Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
201. hozzászólás - 2009.12.06. 14:53:39 (Válasz Miklós #198 hozzászólására.)
Miklós, sajnos a közelharc, és az állatokat érő folyamatos változtatások miatt ezek a felszerelések még mindig harmatgyengék.
A sebzést adó tárgyak gyengítve lettek hónapokkal ezelőtt. Most elvetted az állatok kritikus sebzését, és 20%-al csökkentetted az erőből adódó bónuszt.
Az állatok támadását növelő tárgyak az epikus ellen voltak jók, hogy eltalálja az állat a nagyon magas szintű epikusokat. De már ennek sincs értelme, hiszen gyakorlatilag feleződött az állatok sebzése.
Nem lennének rosszak ezek az új tárgyak, ha legalább 20-25 szinttel lejjebb lehetne megvenni őket. Mert ott ahol most elérhetőek, már nem versenyképesek. Senki nem fog arany agyarsisakot venni 95-ik szinten, ha 80-on van már gyémánt fejdísz és 100-on ott a rubin agyserkentő.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.35
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
202. hozzászólás - 2009.12.06. 14:54:53 (Válasz Rockatansky #199 hozzászólására.)
A 100%-os ellen viszont a 0%-osak kapnak a Te értelmezésed alapján 100-as kreatívot. (Mindamellett ahogy én tudom ez a +% sem növeli az egy embertől maximálisan elvihető lét, tehát túl sokat nem ér.)

A 100% fertőzés inkább csak hangulatos, a 0% fertőzés sokkal több tápot ad. (A transzplantáció és az ultraspec növelését kihagytad.) Úgy gondolom, hogy most sem feltétlen nyers táp kellene (+támadás, stb) hanem valami ami olyat ad a fertőzöttnek amit a gyógyultak nem érnek el. Mindegy, csak gonoszabbnak tűnjön tőle a karakter, elvégre az ellenség irányítja. Lehetnének külön felszerelési tárgyak, amiket csak ők érnek el, olyanok is amit csak a gyógyultak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.58
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
203. hozzászólás - 2009.12.06. 14:55:22 (Válasz Kocos #200 hozzászólására.)
Éljen a visszafogott, amíg még van, ha neked is lenne jutna mindenre Pont ezek miatt fejlesztettem ki annó: ugyan annyi játékidő mellett ritkábban kell fertőzésre költeni, kevesebbszer kell tárgyat venni, a frissen vásároltak tovább megőrzik a szavatosságukat
Pontszám: 8.30
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
204. hozzászólás - 2009.12.06. 14:56:27 (Válasz Ricardo #202 hozzászólására.)
Persze, értem, csak nézd meg, hogy hány 100%-os van, és mennyi 0%-os! Amit mondasz jó is lenne 50-50%-os aránynál! Illetve ha jól olvasom a 0%-os csak a fertőzöttekkel szemben rablonak többet valahány %-al, a 100%-osak meg mindenkitől! Legalábbis wiki szerint! (http://vegzetur.wikidot.com/fertozes)
A hozzászólást Rockatansky módosította 2009.12.06. 14:59:49-kor
Pontszám: 4.23
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
205. hozzászólás - 2009.12.06. 14:57:32 (Válasz Rockatansky #199 hozzászólására.)
A relikviát ugyanúgy megveszem, mint te....-.-
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.54
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
206. hozzászólás - 2009.12.06. 14:59:06
Csak ötlet, de sokaktól hallottam már felvetődni, hogy jó lenne...
Sokan vannak akik kevésbé optimalizációd szempontból játszanak és szívükhöz nő egy állat, amit nem szeretnének lecserélni, de a szintlépéseknél miatt annyira kevéssé válik az Ép-je, hogy kvázi kötelezi őket a rendszer erre...
Ma az ismis küldik korában már nem lehet azt mondani, hogy azért van így, hogy ne legyen értéktelen az idomítás szakértelem. Lévén az most már sosem elévülő hasznosságú...
Nem lehetne egy ilyen jellegű opció is, hogy:
Mondjuk egy adott állat alapszintjét megnövelhetjük x-el (maximum a karakter szintje+2-ig)ennek függényében változnak majd az Ép-i is, de az elnyelése és a sebzése nem! És ez mondjuk meglépett alapszint*300 LGy költségért?
Még így is jóval használhatóbbak lennének az újonnan idomult dögök, de nagyon sokan használnák azt hiszem (ha nem is az optimalizátor übertoppok)...
A hozzászólást Byzon módosította 2009.12.06. 15:04:04-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 6.96
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
207. hozzászólás - 2009.12.06. 15:00:25 (Válasz Rockatansky #204 hozzászólására.)
Ez most megint egy olyan érv, hogy kevesen fejlesztették, ezért ők dögöljenek meg. Jópáran azelőtt választották a "sötét" oldalt, hogy tudták volna mit kapnak érte. Érdemes lenne megnézni, hogy hányan választják a fertőzöttséget és hányan küzdenek a fertőzés ellen, mióta kiderült mit is adnak.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.98
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
208. hozzászólás - 2009.12.06. 15:00:38 (Válasz Eliteninja #205 hozzászólására.)
Melyikre gondolsz? 0%-ra ha jól olvasom Miklós szavait akkor nem jár semmi!
Pontszám: 5.30
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
209. hozzászólás - 2009.12.06. 15:02:15 (Válasz Rockatansky #208 hozzászólására.)
Ha jól értelmezem most azért sírsz, mert Miklós "tápolni" akarja a fertőzötteket azzal, hogy berak egy relikviát amit MEGVEHETEK. Nem azt kértem Miklóstól, hogy adjon valami übertáp szarságot, hanem annyit, hogyha ti is vehettek relikviát akkor nekünk is járjon valami.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.64
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
210. hozzászólás - 2009.12.06. 15:05:49 (Válasz Byzon #206 hozzászólására.)
Hmm... 4 perc alatt 8.35-ről egy javaslatot amiben még sértően sem fogalmaztam senki felé sikerült lepontozni 5.90-re?
Oké, vettem a lapot, kussolok
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.17
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
211. hozzászólás - 2009.12.06. 15:11:41 (Válasz Eliteninja #209 hozzászólására.)
Nem sírok, csak próbálok rávilágítani a játék azon részére ami nem most fog előjönni, hanem akkor amikor több lesz a 100%-os fertőzött! Magyarán te és a további fertőzöttek nem költöttek soha fertőzés csökkentésére, amit én, és a hozzám hasonlók megtettek 18. szinttől kezdve ez módosítókkal kb 600-700 ezer le igaz szétosztva, ezért csak egybe leírva tűnik soknak. Cserébe mi is kaptunk valami, és ti is. Valóban 100%-al több le-t rabolhat a 0%-os a 100%-os tól (Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük), míg a 100%-os bárkitől rabolhat 50%-al többet (A téboly miatt még saját hordatársaidra is rátámadhatsz (kivéve szövetségi társaidat), és 50%-kal több lélekenergiát zsákmányolsz.). És itt a gond, ha jó portyakarakter kitermeli azt a 600-700k le-t hamar a +50%-al!
Pontszám: 8.06
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
212. hozzászólás - 2009.12.06. 15:14:41 (Válasz Rockatansky #211 hozzászólására.)
Akkor kapok rablást bónuszt HA rabolok. Ti viszont megkaptok egy állandó tápot. Ha már ezt kiszámoltad, hogy mennyit kellett rákölteni akkor azt is számold ki légyszi, hogy a %os tápok(spek, ultraspec, transzplant, LE sajt) mennyit termelnek szintenként. Mert szerintem elég hamar megtérül az amit befektettél és nem kicsit....
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.64
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
213. hozzászólás - 2009.12.06. 15:23:03 (Válasz Eliteninja #212 hozzászólására.)
Mivel túl sok a változó értékek (nem állandóan ugyan annyit kell költeni hogy növeld 1-el) és nincs két egyforma karakter így nincs is értelme kiszámolni! Valakinek előbb, valakinek később. De én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy jó 100%-os portyakarakter túltenne ezeken az értékeken! Illetve nektek még mindig ott van a lehetőség, hogy elérjétek a 0%-ot!

1.) van már eleve egy aukciós tárgy, ami 50%-ra állitja a fertőzést, ezt elérhetővé tesszük 68. szint fölött, borsos LGY áron.
2.) emellett berakunk még egy relikviát, ami 68. felett nem 2, hanem 3 fertőzést vesz le szintenként (ez nem csak a 100-asoknak hasznos, hanem mindenkinek, aki később váltott / eszmélt).
Pontszám: 7.09
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
214. hozzászólás - 2009.12.06. 15:25:56 (Válasz Rockatansky #213 hozzászólására.)
Ha elkezdek hajtani most a 0-ra akkor mégnagyobb hátrányba kerülök ráadásul nem kigyógyulni akarok és nem is tápot. De ezt már leírtam egy párszor...
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.31
népszerűRockatanskyFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
215. hozzászólás - 2009.12.06. 15:28:42 (Válasz Eliteninja #214 hozzászólására.)
Erre mondtam azt, hogy ti is kaptatok érte valamit, és mi is, csak mi fizettünk is érte, igaz részletekben!
Pontszám: 8.06
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
216. hozzászólás - 2009.12.06. 15:30:18 (Válasz Rockatansky #215 hozzászólására.)
Akkor meg miért baj az, hogyha kapunk egy relikviát(ugyanúgy mint ti)és ugyanúgy FIZETÜNK érte?O.o nem azt mondtam, hogy Miklós legyen jólelkű és vágja hozzám ingyé
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.31
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
217. hozzászólás - 2009.12.06. 15:30:31 (Válasz Rockatansky #199 hozzászólására.)
Idézet: Rockatansky - 2009.12.06. 15:11:41
Nem sírok, csak próbálok rávilágítani a játék azon részére ami nem most fog előjönni, hanem akkor amikor több lesz a 100%-os fertőzött! Magyarán te és a további fertőzöttek nem költöttek soha fertőzés csökkentésére


héhéhé. ez sírás. ne sírj, hogy nem az, mert ez sírás. a sírás nem rossz, nem nézünk le érte, csak akkor, ha könnyek között nem vagy hajlandó elismerni, hogy sírsz. (hiszen olyasmi ellen ágálsz, ami nem érint téged, nem hiszem, hogy olyan sok 100%-os lenne a környékeden. megjegyzem, hogy nem tudom hányan lesznek később 100-asok, de nem látom sok értelmét annak, hogy valaki csak azért bevállalja a saját hordájának támadási lehetőségét, hogy a többi ellen mindig dupla LE- veszítsen. mert ugye ez az előnye és hátránya a fertőzésnek, meg némi plusz LE, és plusz max szakértelem.)

előre is bocsátom, hogy nem küzdök 100%-os tárgyért, mert minek. ha lesz örülök, de nem azért kommentelek, hogy legyen, még mielőtt ezzel vádolna valaki, csak mindig meglepődök, hogy van még olyan vaksi, aki nem látja át a fertőzés elleni "küzdelem" lényegét. és olyanért sír, ami nem is érinti őt.

szóval még mindig félreérted a dolgot, s valamiért hiába volt leírva többször, te csak azt látod, hogy te harcoltál a fertőzés ellen, holott semmit sem harcoltál. csak bevállaltad a tuti, hogy szintenként adózol egy jövőbeni fix jövőbeni nyereségért. ennyit tettél. nem harcoltál. ez kábé ugyanannyi, mintha spektrális manipulációt növelsz. valamikor visszajön az ára. hiszen tudtuk, hogy a végén jutalom lesz, vagyis meg fogja érni a dolog.

az harcolt, aki nem "adózott" LE-t és kockáztatott, hogy kap valami durva hátrányt vagy sosem tudja majd a 0-sokat behozni. ők veszélyt vállaltak. vagy lusták voltak. (engem csak nem érdekelt, hisz abba akartam utána hagyni a játékot.)

nem mártírokat akarok avatni a 100-asokból, mert nem azok, de azon hadd röhögjek kivételesen öblös hangon, aki úgy állítja be a fertőzés leküzdésének folyamatát, mintha ő harcolt volna. még egyszer mondom: nem harcolt. csak követte a JV által előírt utat, vállalta a tutit. én is ezt tettem volna, ha nem akarom abbahagyni.
Pontszám: 5.27
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
218. hozzászólás - 2009.12.06. 15:31:22 (Válasz Rockatansky #215 hozzászólására.)
De ha mindenki megkapta a maga jutalmát, akkor most miért kell egyoldalúan csak a 0% fertőzötteknek adni valamit? (Ez már Zarknodnál is megjelent, nem kellene még egyszer)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.63
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
219. hozzászólás - 2009.12.06. 16:06:59 (Válasz Ricardo #218 hozzászólására.)
Felfogtad egyébként, mennyi az ára ennek, mikor arról beszélsz, hogy "adták"?

30000 azaz harmincezer LéGY! Saját példámból kiindulva, 64-szinten, minden kalandot megcsinálva, havonta kb. 8000-et tudok szerezni. Kalandgömbbel (ami 3 hónap alatt hozza be az árát), 9200 körül. Ez testvérek közt is legalább 3,5-4 hónap LéGY feélretétel.

Ez idő alatt, aki nem tesz erre félre (mindegy, miért), belegondoltál, hogy 30000-ből mi mindent tudsz majd venni, amit a másik nem fog tudni megengedni magának? Mivel, valljuk be, a LéGY azért elég korlátos forrás lett, hogy ennyi féle dolgot lehet vásárolni.

Ez lehet egy akár egy taktikai lehetőség sok más tápra annak, ezért nem értem hol "ért veszteség". Amíg te már rég jobb cuccokban rohangálsz, a másik még mindig spórolgat egy olyan dologra, ami a megvétele után 4 hónappal kezdi visszahozni az árát. De nem akarok taktikai tippeket adni

Amíg a LéGY korlátos erőforrás, addig nem tudok veled ebben egyetérteni.

Összefoglalva: Miklós adott a 0%-os fertőzötteknek egy lehetőséget, nagyon magas áron egy további táp beszerzésére, ezzel szemben viszont a 100%-osnak (és aki nem akarja megvásárolni ezt a cuccot) számtalan lehetősége van ugyanabból az erőforrásból más táp dolgokat venni. Hol itt a gond?
Pontszám: 7.73
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
220. hozzászólás - 2009.12.06. 16:12:39 (Válasz Vaczakka #219 hozzászólására.)
Nem az ár a lényeg. A 0% fertőzöttek kapnak egy új taktikai elemet (ahogy Te fogalmazol) a fertőzöttek meg nem. Miért fájna az a 0%-osoknak, ha a fertőzöttek is kapnának egy taktikai lehetőséget, amihez meg csak ők férnek hozzá?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.97
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!