Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.09.24. 10:41:29
ó, igen. megint egy Negatív Béla, akiből csak úgy árad alapfokon a panasz. szerencsére nem sikerült felfognod, hogy az ilyen, szélsőségesen negatív hozzáállás nem gerjeszt hatékonyságot a kritizált fél részéről, hanem inkább konktraproduktív.

(mindig is érdekelt, hogy milyen lehet ennyire zord, negatív életfelfogással a rózsaszín mindennapokat megélni.)

Idézet: BaalCain - 2009.09.24. 10:29:46
VAlójában az történik, h 100. szintig 170es a maxos kereskedelem, 100tól 80as és egyszer lehet, h 90es lesz.
Csak úgy vezetik be, h kevésbé legyen feltűnő, h neked valójában 90 szint !!!! felesleges szakértelmed van.


pedig elég érthetően le lett írva. (túlságosan is gyépés szinten magyarázta el a JV, de úgy tűnik, még mindig nem tiszta mindenkinek.) szerintem olvasd el még egyszer. LASSAN! saját érdekben.

nincs felesleges 90 szint szakértelmed. ha csak 80-as lenne, akkor jóval kevesebb szinten látnál előre.

Idézet: BaalCain - 2009.09.24. 10:29:46
de amikor esetleg sokadik szintre lépsz fel úgy, h nincs legenda ami az égadta világon semmi mást nem igényel mint pár perc rászánást a begépelésére


huhh. pár perc begépelés. azért ne égessük már magunkat, én kérek elnézést az intelligencia vélt hiánya miatt a többi fórumozótól.

hány szintre léptél úgy, hogy nem kaptál legendát? ugye, ugye. azok sírása jogos lehet, akik így jártak, bár nem hiszem, hogy a legenda hiányát érik meg legnagyobb sokként, no de te..., fogadatlan prókátorkét szájkaratézol? ejnye-bejnye...
Dátum: 2009.09.23. 20:58:27
mit tudsz ajénlani, hogy valaki hozzátok jelentkezzen és ne egy már meglévő, erős szövetséghez? lehet, hogy te is jobban járnál, ha egy erősbe mennél.
Dátum: 2009.09.22. 13:33:57
Idézet: Dragon HUNter - 2009.09.22. 13:22:28


Azt meg nem értem, ha egyszer hozzányúltak a kereskedelemhez, akkor a 170s max határt miért nem módosították 180-ra? Alapfokú matematikai ismereteim szerint a 170 nem osztható 20-al, hogy egész szám legyen...


ez se rossz komment. a 180-at követeled, érdekes. pedig a 160 is osztható 20-szal. miért nem azt kéred? várj, ne válaszolj.

ezzel a panasszal, hidd el, érdemes várni, mert bőven lehet, hogy a napokban meglesz a 180-as határ (vagy jön egy új szakértelem, amivel feljebb mehet, vagy még magasabb hatért vezetnek be), gondolom ezen még nem merengett el a JV, de nem biztos, hogy jó ötlet lenne ha lent is már 18 szinttel nagyobb cuccokkban lehetne flangálni. épp ezért a 160-as sem megoldás. programilag nem tudom, hogy oldható meg, hogy 100. szint felett lehessen 180 kereskedelem is.
Dátum: 2009.09.22. 13:30:28
Idézet: Dragon HUNter - 2009.09.22. 11:14:57
Ez minden amit tudnak mondani? Akkor ezután mit vegyek meg? Sose lehet tudni, utólag mit változtatnak majd, a bizonytalanság pedig nem tervezhető adat....


most komolyan azért a sírás, mert eddig 80 szinten át nem volt hasonló és most van? egyszer? mi ebben a bizonytalanság? az akkor lenne, ha már sokadjára fordulna elő hasonló. bármennyire is kellemetlen a dolog (mert az), megint csak a panaszosok állítanak ki magukról szegénységi bizonyítványt, mert nem képesek elfogadni, hogy a változás, az "intézkedés" a játék érdekeit szolgálja.

az eljárás lehet, hogy nem tökéletes (sőt), azonban legyen már valakiben annyi büszkeség, hogy helyén kezeli a történteket és nem azt sugallja kommentjével, hogy eddig is, és ezek után is utólagos változásokkal volt tele a VU.

voltak ilyenek, de mind mögött ott állt a hosszútávú célokat szem előtt tartó koncepció.
Dátum: 2009.09.21. 14:09:14
Idézet: Mortimer - 2009.09.17. 18:24:35
Ariel szerint amikor egy szövetség napi 2-3 millió LE-t tol be épületekbe VP-ből akkor már 10millió sem megfelelő jutalom. Keressünk akkor alternatívát, egyéb bónuszt, amiért megéri háborúzni, és beáldozni az építést. Hajlok arra, hogy tényleg csak karakterszintű jutalom lehet, valamilyen bónusz az egyéni fejlődésre.


persze. egyéni jutalom azért, ha valaki csatázik. szegény miniszövetségek azonnal fognak kapni féltucat háborút, háborúzható szövetségek indulnak, stb.

olvastam valahol, tanult játékostól, hogy háborúzni nem a jutalomért jó, hanem a dicsőségért, meg a háború, a harcok szépségéért, a taktikázásért. a jutalom nem érdekelte az illetőt.

ne szálljunk már el teljesen, nincs semmi gond a mostani rendszerrel, csak az, hogy akinek "nagy", az nem nyer belőle sokat. addig jó, míg a jutalom nem karakterszintű, hanem a szövetségnek segít.
Dátum: 2009.09.21. 11:43:33
Idézet: Dragon HUNter - 2009.09.21. 11:34:55
100K HP-ból??? Ezt te sem gondolod komolyan?

Vagy pedig a vicc kategóriája az a szám......


csak én nem értem a kifogást?

100k hp-ból én speciel simán maxba megyek, de lekémgmböztöm barrique-ot is, ő is. nem tudom, mennyi a max egészség, de tippre mindenkit maxba visz.

ha tévedtem, mea culpa.

(a szám tök mindegy, a lényeg, hogy maxba visz a torta. egyszer.)
Dátum: 2009.09.21. 11:13:31
Idézet: Dragon HUNter - 2009.09.21. 08:48:37
Jó-jó dolog ez a torta, de megint csak ötletelünk a működéséről, mert csak megjelent mindenféle info nélkül.......


ötletelni? mit kell ezen ötletelni? egyszer maxba gyógyulhatsz vele.
Dátum: 2009.09.21. 02:20:21
reklamálj.
Dátum: 2009.09.21. 01:22:19
de gagyi ez a hárompontozés így olvasva, totális sértettséget, duzzogást sugároz. akkor én is használom.

vélemény ide vagy oda, butaságot írsz. anyám..., még hogy elvették a varázslók erejét és a nulla harci képességgel rendelkező gyémánt kapott volna valamit...!

nem mindegy, hogy egy csata 2700-1400 vagy 2600-1300 lesz végeredményben? hol csökken a varázsló ereje? a harc kimenetele ugyanaz. és mi változna, ha elnyelés relikvia lenne? azt is megkapná mindenki. csak annyi lenne a különbség, hogy aki üt, az valóban kevesebbet sebezne, viszont a másik fél, ha nem magas a támadáa, találat híján nem sebezne kevesebbet. (= nullát, csak az állatai ütnének) ez valóban nem lenne fair anniyra.

de nem is ez a lényeg, hanem ez az iszonyatosan kifacsart logika, miszerint ki akadsz, hogy hátrány érte a varázslókat (nem érte, de ez mellékes) és mégis olyat "követelsz", ami másnak adna hátrányt. ha te is hátrányt adnál egy "csoportnak", aki miért baj, hogy szerinted hátrány ért egy másikat? azért, mert te épp a másikba tartozol? ha igen, akkor csőlátás. ne csak magadra gondolj.
Dátum: 2009.09.20. 17:52:12
plusz prémiumosnak kell lenni a kisütéshez.
Dátum: 2009.09.20. 14:25:58
az, ha a veszteség csökken és a nyereség nő, nem megvalósítható. ha mindkét fél jobban jár így, akkor semmi értelme hamar befejezni, el kell húzni a háborút.
Dátum: 2009.09.20. 11:44:38
miért alapítottad meg?

nem egyszerűbb, ha beszállsz egy olyan szövetségbe, aminek vannak felépített épületei?

tiszteletreméltó, amit teszel, jeles az elszántságod, de miért gondolod, hogy egy karakter inkább a te, még kezdő szövetségedet választja egy olyan helyett, mely már rendelkezik jó pár épülettel és bónuszokkal?

csak azért kérdezem, mert nem logikus, hogy valaki téged válasszon és ne egy erősebbet.
Dátum: 2009.09.20. 11:09:33
Idézet: Mortimer - 2009.09.20. 01:37:04
Ezzel semmi gond, csak éppen akkor lesz ez durva, ha a játékosok is elérnek oda. Ami nicns messze, alig 2 hónap. Na ott lesznek kemény anyázások.


majd kiderül. mire más odaér, az lehet, hogy épp annyival simábban fogja lenyomni, mint ahogy a 20-30 sziinttel alacsonyabb lényeket azoknál, akik jó pár hónapja letudták a 20-30 szinttel alacsonyabb lényeket. 90. szintűként nyilván nem fog annyi gondot jelenteni egy ilyen epikus, mint 70. szintűként.

most kemény. akkor kevésbé kemény lesz, de kemény marad.

viszont pozitív, hogy nincs sírás, miszerint "túl erős", hanem az összeszorított fogak és a csakazértis mentalitás dominál. remélem.

ricardóval csak mélyen egyet tudok érteni, az pedig, hogy dragon hunter szerint csak 8-10 karakter tud érdemben hozzászólni, nem az epikusok hibája.
Dátum: 2009.09.20. 11:04:06
Idézet: Butchman - 2009.09.20. 10:59:32
Aki nem az elérhető maximumot akarja kihozni a karakteréből, az vagy hazudik, vagy egyszerűen nem is érdekli az egész.


most hatalmas ostobaságot írtál, ugye tudod? ezért nem fognak megdicsérni.
Dátum: 2009.09.18. 01:01:23
Idézet: Mordus - 2009.09.17. 14:05:03
Két ötlet jutott eszembe, ha már valaki felvetette akkor elnézést érte.
Az egyik, hogy a tulajdonságokat lehessen úgy fejleszteni mint a szerencsét.


nagyon rossz ötlet, hiszen épp ez a lényeg, hogy nem tudod minden LE-dat elkölteni (hacsak el nem építed), így lehet rabolni valamit. magasabb szinten, amikor már egy szakértelemszint 15.000, egy tulajdonságszint 50.000, pozitív, ha valaki pár ezer LE-t nem tud csak úgy elszórni.
Dátum: 2009.09.18. 00:58:42
fokozatosan megy vissza. egy ideig 50, 40, majd 30% mínuszban leszel, csak a számok nem fognak átváltani, ha nem frissítesz.

nem mellesleg, egy tanács: kronokompenzáció. szakértelem. a maximumra. semmi értem 59.59-et várni, míg megint friss lehetsz, ha elég 9.59-et. ezerszer jobb a játékélmény, ha 10 percenként mehetsz lesz 0-ról 60%-ig.
Dátum: 2009.09.17. 17:51:32
van kvázi-kapcsoló, a vakító fény. vagy minden alacsony szintű fegyver és/vagy varázslat. tudom, sánta alternatív, de alternatíva.
Dátum: 2009.09.17. 12:45:34
Idézet: McPaul - 2009.09.17. 11:09:47

Ezt mindennek neveznem, csak korrektnek nem. Remelem a V1 es V2 eseteben mar sokkal jobbak az aranyok, bar nalunk sem ertem hogy miert van ez a nagy szoras.

Nagyon varjuk mar a valaszt, hogy mi fog tortenni V3 eseteben, minek utan V1 es V2 normalisabb (bar a reagalosokbol leszurve ott is kevesebb) LE-kat kapott vissza...


hiába próbálkozol verejtékezve meggyőzni azokat, akik szerint korrekt, nem fog sikerülni. amíg földhözragadtan csak LE-ben tudsz gondolkodni és képes vagy x percet/órát stresszelve számolni, hogy mi korrekt és mi nem, addig nem lesz teljes az életed. csak szólok.
Dátum: 2009.09.17. 10:57:11
Idézet: Kocos - 2009.09.17. 10:39:33
Idézet: Miklós - 2009.09.16. 23:42:51
- egyéni epikus feltétele 30. szint és 20-as sebgyógyitás (a sebgyógyitás nyilván meglesz mindenkinek, ezzel csak néhány extrém esetet akarunk kiszűrni, pl. hogy egy "rabszolga" kari folyton leüttesse magát).


Csak jelzem, hogy a sebgyogyitas egy kihagyhato szakertelem, egyatalan nem trivialis, hogy mindenki rendelkezik vele. Amolyan neheziteskent megertem, ha hozzacsapod, de azt ne gondold, hogy ez mindenkinek van. Nekem pl. nulla.


én magasan lennék, nekem is nulla lenne, de hidd el, lent elég jól jön. (főleg, hogy a legtöbben nagyon szenvednek az állataik életben tartásával.)

és, mint írtam korábban, csúnyán lehet vele kiskapuzni, hiszen, ha betámad egy kristály 100 ÉP-ben, akkor fel lehet egy csapásra gyógyulni 1000 fölé. ez szerintem nem eredeti szándék volt, de eddig nem javították.
Dátum: 2009.09.16. 23:10:58
Idézet: Mortimer - 2009.09.16. 22:39:55


3. a) Büntessük a gyors kapitulációt. Ez játékromboló tényező


sokan úgy vélik, hogy a háború a játékromboló tényező. büntessük a hadüzenetet is? kik vannak többet?