Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Hogyan lehetne "kecsegtetőbbé" tenni a normál sebességű szintlépést?
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hogyan lehetne "kecsegtetőbbé" tenni a normál sebességű szintlépést?
61. hozzászólás - 2009.11.22. 18:46:26 (Válasz Prisma #56 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2009.11.22. 18:25:12
Idézet: Ricardo - 2009.11.22. 18:12:15
Azért az havi fél - 1 millió + lé még jól jönne, amit a kh a legerősebbeknek csepegtet. Meg az a végestelen sok küldetés amit ki lehet rajtuk pörgetni.


Jelenleg nincsen 5-nél több karakter, aki tényleg tápol a KH-ból. Az az 5 is csak azért, mert nincsen náluk magasabb szintű KH-s, aki feltörli velük a padlót, ahogy minden más karakterrel teszik a náluk jóval magasabb szintű KH-sok. Az már sokkal igazságosabb lenne, ha generálnának a jelenlegi TOP-nál jóval magasabb szintű KH-sokat. Az a gyanúm, hogy egyből elindulna a sírás a TOP részéről is, és rohadt gyorsan ki lenne véve a KH.


Persze, hogy ez lenne a legigazságosabb. Ezt is felvetettük már többször. De ilyen nem valószínű, hogy lesz, hiszen az rosszul érintené a legfelső kategóriát.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.78
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hogyan lehetne "kecsegtetőbbé" tenni a normál sebességű szintlépést?
62. hozzászólás - 2009.11.22. 19:09:10 (Válasz Ashran83 #57 hozzászólására.)
Idézet: Ashran83 - 2009.11.22. 18:30:02
Idézet: Kocos - 2009.11.22. 17:46:56
Az hogy nagyobb kapacitás az entitás vagy epikus ellen??? Arra válaszoljon valaki, hogy lehet, hogy a 80-90. szintű entitásba kevesebbet sebzek egyfolytában (legnagyobb sebzésem is majd 1000-1500-zal elmarad), mint a 100 fölötti epikusokban. Legutóbb 109-es epikusba többször 6000k felett sebeztem a 87-es entitásba egyszer tudtam 5500-at sebezni, de pl. vagy 8-szor 3000 alattit, míg epikus ellen már jó ideje nem sebeztem 3000 alatt...
Gondolom ez nem teljesen ide tartozik, de akkor is zavar...


mi nem tiszta? mások a tulajdonságaik. az entitás lehet, hogy térkapus erősség. ha volt már olyan, hogy ugyanaz volt a térkapudban, mint az epikusod, akkor láttad volna, hogy a lények térkapus verziója magasabb tulajdonságokkal bír.
Pontszám: 2.78
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hogyan lehetne "kecsegtetőbbé" tenni a normál sebességű szintlépést?
63. hozzászólás - 2009.11.22. 19:45:15 (Válasz winnie #62 hozzászólására.)
Na látod ezt nem tudtam, winnie, mármint én azt hittem eddig, hogy az epikus és entitás egy és ugyanaz, nem pedig az epikus felturbózottad verziója... Mert névre ugyanazokat az entitásokat kapom, mint korábban az epikusok voltak, és így azért fura amit írsz, hogy mások a tulajdonságaik. Vagy mi a szösz a van a reinkarnálódás plusz tulpontokkal jár? Akkor jó lenne ha az én karakterem is 10 pusztuáls után kapna 1 reinkarnálódás pontot, és 10 pontért növelhetném 1-gyel valamely tulajdonságomat
Na jó ez vicc volt csak, de ez akkor is fura... Egyszer megölöm X tulajdonságokkal, és amikor ugyanazt a nevű valamit kapom (tulajdonnévről beszélek) entitásként, akkor már kap mondjuk minden tulajdonságára +20-at?
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 6.72
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hogyan lehetne "kecsegtetőbbé" tenni a normál sebességű szintlépést?
64. hozzászólás - 2009.11.28. 09:30:51 (Válasz Birka #48 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2009.11.22. 15:56:58

A tárgyak maximalizálása se egészen tökéletes. (epik ékszereket mért nem maxoltad már jó rég???)


Mert az epik ékszert nem lehet, legfeljebb annyira, hogy mi az a legkisebb szint, amin elérheti egy karakter a kincseskamrából vásárlásos küldetést.
Bár a tekercsek felbukkanásával ez már nem kiszámolható.
A hozzászólást Darah módosította 2009.11.28. 09:42:13-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.86
Oldal: 1234
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője