Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
21. hozzászólás - 2009.12.02. 15:00:54 (Válasz LoWs #20 hozzászólására.)
Idézést kéretik javítani.

Kristálygömb előtt is lehetett portyázni, ez sem fogja eltörölni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.72
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
22. hozzászólás - 2009.12.02. 15:02:37 (Válasz LoWs #20 hozzászólására.)
Idézet: LoWs - 2009.12.02. 14:56:35
Akkor most jól tévedek, hogy 40es szint felett vége a portyának? Totál random vaktában csapkodás lesz?


anyám..., ekkora butaságot. gondolom, ha kijelentem, hogy van, aki nem szokott támadás előtt gömbözni, akkor azonnal hülyének leszek nézve.
Pontszám: 8.23
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
23. hozzászólás - 2009.12.02. 15:09:02 (Válasz LoWs #20 hozzászólására.)
nem csak azok jatszanak (es portyaznak am), akik kristalygombot birtokolnak. kisse mintha apokaliptikus tulzasba estel volna.
Pontszám: 8.37
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
24. hozzászólás - 2009.12.02. 15:32:22 (Válasz Kocos #13 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.12.02. 14:08:09
Ertheto az allaspontod, mintahogy a jatektervezonek is azon allaspontja, hogy o nem akarja, ha barki ki tudna deriteni szkennelesel (legyen az toplista vagy kezi szkenner), hogy eppen ki vadaszik, kinel van LE. Talan ildomos lenne egy visszavasarlasi opciot felajanlani a kemgomb tulajdonosoknak, hiszen a relikvia erteke valoban nagyot valtozott igy.


Ha a játékvezetés rájött, hogy hiábzott, akkor nyugodtan javítsa ki a hibát, de ne úgy, hogy engem közben megszívatnak. A visszavásárlás helyett én inkább a cserét erőltetném. Amikor megvettem a gömböt ~180 dukátért, akkor az volt az egyik legtöbb dukát a játékban, nem véletlenül tudtam megszerezni a tárgyat. Ha most visszakapom az akkori árát, akkor az iszonyat durva inflálódásnak köszönhetően már 3 egészséget sem tudok belőle venni. Viszont ha kapok érte egy másik tárgyat, az teljesen korrekt. (Lévén hogy a játékosok nagy többsége alapján ez a legtáposabb tárgy az aukción.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 0
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
25. hozzászólás - 2009.12.02. 16:31:05 (Válasz Endyr #23 hozzászólására.)
Nem csak a gomb tulajok kemkednek... Nekem is hatranyt fog okozni, ha nem latom a TP-t.
Es tovabbra sem ertem, h mikent lehetseges, h a TP csik online lathatosaga 1 ev utan tema a jatekvezetesnel? Nem tudtak, h ez igy mukodik??
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 0
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
26. hozzászólás - 2009.12.02. 16:32:13 (Válasz Moderator #25 hozzászólására.)
igy van, nem tudtak
mint ahogy a kreativ es kritikus ugyeit sem tudtak, amig vki nem szolt

nem ismered a hires mondast?
"Olyan nincs, hogy valakinek 200 a kivegzese" - mondta Miklos ugy, h akinek 200as kivegzese volt ott allt tole 1 meterre
A hozzászólást Endyr módosította 2009.12.02. 16:33:36-kor
Pontszám: 8.78
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
27. hozzászólás - 2009.12.02. 16:39:32 (Válasz Endyr #26 hozzászólására.)
Ezt én nem is hallottam
Pontszám: 5.36
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
28. hozzászólás - 2009.12.02. 17:10:57 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A fertőzöttekre is gondolj légyszi és nekik is rakj be valami relikikviát akkor, mert így is el fognak tünni hosszútávon a fertőzött karik
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.04
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
29. hozzászólás - 2009.12.02. 17:21:39
Idézet: S0laris - 2009.12.02. 14:20:00
én megkönnyíteném (egy további relikviával) a fertőzés leküzdését azoknak akik nagyon előrehaladott állapotban, vagy maxon vannak.

Igen ezen én is gondolkodtam, hogy berakni egy, az 50%-ra csökkentő effekthez hasonló dolgot.

A kristálygömbön kár sírni, ez a relikvia lélekgyémántba és őskőbe kerül, a játékosok nagyobb része nem fizetős, tehát nincs ősköve, és a 2000 LGY összegyűjtése sem annyira egyszerű. Ja, és magának a kristálygömb működése NEM változik, továbbra is kijelzi a TP-t: csak lesz olyan relikvia, ami ezt akadályozza. De ha a fórumozók megszavazzák, akkor kivételt teszünk veled, Ricardo (de csakis veled!) a VU történetében először és utoljára, és leveszem tőled azt a (hány millió?) LE-t, amit nem tudtál volna nélküle megszerezni, és a kristálygömbödet visszacseréljük a 180 aranydukátra, amiért vetted. Ha tényleg ezt szeretnéd, kérlek, panaszkodj továbbra is a kristálygömb miatt...
Pontszám: 5.21
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
30. hozzászólás - 2009.12.02. 17:22:13 (Válasz Eliteninja #28 hozzászólására.)
Esetleg egy fertőzést könnyebben, gyorsabban, olcsóbban csökkentő relikvia?

