válasz Rodriguez #101 hozzászólására.)
Simán visszahozzák, ha akarja.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.45
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
103. hozzászólás - 2009.12.03. 10:40:31 (Válasz Endyr #100 hozzászólására.)
Ugyan már, mindenki tudja hogy a törölt karakter visszaállítható... Azért van ennyi indulatból törlés... Ha nem lehetne visszaállítani akkor még valami súlya is lenne egy ilyennek, de így csak szánalmas, "nézzétekmár töröltemésmost énvokanagy MÁRTÍR!!" dolog lesz belőle.
Pontszám: 0
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
104. hozzászólás - 2009.12.03. 10:44:12 (Válasz Ricardo #99 hozzászólására.)
Ugyanmár Dutch! Ne csináld! Miklós kiakadt, elrobbant az agya, csesztetik elegen, előperdül. Nee vedd a lelkedre.
Otoaakot meg főleg ne, tudod jól, hogy arra köpködnek, aki valamit marha jól csinál. Neki egyszerűen csak savanyú a szőlő oszt kész.
De te csak magaddal tolsz ki, ha emiatt nem jössz vissza, hidd el az egész nem éri meg, hogy emiatt hátrahagyd a szövit meg a haverokat, ha olyan a csapat. Hagyd a fenébe!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 4.72
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
105. hozzászólás - 2009.12.03. 10:52:11 (Válasz Rodriguez #101 hozzászólására.)
na jo, de nekik is mennyivel kevesebb melo lenne
Pontszám: 7.54
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
106. hozzászólás - 2009.12.03. 10:57:09 (Válasz Endyr #105 hozzászólására.)
Vagy rakják be hogy a visszahozás 200 őskő, mindjárt megszűnne az egész probléma...
Pontszám: 5.85
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
107. hozzászólás - 2009.12.03. 11:03:21
Idézet: Ricardo - 2009.12.03. 10:31:06
Egy fizető játékos ilyen posztot vár el. Nem szarkazmust és ironiát.

Ebben igazad van, sajnos a státuszom egyben olyan "hatalommal" is jár, hogy bármit írok, annak súlya van, még akkor is, ha nem szeretném. Nem egyszer fordult már elő, hogy egy elejtett mondatomat egy év múlva is hivatkozásként emlegették, szóval tényleg alaposan meg kell válogatnom, mit írok és hogyan. Sajnálom, nem akartalak megsérteni, a postom egyetlen célja az volt, hogy rávilágítsak, a kompenzáció iránti igényed - még ha erre lenne is lehetőség - mennyire nem jogos, az irónia pedig azért volt, mert úgy gondoltam, ezzel te is tisztában vagy. De nem akarom tovább ragozni a témát. Nem vagyok egyébként benne biztos, hogy jobban járnátok vele, ha helyettem egy ügyfélszolgálatos válaszolna, mérhetetlenül udvariasan, de végtelenül tudatlanul - mint egy t-comos telefonos kisasszony...

Idézet: Endyr - 2009.12.03. 10:34:34
Mas jatekokban van, h a torles konfirmalasa utan csak 72 ora mulva tortenik meg a tenyleges torles.

Sok esetben van olyan, hogy valaki a törölt karakter helyére másikat akar csinálni. És ha azt akarja, hogy a karakter ugyanahhoz a "számlához" tartozzon, ugyanazzal az emaillel kell létrehoznia, ezért nincs itt ilyen várakozási idő. De tényleg van "defibrillátor", szóval ez nem szokott akkora gond lenni.
Pontszám: 9.29
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
108. hozzászólás - 2009.12.03. 12:40:12
Keresem targytalan, megleletem a visszaolvasas csodagraljat.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.12.03. 12:44:45-kor
Pontszám: 6.68
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
109. hozzászólás - 2009.12.03. 12:42:58
Én mindenképp Miklós pártján állok, sztem eléggé túl lett feszítve a húr, ahogy azt már páran írták is, nem csoda, ha még neki is eldurran az agya, ő is ember, sztem mindenki hirtelen felindulásból tud olyat írni, hogy megbántson másokat....de a poén, hogy igaza van Miklósnak. Már csak azért is, mert pont Dutch az, aki már asszem 8 M LE-t szedett össze ezzel a taktikával, neki lenne legkevésbé oka arra, hogy sírjon...mi van azokkal, akik hétvégén BEHO talin vették meg ezt a tárgyat? Azok már nagyobbat koppannak, sztem ha kárpótlás illet valakit, akkor azok ők, persze nem adok neki 10M Le-t, hanem esetleg választhat egy másik tárgyat.

Az egyik relik bevezetésével, méghozzá hogy nem látszik a TP csík, arra mondhatnám én is, hogy most vettem meg a mentális burkot, többek között EZ miatt, hogy ne lássák a TP csíkomat....akkor most én is kérjek kárpótlást??? Persze ha adtok önként, akkor elfogadom, Miklós
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.53
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
110. hozzászólás - 2009.12.03. 12:45:26 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 13:10:36

Bestiák könyve
Szint: 75
Tipus: relikvia
Ár: 10000 LGY, 20 őskő
Hatás: Az idomítás és sebgyógyítás ideje 20 percre csökken.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen)


Mi lenne, ha nem 20 percre csökkenne az idomítás ideje ezzel a cuccal, hanem mondjuk 3 órát csinálna egyben (6x LE költségért idomítás esetében). Így nem kell egyfolytában a gép előtt ülni vele, elég ritkábban leülni azoknak, akik nem nagyon fejlesztik az idomítást, akik meg valami értelmes szintre felemelték egy gombnyomással meg tudják oldani.

(Lévén abban sok különbség nincs, hogy 20 vagy 30 percenként KELL visszaülni a gép elé)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.72
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
111. hozzászólás - 2009.12.03. 12:46:14 (Válasz Eardog #109 hozzászólására.)
Azért nálad nem csak a TP csík nem látszik.

Brutál erős az a relikvia.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.69
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
112. hozzászólás - 2009.12.03. 12:50:17 (Válasz Kocos #55 hozzászólására.)
Kóc már vagy 3x nekikezdett az új képlet végiggondolásának, de mint látjuk mindig van valami ami miatt félreteszi.
Ricardo "hangosabb" volt fórumon a portyagömb sérelmével, így az nagyobb priót kapott, most az állatok kavartak be, előtte a ki tudja mi
Nem irigylem Miklóst, sok-sok éhes, marakodó állat közé bedob egy-egy húsdarabot etetésnél, azok továbbra is folyamatosan éhesek, és mindig vannak akiket letaposnak az aktuális hús kapcsán. Cserébe minden etetés után megkapja, hogy ez a hús se volt elég jó, és amúgy mért csak ennyi…
Pontszám: 6.58
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
113. hozzászólás - 2009.12.03. 12:51:25 (Válasz Birka #112 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.12.03. 12:50:17
Kóc már vagy 3x nekikezdett az új képlet végiggondolásának, de mint látjuk mindig van valami ami miatt félreteszi.
Ricardo "hangosabb" volt fórumon a portyagömb sérelmével, így az nagyobb priót kapott, most az állatok kavartak be, előtte a ki tudja mi
Nem irigylem Miklóst, sok-sok éhes, marakodó állat közé bedob egy-egy húsdarabot etetésnél, azok továbbra is folyamatosan éhesek, és mindig vannak akiket letaposnak az aktuális hús kapcsán. Cserébe minden etetés után megkapja, hogy ez a hús se volt elég jó, és amúgy mért csak ennyi…


jó kis hasonlat
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 0
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
114. hozzászólás - 2009.12.03. 12:51:52 (Válasz Mortimer #111 hozzászólására.)
Mortri, 2 hete teli torokból ordítják egyesek, hogy a TP csík az isten, az összes többi adat csak teveklubba való...
Pontszám: 6.27
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
115. hozzászólás - 2009.12.03. 12:55:48 (Válasz Miklós #96 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.03. 09:51:19

Idézet: Kocos - 2009.12.02. 17:43:22
Miklos: miutan ezt a problemat ilyen frappansan elrendezted, az idomitos sebgyogyitos felvetesemre is reagalnal?

Sajnálom, azért nem reagáltam, mert nem láttam sok értelmét. Természetesen a játék bármely aspektusát lehetne automatizálni, hogy a gép játsszon helyetted, nemcsak a VU-ban, hanem itt is, de ezzel végső soron maga a a játék szűnik meg.

McPaul: köszönöm az észrevételeket, az LGY költségeken itt-ott lehet csökkenteni, pont ezért raktam fel a listát előre, igazad van, az idomítós tárgyat könnyebben megszerezhetővé kellene tenni. A top kariknál a próba képlet tökéletesítése folyamatban!


No akkor par kerdes. Miert kerul be az idomitos targy? Mi a celja, milyen hianyossagot potol, esetleg csak sima tap?

Ha az ilyen automatizmusokat el akarjuk kerulni miert lehet kennelbe kuldeni az allatokat? Ott miert elfogadhato az az alapallas - miszerint nem varjuk el, hogy te a gep elott ulj folyamatosan, joszivuek vagyunk egye-fene ejszaka 3-4 orat alhatsz), es miert elvaras ez azzal szemben aki gyogyitani akar vagy idomitani. Raadasul ebbol az elobbi ugye kifejezetten a kennel alternativaja.

Mi az, hogy 20 (hovatovabb 50!) vadaszatot egyben el lehet inditani? Ez mi? Hat megszunik a jatek, ha ilyen szintu automatizmusokat beraksz Miklos! Egyesevel kene vadaszni az a normalis. Igenis nyomkodja csak a gombot mindenki 2-5 percenkent. (Gyengebbek kedveert: ez ironia, nem komolyan mondom.)

A terkapu pontokat, az entitas buffert is javaslom eltorolni (gyk. ld. fent), hiszen ezek is olyan automatizmusok, amik megszuntetik a jatekot!

No NEM!

Sokszor leirtam mar, de nem lehet elegszer.
A jatekos azok a tenyezok szuntetik meg, amik megkovetelik a folyamatos gep elott ulest.
Es semmilyen automatismust nem javasoltam, csupan annyit, hogyha tudom, hogy en szeretnem megnyomni azt a gombot most meg fel ora meg egy ora mulva, akkor miert nem tehetem ezt meg elore, miert teszi ez tonkre a jatekot szemben rengeteg mas hasonlo opcioval, amik olyannyira nem teszik tonkre a jatekot, hogy a jatekosok legnagyobb megelegedesere szolgalnak?

Megjegyzes: ugyanezt a problemat McPaul is leirta szerintem tolem teljesen fuggetlenul.

Megjegyzes#2: javaslatom szerint az, aki nem lenne a gep elott az most is lenyegesen jobban jarna. Ami valtozna, hogy mondjuk nem 20:1 aranyban csak 4:1 vagy 5:1 aranyban.
Pontszám: 8.34
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
116. hozzászólás - 2009.12.03. 12:56:03 (Válasz Birka #114 hozzászólására.)
Lehet. Számomra a TP csík érdektelen, sose néztem, nem vagyok "15% alól kibukkansz meghalsz" bajnok. Viszont a néhány környékemen lévő ember többi tulajdonságát heti szinten többször figyelem. (Gondolom ők is az enyém.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
117. hozzászólás - 2009.12.03. 12:57:58 (Válasz Birka #112 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.12.03. 12:50:17
Kóc már vagy 3x nekikezdett az új képlet végiggondolásának, de mint látjuk mindig van valami ami miatt félreteszi.
Ricardo "hangosabb" volt fórumon a portyagömb sérelmével, így az nagyobb priót kapott, most az állatok kavartak be, előtte a ki tudja mi
Nem irigylem Miklóst, sok-sok éhes, marakodó állat közé bedob egy-egy húsdarabot etetésnél, azok továbbra is folyamatosan éhesek, és mindig vannak akiket letaposnak az aktuális hús kapcsán. Cserébe minden etetés után megkapja, hogy ez a hús se volt elég jó, és amúgy mért csak ennyi…


Jaaaa.
Hat errol jo lett volna valami info.
Varni azt tudok, az mar nem a kilatastalansag allapota.
Pontszám: 6.69
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
118. hozzászólás - 2009.12.03. 12:59:07 (Válasz Kocos #115 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.12.03. 12:55:48

Ha az ilyen automatizmusokat el akarjuk kerulni miert lehet kennelbe kuldeni az allatokat? Ott miert elfogadhato az az alapallas - miszerint nem varjuk el, hogy te a gep elott ulj folyamatosan, joszivuek vagyunk egye-fene ejszaka 3-4 orat alhatsz), es miert elvaras ez azzal szemben aki gyogyitani akar vagy idomitani. Raadasul ebbol az elobbi ugye kifejezetten a kennel alternativaja.


Az azért más, mert ha nem lenne kennel, akkor éjjel-nappal folyamatosan kéne portyázni, hogy az állat morálja ne csökkenjen...vagy ha gondolod Miklós biztos szívesen elintézni csak neked, hogy Te ne használhasd a kennelt, és akkor naponta 4 állatra rákölthetsz 10K Le-t, amire felvidítod őket
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.62
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
119. hozzászólás - 2009.12.03. 13:01:49 (Válasz Birka #112 hozzászólására.)
Birka úgy könnyű, hogy ha Neked van sérelmed akkor a játékvezetés végrehajtja a kérésedet. Ha másnak akkor nem.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.59
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
120. hozzászólás - 2009.12.03. 13:02:19 (Válasz Ricardo #119 hozzászólására.)
Touche
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.18
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!