Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
301. hozzászólás - 2009.12.15. 18:58:40
Érdeklődnék, hogy mikor lesznek berakva a 105-ös, 110-es szintű csizmák, páncélok, pajzsok?

Tervezni szeretnék előre, és több hónap, mire egy szintemnek megfelelő csizma vagy magas szintű páncél megvásárlásához szükséges LGY összejön. Azaz mire összekalandozza az ember a lélekgyémántokat, már lép több szintet, és akkor már nem jó elavult tárgyakat vásárolni.

Nem jó így játszani, hogy már holnap bekerülhet a játékba egy a 100. szintűnél jelentősen jobb, 105 vagy 110. szintű tárgy.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.43
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
302. hozzászólás - 2009.12.15. 19:08:41 (Válasz Mortimer #301 hozzászólására.)
Csatlakozom!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 6.69
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
303. hozzászólás - 2009.12.15. 22:38:36
Kedves Miklós! Mikorra várható a fertőzött relikvia?
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.60
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
304. hozzászólás - 2009.12.15. 23:48:48 (Válasz Eliteninja #303 hozzászólására.)
Már pont én is kérdezni akartam
Pontszám: 6.07
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
305. hozzászólás - 2009.12.20. 23:28:39
En is erdeklodnek, hogy mikorra varhato vmi kiegyenlites a fejlodesek mertekeben.

A lekuzdottek +5 spektralissal + 5 sajtolassal + 5 ultracpeccel + 5 transzplantacioval iszonyu elonyben vannak!

84. szintre (68rol) a sokszorosa jon vissza annak a 750k LE-nek amit alacsonyabb szinteken beletoltak! Nem beszelve a +5 tulajdonsagrol mindenhez.

Ha ez igy megy tovabb semmi, de semmi ertelme nem lesz tovabb jatszani fertozottkent....

(az oriasi tapot, hogy sajat szinut is uthetek kb 2 honapja nem hasznaltam....)

Le szerzo vagy fejlodes segito cumo kell a fertozotteknek is bizonyos szint felett!

(vagy egyszeruen megengedni, hogy ok is max fole turbozzak a szakikat pl 80-85, vagy X szint felett)
Pontszám: 7.75
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
306. hozzászólás - 2009.12.20. 23:32:28 (Válasz Coronita #305 hozzászólására.)
A sima turbó túl táp lenne. Ha megfelelő kompenzációt adna egy relikvia én szívesen kicsengetem érte a lélekgyémántot és a kavicsot(bár szerintem úgy lenne fair, hogy egyenlő lenne a két oldal, csak mondjuk a fertőzöttekké kicsit nehezebb, mivel ők nem "fizettek"). De az, hogy semmi esély azért az vicc és az is, hogy egyesek szerint teljesen egyensúlyban van...
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.12.20. 23:32:57-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.77
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
307. hozzászólás - 2009.12.21. 12:14:36
Én nagyon amellett voltam, hogy aki nem fizetett szintenként, az inkább húzza meg magát és örüljön, hogy nem mínuszt kapott, mikor a fertőzés elborítja az elméjét; de teljesen igazatok van (Eliteninja ), és igazságosnak érezném, ha kapnátok ti is valami olyan lehetőséget a tápra, ami a fertőzés előnyeit felerősítené. De ez szerintem csak úgy lenne fair, ha jóval drágább lenne, mint a nem fertőzöttek tápja, hogy ti is fizessetek az előnyért.

Fertőzött szipolyozó
Szint: 100
Tipus: relikvia
Ár: 50000 LGY, 20 őskő, 400000 LE
Hordatársaidtól +30(50?)% LE-t rabolsz (az áldozat nem veszít ezáltal kevesebbet)

Lenne hőzöngés, mert vissza se tudnánk csapni
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.00
kedvelt tagKriszoFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
308. hozzászólás - 2009.12.21. 12:37:55
Arra azért kiváncsi lennék, hogy mit gondol a Beholder vezetése a játékosok előtt álló variációs lehetőségekről. Fejlessz varázsló karaktert, mert minden mást visszafogunk, az IQ dönti el a csatát, fejlessz a Fertőzés ellen, mert fertőzöttként teljesen lemaradsz... kicsit szürkévé teszi a játékot az, hogy csak egy irányba lehet haladni és már eddig is sokan az unalom miatt hagyták abba...
Pontszám: 8.70
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
309. hozzászólás - 2009.12.21. 12:43:42 (Válasz Kriszo #308 hozzászólására.)
A két példa nem teljesen ugyanaz, inkább egymástól független. Tényleg az IQ-n múlik a karakter sikere, csak ott valaki más ugyanúgy elkölti a LE-t erőre, támadásra (sokkal kevésbé célszerűen). A fertőzésnél pedig nem öl bele lét, hogy ő "igazán fertőzött legyen". Akkor lenne hasonló a helyzet, ha 19. szinten mindenkinek megjelenne az 50%-s fertőzöttség, és külön kellene fejleszteni azt is, nem magától fertőződnének az emberek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.33
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
310. hozzászólás - 2009.12.21. 13:27:29
Offsboy: Lehet, hogy te ugy szolsz hozza a temahoz, hogy nem tudod mit ad a fertozottseg?

Vagy egyszeruen csak vicces probaltal lenni?
Pontszám: 6.14
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
311. hozzászólás - 2009.12.21. 13:36:58
Eliteninja:

Magas szintrol beszelek, amikorra a fertozest lekuzdottek altal a lekuzdesbe beleolt le a + 5 Le szerzo szakibol + 5 fejlodest konnyito szakibol regesreg, sokszorosan, kamatostul visszajott!!!

(amiatt, hogy figyelni kell ra es korabban kell elkolteni, amikor mas fontosra is lehetne ez rendben is van!!!!)

De az, hogy ezaltal a jelenlegi rendszer szerint OROKRE 10% hatranyba kerulnek a fertozottek az elfogadhatatlan...

Tehat, osszesegeben 80-85 vagy 90. szintre (ki kell szamolni...) amikorra mar SOKSZOROSAN jobban jart az aki lekuzdotte egyaltalan nem tartanam irrealisnak, hogy a fertozott is megkapja a max fole turbozas lehetoseget! (akar ingyen, vagy max egy olcso LGY-s cumoert)
Pontszám: 5.70
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
312. hozzászólás - 2009.12.21. 13:49:19 (Válasz Coronita #310 hozzászólására.)
Talán kifejthetnéd így busás lepontozás után, miről beszélsz.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.22
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
313. hozzászólás - 2009.12.21. 13:50:53 (Válasz Coronita #311 hozzászólására.)
A fertőzés leküzdésénél nem a LE mennyiség a sok, hanem az azért fizetett idő és figyelem. 48 szinten át minden egyes szintlépés után össze kell szedni a LE-t, amit az azonnal maxra gyógyulás miatt lerabolhatnak, illetve ha egyszer elfelejted, akkor utána büntetésből kétszer kell kifizetned. (Mivel eggyel nő a fertőzés.)

Tehát itt nem azon van a hangsúly szerintem, hogy mennyi LGY vagy LE a leküzdés, hanem hogy aki meg akarja kapni ezt a tápot, figyeljen rá néhány héten át minden alkalommal.

Egyébként sztm mindkét tárgy jó ötlet, és támogatnék minden esélykiegyenlítő módszert, mert van létjogosultsága. Zarknod 5%, szintenként 3% - ha valaki nem akkor kap észbe, amikor eljut 100%-hoz, akkor nincs kizárva semmiből. Csak nagyon keveseknek sikerül pontosan 68. szintre leküzdeni a fertőzést (nekem se jött össze). Sharpa és winnie már sok hónapja eljutott mindkét véglethez, nem most kell ébredni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.95
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
314. hozzászólás - 2009.12.21. 15:27:58 (Válasz Mortimer #313 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.12.21. 13:50:53
Sharpa és winnie már sok hónapja eljutott mindkét véglethez, nem most kell ébredni.


Épp arről van szó, hogy vannak akik "nem akarnak ébredni" magyarul nem azért nem küzdöttek a Fertőzés ellen mert sajnálták azt a párezer rongyos LE-t. (itt szúrom közbe, hogy ne gyere ezekkel az 'oda kellett figyelni', meg 'lerabolhatták volna' szövegekkel, mert a valóság az, hogy olyan embernek aki minimálisan komolyan veszi a játékot gyerekjáték volt leküzdeni a százalékokat...)
Igenis vannak olyanok, mint Coro, akik nem a táp miatt, hanem szerepjátékos okból fertőződtek és NEM AKARNAK meggyógyulni. Valamiért ettől Miklós sem tud elszakadni, mindig a kedvezőbb gyógyulás lehetőségeit kínálgatja. Egyszerűen tudomásul kellene venni, hogy jópáran akkor sem gyógyulnának ki a Fertőzésből, ha azért +100 járna minden tulajdonságra... És akkor mi van? Ezek az emberek legyenek örökre hátrányban??? A VU egy open ended game. Tegyük fel, hogy 3-4 év múlva 270. szintű karakterek lesznek. Ott is avval fognak majd jönni, hogy: "de hát én költöttem, figyeltem meg kattintottam egy csomót 200 szinttel ezelőtt, jogosan szereztem azóta 20 millióval több LE-t sajtolásból, meg vadászatból, mint te!"
Elég fura lenne...
A hozzászólást Darksol módosította 2009.12.21. 15:29:47-kor
Pontszám: 7.81
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
315. hozzászólás - 2009.12.23. 12:10:12 (Válasz Mortimer #301 hozzászólására.)
105-ös csimma van.

http://vegzetur.wikidot.com/csizmak

A többit (remélem) még nem látjuk, de tényleg jó lenne Miklóstól egy megerősítés, hogy vannak.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.06
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
316. hozzászólás - 2009.12.23. 12:14:11 (Válasz Mortimer #313 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.12.21. 13:50:53
A fertőzés leküzdésénél nem a LE mennyiség a sok, hanem az azért fizetett idő és figyelem. 48 szinten át minden egyes szintlépés után össze kell szedni a LE-t, amit az azonnal maxra gyógyulás miatt lerabolhatnak, illetve ha egyszer elfelejted, akkor utána büntetésből kétszer kell kifizetned. (Mivel eggyel nő a fertőzés.)


Mivan?Mivan?Mivan?

Rendszeresen nulla LE-vel lépem a szintet, aztán jól agyonveretem magam és békében boldogságban összegyűjtöm az LE-t a fertőzéshez. Rendkívül meglepő lenne, ha bárki lerabolna közben.

Véleményem szerint a fertőzöttek is megkaphatnák turbóval a +5-öt a szakértelmekre (100% után mondjuk X szinttel). A fix növelést és tulajdonságnövekedést nem. Kényemletlenebb lenne számukra az élet, de nem "halálos"
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.23
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
317. hozzászólás - 2009.12.23. 16:07:50 (Válasz Mortimer #313 hozzászólására.)
Kedves Mortimer!

Hadd dontsem el en, hogy mikor szolok a temahoz! Az osszes vilag legmagasabb szintu fertozott karakterekent talan megvan hozza a jogom. V1-es karakterem egyebkent siman, problema nelkul 68-ra lekuzdotte. Az, hogy neked ez nehezseget okozott az teged jellemez....

Osszessegeben csak annyit szerettem volna irni, hogy az altalad irt oriasi nehezseget is beleszamolva legyen az egesznek egy hatara, es ne OROKRE szoljon a 10% elony, mert ez a Darksol altal emlitett 270-es szintnel SOKKAL hamarabbra teljesen ertelmetlenne teszi a jatekot szamunkra.....
Pontszám: 4.95
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
318. hozzászólás - 2009.12.23. 16:21:15 (Válasz CaveMaN #316 hozzászólására.)
Már az elég lenne, ha a "haszonszakikat" turbózhatnánk max fölé a többi szerintem nem. Így lenne mondjuk igazságos. Ha szerepjátékos okot keresünk akkor lehet azzal is magyarázni, hogy mivel hatalmába kerített a sötétség jobban tudod kinyerni a LE-t az állatokból stb és sokkal fanatikusabban tudod edzeni magadat, mint azelőtt, mit sem törődve a fájdalommal nekem a többi nem is kéne, elég lenne a spekt, ultra, transz és sajt.

Edit: egyébként ez a dupla rabolhatóság elég szívás sztem akár hiszitek, akár nem. Néha meglepő, hogy mennyit visznek tőlem, holott nem is táborozom annyi LE-vel.
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.12.23. 16:22:14-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.02
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
319. hozzászólás - 2010.01.03. 13:33:59
Esetleg olyan relikvia aminek hatására az ismételhető küldetésekből +1 dukát és +20 kristálypont nyerhető ki? Akár egybe akár külön-külön tárgyak formájában. A plusz dukát adót ne vehesse meg olyan, akinek van aukciós bérlete, így lehetne rájuk zárkózni. Ha nem jó ötlet, felejtsétek el.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.43
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
320. hozzászólás - 2010.01.03. 20:24:50
Ilyen alapon minden tételből kizárhatod azt akinek van bérlete..
Pedig gondolom nem bolhán vették a tulajok
Ha nem tetszik a bérlet lobbizz a korlátozásáért,de addig csak azt tudom elképzelni,hogy bajod van az egyik bérletessel ezért az ötlet.
Pontszám: 6.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!