Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Öskövek, a játék költsége
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
201. hozzászólás - 2009.05.01. 21:09:10 (Válasz Mormord #199 hozzászólására.)
Idézet: Mormord - 2009.05.01. 20:50:10
, mégsem vernek szét az azonos szintű prémiumosok, néha még a 4-el felettem lévők is lepattannak.


az ilyeneknél azért számítsd eb, hogy a lepattanásnál általában mínusszal támadnak, mint ahogy bármilyen karaktert agyon ver némely +4-5 szintű, max az erősebbeket kevésbé támadják.

amúgy meg igaz, amit írsz nyilván.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
202. hozzászólás - 2009.05.01. 21:10:41 (Válasz csati777 #198 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2009.05.01. 19:57:15
Amikor majd havi 5000 Ft-ot KELL arra költened, hogy ne verjenek moslékká a hasonló szintű végzeturak, akkor egy kicsit át fogod értékelni ezt a hozzászólásodat.


ez butaság. költés nélkül is szétvernek, mint ahogy mindig lesznek nem prémesek, akiket, ha jól játszol, lenyomsz. bárki tud boldogulni prém nélkül. sőt, erős lenni is.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
203. hozzászólás - 2009.05.01. 21:14:06 (Válasz winnie #201 hozzászólására.)
Nyilván mínusszal támad, ha anélkül verném le, akkor valamit nagyon elrontott, vagy bejött a random.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
204. hozzászólás - 2009.05.01. 22:36:15 (Válasz Solikka11 #196 hozzászólására.)
Idézet: Solikka11 - 2009.05.01. 19:20:54
Sziasztok!
- Az egyetlen dolog amivel nem értek egyet az a prémium tagság. Az szerintem egy nagy kicsit drága ahhoz képest amennyi előnyt ad. De ez szigorúan magánvélemény. És mondjuk ha 6 helyett 5 kőbe kerülne akkor már lehet én is helyeselném, de még ez is elviselhető.


Ezzel nagyon nem értek egyet, rettentően nagy előnyökhöz juthatsz. Elég csak a 10%os LE veszteségről beszélnem. Nem mindegy, hogy 650 LE-t buksz vagy csak 65-öt. Egy nem prémes több ezreket bukik a miatt, mert nem használja ki a prémium tagságot, én is lehet pár tízezerrel kisebb LE differenciával rendelkeznék most, és az rengeteg! És akkor a 25%al több CSpről nem is beszéltem! Ott sem mindegy, hogy egy nap alatt 10 ezer LE-t vadászol össze, vagy 13 ezret.
Pontszám: 3
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
205. hozzászólás - 2009.05.01. 23:14:36
A nem ősköves cuccok az Enyészmesternél elkezdenek háttérbe szorulni. Kb addig lehet tartani a lépést egy elit nem prémiumosnak, egy elit prémiumossal. Meg kell nézni a bajnoki győzteseit milyen cucc van rajtuk...
A későbbiekben a távolság csak nőni fog. Jó karit lehet csinálni, lehetsz jó a szinteden, de amikor egy gyengébb megver azért, mert jobbak a tárgyai...
Az emberben ekkor el kezd motoszkálni a kisördög és be fog fizetni valamennyit, hogy őskövet vegyen.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
206. hozzászólás - 2009.05.02. 09:08:33
Sokáig próbálkoztam vele, hogy versenyképes legyek a nem prémiumos karakterekkel- kb. a 47. szintnél adtam fel. Minimum öt szint lemaradást kell összehoznom, hogy BÁRKIT is le tudjak győzni. A számomra megvehető legjobb felszereléssel, versenyképes tulajdonságösszeggel, erős állatokkal is ötször, hatszor annyit sebeznek belém a szinttársaim, mint én beléjük. Az első napon kezdtem a V1-et. TUDOM, hogy kell játszani. Nem panaszkodni akarok, én választottam ezt a (téves) stratégiát, és most iszom a levét. Az ingyenes karakterek a legjobb stratégiával sem lesznek versenytársai a fizetősöknek. Félreértés ne essék, ez szerintem is ÍGY VAN JÓL, mert ők azért fizettek, hogy jobbak legyenek. De azt, hogy egy ügyes játékos őskő nélkül is egyenrangú lehet az őskövesekkel, nem hiszem el. Ha a világ minden ideje az övé, akkor sem. Jelentkezzen az, aki nem prémiumos játékosként bajnoki viadalt nyert! Van egyáltalán ilyen?
Egyébként V3-on őskövezek én is, de a V1-es "ingyenes harcos" project kudarcot vallott, béke poraira. Jöhet a szintvisszamaradás és a visszafogott fejlődés.
Pontszám: 5.33
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
207. hozzászólás - 2009.05.02. 09:36:43 (Válasz Solikka11 #196 hozzászólására.)
Teljesen igazad van, hajrá

Ha pókoskodsz, a prémiumra soha nem lesz szükséged, mivel ha nem vadászol, CSP se kell neked. A pókoskodásnak pedig velejárója hogy támadásoktól se nagyon kell jódarabig tartanod, így az sem számít hogy kevesebbet veszíthetsz, ugyanez érvényes a gyorsabb regenerációra. A prémium ezen felül még kényelmi dolgokat ad, azaz tölthetsz fel avatárt, meg elnevezheted az állataidat, szerintem lehet ezek nélkül élni. Aztán mikor majd eljön a vadászidény kezdete - mert egyszer akármit is teszel, kifogy alólad a tápzóna, és akkor majd jobban meg fogja érni vadászni - akkor sem biztos hogy kell neked az a plusz CSP, ugyanis attól hogy többet vadászhatsz, LÉ/tp arányban nem jársz jobban. "Felzárkózni" a nagyokhoz soha nem fogsz, az meg hogy most 40 vagy 50 szinttel vagy mögöttük, az szvsz tökmindegy, másrészt meg kérdés hogy úgy egyébként szeretnél-e te is folyamatosan unatkozni és vadászni a 40%os üthető ellenfelekre. Pontosan ahogy írod, a saját szinteden és ütőtávodon belül kell jónak lenned.

Az őskő azért már más tészta, mert ha jól csinálod, akkor a nempókokkal szemben ugyan arra sincs szükség, a bajnokikon viszont a többi pók full őskőben fog felállni, és ha nem akarsz tőlük kikapni, akkor neked is venned kell. Aztán jön majd az energiakristályosító, amibe jó eséllyel kell majd valódi ősköveket is pakolnod, bár ez persze a klánodon is múlik.

Később pedig, amikor már ilyen 5-6 szintekről üthetnek, no az már nem lesz jó világ, de ez neked még nagyon-nagyon messze van, és hátha addig kiforrja magát a visszafogott fejlődés, meg esetleg mégis lesz valami ebből a nyers lélekenergia projektből.

Kitartás

csati777: az első bajnokimat prémium és egy deka őskő nélkül nyertem. A másodikon az ellenfél talpig őskővel jött, nekem meg volt akkora arcom hogy azt hittem, kő nélkül is van annyival jobb a karakterem hogy nyerjek. Nagyot tévedtem, úgyhogy ebben teljesen igazad van

Edit: azaz bocsesz, a másodikra már vettem egy villámot
A hozzászólást Bolsevik módosította 2009.05.02. 10:01:38-kor
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.33
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
208. hozzászólás - 2009.05.02. 15:06:34 (Válasz csati777 #206 hozzászólására.)
Kérdezd meg őt:
http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=1274

Jelenleg nem használ őskövet.
Pontszám: 7.50
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
209. hozzászólás - 2009.05.02. 15:14:07 (Válasz Semelyik #208 hozzászólására.)
A legalsó szinten felesleges a prémium cucc ahhoz, hogy megnyerd a viadalt. Döngölő is a legutóbbi viadalt, csak azért vesztette el mert nem volt Enyészmestere így jóval gyengébb volt a fizikai harcban. Varázslatban még x volt a harc.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
210. hozzászólás - 2009.05.02. 17:06:19
Alacsony szinten valóban nem feltétlen szükséges az ősköves cucc ahhoz, hogy partiban legyél. Viszont 50. szint környékén az ősköves/nem ősköves tárgyak tulajdonság bónuszai LE-ben kifejezve milliós nagyságrendűek. Az pedig már a behozhatatlan kategória azon a szinten, ahogy ott megy a játék.
Pontszám: 5
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
211. hozzászólás - 2009.05.03. 00:47:49
Nem prémiumos csak akkor tud nyerni ha sokkal nagyobb kereskedelme van, mint a prémiumosnak. Meg lehet nézni a fegyverek erősségét. Alacsony szinten kettő, aztán 3 szinttel magasabban van hasonló fegyver. Ami közel lehetetlen.
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
212. hozzászólás - 2009.05.03. 08:21:39 (Válasz Ombiwa #211 hozzászólására.)
Pláne, hogy a prémiumosok is az egekbe tolják a kereskedelmet....
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
213. hozzászólás - 2009.05.03. 18:18:17
A prérium előny, de egy jó stratégiával nélkülözhető, persze így csak a szinteden lehetsz jó kari, nem pedig a toplistán.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagPetybFérfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
214. hozzászólás - 2009.05.04. 14:07:33 (Válasz Miklós #194 hozzászólására.)
Őszintén nem értem miért kell, hogy folyamatosan nőjön az ősköves ár. elérhetne egy maximumot ahonnan kezdve minden tárgy őskő része állandó lenne. Ezzel már meg is oldódna a drága a játék probléma, és talán kevesebb lenne a törlés is, a magas költségek miatt.
Ezt sosem értettem, egy csomó olyan hülye szolgáltató van a világban, aki azokat szivatja akik már jó ideje ügyfelek, pedig igazán azokat kéne megbecsülni.
Előbb ezt olvasd el! http://vegzetur.wikidot.com/
Utána kérdezhetsz!
Pontszám: 9.38
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
215. hozzászólás - 2009.05.07. 18:58:01
A Gigantosz karma 3000 lével drágább, cserébe SEMMI más statja, vagy az ősköves ára nem változott
Pontszám: 5.43
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
216. hozzászólás - 2009.05.07. 19:01:51 (Válasz Birka #215 hozzászólására.)
Azt a fegyvert amugy sem szabad megvenni, egy rakas xar
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
217. hozzászólás - 2009.05.07. 21:18:53
Eleven Jég, gerberusz a védelmező ugyan ez léköltség felment, őskő költség maradt, tárgy statok változatlanok...
Pontszám: 5.43
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
218. hozzászólás - 2009.05.07. 23:59:36 (Válasz csati777 #198 hozzászólására.)
Szia!

Látom nem éreztél még rá a játék ízére:) Ha a cselekvéspontjaid mindig felhasználod akkor ne csodálkozz, hogy nem leszel erős csak gyorsan magas szintre fejlődsz...

Nem azt mondom, hogy rossz az a kari aki vadászik is mert nem, az a normális hogy vadászol, portyázol meg mindent, De igazán erős karit, olyat ami a 2-vel nagyobb szintűek listáját is vezeti, csak úgy csinálhatsz ha minimálisat vadászol és nagyon sokat portyázol! Ha nincs igazam szólj!

És attól hogy most ezzel a karival 2. szintű vagyok, volt már másik karim amit vittem elég sokáig, csak aztán töröltem, azzal csak kitapasztaltam milyen stratégiát érdemes használni...
A hozzászólást Solikka11 módosította 2009.05.08. 00:04:46-kor
Pontszám: 2
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
219. hozzászólás - 2009.05.08. 01:29:21 (Válasz Solikka11 #218 hozzászólására.)
Hello! Nincs igazad.
Pontszám: 5.33
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
220. hozzászólás - 2009.05.08. 06:54:20 (Válasz Enchanter #219 hozzászólására.)
Bővebben?Vagy csak úgy?
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője