Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kivégzés skill reform?
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
261. hozzászólás - 2009.05.31. 08:09:29 (Válasz Cavalorn #260 hozzászólására.)
Szerintem tamagocsivá redukálták a játékot
Sanyi számításai alapján már érte, hogy miért 500-600 LE-ket hozok a régebben szokásos 3-5000 helyett.
Ez így komolyan mondom vicc. Ennyit térkapuból/vadászatból is össze lehet hozni és ott nincs kockázata annak, hogy esetleg a levadászott állat nyer és nem te
Sikerült egy értelmes, izgalmas, stratégiát igénylő. jó játékot teveklubbá silányítani.
Ehhez csak gratulálni tudok a résztvevőknek.
Pontszám: 5.08
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
262. hozzászólás - 2009.05.31. 08:48:51 (Válasz Anababa #261 hozzászólására.)
Ne légy már ilyen borúlátó. A portyáért tp is jár, így a TOP-hoz való felzárkózás eredményes eszköze lehet, ami minden játékos álma.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
263. hozzászólás - 2009.05.31. 08:56:48 (Válasz CaveMaN #256 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.30. 20:50:30

1. Nephila annó régen mínuszba is ütött valakit...


Ez nem igaz.
Nephila
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
264. hozzászólás - 2009.05.31. 09:09:25 (Válasz Bolsevik #262 hozzászólására.)
Akkor azt hiszem velem az a baj (mint általában ) hogy nem feltétlenül ugyanúgy és ugyanazt akarom mint mások...

Erről megint eszembe jut a régi mondás (gyermekkoromban hallottam sokszor): "Egyél sz@rt! Sokmilliárd légy nem tévedhet!"
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
265. hozzászólás - 2009.05.31. 09:21:21 (Válasz Anababa #264 hozzászólására.)
Nem kell aggódni, én személy szerint példát fogok venni a kedves "top"-ról hamarosan és elkezdek olyan szinten lefelé ütni ahogy tudok
Asszem abból lesz a 3. világháborús hiszti




Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
266. hozzászólás - 2009.05.31. 09:36:17 (Válasz Gyulas84 #265 hozzászólására.)
engem is??? bruhuhuhuhu
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
267. hozzászólás - 2009.05.31. 09:51:34 (Válasz Anababa #266 hozzászólására.)
De tudod csak azért, mert aki nem úgy játszik mint ők azt ki kell irtani a rendszerből... (Tudod a Solina féle LanMaffia vírus)




Pontszám: 5
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
268. hozzászólás - 2009.05.31. 10:06:10
Bajtársak, nem hiszem el hogy ennyire irigyek és szűklátókörűek vagytok...

Egy rakás ember törölt mostanság, és szintén egy rakás áll ennek a küszöbén. Értük már nem nincs mit tenni, épp ezért most már azokra kell figyelnünk, akiket megtarthatunk, jelesül a TOP-ra. Az nyilvánvaló hogy ők vagy 50en is fenn tudják tartani a szerót (a jelek szerint ezt Miklós is helyesen látja), ezért jó lenne ha mostantól inkább velük foglalkoznánk, mert eddig méltánytalanul a háttérbe szorultak az igényeik.

Aztán meg most őszintén, ti mit szólnátok ha több 10K HUFot bepakoltatok volna a játékba (esetleg több mint 100at), és a ténykedéseteknek köszönhetően végeredményben mindezért cserébe kaptatok volna egy lila hátterű teveneveldét, ahol a legkomolyabb szórakozási lehetőség az hogy együtt, kalákában vakoljátok a Hatalom Tornyát? Nyilván ti is elégedetlenek lennétek. Most ne mondjátok már hogy ti nem azon ügyködnétek folyamatosan hogy ugyan csatlakozzon már hozzátok a sűrűje hogy hadd üssétek széjjel az arcukat...

Ha ők is lelépnek, mi lesz velünk? Ezért mondom hogy ezt mindenképpen meg kell akadályozni, úgyhogy inkább törjétek a fejeteket ti is, és hagyjatok fel végre ezzel a negatív hozzáállással.

Begginer testvér, te meg lehetőleg ne a lefelé csapkodással foglalkozz, inkább felfelé üss és még ma maxold a szinguláris ismereteket.

Kitartás bajtársak!
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 9.55
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
269. hozzászólás - 2009.05.31. 14:06:17 (Válasz Spider #263 hozzászólására.)
Idézet: Spider - 2009.05.31. 08:56:48
Idézet: CaveMaN - 2009.05.30. 20:50:30

1. Nephila annó régen mínuszba is ütött valakit...


Ez nem igaz.
Nephila


Mert biztos tudod mi? Támadoként kiírja, hogy épp mínuszba ütöttél valakit Utána lehet kérdezni a játékvezetésnél, volt ilyen bug.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagSpiderFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
270. hozzászólás - 2009.05.31. 16:08:16 (Válasz CaveMaN #269 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.05.31. 14:06:17
Idézet: Spider - 2009.05.31. 08:56:48
Idézet: CaveMaN - 2009.05.30. 20:50:30

1. Nephila annó régen mínuszba is ütött valakit...


Ez nem igaz.
Nephila


Mert biztos tudod mi? Támadoként kiírja, hogy épp mínuszba ütöttél valakit Utána lehet kérdezni a játékvezetésnél, volt ilyen bug.


Annyira tudom, mint te.
Ha már felhasználod a nevemet, minimum, hogy írsz pontos adatokat: XY-t ekkor és ekkor ennyire.
Én is állíthatnám, hogy kihasználtál bugokat csak azért mert léteztek.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
271. hozzászólás - 2009.05.31. 16:51:34 (Válasz Spider #270 hozzászólására.)
Azért rámutathatnál arra a mondatomra, ahol azt állítom szándékosan kihasználtad ezt a bugot. Fura lenne, ha megtalálnád.

Történetesen 2-3 hónap távlatából teljesen mindegy, hogy kit sikerült, mindenki szempontjából. A lényeg, hogy a kivégzésben benne volt és azért a te neveddel, mert igazán magas kivégzésed neked volt először, nyilván annál tud előfordulni, aki használja a szakértelmet és nem azért, mert szándékosan ki akar használni bármilyen bugot.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
272. hozzászólás - 2009.05.31. 16:54:42 (Válasz Bolsevik #268 hozzászólására.)
Idézet: Bolsevik - 2009.05.31. 10:06:10
épp ezért most már azokra kell figyelnünk, akiket megtarthatunk, jelesül a TOP-ra.


mér hogy kéne azokra figyelni, akik törölni akarnak?? azokra figyeljünk, akik játszani akarnak, nem a hanyatthomlok iszkolókra, az első szívás után a törölközőt bedobókra.
Pontszám: 3.75
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
273. hozzászólás - 2009.05.31. 17:00:05 (Válasz winnie #272 hozzászólására.)
első szívás??
már bocsánat, de ez önmaga sűrű egymásutánban volt kettő...
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
274. hozzászólás - 2009.05.31. 17:03:24 (Válasz LanMaffia #244 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2009.05.28. 18:40:53
tapsoljuk meg a játékvezetést, de mindenki tapsoljon hogy meghallják!!!

persze amikor én LÉt szerzek teljesen legális módszerekkel azt korlátozni kell rögtön. Nem is mondok inkább semmit se.


miért nm lehet emelt fővel "veszíteni"? vagy, ha már igaztalan korlátozás lép életbe, akkor miért kell vagy 40-szer beírni a sírást? így nem sokkal leszel jobb, mint a korát után sírók.

az meg, hogy az utolsó mondatban ilyen paranoid dolgokat írsz, nokomment. utólag átértékelődnek a fórumba írt "megint nyertem 160e LE-t" mondatok.

most komolyan, korlát ide vagy oda. megérte? pluszba jöttél ki? továbbra is pluszban maradsz? akkor meg miről beszélünk? a sok és a nagyon sok közül az előbbi már kevés? főleg, hogy itt a felejtés és lehet új, pozitív hozadékkal kecsegtető stratégiát kitalálni.
Pontszám: 4.62
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
275. hozzászólás - 2009.05.31. 17:05:39 (Válasz winnie #274 hozzászólására.)
...főleg, hogy itt a felejtés és lehet új, pozitív hozadékkal kecsegtető stratégiát kitalálni.


Sok értelme nincs Amennyiben sikerülne esetleg még újabbat kitalálni, lesz rá 2-3 heted, hogy használd Azért meg nem feltétlenül érdemes küzdeni, főleg, hogy jelenleg nem látni olyan lehetőséget, amiből kifejezetten nagy mennyiségű LE-t lehetne nyerni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.20
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3354 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
276. hozzászólás - 2009.05.31. 17:19:34 (Válasz winnie #274 hozzászólására.)
a HSZemnek jelenleg 7.91 a pontozása, annyira csak nem baromság, bár most higgadt fejjel máshogy fejezném ki magam.

Nem szeretnélek megbántani, de majd ha te is végigcsináltad amit én, és utána kapsz egy olyat hogy figyelj fiam elfelejtheted, akkor majd tárgyalunk egy sör, bor, pálinka mellett hogy milyen xar is ez a játék
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5.33
népszerűFailureFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
277. hozzászólás - 2009.05.31. 17:45:37
bajtársak, nem kötelező a játékkal játszani ám! Ha olyan nagyon rossz, lehet törölni! A végén úgyis csak egyetlen egy maradhat! Addig fogjuk a fórumos rívással módosíttatni a szabályokat, amíg mindenkinek el nem megy a kedve, és az kapja meg az örökös VU trófeát, aki utolsónak hagyja el a szervert, és lekapcsolja maga után a villanyt!
s1: Fekete Macska Mocska
Pontszám: 6.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
278. hozzászólás - 2009.05.31. 18:44:05 (Válasz winnie #272 hozzászólására.)
Akkor szerintem ugyanarról beszélünk. Hát pont ezt mondom, támogassuk minden erőnkkel a TOP-on tanyázó "felnőtt, a játékért fizető" játékosokat, próbáljunk olyan ötleteket bedobni amik emelni tudnák a játékélményüket, próbáljunk már picit végre az ő igényeikre is odafigyelni. Éjt nappallá téve ötletelnek, az a minimum hogy valami kis empátiát és megértést kapnak tőlünk, mert ez nem állapot hogy egy-egy remek javaslatuk és a Miklósnál kisírt újítások után a fél szerver hörög.

Régebben magam is a "hörgők" táborába tartoztam, de a TOP érveinek gőzhengere előtt nincs megállás, és minden, picit is nyitott játékosnak előbb-utóbb fel kell hogy nyíljon a szeme. Most már én is belátom, a kreatív és a kivégzés nerfelése remek ötlet volt.

edit: ejnye, kaptam visszajelzéseket Igen, asszem ez a mostani hozzászólásom talán túl élethűre sikerült, de azért remélem mindenkinek leesett hogy a valós véleményemet nem a legpontosabban tükrözi ez a kicsiny post.
A hozzászólást Bolsevik módosította 2009.05.31. 19:14:34-kor
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 7.70
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
279. hozzászólás - 2009.05.31. 19:55:21
Úgy őszintén, a kivégzés mérséklésével még egyet is tudok érteni valamilyen szinten, hiszen az direktben az áldozattól rabol és az tényleg demoralizáló lehet. Mondjuk nem ilyen drasztikus lecsökkentést érdemelt volna, és nem ilyen marhavicces kompenzációért (nem kell felnyomnod a felejtést, hogy fele LE-t visszakaphasd a szakiból, de csak ha van felejtésed LOL).
Viszont azt valaki elmagyarázhatná nekem, hogy a kreatívot miért kellett nevetségesre szabályozni.
Nem olyan érvekre gondolok, hogy az plusz LE-t hoz a játékba, az ismételhető küldik is azt hoznak, és a nagyonTOP-osoknak a kristályok is.

Edit:
Olyanra sem, hogy Csuhi és stb, figyelik itt annyian a LE-difet, na és szerintem mostmár Miklósék is a név-nagyrablás logokat, hogy ez nem lehet kifogás.
A hozzászólást Darah módosította 2009.05.31. 20:30:10-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.75
fórumozóFiremancsFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kivégzés skill reform?
280. hozzászólás - 2009.06.03. 17:50:00 (Válasz Miklós #164 hozzászólására.)
Akinek már megvan a 750 es küldi az most röhöghet a markába mert akinek nincs meg az szenvedni fog mint én.De se baj az elsőket ugysem fogom utolérni.Pláne kevesebb teljesített küldivel.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője