Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kivégzés skill reform?
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
81. hozzászólás - 2009.05.26. 18:46:08 (Válasz Kocos #78 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.05.26. 14:20:34
Idézet: Almási Viktor - 2009.05.26. 12:49:47
Én azt imádom hogy a TOP 15 mit össze agyal hogy lehetne lekorlátozni a pókokat, pedig szintjükből fakadóan nem is látják át a helyzetet, meg nem is érezhetik milyen játékélménnyel jár egy-egy jól, ügyesen elkapott zsíros zsákmány.


20-as szinten 18K nem zsiros? Mennyi a zsiros? Az ottani szamokkal valoban nem vagyok tisztaban, tessek megmondani.
Azt is vegyuk figyelembe - bar tudom nem szeretjuk - hogy akitol elhoznak ugyanannyit, az vajon utana folytatni fogja-e a jatekot, illetve, hogy ez az o jatekat mennyire teszi tonkre.


ha abbahagynák azok, akiktől több tízezer LE-ket el lehetne vinni, akkor nem lennének 10M rabolt LE-k... én nem azokat tiltanám le, akik összeszedték ezt a sok LE-t, hanem azokat, akiktől rendszeresen össze lehet ennyit szedni...
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
82. hozzászólás - 2009.05.26. 19:05:45
Én most azt nem értem, hogy miért akarunk egyáltalán reformot. Több hónapja azon megy az agyalás, hogy hogyan lehetne újra le a játékban. Jön valaki magas szinten aki kitalálja, erre egyből le kell szabályozni. Olyan ötletek jönnek elő, hogy hogyan lehet jobban megvédeni a lét. Könyörgöm, ne kelljen már mesterségesen megvédeni az erőforrást, mindenki azért játszik végzetúrral, hogy maga védje meg a sajátját.

Szerintem semmit nem kellene bevezetni, a kreatívot is normálra visszacsinálni és csak azt megtiltani, de azt nagyon, hogy mások belépkedjenek egymás karakteréhez.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
83. hozzászólás - 2009.05.26. 19:14:24 (Válasz Ricardo #82 hozzászólására.)
"csak azt megtiltani, de azt nagyon, hogy mások belépkedjenek egymás karakteréhez"

A LE termelés volt a gond, nem az, hogy Egon és Csuhi belépett egymáshoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
84. hozzászólás - 2009.05.26. 19:20:12
sztem Ricardo még egy régebbi flame-re gondolt
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
85. hozzászólás - 2009.05.26. 20:19:18 (Válasz Blazek #81 hozzászólására.)
Idézet: Blazek - 2009.05.26. 18:46:08
Idézet: Kocos - 2009.05.26. 14:20:34
Idézet: Almási Viktor - 2009.05.26. 12:49:47
Én azt imádom hogy a TOP 15 mit össze agyal hogy lehetne lekorlátozni a pókokat, pedig szintjükből fakadóan nem is látják át a helyzetet, meg nem is érezhetik milyen játékélménnyel jár egy-egy jól, ügyesen elkapott zsíros zsákmány.


20-as szinten 18K nem zsiros? Mennyi a zsiros? Az ottani szamokkal valoban nem vagyok tisztaban, tessek megmondani.
Azt is vegyuk figyelembe - bar tudom nem szeretjuk - hogy akitol elhoznak ugyanannyit, az vajon utana folytatni fogja-e a jatekot, illetve, hogy ez az o jatekat mennyire teszi tonkre.


ha abbahagynák azok, akiktől több tízezer LE-ket el lehetne vinni, akkor nem lennének 10M rabolt LE-k... én nem azokat tiltanám le, akik összeszedték ezt a sok LE-t, hanem azokat, akiktől rendszeresen össze lehet ennyit szedni...


Elnezest en abbol indultam ki, amit az egyik legjobb V1-es pok mondott, miszerint napi egy 20K-s zsakmany ha befigyel mar jo. Ezekszerint ennel lenyegesen nagybb zsakmanyok ropkodnek.

En konkretan netto 40-80K-s rablasok tulajatol hallottam, hogy na akkor most abbahagyjak, az o szintukon ezt ugy netto 24-25K-re mersekelne a javaslatom. Nem ertek egyet az ilyenfajta kiborulassal, de ertem, hogy milyen szinten lehet demoralizalo elbukni fel/egy napi vadaszat gyumolcset par perc figyelmetlenseg miatt.

Megoldas lehet egyebkent a CaveMan altal javasolt LE plafon is, a kerdes csak az, hogy az nem veti-e jobban vissza a pokok teljesitmenyet, mint az en javaslatom.
Pontszám: 3
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
86. hozzászólás - 2009.05.26. 20:24:03
Ahha, látom itt egyesek megint nagyban törik a fejüket, hogy a mások játékát hogyan b@sszák el... Tényleg ennyire fáj, hogy valaki jobb a szintjén, mint ti a tiéteken? Azt nem értem miért mindíg a más játékához kell építő jellegű javaslatnak álcázott undorító nerf ötleteket kitalálni?
Meg akkor kivégzés ellen is lehessen védekezni... aha. Ígyis eléggé levédhető a LE, nem kell még tovább fokozni. Szerencsénk van, hogy alacsony szinten van pár hülye akitől lehet hozni, de amúgy semmi LE nincs portyában magasabb szinten. És persze nem az utóbbival, hanem az előbbivel kell foglalkozni, hiszen az érint több embert, mi ?

Olyan érdekes, hogy akármilyen globális reform jön, nem tudtok elvonatkoztatni a top15-től, de ha másnak kell szivatást kitalálni, olyan könnyen sikerül...
Pontszám: 9.17
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
87. hozzászólás - 2009.05.26. 20:33:45 (Válasz Cavalorn #86 hozzászólására.)
igenis lehet a kivégzés ellen védekezni
egészséget kell növelni
csak az LE-be kerül, ahogy az LE védelem is
sírni célravezetőbb
Pontszám: 7.50
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
88. hozzászólás - 2009.05.26. 20:59:40 (Válasz Anababa #87 hozzászólására.)
Hagyd, úgy néz ki, hogy a "top" abban leli örömét, hogy kicseszik mindenki mással...
Lefelé ütés, akit nem tudnak ütni azt másképp molesztálják (ne hogy már jobb lehessen valaki a szintjéhez mérve, mint ők)
Csak az a gond, hogy Miklós mindenben rájuk hallgat...
Szerk.: Még talán Kocos ötlete a leghumánusabb
A hozzászólást Gyulas84 módosította 2009.05.26. 21:01:15-kor




Pontszám: 7.67
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
89. hozzászólás - 2009.05.26. 21:00:56 (Válasz Gyulas84 #88 hozzászólására.)
Kérdés, hogy hosszútávon anyagilag hoz-e annyit a "top" mint amennyit a pókokon veszt.
Bár lehet hogy már ez is hidegen hagyja.

(Malfunction is törölt nem így gondoltam a toplistán való előrejutást, de igazából már nem is érdekel)
A hozzászólást Anababa módosította 2009.05.26. 21:02:40-kor
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
90. hozzászólás - 2009.05.26. 21:07:11 (Válasz Anababa #89 hozzászólására.)
Idézet: Anababa - 2009.05.26. 21:00:56

(Malfunction is törölt nem így gondoltam a toplistán való előrejutást, de igazából már nem is érdekel)


Hát igen, nagy nagy gratula a top-nak nevezett valaminek főleg azoknak akik bőszen képviseltetik magukat a pókok ügyében
Én sem így akartam, de én azért is maradok hobbijátékosnak, hogy terheljem a szervert, más kérdés, hogy egyre inkább affelé hajlok, hogy őskövet nem fogok többet venni...
Úgyhogy engem még lazán utolérhetsz




Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
91. hozzászólás - 2009.05.26. 21:09:06 (Válasz Gyulas84 #90 hozzászólására.)
Előttem vagy LE diffben?
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
92. hozzászólás - 2009.05.26. 21:10:30 (Válasz Anababa #91 hozzászólására.)
Aham.
Egyenlőre




Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
93. hozzászólás - 2009.05.26. 21:14:14 (Válasz Gyulas84 #90 hozzászólására.)
Csatlakozol a BŐK-höz?
Magyarázat: Batyunk Őskőre Klub, akik inkább elsörözik a lóvét, az nem okoz bosszúságot alapon. Általában...
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
94. hozzászólás - 2009.05.26. 21:15:09 (Válasz Zaccmester #93 hozzászólására.)
Sör helyett lehet bort választani? Mert akkor én is megyek

szerk: ha befogadtok...
A hozzászólást Anababa módosította 2009.05.26. 21:15:24-kor
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
95. hozzászólás - 2009.05.26. 21:17:37 (Válasz Anababa #94 hozzászólására.)
Keblemre!
Lényeg, hogy MINDENKI jól érezze magát, pénztől, táptól, hátszéltől és kezdési időponttól függetlenül
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
96. hozzászólás - 2009.05.26. 21:19:08 (Válasz Gyulas84 #90 hozzászólására.)
Idézet: Gyulas84 - 2009.05.26. 21:07:11
Hát igen, nagy nagy gratula a top-nak nevezett valaminek főleg azoknak akik bőszen képviseltetik magukat a pókok ügyében


Ezt aztan vegkepp nem tudom hova tenni. Ketten irogatunk Jeriko meg en. Slussz.
Egyikunk egyetlen otlete sem valosult meg, helyette lett egy olyan korlat, ami szemmel lathatolag minden komolyabb pokot erint, pedig nem is ellenuk lett kitalalva.
Miert kell esz nelkul mindent a topra kenni?
Nem lenne jobb a fenti korlatot eltorolni, es bevallalni gy sokkal kevesbe korlatozot?

Masik: kerdeztem, hogy mennyi a zsiros zsakmany 20-ason (de felolem barmilyen mas szintet is mondhattok), mert ugy latszik, hogy amikor en 18K-t javasoltam felso hatarkent az tulsagosan alacsonynak bizonyult. Namost ha kritizalni sikerul, akkor ugyan mondjatok mar szamokat is, hatha ki tudjuk talalni, hogy mi lenne yg olyan korlat ami a pokok zome szamaa nem korlatozo es a maradeknak is elfogadhato.
Az is erdekes leet, hogy mi az osszetetele a rablasoknak, tehat mondjuk 80% jon a nagy kaszalasokbol es 20% a maradek, vagy forditva. 20% a kaszak reszaranya, es 80% az aprolekbol jon ossze.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.05.26. 21:19:52-kor
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
97. hozzászólás - 2009.05.26. 21:19:09 (Válasz Anababa #89 hozzászólására.)
Kerülhetsz még előrébb is:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
98. hozzászólás - 2009.05.26. 21:20:43
"Lényeg, hogy MINDENKI jól érezze magát, pénztől, táptól, hátszéltől és kezdési időponttól függetlenül"

Áj tszink disz iz ö bigining of ö blyutiful frencsip
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
99. hozzászólás - 2009.05.26. 21:20:56 (Válasz Kocos #96 hozzászólására.)
Koc: eddig kétszer másoltam be az ajánlások után kapott LE-met Anababa után, csak portyázik. Napi 100-120k 30pp-ből
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.26. 21:22:50-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
100. hozzászólás - 2009.05.26. 21:23:52 (Válasz CaveMaN #99 hozzászólására.)
Részletek: nullások és aprók mellett általában 3-6k, a közepesek 7-9, a jók 9+ és néha előfordul iszonyú jó is 12-15k; a max eddig 20k volt. (még kreaff limit előtt, kimaxolva, kivégezve)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője