Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kivégzés skill reform?
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
61. hozzászólás - 2009.05.26. 12:25:29 (Válasz Mortimer #59 hozzászólására.)
Nyilvan az szintkulonbseggel novelt % ertek, es a szakertelemmel modositott alap % ertek kozul a nagyobb szamitana. Remek!
Kar, hogy nem pont abba az iranyba akarunk elmenni, hogy mindenki bujkaljon, hanem hogy legyenek csatak. Azt hiszem.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
62. hozzászólás - 2009.05.26. 12:32:44 (Válasz Freez #60 hozzászólására.)
Nem tartana sokáig hozzáidomítani az ilyen küldetéseket.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
63. hozzászólás - 2009.05.26. 12:32:54 (Válasz Kocos #61 hozzászólására.)
Sejtettem a véleményed, pont ezért jeleztem én is a dolgot. De most ugyanaz van, hogy téged nem érdekel a pókok véleménye, a többieket pedig a tiéd. Legalábbis a 9,14-es pontszám ezt mutatja.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
64. hozzászólás - 2009.05.26. 12:34:16 (Válasz Mortimer #63 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.26. 12:32:54
Sejtettem a véleményed, pont ezért jeleztem én is a dolgot. De most ugyanaz van, hogy téged nem érdekel a pókok véleménye, a többieket pedig a tiéd. Legalábbis a 9,14-es pontszám ezt mutatja.


Engem nem erdekel a pokok velemenye, mert ok 25% alatt bujkalni akarnak? Most megvallom nem tudlak kovetni.
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
65. hozzászólás - 2009.05.26. 12:36:44 (Válasz Mortimer #56 hozzászólására.)
Két dolog közül kell válaszatani:

1. ) Elindítasz 20 vadászatot harmadjára, lesz nálad 220k LE, viszont a gyerek épp elesik az udvaron, ki kell rohannod hozzá, jön Lanmaffia és megszabadít 110k-tól, közben rá se kellett nézni a gépre
2. ) Egy 20-as vadászat végén pakolkatod a turbót és költesz, a gyerekkel ugyanaz a téma, jön Lanmaffia viszont most csak 30k-t buksz.

De hé, most jut eszembe, ha a limit olyan, hogy 20 vadászat még belefér, akkor miért kell több időt tölteni a játékkal? Az újabb 20-as blokk inditásához úgyis a géphez kell menni... Ha sajtolnod kell és sok LE lenne nálad, akkor is szintén gépnél vagy...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.26. 12:37:34-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
66. hozzászólás - 2009.05.26. 12:36:46
mindig a végleteket nézzük...

a pókok kis szinten élnek mint marci hevesen...van zsákmány dögivel...a nagyszintűek meg kapják mindig a játékfrissitést a seggük alá és pepcselhetnek velük...

nahde kérdemén és mivan a középmezőnnyel...akik póknak már túl nagyok nagynak megmég túl kicsik...jelenleg ők vannak alegtöbben...és náluk van az hogy a portyából nincs léé illetve hogy ők nem részesülnek abbol a sokjóból amiből a fentiek igen...

szoritkozzunk az ő igényeik totális kielégítésére...és necsináljunk mindenből Pók Vs Hatalmas témát...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.67
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
67. hozzászólás - 2009.05.26. 12:38:27 (Válasz Kocos #64 hozzászólására.)
Számos a pókokat korlátozó javaslatokat dobsz be, kiemelve, hogy nem számít hogy utálni fognak. (Idézet tőled: "
Ismet megkockaztatom a nepharagot amit a pokoktol kapok.")

Most be lett dobva egy javaslat a felülről ütés ellen, ami csak a TOP10-et zavarná, mert az összes többi játékost ugyanúgy ütik hat szinttel magasabbról. Itt a te véleményed ugyanúgy irreleváns.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9.17
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
68. hozzászólás - 2009.05.26. 12:49:47 (Válasz Mortimer #67 hozzászólására.)
Én azt imádom hogy a TOP 15 mit össze agyal hogy lehetne lekorlátozni a pókokat, pedig szintjükből fakadóan nem is látják át a helyzetet, meg nem is érezhetik milyen játékélménnyel jár egy-egy jól, ügyesen elkapott zsíros zsákmány.

Meg amúgy is hozzá sem szagolnak a témához...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.53
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
69. hozzászólás - 2009.05.26. 13:00:40 (Válasz Viharsarok #58 hozzászólására.)
Idézet: Viharsarok - 2009.05.26. 12:09:40
Ötlet:
Új szakértelem:Vadászles-------a portyázok elöl bujkálsz,5 szintenként hozzáad a 15 %-hoz 1 %-t,maximális szintje 50.Ilyenkor csak 25 % látnak meg.
Értékeljétek,botorság?


A gond a szakértelemmel annyi, hogy nagyon lecsökkentené a támadható célpontok számát, és azok sínylenék meg a dolgot akik kevesebbet vannak a gép előtt. Hogy miért is? Aki kifejleszti a szakértelmet, az csak 25%-on lesz üthető, de már 15%-on támadni fog. Ha elég sok max ép-je van, akkor egész nap úgy portyázhat, hogy senki sem tudja megtámadni, mert a 25%-ot sosem éri majd el. Ahogy ezt kifejleszti mindenki, nagyon kevés lesz az üthető célpont, mindenki 15 és 25 százalék között fog stagnálni. Csak azok bukkannak majd fel a portyalistában, akik épp nem tudnak játszani. Rájuk viszont tucatszám ugranának a támadók. Ezzel a középmezőnyben is előidéznénk azt az állapotot ami az élen már megvan. Gyakorlatilag üresek lesznek a portyalisták és százszámra lesznek végzeturak akik portyázni akarnának.

Ha pedig a szakértelem növeli 25%-ra a támadási határt is, akkor ugyan ott állunk mint ha 15% lett volna. Talán annyi különbséggel, hogy nehezebben fog menni a kivégzés.
Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
70. hozzászólás - 2009.05.26. 13:06:08 (Válasz Mortimer #54 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.26. 11:50:58
"50-es szintű karakter kivégzése lenne 1000 LE"

Ezt sokkallod? Ha napi 10-szer megcsinálod, 5 napon át, akkor kapsz 50e LE-t. Ehhez képest vadászatból 52. szinten (mert mondjuk ilyen szintű karakter képes ezt megtenni) jön ennek a hatszorosa.

Ahhoz képest, hogy amikor a játékot kezdtem milyen volt a portya LE/vadászat LE arány, ahhoz képest még ez is siralmas, csupán azt érné el, hogy azután is tovább portyáznék ha tele van a kamra.


Tudod mit? Legyen.
Számomra ennél nagyobb táp még nem volt a játékban. Napi 20-30k-t tuti összeszednék vele, de lehet, hogy a dupláját, tripláját - a vadászat mellett.
Pontszám: 5.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
71. hozzászólás - 2009.05.26. 13:08:27
Winnie mód ON

Minden, ez alatt azt értem MINDEN lebeszélést, beleértve a küldetéseket és egyáltalán bármit mást is TILTANI kellene.

Winnie mód OFF

Sajnos ellenőrizni nehéz.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
72. hozzászólás - 2009.05.26. 13:10:03 (Válasz Jeriko #70 hozzászólására.)
Szerintem a naponta elkölthető 50 CSP által termelt bevétel egy bizonyos hányadához kell igazítani a portya LE-t. Lefelé is, felfelé is. Ez a napi 20ezer nálad jóval kevesebb, mint ötöde. Ez szerintem nem sok. Persze a mértéken lehet vitatkozni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
73. hozzászólás - 2009.05.26. 13:40:16 (Válasz Mortimer #67 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.26. 12:38:27
Számos a pókokat korlátozó javaslatokat dobsz be, kiemelve, hogy nem számít hogy utálni fognak. (Idézet tőled: "
Ismet megkockaztatom a nepharagot amit a pokoktol kapok.")

Most be lett dobva egy javaslat a felülről ütés ellen, ami csak a TOP10-et zavarná, mert az összes többi játékost ugyanúgy ütik hat szinttel magasabbról. Itt a te véleményed ugyanúgy irreleváns.


Valamit alapvetoen felreertesz szerintem, ezert ideje helyrerakni. Pont hogy erdekel a pokok velemenye. Igyekszem olyan korlatot bedobni, amire egy pok kari tulaja is azt tudja mondja esetleg, hogy bar latja, hogy ez elveszi tole a havi 3-4 legextremebb rablasat, de osszessegeben nem jelent szamottevo kiesest LE-ben, ugyanakkor garantalja a jatek hosszutavu stabilitasat.

Sot irtam egy minimum zsakmanyrol is, ami szerintem nem kifejezetten a pokok ellen valo.

A kockazat persze megvan, hiszen a pokok zome izombol elutasit minden korlatot. Pedig valamilyen korlat kell, mivel most a portyazasbol termelheto LE elmeletileg korlatlan. A jo korlat pedig olyan lehetne, ami az atagos (nem tobbmillios LE diffu) pokokat egyatalan nem erinti, es a mostani legextremebbeket is csak marginalisan, de megakadalyozza az ennel nagyobb extremitasok kialakulasat.

Egyebkent akiknek a legelemibb erdeke lenne, hogy elheto korlatok szulessenek, azok maguk a pokok, mivel, ha nem jon letre konszenzusos, akkor mint a jelenlegi pelda is jol mutatja, jon a diktatum Miklostol.
Pontszám: 6.25
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
74. hozzászólás - 2009.05.26. 13:40:44 (Válasz Mortimer #72 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.26. 13:10:03
Szerintem a naponta elkölthető 50 CSP által termelt bevétel egy bizonyos hányadához kell igazítani a portya LE-t. Lefelé is, felfelé is. Ez a napi 20ezer nálad jóval kevesebb, mint ötöde. Ez szerintem nem sok. Persze a mértéken lehet vitatkozni.


Most akkor te is leszarod a pokokat?
Pontszám: 3
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
75. hozzászólás - 2009.05.26. 14:07:04 (Válasz CaveMaN #62 hozzászólására.)
CaveMaN, sajnos a Végzetúr nem arról híres, hogy mit lehet gyorsan megcsinálni.
Ha egy olyan ötlet kerül be ami nem szerepel az előre kigondoltba még ha az jó is (vagy annak tűnik) van itt egy hosszas emésztési fázis.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.26. 14:11:50-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
76. hozzászólás - 2009.05.26. 14:12:30 (Válasz CaveMaN #65 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.26. 12:36:44
1. ) Elindítasz 20 vadászatot harmadjára, lesz nálad 220k LE, viszont a gyerek épp elesik az udvaron, ki kell rohannod hozzá, jön Lanmaffia és megszabadít 110k-tól, közben rá se kellett nézni a gépre
2. ) Egy 20-as vadászat végén pakolkatod a turbót és költesz, a gyerekkel ugyanaz a téma, jön Lanmaffia viszont most csak 30k-t buksz.


Egy biztos: a gyereknek egy het szobafogsag. Probaljon ott elesni.
Pontszám: 5.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
77. hozzászólás - 2009.05.26. 14:18:22 (Válasz Mortimer #63 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.05.26. 12:32:54
Sejtettem a véleményed, pont ezért jeleztem én is a dolgot. De most ugyanaz van, hogy téged nem érdekel a pókok véleménye, a többieket pedig a tiéd. Legalábbis a 9,14-es pontszám ezt mutatja.


Meg ehhez. Megszoktam, hogy bar en probalok ugy hozzaallni, hogy mindenkinek jo legyen - hogy mennyire sikerul mindenki dontse el maga, masok zomeben nem igy tesznek, es van egy - szerencsere - kisebbseg aki meg haragszik valakire es direkt orul ha az sziv. Mind1.

Az eredeti javaslatot en is felpontoztam, tehat akkor ervelesed alapjan engem sem erdekel az en velemenyem.

Az eredeti javaslatban egyebkent nem szerepel a magasabb szintrol valo uthetoseg csokkentese, csak az, hogy 25%-ig vagy uthetetlen maxos szakival. A tobbit te extrapolaltad hozza, en pedig jeleztem, hogy van egy masik ertelmezese is a felvetesnek.
Pontszám: 3
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
78. hozzászólás - 2009.05.26. 14:20:34 (Válasz Almási Viktor #68 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.05.26. 12:49:47
Én azt imádom hogy a TOP 15 mit össze agyal hogy lehetne lekorlátozni a pókokat, pedig szintjükből fakadóan nem is látják át a helyzetet, meg nem is érezhetik milyen játékélménnyel jár egy-egy jól, ügyesen elkapott zsíros zsákmány.


20-as szinten 18K nem zsiros? Mennyi a zsiros? Az ottani szamokkal valoban nem vagyok tisztaban, tessek megmondani.
Azt is vegyuk figyelembe - bar tudom nem szeretjuk - hogy akitol elhoznak ugyanannyit, az vajon utana folytatni fogja-e a jatekot, illetve, hogy ez az o jatekat mennyire teszi tonkre.
A hozzászólást Kocos módosította 2009.05.26. 14:29:25-kor
Pontszám: 4
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
79. hozzászólás - 2009.05.26. 14:27:58 (Válasz CaveMaN #71 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.26. 13:08:27
Winnie mód ON

Minden, ez alatt azt értem MINDEN lebeszélést, beleértve a küldetéseket és egyáltalán bármit mást is TILTANI kellene.

Winnie mód OFF

Sajnos ellenőrizni nehéz.


Jogos. Ellenorizni lehetetlen.
Minimum azt kene biztositani, hogy aki osszebeszel, az csak annyi elonyhoz jusson, hogy biztos a gyozelme (cserebe nyilvan lemond az extra zsakmany lehetosegerol). Ugyanitt megszuntetnek minden ismetelheto kuldit, ami osszebeszelessel megoldhato (dontetlen, benitas, kritikus vari).

Ja egyvalamit nem tiltanek, a nem ismetelheto kuldik lebeszeleset. Azon mar az elboly atjott igy, akkor mas is tehesse ezt meg.
Pontszám: 5.33
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
80. hozzászólás - 2009.05.26. 14:46:09
Kocos Fésülködj meg...már megint sok a duma...

mondod mondod a semmit...bezzeg ha privátban kérdez valamit tőled az ember akkor se kép se hang...

a középmezőnynek se a pókoknak de még tán a nagyszintűeknek sincs szüksége a te támogatásodra...meg vállonveregetésedre...pihenj le...osztogasd a Bezzeg Béci emlékéremidet =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.45
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!