Edit: Nem beszélni jól magyar.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.12.02. 17:23:26-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.99
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
31. hozzászólás - 2009.12.02. 17:23:37 (Válasz PottomPanna #30 hozzászólására.)
Köszönöm, de megvagyok én a 100as fertőmmel, csupán annyit szeretnék, hogy ne csak a "kigyógyultak" kapjanak relikviát, hanem az agyilag sérültek is
V1:Eliteninja
Pontszám: 8.03
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
32. hozzászólás - 2009.12.02. 17:24:13 (Válasz Eliteninja #28 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.12.02. 17:10:57
A fertőzöttekre is gondolj légyszi és nekik is rakj be valami relikikviát akkor, mert így is el fognak tünni hosszútávon a fertőzött karik


Valami olyan jó lenne, hogy pl a saját horda támadásra +30 kronokomp. vagy valami egyéb gonoszkodásra való relik.
Pontszám: 4.73
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
33. hozzászólás - 2009.12.02. 17:25:44
Ezért ez fáj a pici sötét szívemnek, hogy a fertőzöttek megint le lettek ....
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.58
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
34. hozzászólás - 2009.12.02. 17:25:55 (Válasz Miklós #29 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.12.02. 17:21:39


A kristálygömbön kár sírni, ez a relikvia lélekgyémántba és őskőbe kerül, a játékosok nagyobb része nem fizetős, tehát nincs ősköve, és a 2000 LGY összegyűjtése sem annyira egyszerű. Ja, és magának a kristálygömb működése NEM változik, továbbra is kijelzi a TP-t: csak lesz olyan relikvia, ami ezt akadályozza. De ha a fórumozók megszavazzák, akkor kivételt teszünk veled, Ricardo (de csakis veled!) a VU történetében először és utoljára, és leveszem tőled azt a (hány millió?) LE-t, amit nem tudtál volna nélküle megszerezni, és a kristálygömbödet visszacseréljük a 180 aranydukátra, amiért vetted. Ha tényleg ezt szeretnéd, kérlek, panaszkodj továbbra is a kristálygömb miatt...


Úgy gondolom, ez a hozzászólás tökéletesen jelzi, hogy itt nincs szükség az olyan játékosokra, mint amilyen én is vagyok. Ti hibáztatok és én vagyok a f@sz? Jah, bocsánat. Sajnos egy ilyen cég filozófiájával nem tudok és nem is akarok azonosulni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 0
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
35. hozzászólás - 2009.12.02. 17:30:29 (Válasz Eliteninja #33 hozzászólására.)
Mit szólnál egy gyűlölethez hasonló relikviához, ami a 0%osok ellen működne, és a +tullok az erő/támadás lenne, mellé még 15-20 kreatívval, max fölé is mehet?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.66
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
36. hozzászólás - 2009.12.02. 17:33:53 (Válasz PottomPanna #35 hozzászólására.)
Ide MOST, NEKEM
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.06
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
37. hozzászólás - 2009.12.02. 17:36:56
Ez nem a cég filozófiája, hanem az én magánvéleményem...

Szerintem ne azon rágódj, hogy egy vita során nem tökéletesen az történt, amit te akartál. Ilyen az emberrel néha megesik, velem is elő szokott fordulni. Örülj inkább annak, hogy az eredeti verzióhoz képest (a tp csík egyáltalán, senkinél nem kerül kijelzésre) egy nagyságrenddel kedvezőbb eredményt sikerült elérnetek. Tudod: a pohár nem félig üres, hanem félig tele van...
Pontszám: 6.09
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
38. hozzászólás - 2009.12.02. 17:39:20
Dutch törölt..asszem ez a gömb (ügy) túl nagyra fúvódott .
Zoidberg - v1
Pontszám: 5.19
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
39. hozzászólás - 2009.12.02. 17:41:35 (Válasz Miklós #37 hozzászólására.)
Az én környezetemben, a TOP-on, mindenki prémiumos volt. A tárgy bekerülésétől számított 1 napon belül kb mindenkinek meg lett volna, akit valaha is leraboltam.

Vannak a játékban sokkal nagyobb egyensúlytalanságot okozó dolgok, mégis ezt kellett lekorlátozni. Gondolom azért, mert ez olyan embereknek szúrta a szemét, akiknek a tanácsára adsz valamit.

Ez nem probléma, de ne kelljen már ilyen jópofa "nem félig üres, hanem félig teli" dolgokat olvasnom, mikor egy egész karakterkoncepciót teszel tönkre.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 0
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
40. hozzászólás - 2009.12.02. 17:42:53 (Válasz Miklós #37 hozzászólására.)
Nem írhatsz magánvéleményt egy játékon belüli változásról, aminek te vagy a tervező/fejlesztője. Amit ide leírsz, azt a játékosok, jogosan, hivatalos, a cég véleményének veszik.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 0
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője