Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
281. hozzászólás - 2009.12.11. 11:36:26
Valamint a kérésünket JV is jogosnak találta, úgyhogy nem tudom miért kell megint a szájtépés.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.67
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
282. hozzászólás - 2009.12.11. 11:37:02 (Válasz Offsboy #280 hozzászólására.)
Megesik
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.01
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
283. hozzászólás - 2009.12.11. 11:51:52 (Válasz Eliteninja #282 hozzászólására.)
Az, hogy a JV jogosnak tartja az igényt, az számomra azt jelzi, hogy a fertőzött létet nem büntetésnek szánják, hanem alternatív karakterfejlesztési módnak. Ez helyénvaló, hogy ne legyen mindenki egyenkarakter, csak nem érzem a balanszot, hogy úgy jelöljünk ki két utat, hogy az egyik úton fizetsz mint a katonatiszt, a másikon pedig egyáltalán nem.
Az előzőért pedig mea maxima culpa
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.35
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
284. hozzászólás - 2009.12.11. 14:39:49 (Válasz Offsboy #283 hozzászólására.)
Jah csak amiért fizetsz az jóval többszörösen térül meg.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.47
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
285. hozzászólás - 2009.12.11. 14:50:55 (Válasz Eliteninja #284 hozzászólására.)
Akkor miért fertőzöttek ennyien? Csak a hordatársak támadhatóságáért? Ennyit érne nektek ez?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.35
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
286. hozzászólás - 2009.12.11. 15:00:23 (Válasz Offsboy #285 hozzászólására.)
Nekem a leírás tetszett. Ha nem küzdesz ellene akkor tomboló káoszharcossá válsz, vagy vlm ilyesmi volt meg gondoltam mindenki nyom rá, nekem meg nem volt kedvem beállni a sorba
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.65
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
287. hozzászólás - 2009.12.11. 15:09:53
Na igen; mint én a kifejlesztett 60as hordázásommal...most reformálták meg, szerintem innentől egyáltalán nem éri meg 4 állattal mászkálni, inkább egyet feltolni a nagy elnyelés miatt. De akkor is 4 lesz, mert JÓL NÉZ KI Csak megvárom az állatidomítós küldit
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.35
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
288. hozzászólás - 2009.12.11. 16:14:33 (Válasz Kocos #273 hozzászólására.)
Nyilvánvaló, hogy a beépített késleltetésnek mindössze annyi a szerepe, hogy fejleszteni keljen adott szakértelmet.
Az, hogy csökkent a késleltetés csak egy pofon a szarnak (de még így is "remek megoldás" alternatíva híjján).

Az idomítás is mehetne "kennel módszerrel". Működhetne mondjuk úgy, hogy bedobod a teljes idomításhoz szükséges lélekenergiát, és vársz X órát, amit csökkentene az idomítás szakértelmed.
A sebgyógyításnál is megoldható lenne, hogy az állatok automatikusan regeneráljanak, hiszen már vannak régóta olyan epikus tárgyak, amik ezt teszik ("a harcra kijelölt lényed óránként X -et regenerál"). Itt a sebgyógyítástól függő mértékben menne a regeneráció. Esetleg lehetne "direkt" regenerálni is, mint a mostani rendszerben (gyorsabban sok ÉP-t visszaadni a lénynek), és akkor a gyógyulás közben harcbahívást engedő tárgyak sem vesztenék el a jelentőségük.
De persze ezek csak ötletek, amik tuti már szerepeltek vagy 10x korábban.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 4.67
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
289. hozzászólás - 2009.12.11. 16:57:42 (Válasz Damage #288 hozzászólására.)
Ha bedobod a lénybe az idomítás LE-jét, és a szaki csak az idejét rövidítené, akkor senki se tolna rajta. Annyit senki se idomít, hogy érdekelje, hogy 2 óra alatt, vagy 12 alatt idomul be az állat. Mindenkinek lenne 5-s a szakija, és feltenné éjszakára idomulni az állatát, reggelre meg kész van. Alapvetően az a "gond" az idomítással és a gyógyítással, hogy előrehaladva folyamatosan pakolni kellene rá az azonos hatásfok eléréséhez. Ennyire meg nem kellene szerintem "fontossá tenni" ezeket a szakikat. A legegyszerűbb az lenne (ami nyilván nem fog megvalósulni, mert ellentétes az alap koncepcióval), ha a sebgyógy szintenként mondjuk 0,5%-át gyógyítaná az állat Ép-jének, az idomítás meg mondjuk 1%/szint.
És akkor nem kellene feltolni magasabb szinten 30ra, ha nem egy hét alatt akarsz idomítani. És így még a Bestiák könyve is megmaradhatna jelenlegi formájában.
Szerintem.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.90
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
290. hozzászólás - 2009.12.11. 17:06:39
Nekem tetszik a Bestiák könyve mondjuk a 20 őskő nem annyira, de ez egyszer lenyelhető. Remélem azért őskőmentes relikviák is jönnek.
Az Alkalmazkodás tekercse is jó móka kíváncsi vagyok hányas szintre jön össze rá a Lgy
Én annak örülnék ha 15 vagy 30-as alap idomítással több állatot lehetne egyszerre igába hajtani.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.23
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
291. hozzászólás - 2009.12.11. 21:34:22 (Válasz Offsboy #289 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2009.12.11. 16:57:42
Mindenkinek lenne 5-s a szakija, és feltenné éjszakára idomulni az állatát, reggelre meg kész van.


En csinaltam kis tablazatot, amibol kiderul, hogy az en javaslatommal, a megfelelo letapolasok utan 5-os idomitassal az en szintemen egy allat 4 nap es 18 ora utan idomulna be. Tekintetbe veve, hogy atlag 2 naponta (de inkabb gyakrabban) idomitunk be uj lenyeket (legalabbis aki foglalkozik ismetelheto kuldikkel), ez aligha elfogadhato.
Pontszám: 6.09
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
292. hozzászólás - 2009.12.11. 22:19:22
Néhány gyengébb relikvia azért nem ártana, ami nem ősköves
Pl:
Gyémánt lándzsa:szintenként 0,5%-kal növeli a portyában zsákmányolt lélekenergiát.
Béke gömb:-5% Vp. a tudatturbó költsége.

Ezek rengeteg Lgy-be kerülnének, de legalább elérhetőek mindenki számára. A hasonló kaliberű tárgyaknak meg úgyse lenne sok haszna, úgyhogy aki teheti, úgyis megvenné a prémiumosat.
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 4.83
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
293. hozzászólás - 2009.12.11. 23:57:52
Szerintem a gyémánt lándzsa nagyon erős tárgy. 64. szinten is már +32% LE a portyáért. Ez erősebb + portya LE bónusz, mint amit jelenleg epikus ellenfélből bárki is megszerzett. Persze, attól még látok benne fantáziát.

Viszont, ha már a játék színesítésénél tartunk, szívesen látnék olyan relikeket a kaland tárgyak között, amik horda specifikusak, és esetleg valamilyen mértékben a horda sajátosságát erősítik.
Pontszám: 6.65
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
294. hozzászólás - 2009.12.12. 09:03:46
lehetne egy kaland segito relikvia is (a proba kuszoboket X-el csokkenti, ahol X szinttol fuggo szam)
Pontszám: 7.55
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
295. hozzászólás - 2009.12.12. 13:18:21 (Válasz Endyr #294 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.12.12. 09:03:46
lehetne egy kaland segito relikvia is (a proba kuszoboket X-el csokkenti, ahol X szinttol fuggo szam)


Egy ilyen tervbe van véve.
Pontszám: 7.50
népszerűMinMFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
296. hozzászólás - 2009.12.12. 20:38:57 (Válasz Endyr #294 hozzászólására.)
Inkább százalékos könnyítést adjon, mint szinttől függő X-et. Nem mindegy, hogy az X a 220-as IQ-t, vagy a (max) 120-as Egészséget segíti a próbánál.
Pontszám: 9.26
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
297. hozzászólás - 2009.12.12. 20:46:10
Olyan relikvia nem lehetne, hogy az állatok ÉP-t növelné meg mondjuk 10-20%-al.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.96
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
298. hozzászólás - 2009.12.12. 21:30:15 (Válasz Meszy86 #297 hozzászólására.)
Az állatok már úgyse sebeznek, vidd el őket a vágóhídra, legalább egy hétig húst eszik majd a kiccsalád...

"Fáradtan térsz vissza szövetségedhez, az alkony vörösre festi őrtornyotok bástyáját. Társaid üdvözölnek midőn leülsz a tábortűz köré, és bekapcsolódsz az aznapi portyák megbeszélésébe.
- Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon fárasztó napom volt, farkaséhes vagyok. Meszy, ma te vagy a soros! - Jelenti ki a klánvezér.
Idomított állatod, egy 86. szintű Orgling disznó érzi, hogy számára hamarabb lesz vége a napnak, mint neked... Megvakarod a füle tövét, és a odasúgod:
- Sajnálom kispajtás, már nem megyek veled sokra, sebzéseddel nem vagyok kisegítve.
- Úi? - Tiltakozna kedvenced, de te addigra már gondolatban elbúcsúztál tőle, és könnyes szemmel csapod le a fejét a halálfejszével.
Orgling disznó elájult."

...


[edit] helyesírás
A hozzászólást Offsboy módosította 2009.12.12. 21:34:00-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
299. hozzászólás - 2009.12.12. 21:38:46 (Válasz Offsboy #298 hozzászólására.)
1 állatom akkor is marad az elnyelés miatt. Annak kell majd csak.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7.48
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
300. hozzászólás - 2009.12.12. 21:41:47 (Válasz Meszy86 #299 hozzászólására.)
[off]
Az nem jó, nézd csak Kínában is milyen gondot okozott az egykepolitika.
http://vilag.transindex.ro/?hir=6978
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője