Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kivégzés skill reform?
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
21. hozzászólás - 2009.03.18. 09:22:52 (Válasz Mortimer #20 hozzászólására.)
Ő valószínű nem játszik annyit, nem optimalizál, játszik jól elvan és örömét leli a kivégzéses kiszabadulásaiban
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
22. hozzászólás - 2009.03.21. 11:22:50
Meg tudná mondani valaki, hogy a kivégzés szakértelem nagysága hogyan befolyásolja a szerzett LE nagyságát?
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
23. hozzászólás - 2009.03.21. 11:48:37
nem rossz a kivégzés szaki, főleg 15-25 környékén szedi "áldozatait". volt olyan háborúnk ahol az egyik ütőemberünk letett arról hogy az egyik ellenfelet üsse mert hábrú alatt azért az ember mindig 50% ÉP alatt van a felülről jövő támadások miatt és folyamatosan kivégezték.

de a "slágerszaki" egyértelműen a kritikus ütés szokott lenni. a kivégzést szerintem a legtöbben a küldi miatt húzzák.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
24. hozzászólás - 2009.04.13. 19:19:22 (Válasz Birka #1 hozzászólására.)
Szerintem inább azt kéne hogy egy új harcmódot(portya,epikus,stb) kéne kitalálni: É,vagyis életre halálra, ami úgy a 30. szinttől lenne elérhető.De ebben a módban sem biztos hogy meghal valamelyik fél.
Pontszám: 5
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
25. hozzászólás - 2009.04.18. 14:23:08 (Válasz Birka #14 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.03.17. 16:39:09
Hmm Kocos igazad van, így tényleg macerás megemelni a szintenkéni hp értéket, és 1 felé se érdemes növelni a skillt, mert tuti nem ad annyit Le bonust, mint ez erer szakosodott skill!
Namost 3-5k maxoknál még egy 500-on bekattanó kivégzés is kabaré, de már 16. szinten (20-as egészséggel 690 max) egy 150-nél bekattanó kivégzés is használhatatlan Különösen hogy nincs csata közbeni instant halál se tőle!

Azaz dupla upgraddel lehet helyrerázni a skillt csak A csata 2 elllenfelének szakikülönbsége számítson, valamint szakikülönbségek*nyertes szintje legyen a "bekattanás" korlátja, úgy talán ér valamit...

50. szinten 40-es különbség esetén is csak 2000hp ami azon a szinten jó ha 20-25% tipjeim szerint.



Ne már...
Mi az, hogy kabaré? Mert a csávók jellemzően max ÉP-vel rohangálnak, mi?
Nem tudom, te melyik játékkal játszol, de ha kicsit körbenézel, akkor:
- alacsony szinten azért van kevés ÉP-jük, mert portyázzák őket, mint a gép
- magasabb szinten meg magukat tartják 15% alatt

Namost, akkor kit, és hol érdekel a szaki szempontjából bárkinek is a max ÉP-je?
Persze, értem én, hogy te egy olyan szakértelmet szeretnél, hogy mindig mindenkit kivégezzél. Remélem neked fejlesztenek egy olyan szakértelmet, aminek "extraüberkivégzés" lesz a neve, és csak te fejlesztheted, és elég 1-esre, mert mindig mindenkit kivégzel vele.

Én speciel minden harmadik portyaáldozatot kivégzek, pedig csak 10-es a kivégzésem. Na most akkor? Oké, még csak 18. szintnél járok.

Egyébként, van olyan főszabály, hogy minden szakértelem meg kell hogy őrizze a használhatóságát az idők végezetéig? Nincs? Hát akkor a kivégzés egy olyan szakértelem, hogy alacsony szinten könnyebb használni, magasabb szinten meg nehezebb.

Viszont megjegyezném, hogy ad %-os bónuszt a hozott lére... és emellett nincs felső korlát a fejlesztésében. Ehhez mit szólsz? Szerintem ez elég táp. Ha van egy maxolt kreatívod, ezt még mindig addig húzod, amíg jól esik.
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
26. hozzászólás - 2009.04.18. 14:33:20 (Válasz Almási Viktor #21 hozzászólására.)
Jé, itt is téma vagyok?

Igen, igazad van. Mindenben. Örömömet lelem benne, amikor kiszabadulok egy egyébként esélytelen csata végén.
Viszont nem elég csak kivégzésre gyúrni, sebezni is kell mellé vastagon! Egyre többet, mert 300-nál kivégezni már lassan csodaszámba megy. Szóval 40. szint felett mondhatni már rohamosan csökken a szaki szerepe, használhatósága.
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
27. hozzászólás - 2009.04.19. 07:41:01
Én 37- es szinten jól elvagyok a kivégzésemmel, napi 3-4 bejön, volt, hogy 400 ÉP-vel megvert volna az illető 4 szintről följebb, felesleges megreformálni, jó ahogy van.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
28. hozzászólás - 2009.05.07. 23:43:19
---

edit: 100-ig elszámoltam lehiggadtam. Sorry
A hozzászólást Aurri módosította 2009.05.08. 00:10:46-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 4
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
29. hozzászólás - 2009.05.07. 23:46:21 (Válasz Aurri #28 hozzászólására.)
Egészséget kéne fejleszteni... (C) by Mási Valkitor
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.05.07. 23:46:33-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.50
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
30. hozzászólás - 2009.05.07. 23:57:55
Sanyi: qrwára nem az egészségről van itt szó (1600 ÉP-n voltam az eset kapcsán, ekkroa pofont még +6 szintről sem szoktam kapni). Szóval ezt az unalomig elcsépelt lemezt le lehetne venni.

edit: Cserébe én is leveszem most ezt. Kicsit lehiggadtam már, elnézést...
A hozzászólást Aurri módosította 2009.05.08. 00:12:54-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
31. hozzászólás - 2009.05.08. 00:07:43 (Válasz Aurri #30 hozzászólására.)
Üdv egy pók hatókörében.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
32. hozzászólás - 2009.05.08. 00:22:45 (Válasz Aurri #30 hozzászólására.)
Mennyit vitt tőled? 2-3-8k? Komolyan kérdezem, mert itt fent is van aki használja a kivégzést, nem nyers erőből, hanem 15%-on támadva, azt se könnyű kivédeni (ha egyáltalán ki lehet). Plusz ránézel a LE diff lista első oldalára: ők mind használják a kivégzést kivétel nélkül. Projekció, kevesebb LE ezekkel tudsz játszani.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
33. hozzászólás - 2009.05.10. 17:47:46 (Válasz balgos #31 hozzászólására.)
zuhahahaha Hát igen, pók ellen nincs védelem. Ne tarts magadnál LEt és nem jön vissza...
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
34. hozzászólás - 2009.05.26. 08:43:56
A kivégzés témával átruccanok ide a felhasználási feltételek témából, mert jobban illik ide.

A kivégzés bekattanási feltételét (kivégzés szaki * 5) nem akarjuk módosítani, de felmerült, hogy a kivégzés által adott LE bónusszal kezdjük valamit. A játék kezdetén ez nem volt korlátozva, elég magas kivégzéssel akár az összes LE-jét elvihetted valakinek, annak ellenére, hogy egyéb módokon legfeljebb 20-25%-ot lehetett elvinni minden módosítóval együtt. Amikor ez annak idején kiderült, korlátoztuk a maximum rabolható LE százalékot.

A dolog még így is problémás, extrám magas kivégzéssel továbbra is többszörös LE-t lehet zsákmányolni, ez az egyetlen szakértelem, amely növekedésével hatványozottan nő a hatékonysága. Ami ötlet felmerült, hogy a kivégzés által adott LE bónusz alacsony szinten maradjon ugyanannyi, mint most, de magasabb szinten egyre csökkenjen, hasonlóan sok egyéb szakértelemhez. így a szakit továbbra is érdemes lesz fejleszteni, viszont nem szállnak el tőle extrém módon a karakterek.

Ezzel párhuzamosan berakhatjuk azt is, hogy aki akarja, a felejtéssel lefelejthesse a szakértelmet akkor is, ha a felejtése nem elég magas. Mondjuk szerintem senki nem fogja, mert még mindig sokkal jobb lesz a kreativ affinitásnál, de meg kell adnunk a lehetőséget. És igy a jövőben bármikor, amikor egy szakértelem megváltozik, lehetővé tesszük, hogy egy korlátozott ideig lefelejthető legyen (ezt a kreativra is bekapcsolnánk). Ilyenkor persze a szakértelembe fektetett teljes LE-t nem kapod vissza csak egy részét, viszont az eddigi használat során is profitáltál belőle, tehát ez egy korrekt kárpótlás lenne.
Pontszám: 5.36
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
35. hozzászólás - 2009.05.26. 08:51:45 (Válasz Miklós #34 hozzászólására.)
A kivégzéssel kapcsolatban arra lennék kiváncsi, hogy miért nem úgy működik, mint a kritikus ütés, varázslás stb. szakértelmek, azaz miért csak az számít hogy kinek a nagyobb, a másik meglévő szakértelme miért nem csökkenti a hatását.

Ha így van, akkor bocsánat, de míg a többi szakértelemnél ezt írja, ennél nem. Azaz nem értem, hogy ha valakinek van mondjuk 50-es, a másiknak 49-es kivégzése, akkor miért nem úgy tekinti a program, hogy csak egyes kivégzése van. Mert a kritikus ütésnél ez így van. Ez egy természetes védekezési mód lehetne, és nem is kellene bolygatni a hatását. Jelenleg nulláról egyáltalán nem éri meg védekezésképp fejleszteni, ha viszont csökkenthető lenne a támadónál lévő hatás, akkor aki egyébként nem használja is elgondolkodna 20-40-ig felhúzáson, mert előnye származna belőle.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.20
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
36. hozzászólás - 2009.05.26. 08:53:01 (Válasz Miklós #34 hozzászólására.)
Grats, ez jó, mármint a felejtős dolog. A többihez nem értek, csak felhasználó vagyok:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.50
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
37. hozzászólás - 2009.05.26. 08:53:04 (Válasz Miklós #34 hozzászólására.)
Konkrét számadatokat esetleg lehetne kérni + hogy mikortól akarjátok módosítani?




Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
38. hozzászólás - 2009.05.26. 08:53:31
már megint úgy érzem hogy ha valaki kitalál valamit azonnal le kell butítani. Így most mindenki egyszerűen védekezhet ellene, csak felhúzza a szakit és kész. Aki meg időt és energiát ölt bele hogy felhúzza "extrém" magasra az meg elfelejtheti

TAPS
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.09
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
39. hozzászólás - 2009.05.26. 08:58:06
Én, mint a maffia által sanyargatott személy szintén nem értem, hogy miért kell módosítani? Értem én, hogy simán elviszik a szerzett LE felét, mert megtapasztaltam, de ezzel megint csak unalmasabb/egysíkubb lesz a játék. Nem túl nagy erőfeszítés figyelni, hogy ne tudjanak lerabolni, közbe pedig bármikor jöhet valami. :think:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 8.73
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
40. hozzászólás - 2009.05.26. 09:01:19
Szervusztok!

Mortimernek igaza van, ha jelenleg is így működik, akkor tévedtem... de valóban a különbséget érdemes figyelni, tehát ha valakinek van 100-as kivégzése, és az ellenfelének 50-es, akkor úgy tekinteni, mintha mindkettejüknek 50-nel kevesebbje lenne, LE-elvitel szempontjából, és kivégzés-bekattanási szempontból is.

Így minden szintet meg fogja érni kifejleszteni, ha másért nem, az ÉP és a LE védelméből is.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!