Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Öskövek, a játék költsége
fórumozóYuureiFérfi
Végzetúr mester
376 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
281. hozzászólás - 2009.07.28. 15:01:45 (Válasz Mortimer #273 hozzászólására.)
Utána még volt olyan mikor 31 kavicsot loptam, de annak a korszaknak már vége, habár emiatt 520 kavicsot tudtam betolni a kristályosítóba, ami azért nem rossz.

(Sajna csak most vettem észre, de köszi a dícséretet Mindenkinek)
A hozzászólást Yuurei módosította 2009.07.28. 15:02:18-kor
- 3 szobás családi ház, utcára néző nagymamával eladó.

***************************

- V1
Pontszám: 4.25
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
282. hozzászólás - 2009.07.28. 16:28:47 (Válasz Ariel #280 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.07.28. 14:57:45
Jobb topikot nem találtam, így itt jegyezném meg, hogy nincsenek a játékban új gyógyitalok, és a régiek kezdik értéküket veszteni. Lassan két csatára sem elég egy gyógyital, jó lenne ha újabb verzió kerülne a játékba, mert két őskő kicsit sok egy olyan italért ami csak egy csatát bír.

annyit még hozzátennék hogy kéne egy megkülönböztető jelzés az ősköves italok képére. az alap és az ősköves ital képe ugyanaz, nem egyszer vettem majdnem ősköves italt, pedig nincsen rá szükségem.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
283. hozzászólás - 2009.07.29. 13:51:09
A vásárlás gomb felett egy centire van az ital ára. Nem értem, hogy lehet eltéveszteni. Majdnem megvetted és megvetted között van különbség, szoval még nem történt baleset.
Pontszám: 4.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
284. hozzászólás - 2009.07.29. 14:14:22 (Válasz Csuhi #283 hozzászólására.)
kelyheken élek, rutinszerűvé vált az a pár kattintás epikusozás vagy nagyobb portyasorozat előtt. amikor meglett a kereskedelmem és felláttam egészen 50-ig, az ősköves kehely elfoglalta az LE-s kehely helyét és hálát adok az égnek a felugró ablakért mert ha az nem lenne, egy rakat őskövet csesztem volna már el.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 3
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
285. hozzászólás - 2009.07.29. 14:29:59 (Válasz S0laris #284 hozzászólására.)
Az ősköves italok eredeti áron visszaválthatóak.
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 5.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
286. hozzászólás - 2009.07.29. 14:37:08 (Válasz Midian #285 hozzászólására.)
ezt nem tudtam, köszönöm az infót.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
287. hozzászólás - 2009.08.26. 12:33:58
Par dolog miatt szeretnem felemelni a hangomat ujfent.

1/ Magas szinten az oskoves targyak ara ismet elszall. Ugy latszik a korabbi reform soran csak az elszallas idopontjat sikerult kesletetni a tenyet megszuntetni nem. 90. szint folott mar 40 osko egy premium felszereles ara.

2/ 70. szint folott nincsenek ujabb gyogyitalok. A problema ket reszre oszthato.
- Egyreszt a LE-bol veheto gyogyitalnal mondhatjuk, hogy a EP/LE arany rogzitve lett, innentol nincs ertelme ujabb italt berakni, hiszen az pont olyan lenne, mintha tobb italt vennel es innal meg.
- Oskoves italok eseten egy implicit aremelesrol van szo. Itt ugye 2 oskoert aranyaiban egyre kevesebbet kapunk, annak ellenere, hogy korabban Miklos is belatta, az oskoves italok arat hiba volt emelni. Biztos mindenki ismeri a Danone aremelesi strategiajat. A joghurt ara nem valtozik, de a merete 200g-rol szep fokozatosan 125g-ra csokkent (vagy lehet, hogy mar 100-ra? mind1). Ez pontosan ugyanez, hiszen bar a termek (gyogyital) ara nem valtozik, de az azonos hatas eleresehez egyre tobbet kell veni. Ez a mostani csucskaraktereknel ketto, de hamarosan harom lesz, majd negy.

Jo lenne uj italokat berakni, es a premium targyak arat nagyjabol 30 osko korul maximalizalni. Ugyanitt megjegyeznem, hogy az allat felszerelesek se lenne jo, ha 15 osko fole kusznanak, es a fokuszkristalyok is megallhatnanak egy ponton (6? 7?). Kerlek pontozassal jelezd, hogy egyetertesz-e a felvetessel.
Pontszám: 9.00
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
288. hozzászólás - 2009.08.26. 22:02:05
angyali gyógyital
Típus: gyógyital
Szint: 90
Gyógyít: 6000-7500 ÉP
Ár: 2 Őskő

kristály gyógyital
kristály gyógyital
Típus: gyógyital
Szint: 80
Gyógyít: 4500-6000 ÉP
Ár: 2450 Lélekenergia

Le a kalappal a jatekvezetes elott! Gyors reakcio volt.
Pontszám: 6
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
289. hozzászólás - 2009.08.26. 22:09:32 (Válasz Kocos #288 hozzászólására.)
Azért azt a "közkivánatra" szót nem kellett volna odaírni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóShulFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
290. hozzászólás - 2009.09.02. 22:20:22
Elnézést hogy ide írok, ahogy olvasgattam sztem ehhez áll a legközelebb mondanivalóm!:
Én javasolnám hogy sokkal nagyonn szinten lehessen előbb lélekkútat sütni, vagy más arányban szint szorzóval kapd az LE-t mert ez tarthatatlan!
V2-őn Phobos-nak 250tul összege 160-as szaki összege van, mikor ott egy átlagon felülinek van 180/16!! tehát ezt pofátlanságnak érzem, ekkora előnyt!
Üdv, K.B. Shul
Pontszám: 1.73
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
291. hozzászólás - 2009.09.19. 17:41:58
Szerintem lehetne valami jutalomfélét adni azoknak,akik már kereken 1 éve játszik AKTÍVAN ezzel a tényleg klassz játékkal.Mondjuk valamilyen relikviát vagy 10-20 õskövet.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 6.65
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
292. hozzászólás - 2009.09.19. 17:54:39
Idézet: Kocos - 2009.08.26. 12:33:58
Par dolog miatt szeretnem felemelni a hangomat ujfent.

Jo lenne uj italokat berakni, es a premium targyak arat nagyjabol 30 osko korul maximalizalni. Ugyanitt megjegyeznem, hogy az allat felszerelesek se lenne jo, ha 15 osko fole kusznanak, es a fokuszkristalyok is megallhatnanak egy ponton (6? 7?). Kerlek pontozassal jelezd, hogy egyetertesz-e a felvetessel.


Ebben a hozzászólásban sok olyan dolog fogalmazódik meg, amiben tényleg sokan örülnének változásnak:) Arra gondolok, hogy aki úgymond "függőséget" szerzett a játékban, ő továbbra is a legjobbat akarja kihozni a karakteréből, így a legjobb tárgyakat fogja megvenni és használni. A 70-es szintű tárgyak őskő költsége 30-35 körül van (ha jól emlékszem, de nem biztos). Ezt megveszed, hozzá veszel fókuszkristályt is, mert ugye úgy még jobb leszel (7-8őskő).

Állatok tárgyai: nekem jelenleg 4+4 állatom van, mert úgy érzem lassan szükségem lesz egy új garnitúrára. 4 állatnak a felszerelése most 40 őskő volt. Ez egy 100-as befizetés 20%-a, feltéve hogy volt 100 kiégett ősköved. Jó, tudom, hogy egyszeri költség, de talán túl sok, fele ennyibe kerülne, az elfogadható lenne szerintem (20 őskő 4 tárgyért állatoknak)

Mondjuk lehet azt is mondani, hogy akinek nincs rá elég pénze, ő fejezze be a játékot agy kezdjen el vegetálni a nem prém cuccokban, de véleményem szerint mind a felhasználók, mind a Beholder Kft. jobban járna, ha csökkennének a költségek (állatoknak adható felszerelés max. 5 őskő, fókuszkristály max 5 őskő, tárgyak max. 25-35 őskő). Lehet kevésnek tűnnek, de így sokkal érdemesebb lenne tárgyakat cserélni, mert nem olyan vészes kiadás-->sűrűbb tárgycsere-->sűrűbb őskőrendelés. A felhasználók számára jobb megoldás lenne és hosszútávon az üzemeltetőknél és fejlesztőknél is jobabn megérné szerintem, mint a jelenlegi árak:)
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 9.29
fórumozóDoktordikhedFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
293. hozzászólás - 2009.09.28. 12:23:18
Nem lehetne csökkenteni a szimuláció költségét? Ugyanis néha hasznos, de sokszor teljesen megbízhatatlan. Vagy a hatékonyságán kellene javítani...
Pontszám: 5.84
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
294. hozzászólás - 2009.10.07. 21:31:39
Korabban itt kertem, hogy ha lehet legyenek magasabb szinten is gyogyitalok, mert szukseg van ra. Most 100-as szintre szeretnek kerni, emennyiben ez lehetseges.
Pontszám: 6.10
fórumozófaddirNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
295. hozzászólás - 2010.04.28. 13:20:06
Gondolom, nem én vagyok az egyetlen akinek van ilyen szakértelme.
lopás:
Más végzeturakkal vívott csatákban esélyt kapsz, hogy kiégett őskövet is zsákmányolj. Győzelem esetén szakértelem szintnyi százalék esély van, hogy őskövet lopsz tőle.
Csak azt nem értem, ha tudok lopni ill. tőlem tudnak lopni őskövet, miért nem írják ki. ( Ezzel nem szemétkedni akarok. Bocs, ha valaki annak vette. )
Mert az biztos, hogy loptak tőlem őskövet. Megfigyeltem. Először 24 db volt, aztán 14, most meg 6. De egyik portyánál sem írták ki, hogy ennyi őskövet loptak.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
296. hozzászólás - 2010.04.28. 13:31:33 (Válasz faddir #295 hozzászólására.)
Őskövet sohasem lopnak, csak kiégett őskövet lophatnak!
Pontszám: 8.53
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
297. hozzászólás - 2010.04.28. 13:46:49 (Válasz Craslorg #296 hozzászólására.)
Es minden esetben kiirja a csata vegen.
Pontszám: 6.78
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
298. hozzászólás - 2010.04.28. 13:49:39 (Válasz faddir #295 hozzászólására.)
a sebzes es a kapott LE kozott jelenik meg a szoveg. pontosan igy nez ki:

A csatában összesen 4235 sebzést okoztál, és 2896 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 2 kiégett őskövet! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 18 TP!


Ja es csak kiegettet tudsz lopni.
Pontszám: 7.68
fórumozófaddirNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
299. hozzászólás - 2010.04.28. 15:57:54
Idézet: Endyr - 2010.04.28. 13:49:39
a sebzes es a kapott LE kozott jelenik meg a szoveg. pontosan igy nez ki:

A csatában összesen 4235 sebzést okoztál, és 2896 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 2 kiégett őskövet! Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 18 TP!


Ja es csak kiegettet tudsz lopni.


Igen kiégett őskő. (elírtam) Akkor csak én nem találkoztam ezzel a kiírással.
Pontszám: 5
népszerűNarmiFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
300. hozzászólás - 2010.05.06. 13:31:03
Ne lincseljetek meg még elég kezdő vagyok és a teljes topikot sem olvastam el (így ha felvetődött már akkor bocsi), de ha már őskő spórolás akkor miért lehet csak CSPért újra térkapuzni pl(vagy szakit turbózni), miért nem lehet PPért is? Nem lenne jó ötlet? Kérdem ezt mint vadászkarakter akinek minden CSP érték, a PPt meg nem sajnálnám annyira...akár 2t sem
Pontszám: 7.47
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője