Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.11.28. 11:33:09
reform, fél év után? ne nevettessük ki magunkat. természetes az infláció és nem is baj.

egyre több a tárgy, ami alacsony szinten érdekes? anyááám..., végre! ez jó, nem? és nem nézed a vágeredményeket, ha azt látod, hogy ezeket nem csak alacsonyszintűek viszik el.

ha több lenne a tárgy a liciten, akkor nem a kicsik nyerési esélyét növeljük, hanem azt, hogy a nagyok még ötbbet vihessenek el. főleg, ha másképp is lehetne dukátot szerezni...

így éppen jó, hiszen a tövvség, ha vesz valamit, kivérezteti magát, így jöhetnek az újabb vevők és pár jól helyezkedő, ügyes játékos kivételével, akik több tárgyat is bezsákolnak, a jelen redszerbe jóval nagyobb az esélye annak, hogy mindenki idővel hozzájusson egy tárgyhoz.
Dátum: 2009.11.27. 20:51:08
a magasabb alapszintű állatok csak nagyobb max ép-t és azonos szinten nagyobb elnyelést adnak vagy a harci képességekre (támadás, védekezés, sebzés) is hatással van a magasabb alapszint?
a hordákkal kapcsolatban egyet kell értenem. bármennyire is jó lenne a dolog, a játékosok miatt nincs értelme, hiszen még a hordák alapbónuszai miatt is mekkora hisztik vannak/voltak. el lehet képzelni, hogy akkor mi lenne, ha hirtelen mindenki kapna még más különböző pluszt. ezt egyelőre a játékosok nem tudnák kezelni,mert legtöbben még mindig a másik játékossal foglalkoznak, ahelyett, hogy magukkal tennék.

egy dolog persze, hogy lehet hordát váltani. más dolog, hogy sokan maradnénak a szövetségükben.
Idézet: Miklós - 2009.11.27. 14:13:36

Idézet: Mortimer - 2009.11.26. 18:19:28
küldetésrendszer revíziója

Ez már megtörtént, bekerültek a játékba a kalandok. A küldetésrendszerrel nem nagyon fogunk már semmit csinálni, azon kívül, hogy néha bekerül még 1-2 új küldi, ami új fejlesztésekhez kapcsolódik.


ezt abszolút nem értem. részemről az egyik legnagyobb csalódás a játékban, hogy befagytak a küldetések. azt hittem, hogy az ismételhetők bevezetése mellett azért fognak jönni új küldik is, de hogy ennyi legyen az egész, hogy véglegesen, tudatosan befagyasszátok a rendszert, az meglep.

egyrészről azért, mert a küldetés volt az, ami meglepetést hozott a játékba, hiszen az ember mindig várta, hogy mi lesz az új küldetés, amit kapni fog (kellemes bizsergés, plusz minden rpg játékban a küldetés az alfa és az omega), másrészt pedig, mert nem hiszem el, hogy ne lehetne kitalálni újakat. ha nincs fantázia új, értelmes küldetésekre (1-2 biztos akadt a megfelelő topikba, de szerintem egy nap alatt összeírnak a játékosok 143-at, amiket 10 perc alatt átfutsz és kiszúrsz 4-7 olyat, ami beilleszthető), akkor menjen mechanikusan a dolog, hasonló küldetések, csak a számok növelésével. már az is több lenne, mint a semmi.

tudom, hogy az ismételhető küldik miatt egy "lépj 6 szintet" vagy "növeld a LE-diffet 40.000-re" vagy hasonló nem sokakat érdekelne, de ha kis remény is lenne arra, hogy esetleg 5-7 mechanikus küldetés után lenne egy kis ajándék, egy fantáziadús küldetés, némi esély arra, hogy aki küldetést csinál, nem gyengíti le magát, akkor biztos csinálnák, ha más nem, a felfedező hajlamúak, nem azok, akik (ilyenek is vannak!) leírásból játszanak.

szóval, vissza a küldetéseket, az mégiscsak felfedezés jellegű dolog volt a játékos számára.
Dátum: 2009.11.26. 23:07:06
Idézet: Natha - 2009.11.26. 22:57:34
75-ös szinten:

60. zárnyitás
53. mászás

No comment


inkább yes komment. remekül mutatja, hogy 1. akadnak olyanok, akik direkt kiszúrós kalandot írnak. 2. akadnak olyanok, akik ráfeküdtek ezen szakértelmekre, s ezzel nem csak azt érik el, hogy nekik könnyebben menjenek a kalandok, hanem azt is, hogy mások szívjanak. valahol jó ötlet, hogy minél több a magas kalandszakértelem, annál nagyobbat szív az, aki nem növeli őket. taktika.

EDIT: persze az hirtelen gyanús, hogy 3-an is ilyet írnak egymás után. nem olvastam vissza, hamu a fejre, lehet, hogy valami gebasz, de persze jópofa. részemről annyira nem fontos. beállítva az 500 kalandpont elhasználása a próbákra, mint ahogy bevásároltam egy vadászat során az italokból is, hogy hadd szóljon. éljen a nem-optimalizálás:))
Dátum: 2009.11.26. 14:02:47
a gyógyital szerepjátékos dolog, színesítés. és kezeld úgy, hogy gyógyít rajtad, s ezért annyival kevesebbet sebződsz harcban. csak programtechnikailag így oldható meg.
Dátum: 2009.11.26. 11:32:55
Idézet: Dragon HUNter - 2009.11.26. 10:36:20
Az egész szövink hajnal óta összesen NULLA LE-t "zsákmányolt" a KHsoktól a portyázás során.

Szóval baromi nagy táp a KH.........


nem sokpontozni kell meg duzzogni, hanem elgondolkodni azon, hogy azért 0 a LE, mert már más megcsapolta őket. szóval táp a LE. valakinek. (mondjuk az is kifacsart logika, hogy ami most nem táp, az univerzálisan sem az, hiszen sokan szedték már meg magukat is eddig.)

(nem mellesleg, még nekem is táp a LE, pedig én napi 1-2-t, ha le tudok ölni a TÖ miatt, de így is 2-3000 LE lehet a zsákmány.)
Dátum: 2009.11.26. 11:29:36
Idézet: Mortimer - 2009.11.20. 22:26:05
Ezen most kicsit kiakadtam, hirtelen nem is tudom mire vélni.


ezt miklós írta, nem?
Dátum: 2009.11.24. 21:46:07
logikus. ha nem ír be ide, akkor ide sem nézett. szerintem rágd át magad még egyszer ezen a gondolatmeneten.

vagy majd beír ide, vagy az egész téma felesleges kukacoskodás és jó a rendszer ahogy van.
Dátum: 2009.11.24. 10:35:46
Idézet: Ariel - 2009.11.23. 18:29:17
Nézd meg a karakterszámomat és nézd meg a többiekét az első oldalon. A játékosok nagyrésze előbb indult mint én. Nem azért vagyok ott, ahol vagyok, mert előbb kezdtem mint mások.


ez igaz, de megnézve a karakterszámokat vicces, hogy az első 7 helyezett közül 6-an nem voltak az első 1000 induló között.
Dátum: 2009.11.24. 10:33:18
nem lehetne a sebgyógyítás mintájára 30-as idomítástól a több állat egyszerre való idomítását is bevezetni? vagy van ilyen fícsör, csak nem tudom?
Dátum: 2009.11.23. 21:53:00
miben jobb a szövetségetek a 40.-nél vagy a 22.-nél? természetes, hogy inkább azokba csatlakozik valaki. nem mellesleg: a fórumon nem fogsz jelentkezőt találni. a teendőd: írsz kis szövetségek játékosainak és megpróbálod áthívni őket. ennyi. nem szép dolog, de hatékony. magától senki nem fog szövetséget váltani, és valószínűleg fórumolvasó nincs szövetség nélkül.
Dátum: 2009.11.23. 17:43:23
Idézet: Mortimer - 2009.11.23. 17:34:19
Kiváncsi vagyok hány héten át kell még ilyeneket kopiznunk, hogy kezdjen vele Miklós valamit.


minek kell kezdeni valamit vele? egy-két karaktert érint.

és "kopiznunk"? oké lehet, hogy viissza kell olvasnom, de ha többen is kopiznak, akkor vegyetek példát azokról, akik nem kopiznak. a kopizáson túl is van világ, nem mindenki vág fel a próbáival:)
Idézet: Ashran83 - 2009.11.22. 18:30:02
Idézet: Kocos - 2009.11.22. 17:46:56
Az hogy nagyobb kapacitás az entitás vagy epikus ellen??? Arra válaszoljon valaki, hogy lehet, hogy a 80-90. szintű entitásba kevesebbet sebzek egyfolytában (legnagyobb sebzésem is majd 1000-1500-zal elmarad), mint a 100 fölötti epikusokban. Legutóbb 109-es epikusba többször 6000k felett sebeztem a 87-es entitásba egyszer tudtam 5500-at sebezni, de pl. vagy 8-szor 3000 alattit, míg epikus ellen már jó ideje nem sebeztem 3000 alatt...
Gondolom ez nem teljesen ide tartozik, de akkor is zavar...


mi nem tiszta? mások a tulajdonságaik. az entitás lehet, hogy térkapus erősség. ha volt már olyan, hogy ugyanaz volt a térkapudban, mint az epikusod, akkor láttad volna, hogy a lények térkapus verziója magasabb tulajdonságokkal bír.
Dátum: 2009.11.21. 17:20:58
Idézet: Lichmaster - 2009.11.21. 11:20:22
Nem azt csak dukátért lehet megvenni az Aukciós ház menüben. Ha 1 évig gyűjtöd a dukátokat, akkor már lesz elég rá hogy meglegyen az a tekercs.


??? hogy lenne már elég 1 év? és a többi 500 karakter, aki gyűjti 1 évig? mindig lesz olyan, akinek több lesz, de butaság lenne sok-sok ezer LE-t érő dukátot egy pár ezer LE-s tekercsért feláldozni.
Dátum: 2009.11.21. 17:19:47
Idézet: Rém rendes - 2009.11.16. 21:14:24
császári tekercs ezt holl találom ? jó lenne nekem is nem naon akar sikeredni a döntetelen. ???


ne aggódj. van még két küldetés mellette. azok sikeredni fognak. nem kell a döntetlent megcsinálni, hogy eljuss a 100. küldetésig. (mondjuk művészet, ha nem sikerül, hiszen szinte mindenkinek sikerül. ha naponta csatázol 20-30-at, akkor pár nap alatt meglesz.)
Dátum: 2009.11.21. 14:47:04
Idézet: Kocos - 2009.11.20. 15:36:09
Ez sztem egy az egyben hollywoodi film. Tristar pictures. Igaz egy uj-zelandi ceg is benne volt a gyartasban.
En is lattam, remek alkotas!


akkor tartok egy kis eligazítást. a film nem hollywoodi, a tristar, vagyis a sony csak megvette a filmet, hogy forgalmazza. (már ez is jellemző, hogy a sony nem a columbia pictures-szel vetette meg, hanem a tristarral)

ettől még maga a film abszolút független gyártásban készült el, a hollywoodi stúdiórendszeren kívül.

http://www.deadline.com/hollywood/first-word-on-this-weekends-box-office/#more- 11893

itt el lehet olvasni a keletkezéstörténetet.
Dátum: 2009.11.20. 18:58:07
Idézet: Leveli béka - 2009.11.20. 18:49:22
nem azért hogy valami de mégis 5 nappal ezelőtt írtam 5 munkanap pont úgy jött ki és még mindig nincsen kijavítva pedig jó lenne mert így olyan mintha a a semmiért adtam volna oda a rengeteg aranydukátot pedig a semmiért nem jó fizetni vagyis jó lenne ha mihamarabb kijavítanátok pedig már olvastátok is mert utána majdnem egyből írt az egyik karbantartó.


ha problémád van és választ akarsz, akkor legalább az alapvető helyesírási normákkal, a központozással tiszteld meg a válaszolót.

használj pontot. vagy vesszőt. így senki nem tudja, hogy azt akartad írni, hogy

1. nem. azért, hogy valami de! mégis 5 nappal ezelőtt írtam 5 munkanap pont. úgy jött ki és még.

vagy

2. nem azért, hogy valami, de! mégis 5 nappal ezelőtt írtam. 5 munkanap pont úgy jött ki. és még.

egyiknek sincs értelme, amit te írtál, annak sincs. mondd, hogy nem írsz kvízkérdéseket. vagy nagyon fiatal vagy.
Dátum: 2009.11.19. 11:36:17
Idézet: Mortimer - 2009.11.19. 08:58:40


A VF tönkreteszi a kalandrendszert - a többiek számára. Tönkreteszi a bajnoki viadalt - a többiek számára.


az első kitételen jót röhögtem. sajnos teli szájjal. mert hát van, akinek a nagyobb kihívás egyenlő a tönkretétellel. nem baj. különbözőek vagyunk. de ez a már-már apokaliptikus hangnem mindig megmosolyogtató.
Dátum: 2009.11.17. 15:30:06
Idézet: Miklós - 2009.11.17. 15:20:40


Halálkristály
Varázslatba rakható, visszaváltható fókuszkristály: Siker esetén 5%, kudarcnál 10% esély, hogy ellenfeled egy véletlenszerű állata elájul, ÉP-től függetlenül.


széép, végre valami érdekes. boltban is kapható lesz? idővel?

megjegyzem a kamikaze a legjobb természetesen, de sajna elment a PP-növelő reliviára a dukátom. bár nekem az is elég lenne, ha a portyaista látható lenne 15% alatt tartózkodás esetén is. a támadás nem fontos:)