Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Öskövek, a játék költsége
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
181. hozzászólás - 2009.04.27. 00:09:45 (Válasz CaveMaN #175 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.04.26. 21:37:54
Szép ára lett a magasszíntű prémium fegyvereknek

Köszönjük az őskő csökkentést!


huhh, tegnap filóztam, hogy eladok pár ősköves fegyvert. nem tettem. jól jártam.

huhh. tegnap tudtam le a sebezz állatba 50-et varázslattal küldetést. véres verejtékkel kinetikussal kritikus sebzésre és imádkozásra utazva, hogy hátha nem 49-et, hanem 50-et dob a random. cifrákat mondtam volna, ha előbb jön a sebzés csökkentés, de köszöntem volna szépen a kihívást és csakazártis teljesítettem volna:)

dupla mázli.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
182. hozzászólás - 2009.04.27. 00:12:11 (Válasz Sharpa #178 hozzászólására.)
Idézet: Sharpa - 2009.04.26. 22:16:34
Pont én vagyok az aki nem kerül hátrányba viszont rajtam kivül illetve az első x ember kivételével mindenki, tekintve hogy nekik több LE lesz majd az a cucc ami nekünk olcsóbb volt.


akik elöl van úgyis megvesz minden ősköveset, mert nem tudja, mi jön utána. aki később jön nem biztos, hogy megveszi, mert neki jelent valamit az őskő (még, ha a plusz LE nem is) és inkább vár egy-két szintet a talán jobb pluszokat adó cuccra.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
183. hozzászólás - 2009.04.27. 00:22:37 (Válasz winnie #181 hozzászólására.)
A detonáció sebzése nőtt, nem csökkent.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
184. hozzászólás - 2009.04.27. 05:49:35 (Válasz Viszok009 #180 hozzászólására.)
Hirtelen 25 oskoves 60-as cuccokat latok, 9 oskobe kerulnek.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
185. hozzászólás - 2009.04.27. 06:07:15 (Válasz winnie #182 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.04.27. 00:12:11
Idézet: Sharpa - 2009.04.26. 22:16:34
Pont én vagyok az aki nem kerül hátrányba viszont rajtam kivül illetve az első x ember kivételével mindenki, tekintve hogy nekik több LE lesz majd az a cucc ami nekünk olcsóbb volt.


akik elöl van úgyis megvesz minden ősköveset, mert nem tudja, mi jön utána. aki később jön nem biztos, hogy megveszi, mert neki jelent valamit az őskő (még, ha a plusz LE nem is) és inkább vár egy-két szintet a talán jobb pluszokat adó cuccra.


Vagy nem voltam meg soha elol, vagy baromira nem igy mukodik.

Nagyon jok a modositasok, nagyon orulunk nekik, koszonjuk!
Ez csupan egy aprobb szepseghiba, hogy nem szabadott volna modositani ugy targyak LE koltseget, hogy azokat valaki mar megvette.
Sharpa 3 cuccot vett meg amit meg nem latok, az kozel 100K. Es en meg a "nyertesek" koze tartozom ezzel.
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
186. hozzászólás - 2009.04.27. 08:38:19
Az állat felszerelés kb elfogadható árra csökkent, bár nem olcsó ez sem.

A többi cucc viszont továbbra is szopás. Nem végleges megoldás született, hanem toldozgatás.


Lehet én vártam túl sokat.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.04.27. 08:40:21-kor
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
187. hozzászólás - 2009.04.27. 10:01:52
ezt nem értem...

Miklós azt írta hogy elolvasta amit itt irogattunk erre olyan módosításokat csinált amiről szó sem esett...
sebzéscsökkentés??? LE ár növelésről volt szó, de ennyire???

most tudom az jön hogy nekünk semmi nem jó, de könyörgöm, Miklós, gondold már végig az egyensúlyokat!!!
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 6.17
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
188. hozzászólás - 2009.04.27. 10:06:33 (Válasz Mazlee #187 hozzászólására.)
En nagyobb LE ar novekedessel szamoltam. Ugyanakkor a sebzescsokkentest nem ertem.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
189. hozzászólás - 2009.04.27. 10:17:01
Nektek tényleg semmi nem jó xD mondjámá még 1 játékot ahol enynire a felhasználók szája íze szerint alakították és alkítják a dolgokat?

a lééé árnövekedés jó...az állatok cucci is emberibb áron kaphatók...a sebzés csökkentés pedig azé lett benyomva szerintem hogy ne sebezzenek a karakterek akkorákat mint egy ház egymásba...ha jólfiygeltem a felső határt vették kissé visszább de megnövelték a minimálsebzését a bökőknek...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
190. hozzászólás - 2009.04.27. 11:03:48
A LE növekedést abszolút el tudom fogadni, csak ezt tényleg úgy kellett volna, hogy az eddig elérhetetlen tárgyaktól lépjen életbe.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
191. hozzászólás - 2009.04.27. 11:09:58
a léénövekedésének pont az volt szerintem a célja hogy a játékosok többet gyüjtsenek(több lét tartsanak maguknál) és ezzel megpróbálják a portyázást életben tartani és leehtőséget termeteni magasabb szinten is a rabolgatásra...ha csak a legmagasabb szintű tárgyakat növelték volna akkor semmi nem változott volna...így viszont(bár pontosan nemtom hogy hanyas szintől növelték föl az árakat) valószinű hogy ha nem is feltünően de majd többet lehet lopikálni egymsától...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
192. hozzászólás - 2009.04.27. 11:43:13 (Válasz Dr_Faktor #191 hozzászólására.)
Már egy párszor kiveséztük ezt a "legyen sok LE a játékosoknál" témát. Ettől nem lesz több senkinél, mert a komoly játékosok (és ez a TOP100-ban mindenki) már csakis 15% alatt vadásznak, tehát ebből a szempontból tökmindegy a játékosnak, hogy 20 vagy 40 K LE-t kell gyűjtenie egy ősköves felszerelésre.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
193. hozzászólás - 2009.04.27. 11:48:30
bizony bizony ez is igaz amit mondasz én ezért is reménykedem még abban hogy ezt a 15 százalékos agymenést még majd kicst megmahinálják...mer pontosan ezen lehetőség okán kezd a játék odafönt teveclubbosodni =)

de kezdetnek a cuccok árainak emelése is már hasznos lépés és szerintem ha nem is fogunk még ettöl tökig járni a léében de talán itt ott majd érezhetőő lesz hogy kicst több léé kezd el vándorolgatni a karik között =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3622 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
194. hozzászólás - 2009.04.28. 11:33:00
Olvasd vissza amit írtam, többször is: megmondtam, hogy a prémium tárgyak árának őskő csökkentésével együtt a tárgyak is gyengülni fognak. Aztán később hozzátettem, hogy technikailag nem tudom megoldani, hogy olyan tárgyak tulajdonságait csökkentsem, ami már van játékos birtokában, ezért csak a fegyverek sebzése fog csökkenni picit (viszont a min. sebzésüket felemeltem, hogy a szórás csökkenjen).

A lélekenergia ár növekedéséről: a növelés fokozatos volt, furán nézett volna ki, ha egyik prémium tárgy ára még a szintjéhez képest N, a következőé már 2*N. A játék 1-2 legerősebb karaktere ezzel szerzett valamekkora előnyt, de ez még mindig kisebb gond, mintha további 10 szintig maradt volna minden, ahogy volt, és a tárgyak ára nem 30, hanem 40-45 őskő körül lesz 50-60. szint környékén.
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
195. hozzászólás - 2009.04.29. 11:14:35 (Válasz Miklós #194 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.04.28. 11:33:00
A lélekenergia ár növekedéséről: a növelés fokozatos volt, furán nézett volna ki, ha egyik prémium tárgy ára még a szintjéhez képest N, a következőé már 2*N. A játék 1-2 legerősebb karaktere ezzel szerzett valamekkora előnyt, de ez még mindig kisebb gond, mintha további 10 szintig maradt volna minden, ahogy volt, és a tárgyak ára nem 30, hanem 40-45 őskő körül lesz 50-60. szint környékén.


En azt az athidalo megoldast javasoltam volna, hogy az osko koltseg csokkenjen ahogy az tortent is, es a LE koltseg viszont csak kesobb emelkedjen.
Pontszám: 3.75
fórumozóSolikka11Férfi
Végzetúr
92 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
196. hozzászólás - 2009.05.01. 19:20:54
Sziasztok!

Végigolvastam a témát, végignéztem a cuccokat és azok árát, és szerintem az őskő költség egyáltalán nem magas. Mivel, szerintem ha valaki arra megy hogy nagyon gyorsan fejlődjön, az kihagyja a játék lényegét, azt hogy a többiek fölé kerekedj! És szerintem ezt nem szintben kell értelmezni hanem az azonos szintűek között. Tehát a "szerintem ésszerű" fejlődés egyáltalán nem gyors!

Bevallom még csak 1.szintű vagyok, de megvettem a koponyazúzót és kaptam pár tanácsot és lazán a szinttársak fölé kerekedtem. Számszerint: Nekem 153-as a tul. összegem, pedig a 2. legjobbnak is csak 145!. Csak egy kis taktikázásra, megfontoltságra van szükség és nem kell annyira sietni szintben mert akkor olcsóbban megússzátok és élvezetesebb is.

Tehát miért is kerül SZERINTEM kevés őskőbe a játék?
- Nem minden ősköves cuccot van értelme megvenni legalábbis itt az elején, biztos! Mert egyszerűen tulajdonságfejlesztéssel is jobban járhatsz, és a tárgy által adott egészségre meg mondjuk mágiaelnyelésre semmi szükséged alacsony szinten!
- A lassú szintlépés miatt tulajdonképpen lehetőséged sincs annyi sok őskövet elkölteni, és ez így van jól. (Jó persze csinálhatsz szimulációt meg stb... de azokat már aztán tényleg nem létkérdés.)

- Az egyetlen dolog amivel nem értek egyet az a prémium tagság. Az szerintem egy nagy kicsit drága ahhoz képest amennyi előnyt ad. De ez szigorúan magánvélemény. És mondjuk ha 6 helyett 5 kőbe kerülne akkor már lehet én is helyeselném, de még ez is elviselhető.

Szóval ennyi lenne a véleményem, kíváncsi lennék mit gondoltok arról amiket az imént leírtam!
Pontszám: 3.25
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
197. hozzászólás - 2009.05.01. 19:42:20
Alacsony szinten nem kell köves cuccot venni,mert jó nem-köves cuccok is vannak.Viszont 40.szint körül már nagy a különbség.És 30 kő egy tárgy,ez egy komplett 900 ft-os sms,és én csak így tudtam követ rendelni,nem volt olcsó mulatság.Már nem is rendelek,már csak egy köves cuccom van,azt is már nagyon ideje lenne lecserélni...(ősi mithril pajzs)De az is igaz,hogy nincs nagy hátrányom.
A prémium pedig szerintem nagyonis olcsó,pl 30 kő a legendás tőr,amiből 5 hét prémet lehet venni,ami 35*7(-8)csp.Nem beszélve a le védelemről,a gyors gyógyulásról és a többi extráról(amik nem hasznosak,de jópofák).
Viszont lenne egy kérdésem:
Újra csökkentés lesz ha 100.szint körül 60 köves tárgyak lesznek?Vagy nem fog nőni az áruk?
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
198. hozzászólás - 2009.05.01. 19:57:15 (Válasz Solikka11 #196 hozzászólására.)
Maradjunk annyiban, hogy első szinten még fogalmad sem lehet a játékról. Amikor majd havi 5000 Ft-ot KELL arra költened, hogy ne verjenek moslékká a hasonló szintű végzeturak, akkor egy kicsit át fogod értékelni ezt a hozzászólásodat. Persze lehet nem prémiumos tárgyakkal is küzdeni, csak sok sikerélményt ne várj!
Lassú szintlépés? Komolyan? Te melyik játékkal játszol?
A prémium +25% cselekvéspontja pedig sokat jelent. Nagyon-nagyon sokat.
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
199. hozzászólás - 2009.05.01. 20:50:10 (Válasz csati777 #198 hozzászólására.)
Ez tévedés, igenis lehet prémium és őskő nélkül is sikereket elérni. A szövetségemben több nem őskövező játékos is van, köztük magam is, mégsem vernek szét az azonos szintű prémiumosok, néha még a 4-el felettem lévők is lepattannak. Mondom ezt a 37. szintről, de tudom, hogy van 40. szinten is ingyenes karakter, akit nem vernek szét a hasonló szintűek. Szóval semmit sem KELL, csak lehet, viszont mindig lesznek nagyobbak és erősebbek, akik elvernek, egészen addig, amíg nem te vagy a piramis csúcsán.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Öskövek, a játék költsége
200. hozzászólás - 2009.05.01. 20:53:41
Hmm...Szerintem elég ránézni az én v2-s karakteremre,szerintem elég jól állok,és nemegy őskövest elvertem már.És miért?Mert jól fejlesztem a karakterem.Tám/véd/iq-t nyomatok,csak olyan cuccot veszek ami nem tápol egészséget/mágiát.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője