Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - winnie

Dátum: 2009.05.11. 21:11:35
Idézet: Viharsarok - 2009.05.11. 18:57:44
Viharsarok V1-n 20000 Le küldit csinál,lehet támadni,szeretnék túlenni rajta hamar(30000 Le van nálam)


30e?? azzal elég sokáig fog tartani, nem sok értelme van és szakítani sem fognak nagyot. nekem 120e-rel is időbe tellett.
Dátum: 2009.05.11. 13:35:58
ez a bug lett már kezelve?

ezt írta miklós:

"II. Ha háborúban olyat győzől le, akinek nincs v csak kevés lélekenergiája van, akkor győzelem esetén több LE-t fogtok a lélekkútból zsákmányolni."

mert még mindig úgy működik, hogy

"II. Ha háborúban egy csatából nulla v. kevés lélekenergiát rabolsz, akkor győzelem esetén több LE-t fogtok a lélekkútból zsákmányolni."

ami azért nem mindegy, hiszen, ha a támadó mindig 0 LE-val támad, akkor elég jól meg tudják növelni a zsákmányt.
Dátum: 2009.05.11. 13:27:19
nem hinném, hogy valaki belemenne kétes csatába. (küldetés nélkül sem nagyon) de az benne van, hogy az, akit előtte és utána olykor 1000-100-ra versz, valamiért megembereli magát.
Dátum: 2009.05.10. 17:43:01
ilyenkor azért érdemes lenne odaírni, hogy miért hozzátok menjen valaki, miért ne egy 100e LE-jú kúttal és jobb épületekkel rendelkező szövetségbe.

mint ahogy feléd is röppen a kérdés: szűnnek meg a szövetségek, központosulnak az emberek - biztos, hogy megéri egy új szövetség, ahelyett, hogy már egy meglévőbe csatlakoznál? már csak a saját boldogulásod miatt is kérdezem.
Dátum: 2009.05.10. 17:40:12
Idézet: Aurri - 2009.05.10. 16:30:49
3) Portyázási szint-hatósugár mérséklése. 25.szintg 2-re, 50.szintig 3-ra, afelett 4-re (ezen még lehet finomítani).


azt még túlélném, hogy így nem lenne sok esélyem győztes portyát indítani (taktikát mindig lehet váltani), de még 50. szint körül vasárnap délben, 6-os portyasugárral 7 piros és 6 zöld volt üthető. (kék, mint a tenger, oké.)

na, most, ha a sugarat levesszük, akkor még kevesebb lesz, ráadásul az a kevesebb még kevesebb emberre összpontosul, ergó végképp nem lesz ki ütni.

és már meg is valósult a portyareform:)
Dátum: 2009.05.10. 11:54:55
a sok térkapuhoz nem kell nagynak lenni. elég nagy szövetségben kicsinek lenni:) már 30. szintű is vitt el tárgyat jó szövetségből.

tök. gyémánt most felvesz tagokat.
Dátum: 2009.05.10. 11:54:05
Idézet: Magum - 2009.05.09. 17:46:19
én nemértem nem azért tette be miklós az aukciós házat mert had fejlődjenek a kicsik is? én láttam már sok hasznos cuccot de ezeket mind a nagyok engedhetik meg maguknak sajna.... sztem lehetne olyat csinálni ha legalább 3al kissebb vagy a licitálónál lehessen rá licitálni őskőért....pl: 30őskő~60aranydukát...vagy lehetne pp is venni dukátot pl 2pp 1dukát 5pp 2dukát


tömegesen nem fognak fejlődni a kicsik, hiszen heti 5 tárgy van. hidd el, gyorsabban fejlődsz vadászattal, mint aukcióval.

ha lenne őskő vagy PP, akkor sem mennél semmire, mert PP-je mindenkinek van, mindenki ugyanannyi dukátot kapna és akinek több a tárgya, az ugyanúgy többel tudna licitálni. csak a dukát értéke devalválódna.

mint ahogy az őskő esetében is, nálad gazdagabbak vannak és mindig lesznek.
Dátum: 2009.05.10. 11:46:52
puff neki, két tétel. a gond az, hogy sokkal több "nagy" van, minthogy kipörögjenek.
Dátum: 2009.05.10. 11:45:59
minden idők legjobb küldetése volt a 25-ös vezetőkészség. hidd el. anélkül csak a legjobbaknak esett volna le először, hogy kell. és a többiek lemaradva követték volna őket. így viszont mindenki ment.

nekem már ki van maxolva a vezetőkészség, mert tűnjön bármennyire is haszontalannak, nagy segítség és még így sem tudok mindig zavartalanul vadászni, mert a 4 állat mellé lehet, hogy egy vadászat alatt bejön a 7 és akkor lehet sajtolni.

ami persze nem gond, hiszen az 50-es kronokompenzáció emeli a játékélményt, az is szükséges, hogy ne CSP-t, pláne ne őskövet pazaroljon az ember.

a maxolható szakáértelmek zömét érdemes maxolni. nem hiába van határ.
Dátum: 2009.05.09. 18:13:39
Idézet: Hombre1970 - 2009.05.09. 17:40:52
külön kellene szerintem választani azt, amikor valaki azért játszik több karakterrel, hogy 1-et tápoljon a többi kárára, vagyis rabszolgázik (szerintem ezt takarja a multizás) attól, amikor valaki azért játszik több karakterrel, mert több időt szán a játékra és nem keresztezik egymást a karakterek cselekedetei, nem farmolja velük halálra ugyanazt a karaktert kicsinyes bosszútól vezérelve, hanem pusztán a játék kedvéért játszik!


válasszuk külön (nem, ne tegyük, mert baromság, mindent meg lehet magyarázni), de akkor ne legyenek egy szövetségben, hiszen az máris kvázi rabszolgázás, hiszen az egyik karakter közvetve a másikat segíti. ugyebár egy oldallal hátrébb az azúros multizáson, vagyis helyettesítésen volt a kiakadás és nulla egész nulla lépés történt az ügyben. ez persze off, csak kikívánkozott. a fenti eset is hasonló lenne, ha valaki több karaktert eldug az ellen elől.
Dátum: 2009.05.08. 14:32:35
Idézet: Freez - 2009.05.08. 12:24:49
Szaki upgrade
másodlagos támadás: amellett, hogy sebzi a végzetúr az ellenfél állatát növelhetné az állatok sebzését, támadását vagy mindkettőt valahogy úgy mint az elementáris fúzió. Lehet hatékonyabb lenne és nem csak a küldetés miatt raknánk rá.

Emellett jó lenne ha az állatoknak fix sebzésük lenne és nem a támadás erősségétől( a végzetúr bevitt sebzése) függene ( ha már így van akkor elnézést és köszönöm)!


és máris megbánnám, hogy lefelejtettem:) van, aki akar a másiknak ártani, ők használják ezerrel.
Dátum: 2009.05.07. 23:21:28
Idézet: csati777 - 2009.05.07. 22:55:02
Ez pontosan így van. De nekünk legalább még hónapokig örömet fog szerezni egy-egy új épület felépítése, míg másoknak már mindenük megvan, és mégsem elégedettek. Térjünk vissza a topic eredeti témájához, és hogy az miért is egy orbitális marhaság...


jé, sorstárs:) mit lehet tenni, ha ez így van. más maxos és panaszkodik fűnek-fának, frusztrálódik jobbra-balra és hülyének tartja azt, aki nem maxos (de idővel úgy dönt, hogy mégis csak nekik jó), pedig annak rózsaszín az élete és fütyörészve megy reggel munk..., izé, kínzókamrába.
Dátum: 2009.05.07. 18:24:25
Idézet: Gramor - 2009.05.07. 18:10:56
Üdv!
Egy szövetségi társam fölkért arra hogy helyettesítsem 2 napra.Én szívesen megteszem de ez nem számít multizásnak?


olvasd el a vonatkozó topikot. van róla.
Dátum: 2009.05.07. 14:54:21
kérdés, hogy ki az a többiek, hiszen a nagy többséget nem érinti a 3 nagy szövetség homokozása a toronnyal, nekem speciel semmi hátrányom nincs abból, hogy elit józsi vagy azúr karesz több LE-t szerez, sőt, még nyerek is töredék LE-t, ha elviszem az egyiket és kerékbe töröm.

akit igazán érint az elég kevés ember, hiszen a top nagy többsége a fent említett trió katonáiból kerül ki.
Dátum: 2009.05.07. 13:44:11
Idézet: CaveMaN - 2009.05.07. 13:33:43
A varázspont végtelen erőforrás, csak pihenni kell hozzá.


nekem még sajnos csak olykor meg-megújuló, de akkor növök hozzá és örvendek majd.

köszi a válaszokat. valóban eléggé nagy egyensúlyborulásnak tűnik.
Dátum: 2009.05.07. 13:31:57
odafent ennyire végtelen erőforrás a varázspont? vagy megvan támogatva a maxból építés valamivel?
Dátum: 2009.05.07. 13:20:49
kérdés volt, nem besérülni kell, hanem válaszolni és/vagy értelmezni a szmájlit. (most komolyan, fórum. normális kérdés. erre primadonnáskodsz...)
Dátum: 2009.05.07. 13:19:01
mi a pontos hatásfoka a manakonstrukciónak?
Dátum: 2009.05.07. 09:43:44
lesz visszalépés, ha jönnek az úk szakértelmek?
Dátum: 2009.05.06. 23:25:34
nem írtam, hogy jó lesz, de ha egy 7 szinttel nagyobb meg tud támadni, akkor te erős vagy és az hízelgő kell, hogy legyen számodra, nem?

ők csak akkor üthetnek, ha fele életpontban vagy. én, mire feljutnék 50% ÉP-ig, már rég levernek 1-2 szint pluszosok. cserébe annyit tudok tenni, hogy nem kerülök fel oda és inkább én támadok, hogy nyerjek, de csökkenjen az életpontom.