Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.12.22. 14:57:33
Idézet: Butchman - 2009.12.22. 13:31:09
Miklós,
Két percet nem adok, és ez a hozzászólás is le lesz húzva. Csak engem nem érdekel.


akkor miért írod ide? ha nem írnád ide, elhinnénk, hogy nem érdekel

egyébként azon egy cseppet sem lenne szabad csodálkozni, hogy a legerősebb karakterek életének megkönnyítése nem feltétlenül hoz általános ovációt. (én, ha legerősebb lennék, akkor eleve nem is panaszkodnék azért, ha nehéz vagy NAGYON nehéz a játék egy-egy aspektusa, de hát mások vagyunk, elfogadom, hogy a topoknak nem tetszik, ha sok kalandpontot kell költeni:)
Dátum: 2009.12.21. 14:21:04
tény, hogy más képességűek az emberek, de nekem egy perc alatt sikerült kitöltenem. és nem vagyok rá büszke.

viszont, ha már kérdőív, azért... egy pont alatt egy kérdés legyen, mert vannak csekélyebb értelműek.
---------
Egyetértesz-e azzal, hogy egy játékosra a gyakorlótér és védőfal bónusz csak olyan mértékben hasson, amennyit ő is képes lett volna felépíteni egy szövetségben? Tehát pl. egy 1. szintű karakter ne kaphasson +60 tám/+60 védekezést?

* Igen
* Nem
-------

az első kérdés oké, de a második lehet, hogy be fog zavarni pár embert, főleg, hogy abban tagadás van kérdésként megfogalmazva.
Dátum: 2009.12.20. 21:32:02
Idézet: Let. - 2009.12.20. 21:19:04
Üdv!

Nem mintha túlzott jelentőséget tulajdonítanék a pontozásnak, i


aki így kezdi, az igenis be szokott sérülni a pontokon.

két dolog a pontokkal kapcsolatban. 1. a legtöbben tényleg csak 1-ben és 10-ben gondolkodnak. 2. nem pontozhatnak olyan sokan vagy bugos a rendszer, mert mióta átváltottak az eddigi átlagról induló pontozásra, azóta nekem speciel ugyanannyi az alappontom, ami nem tűnik valósnak. persze ezt más azonnal meg tudja erősíteni vagy cáfolni, de ha ez csak egyéni dolog, akkor mondom, viszonylag kevesen ponzoznak, ergó reformra sincs szükség pár lelkes ember miatt, aki úgy véli, hogy gombnyomogatással ad hangot a véleményének.
Dátum: 2009.12.20. 10:49:05
ez még mindig a jobb próbatípus, hiszen annak semmi értelme nem lenne, ha egy (szinte) mindenkinek (akinek van rá lehetősége) maxolt szakértelemre csak maxszintű próba mehessen. 30-as cskészítés? 60-as tanulás? nonszensz. legalább egy kis random és minimális KP játsszon szerepet.
Dátum: 2009.12.20. 10:46:41
gondolom igen, de megkérdezem, ha van valakinek tapasztalata: a lélekszívó varázslat működik térkapuban is?
Dátum: 2009.12.18. 14:16:18
Idézet: Jeriko - 2009.12.18. 13:22:47
Az epikus tárgy szintje lassan meghaladja a karakterek szintjét, így az eredeti korlátot nem tartom jó ötletnek.


akarod mondani, hogy nem tartod jónak, mert rád is vonatkozna? ejnye. attól, hogy pár szövetség esetében meghaladja, még mindig kisebbségben vannak, ahol nem. tessék a köznép szemüvegével nézni a dolgokat.
Dátum: 2009.12.17. 10:31:41
Idézet: Birka - 2009.12.17. 09:40:44
Szint*2+5 környékén maxolnak a blöki prefixek


egy jótanács. ha olyannak magyarázol, aki most fedezgeti fel a tudatturbó jótékony hatásait (ld. lent), annak ne írj olyat, hogy "maxol a blöki prefix". mert egyébként 10/10-es a segítőkészség, csak kissé földhözragadtabban fogalmazz:)
Dátum: 2009.12.16. 19:46:05
megint elfogyott a PP-m, mit tegyek? a katakomba pedig még nem működik, mert nemrég voltam bent, hogy 3-4 nap alatt 0-ról 150-re nőjön a PP-k száma.
Dátum: 2009.12.16. 19:07:03
igen.
Dátum: 2009.12.15. 17:22:32
a kérdés teljesen jogos, az erőfaktor babrálása több mint érdekes.
Dátum: 2009.12.14. 19:23:10
Idézet: Tyberius06 - 2009.12.14. 18:05:00

Szóval fentebbi jelenségből látszik, hogy valami gebasz van. Azt kéne, hogy az állatot valamilyen szinten befolyásolja a karakter ereje, de a karakter találata ne, mert az hülyeség ha eltalálom és kicsit sebzek, akkor az állataim is keveset sebeznek, míg ha nem találom el, akkor meg vígan szétkapják az ellent....


most komolyan 1 (2, 5, 10?) példából próbálsz a komolyabban megvizsgált szitu ellen kikelni? nem is értem. én nem értem, eddig nem is tudtam, hogy ez a rendszer és való igaz, hogy előfordul, hogy erre húz, de az is, hogy arra.

példa kell? tessék.

"Lord of destiny vicsorogva sújt rád a dezintegráló tőrrel. Melléütött! Meztelen Predator és Freddie Kruger is rád vetik magukat. 2 támadással 6 sebzés!"

hú!

"Lord of destiny egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 24 pontnyit. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Meztelen Predator és Freddie Kruger is rádtámadnak. 2 támadással 17 sebzés!"

jé, többet sebzett.

"Lord of destiny vicsorogva sújt rád a dezintegráló tőrrel. Könnyedén félrehajolsz. Meztelen Predator és Freddie Kruger is támadnak. 2 támadással 122 életpontot sebeztek."

még többet!

ebben a csatában pedig, amikor találtam (2-szer), többet sebeztem, mint az álltaok, mint amikor nem találtam (3-szor)

ez is csak 1 példa, amiből baromira nem lehet következtetni semmire.
Dátum: 2009.12.13. 21:18:32
Idézet: Aurri - 2009.12.13. 13:27:35
Bugnak számít-e valami ami több mint egy éve változatlanul műkődik egy játékban, és soha senki nem emelt szót ellene?

Winnie: ha a rosszmájúság fájna...


soha? senki? ha nem tízszer, egyszer sem. inkább vagyok rosszmájú, mint hazudok. nézd el. az nem úgy megy, hogy amiről nem tudsz, az nincs is. (bár az teljesen igaz, hogy az átlagjátékos, ha őt pozitívan érintő hátrány van, akkor nem bugról beszél. hanem "reformról". lol? egyszer már korrigálva lett az állatok sebzése, akkor sem szólt senk..., izé, sok ember.)

na persze, nem mintha abba rosszmájúság lenne, hogy helyreteszek egy hihetetlen módon nyivákoló, hisztitől nedves pöttyös zsebkendőjé be az orrát fúvó fórumozót, aki amikor a varázslók sírnak, akkor ott hurrogja le őket, ahol tudja, hogy ne sírjanak, ha pedig őt éri hátrány, akkor könnytől iszamossá teszi a billentyűzetét.

egy valamit kell felfogni. na jó, két valamit. az egyik, hogy a változás megtörtént, innentől kezdve felesleges a sírás. vagyis sírni lehet, sőt kell is, de minek a fórumon? az csak önlejáratás. kettő. ha nem felesleges a sírás és meggyőzhető a JV és változtat, akkor tökéletesen bele fog illeni az eredmény a "kisírták" kategóriában, ergó, sírásról beszélünk.

Idézet: Aurri - 2009.12.13. 13:27:35
ez tényleg elég váratlan csapás volt.


az. váratlan volt. tény. ezzel nincs is gond. de azt ne mondja senki, hogy nem fordult meg a fejében, hogy "jé, amikor kritikust ütök, akkor az állat is sokkal többet sebez." a levegőben lógott a dolog, csak a többség sunyin hallgatott, nem kérdezett rá. a többség.

azóta eltelt egy kis idő és már megint le tudom csapni azokat, akiket eddig lecsaptam. nagyrészt. egy a gond, s ezért én szívok én is, hogy így az epikusok ellen sokkal több gyógyitalt kell elhasználnom. az pedig LE. a 140. szintű lény legyőzése 30-40 csata, amihez jól jönne a +30-40*1000 sebzés, spórolna az ember pár tízezer LE-t. de ez van, ezt kell (nem)szeretni.
Dátum: 2009.12.13. 17:10:18
de, el lehet. a gyógy- és varázsitalok eladhatóak.
Dátum: 2009.12.13. 16:58:38
Idézet: BlackSheep77HUN - 2009.12.13. 12:50:09
Nekem is lenne egy javaslatom. A fegyverek, páncélok, pajzsok, gyűrűk, láncok, csizmák, fókuszkritály befogadó helyeit egyről lehetne kettőre növelni. Ezzel eltérőbb és egyedibb felszereléseket készíthetnének maguknak a tulajdonosok.


???? egyedi? éppen ezzel érnéd el, hogy ne legyél egyedi. most csak 1 választás van, így megy a dilemma, hogy IQ, támadás vagy, nem tudom, LE-szívás kerüljön-e bele. akkor viszont mindenki ugyanazokat választaná

te azt akarod, hogy kaphass még +6-10 tulajdonságot. de azzal nem vagy beljebb, mert mindenki kapna. aki prémiumos.
Dátum: 2009.12.13. 14:19:23
Idézet: Tezuman - 2009.12.10. 20:23:37
Na ez azért mégiscsak vicces.
64. szintű tanulás próba: tanulás: 60 + 16 = SIKERES!
Hogy lehet egy tanulás próba 64-es, amikor 60 a maximum???


mi értelme lenne egy 50-es tanulás próbának? ha mindenkinek 60? gondolkozz.
Dátum: 2009.12.13. 14:18:29
Idézet: Cofee - 2009.12.13. 08:49:44

Ami lehetetlen...


akkor nincs mit tenni.
Dátum: 2009.12.13. 10:21:47
Idézet: Cavalorn - 2009.12.10. 17:27:13
És ha mondjuk a max dukát eléréséhez bajnokit kell eladni? Nem fogom fölöslegesen eladni őket...


ja, hát, ha így állsz hozzá, hogy te semmit nem vagy hajlandó tenni, de elváros, hogy más mindent megtegyen...
Dátum: 2009.12.13. 10:20:36
még mindig a bug miatt megy a sírás? (mert "nem, nem bug, hogy az állat sebzése duplázódott az én ütésem miatt") sírni gondolom könnyebb, mint tenni az ellen, hogy ismét győztes csatát vívjatok.

annak ellenére, hogy én is szenvedő fél vagyok, sajnos ki kell jelentenem, hogy az itteni sírások minden eddigit alulmúlnak. "jajj, oda a taktikám", "jajj, erre építettem", "jajj, nem vagyok képes ezentúl teljesíteni a játékban")

az életben is ilyen könnyen feladtok mindent, ha kiderül egy bug? vagy, ha csalódás ér? komolyan?
Dátum: 2009.12.11. 13:09:03
nem használhatatlan. ha neked az, másnak nem biztos. adva a projekció, ami védi a LE-t és, ha az ember szakértelmet fejleszt, akkor 2-3 vadászatonként pláne el tudja költeni a LE-t. a világ már túlhaladott a 15% alatt vadászókon:)

a javaslat pedig nem rossz.
Dátum: 2009.12.11. 11:25:34
Idézet: Dozer - 2009.12.11. 11:04:31
Nálunk is mindenki visszafogott fejlődéssel megy már szinte... Másképp nem rúgunk labdába sajna...


mondjuk ezt sem értem, hiszen még a leggyengébb karakter is tud normálisan fejlődni, üthető célpontokat találni. a VF mi pluszt ad? hidd el, nagyon sokaknak nincs VF-jük és... labdába rúgnak. a VF a gyengéknek van:)