Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
41. hozzászólás - 2009.12.02. 17:43:22 (Válasz Miklós #37 hozzászólására.)
Miklos: miutan ezt a problemat ilyen frappansan elrendezted, az idomitos sebgyogyitos felvetesemre is reagalnal?
Pontszám: 9.05
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
42. hozzászólás - 2009.12.02. 17:45:25 (Válasz PottomPanna #40 hozzászólására.)
Miklós is emberből van, miért ne lehetne neki is személyes véleménye? Miért csak a Beholder Kft. nevében szólalhatna meg a fórumon?
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 0
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
43. hozzászólás - 2009.12.02. 17:49:06 (Válasz Maximuss #42 hozzászólására.)
Mert ez a Beho játékának fóruma. Játékkal kapcsolatos hozzászólásait a játékkal fogják azonosítani. Kivéve amit a blogjába ír hétköznapi témákról. Ez mindenhol így van, egy vezető sem tud a saját dolgaival kapcsolatban megszólalni magánemberként, egy belső fórumon, mert fel fogják hozni neki, hogy ezt és ezt mondta.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
44. hozzászólás - 2009.12.02. 17:52:20
Én örülnék, ha a 100%-os fertőzöttek is kapnának valamilyen relikviát. Így egál.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.62
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
45. hozzászólás - 2009.12.02. 17:53:09 (Válasz Mortimer #44 hozzászólására.)
Olvass vissza
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.58
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
46. hozzászólás - 2009.12.02. 18:03:31 (Válasz PottomPanna #43 hozzászólására.)
Abszolut egyetertek, es koszonom, h elottem ezt szova tette mas, ugyanis en kicsit mas modszerrel vilagitottam volna ra erre, es akkor tuti 1esek repkedtek volna a hszemre... No, nem mintha erre most nem azokat kapnam! Imadtok engem!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 0
fórumozóMcPaulFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
47. hozzászólás - 2009.12.02. 18:09:25
Ezek a gyemant koltsegek egeszen biztosan at vannak gondolva? LEhet en csinalom rosszul, vagy valami gond van nalam, de 10.000 gyemant nalam tobb mint 1 honapnyi termes, es iszonyatosan sok LE, mert a kuszobok az egekben vannak, teljesithetetlenek a szamomra, pedig szerveremen a top tulosszeg, es top szakertelem osszeg is kozel az enyem. Ezekkel az arakkal meg csak nem is gondolnek egyik megvetelere sem, soha az eletben nem terulnek meg.

En remenykedem abban, hogy a nem relikvia targyak nem lesznek ennyire horror arakkal meghirdetve, es lehetove teszik, hogy az emberek ne ugy nezzenek ki, mintha adott szinthatarok kozt egyenruhaba kellene bujni. Esetkeg a meglevo targyakat is at lehetne nezni, hogy ne legyen a 90%-uk csak lom a lelekkufar polcain

A konkret targyakrol a velemenyem pedig:
Bestiák könyve
Szint: 75
Tipus: relikvia
Ár: 10000 LGY, 20 őskő --- 1 honap gyujtogetes, tobbszazezer LE-nyi ital
Hatás: Az idomítás és sebgyógyítás ideje 20 percre csökken.
- Igy is ugyis a gep elott uleshez van kotve a hasznalat, es a keres lenyege az volt, hogy ne kelljen a gep elott ulni az opciok hasznalatahoz. Ez igy nem valtja be a remenyeket. Ha a gep elott ulok, igy is ugyis tudom nyomni, ha meg nem, akkor minek ez a cucc?

Barátság karkötő
Szint: 80
Tipus: relikvia
Ár: 15000 LGY, 20 őskő --- 1,5 honapA LE koltseget nem is merem mar leirni
Hatás: A szövetségedben bárkinek adhatsz segítő kezet, szinttől függetlenül, és a segítő kéz nem múlik el rólad, ha alacsonyabb szintűt támadsz.
(A javasolthoz képest jelentősen csökkent az LGY ár, hogy könnyebben megszerezhető legyen, viszont aránylag magas szint kell hozzá, hogy "rabszolga" karikkal ne lehessen exploitolni)
Abszolut Exploit tamogatas, hiszen a torles helyett igy annyi lesz, hogy meg ezt megszerzi, es atadja a kezet, majd hozza sem nyul tobbet. A strategiai erteket nem vitatom, haborukban jol johet, de ennyi LE-bol a haboruban tobbet er, ha novelem a tulajdonsagaimat.
Pontszám: 8.50
kedvelt tagGenocideFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
48. hozzászólás - 2009.12.02. 18:20:54 (Válasz Miklós #29 hozzászólására.)
Ez a leginkább szimpatikus benned, hogy sosem ismered el, ha tévedsz, de legalább akkor is csak látszólagosan hallgatsz meg másokat, amikor már látod, hogy ez így nem működik megfelelően. Gratulálok! Hasonló lassú halált kívánok az összes vállalkozásodnak, mely személyiségedből adódóan garantált ;-]


Edit: Természetesen ez csak a magánvéleményem és neked, mint magánszemélynek szólt, nem a Beholder Kft-nek :-]
A hozzászólást Genocide módosította 2009.12.02. 18:24:34-kor
Pontszám: 5.78
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
49. hozzászólás - 2009.12.02. 18:33:25 (Válasz Genocide #48 hozzászólására.)
Annyiban igaza van Miklósnak, hogy Dutch környezetében nagyon sok ember volt, azaz míg egyetlen karakter 180 dukátért megvett egyetlen tárgyat, ahhoz, hogy ennek hatása negálva legyen több tucat embernek kell összességében rengeteg őskőért és erőforrásért védelmet vennie ez ellen. (Persze az eddig tőlük lerabolt több millió LE-n kivül.)

Nemtom ti hogy vagytok vele, de számomra 2000 lélekgyémánt LE-ben átszámolva tetemes mennyiség.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 0
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
50. hozzászólás - 2009.12.02. 18:33:44 (Válasz McPaul #47 hozzászólására.)
Üdv Mcpaul!

Igy is ugyis a gep elott uleshez van kotve a hasznalat, es a keres lenyege az volt, hogy ne kelljen a gep elott ulni az opciok hasznalatahoz. Ez igy nem valtja be a remenyeket. Ha a gep elott ulok, igy is ugyis tudom nyomni, ha meg nem, akkor minek ez a cucc?


Elméletileg így csökken a gép előtt töltött idő, hiszen egy óra alatt háromszor tudsz idomítani, nem kétszer. Egy 6. szintű állattal (csak a példa kedvéért) -1800 LE- tehát 2 órát kell foglalkozni, nem hármat, ha valakinek 3-as idomítása van.

En remenykedem abban, hogy a nem relikvia targyak nem lesznek ennyire horror arakkal meghirdetve, es lehetove teszik, hogy az emberek ne ugy nezzenek ki, mintha adott szinthatarok kozt egyenruhaba kellene bujni. Esetkeg a meglevo targyakat is at lehetne nezni, hogy ne legyen a 90%-uk csak lom a lelekkufar polcain


A hozzászólásod rávilágít egy problémára. Magas szinteken nehezebb annyi lélekgyémántot gyűjteni, mint alcsonyabbon!? Szerintem Miklós véleményét ki kellene kérni, mivel már többen jelezték, hogy a próbák nehézsége túl nagy.

Szerintem azért is érdekesek a magasabb szinten járó karakterek problémái, mert egyszer mi is eljutunk odáig. Remélhetőleg.
Nem tudatnátok velünk, hogy mennyi lélekgyémánt jut pl. egy vadászatra/csp-re/stb.-re lebontva? Vagyis valamilyen értékrendszerbe tennétek?

Let

Edit: Kiegészítés
A hozzászólást Let. módosította 2009.12.02. 18:41:08-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.55
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
51. hozzászólás - 2009.12.02. 18:38:49 (Válasz Let. #50 hozzászólására.)
Nem azért nehezebb sok lélekgyémántot gyűjteni, mert magasabb a szint, hanem mert kevesebben vagyunk, és emiatt a próbák küszöbe sokszor hasraütésszerű. Már egy ember kiugró szakértelme/tulajdonsága is nagyon sokat számít, ha alig néhány ember átlagát veszed, míg ez ha 30 ember van egy szinten akkor szépen belesimul a többi közé.

Másrészt én továbbra sem vagyok kibékülve a messze a szakértelmek MAXIMUMA fölé pozicionált küszöbértékekkel, amiket sehogy nem lehet elérni, csak kristálypont (azaz jelentős LE befektetés) árán. Gyakorlatilag jobb, ha nem maxos szakértelem kerül be próbaként, mert azzal tudok csinálni valamit, rákészülni, de egy 69-es int. kedvenc próbánál csak bután nézek magam elé "és ezt így hogy?!".
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.37
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
52. hozzászólás - 2009.12.02. 18:44:00 (Válasz Let. #50 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2009.12.02. 18:33:44
Üdv Mcpaul!

Igy is ugyis a gep elott uleshez van kotve a hasznalat, es a keres lenyege az volt, hogy ne kelljen a gep elott ulni az opciok hasznalatahoz. Ez igy nem valtja be a remenyeket. Ha a gep elott ulok, igy is ugyis tudom nyomni, ha meg nem, akkor minek ez a cucc?


Elméletileg így csökken a gép előtt töltött idő, hiszen egy óra alatt háromszor tudsz idomítani, nem kétszer. Egy 6. szintű állattal (csak a példa kedvéért) -1800 LE- tehát 2 órát kell foglalkozni, nem hármat, ha valakinek 3-as idomítása van.


Valoban. Ugyanez az effekt elerheto azzal, hogy az idomitast masfelszeresere novelem, es akkor meg kevesebbet is kell gep elott lenni (csak 2-szor az 1 ora alatt, 3 helyett). Ez a relikvia jelen formajaban ezt a problemat nem oldja meg. Ha az volt a gond, hogy a fenti szakertelmek hatasfoka nem volt eleg magas, azt megoldja.
Pontszám: 7.79
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
53. hozzászólás - 2009.12.02. 18:45:58 (Válasz Let. #50 hozzászólására.)
56-60 szintig, egy hónap alatt 5500 LGY-t szedtem össze, ha ez segít valamenyit.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.12.02. 18:47:38-kor
Pontszám: 4.73
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
54. hozzászólás - 2009.12.02. 18:50:52 (Válasz Rodriguez #53 hozzászólására.)
Nem csak a puszta LGY mennyiség számít csak, hanem az arányok: magas szinten a karaktereddel azonos szintű csizmák ára jóval drágább (pl. 85-ös 10500 LGY), viszont a lélekgyémánt jutalom nem számottevően több, és a próbák küszöbe jóval magasabb.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
55. hozzászólás - 2009.12.02. 18:52:47 (Válasz Mortimer #51 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.12.02. 18:38:49
Másrészt én továbbra sem vagyok kibékülve a messze a szakértelmek MAXIMUMA fölé pozicionált küszöbértékekkel, amiket sehogy nem lehet elérni, csak kristálypont (azaz jelentős LE befektetés) árán. Gyakorlatilag jobb, ha nem maxos szakértelem kerül be próbaként, mert azzal tudok csinálni valamit, rákészülni, de egy 69-es int. kedvenc próbánál csak bután nézek magam elé "és ezt így hogy?!".


Van randomod, megdobod. Az a szam, amennyivel max fole megy a kuszob, meg a te dobasod ugyanabban a tartomanyban mozog, igy az atlagos KRP igeny pl. az en szintemen 5,2 egy ilyen probanal. Vallalhato. En a maxos szakiprobakat ezert szeretem. Kiszamithato. 97-es kivegzes proba sokkal nagyobb szopas. No meg a tulajdonsagok. Vedelem 488, tamadas 430, IQ 501. Csak par nem annyira szabadon valasztott pelda.
Pontszám: 6.68
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
56. hozzászólás - 2009.12.02. 18:53:17 (Válasz Mortimer #54 hozzászólására.)
Nekem ne mond, észrevettem Szerintem is sok az új tárgyak ára.
Pontszám: 6.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
57. hozzászólás - 2009.12.02. 18:54:02 (Válasz Mortimer #54 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.12.02. 18:50:52
Nem csak a puszta LGY mennyiség számít csak, hanem az arányok: magas szinten a karaktereddel azonos szintű csizmák ára jóval drágább (pl. 85-ös 10500 LGY), viszont a lélekgyémánt jutalom nem számottevően több, és a próbák küszöbe jóval magasabb.


Egybe kotnek bele: az LGY jutalom egyenesen aranyos a szinttel, igy bizony szamottevoen tobb.
Pontszám: 6.68
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
58. hozzászólás - 2009.12.02. 18:55:26
T. Mortimer!

Értelek, csupán arra utaltam, hogy jelenség csak a magas szinteken figyelhető-e meg, vagy nem.

Egy dolog még mindíg érdekel. Most is "kristálypont (azaz jelentős LE befektetés) árán"-t említesz. Tudsz irányszámokat adni, pl. Le-re vetítve?


Let
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.70
kedvelt tagMortFérfi
Végzetúr tanonc
44 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
59. hozzászólás - 2009.12.02. 18:55:26
Javítottunk egy programhibát. A toplistán és egy karakter leírására kattintva a statisztikáknál a kvíz és szerzett LE értékeknél 8 óránként frissülő értéket mutattunk csak, hogy ezen adatokból ne lehessen azonnal megállapítani, hogy valaki vadászik-e. Sajnos ez egy hiba miatt a kémgömbnél nem így volt, a kémgömb az aktuális értéket mutatta. Korrigáltuk.


Lehet hogy ez egy hiba volt de emiatt vették/vettük meg a gömböt, ugyanis senki sem tudta, hogy ez "hiba".
Vagyis a "korrekcióval" kiherélték a gömböt, a relikviával pedig elvágták a vérző torkát is.
Akit zavart az 2000 gyémántot könnyen össze tud szedni, az 5 öskő meg 1 sms-ből simán megoldható. Valószínűleg egy noprémes ember is rá fog szánni ennyit.
És így megint ki járt jól????
Ezek után még a hibázó oldal "magánvéleményből" kioktatja a félig tele pohár filozófiáról, azt aki teljesen jogosan fel van háborodva...
Szép!!!
Csak gratulálni tudok...
A hozzászólást Mort módosította 2009.12.02. 18:57:25-kor
Pontszám: 6.69
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
60. hozzászólás - 2009.12.02. 18:56:53 (Válasz Mort #59 hozzászólására.)
Off.
Csak én nem látom Ricardo karakterét?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.77
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!