Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Helyettesítés vs multizás
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
101. hozzászólás - 2009.05.09. 12:54:05 (Válasz Ariel #98 hozzászólására.)
Persze, én elismerem, hogy ilyen lehet, de akkor sem tudom felfogni ésszel, hogy lehet az, hogy egy teljes éjszakán át, nem került a portyalistámba senkise, akit tudtam volna ütni (nagyok kivételével, akik ellen esélyem sincs, mind 100%-os volt egész éjjel). Ráadásul írtam a másik érintett szövetségnek, hogy tartottak-e éjszakai hadjáratot, amire nemleges választ kaptam (nem volt fent tőlük senki)... mindegy, belenyugszom, hogy biztos az AL és az EH vert le előlem mindenkit...

Szerintem ne csodálkozzatok azon, hogy mindenki inkább egyből kapitulál ellenetek...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.90
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
102. hozzászólás - 2009.05.09. 13:22:14 (Válasz Otoaak #100 hozzászólására.)
Azóta 6-8 ember lépett ki közülük, vagy hagyta abba a játékot.
Amikor ellenünk háborúztak, mindenki védelem itallal volt felszerelve, néhányan láthatatlanul is. Miért csodálkozol, hogy többet láttál közülük? Jóval kevesebben ütötték őket mint most. Több szinttel lefelé sem nagyon kell célpontot várni, hisz mindenkit elöbb kiütnek, minthogy felbukkanjanak a portyalistádban.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.17
fórumozóAzirafaelFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
103. hozzászólás - 2009.05.09. 13:42:21
Imádom amikor csak a hibát keresitek, sárdobálás minden van.. nem mondom milyen mentalitás :S Inkább dolgoznátok ki valami jó/gusztustalan taktikát mint anno! Ha szeretnéd én küldök neked támadókat csak tegnap éjjelről engem ütöttek jó páran az azúrból..
Azirafael, TGY
Pontszám: 4.64
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
104. hozzászólás - 2009.05.09. 13:44:20
Köszönjük, köszönjük. Kérem írjatok baratynak, Miklósnak, figyeljenek bennünket fokozott erővel. Gusztustalan játékunkat talán ezzel sikerül megregulázni. De tudom, ez sem elég, mert puszipajtások vagyunk velük, és nekünk mindent elnéznek. Igazából nem is fizetünk a játékért, csak áttételesen, a közös sörözések alkalmával. Kínzókamrából mindig az adott nap 15 legtöbbet LE-t szerző karakter után kapunk LE-t, portyáinktól függetlenül. Még szerencse, hogy nem tudjátok, milyen fejlesztések készülődnek csak miértünk, mert kitörne a parasztlázadás. Egyébként bocsánat a többes számért, tudom, lebuktam, én egyedül vagyok a TGY.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 6.53
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
105. hozzászólás - 2009.05.09. 14:47:39
engem momentán nemérdkel hogy a TGY mit kóperál vagy mit nem...én csak aztakarom hogy konkrét pontokraszedett szabályzat legyen az ilyen esetekre...hogy bámrikor ha valahol susmusvan gyorsan látnilehessen hogy az még legális vagy már nem...

jelenleg annyi a kiskapu a játékban ilyen tekintetben hogy ihaj...a lényeg hogy őskövezd a karaktered és akkor minden sima...és mehet a buli...de az is vicces hogy a TGY íyg fleháborodik a vádakon mertugyebár azé nemeccer derült már ki hogy náluk sincs minden rendben...vádaskodás ujjalmutogatás helyett viszont inkább ötletek kénének...majd ha lesz szabáylzat mehet a mutogatás és ha kiderül hogy disznóság van ott ahol gondolják valszeg menni fog a bann is....
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.27
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
106. hozzászólás - 2009.05.09. 15:47:50 (Válasz Dr_Faktor #105 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.05.09. 14:47:39
...de az is vicces hogy a TGY íyg fleháborodik a vádakon mertugyebár azé nemeccer derült már ki hogy náluk sincs minden rendben...


Könyörgöm, sorold! Nagyon kiváncsiak lennénk szerintem sokan, hogy mit tudsz.
Pontszám: 5.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
107. hozzászólás - 2009.05.09. 15:52:42 (Válasz Otoaak #95 hozzászólására.)
Ez most mi, Otoaak? "Intelligens" válasz a Tyrant ki-be ugrálós stratégiájának eredménye képen kiboruló TGy-sek nyavalygására, mert annak silány.
Te beszélsz gusztustalanságról, az első voltál akiről kiderült számomra, hogy egy világon több karakterrel is játszol! Én a helyedben csendben meghúznám magam és nem beszélnék gusztustalanságról!
Téged fényeznek a "nagy előrehaladásodért", viselkedhetnél is úgy!

Ha nagyon érdekel a miért, nagyon egyszerű a válasz az én szemszögemből. Szemforgató álszent alak vagy és kisebb gondom is nagyobb annál, mint, nálatok egy embert tisztelve, bármi érzelem pislákoljon bennem a veletek folytatott háború iránt!
Egyedül mocskolódó szavaid tudják felbosszantani az embert, itt a nagy fórumon! Gratulálok hozzá!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.23
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
108. hozzászólás - 2009.05.09. 16:08:53 (Válasz pityu #101 hozzászólására.)
LoD!

Egyszer már eljátszotta a Tyrant azt a taktikát amivel nagyon könnyen verhetők vagyunk, és csodák csodája becsületére vált. A legkönnyebb utat választották. Hát én pl. bevállalom a katakomba hátrányait, amit ők nem tettek, ha tudom, hogy nem érek rá a 7/24 monitort bámulni, vagy ha aludni is szeretnék, s nem egész éjjel virrasztani, mint ahogy van akinek ez megy. Biztos te is hallottál már ilyenről, mert speciel én tőled ezt anno megkaptam!
Marha gusztustalan taktika ez a katakombázás, szinte undorodom magamtól!
A hozzászólást Seligen módosította 2009.05.09. 16:09:25-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.60
közkedveltNudelusFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
109. hozzászólás - 2009.05.09. 16:20:45
Mi lenne ha sárdobálás helyett bedobnánk a végzetúrnőinket egy kis iszapbírkózásra? Sztem mindenki jobban járna:P

Mr Michel - Tyranter
Michel Jordan - Tyrant
Pontszám: 8.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
110. hozzászólás - 2009.05.09. 16:32:23
Ejjel en is vertem a TGY-t, mar akit tudtam, es felbukkant.. Kevesebben vannak, tobben utik oket, hamarabb elfogynak, ennyi.. Pl. Lelekmester elokerult, kapott egy taslit, es mar aludt is par orat.. Persze, hogy nincsenek.. Kenytelen voltam nem TGY-s celpontok utan nezni..
Pontszám: 5
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
111. hozzászólás - 2009.05.09. 16:47:46 (Válasz Solina #110 hozzászólására.)
Így igaz,hasonló a hatalom tornyát birtoklók sorsa is......nem sok azúrt látsz most a portya listán.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
112. hozzászólás - 2009.05.09. 17:05:56 (Válasz Seligen #107 hozzászólására.)
Seligen: gratulálok a félelmetes pontosságú oknyomozó tevékenységedhez, csak annyival igazítanám ki, hogy olyannyira álszent és gerinctelen mocsok vagyok, hogy még a fórumra is kiírtam bízva benne, hogy mivel én írtam senki nem olvassa el és így a lebukás veszélye nem fenyeget. Igazán nem akarom kritizálni a szellemi képességeidet (azért egy kicsit igen ) de ehhez elég lett volna csak olvasni megtanulnod igazán kár volt hónapokig erőltetned az agyad, hogy aztán ország világ elé tárd.

Nem rossz húzás egyébként terelni a témát, de ettől azért nem sok minden változik, de azért megértem a fentieket, nekem se lenne időm olvasni ha 8 karaktert kéne 15% alatt tartanom.

Nem tudom ki és hol polírozta a búrámat (fényezett) én ilyesmiről nem tudok. Az álszent meg erős túlzás szerintem, legalábbis sosem voltam tagja szerzetesrendnek sőt a Szt. Otoaak nevet sem használtam sehol, legalábbis józanul soha.

Sajnos én csak a SoD tagságom idején láthattam, hogy ekkora pofával mekkorát lehet bukni az élről, de ha alkalmam lett volna rá kivettem volna a részem a Tyrant megmozdulásából is. A kicsinyes húzások a TGY egy részétől (veled az élen) meg nem minket minősítenek.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 4.41
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
113. hozzászólás - 2009.05.09. 17:09:15 (Válasz Otoaak #112 hozzászólására.)
Otoaak:
(ha már a briliáns elméknek nem egyértelmű kinek válaszol az ember)
Innentől nincs miért felvennem a kesztyűt!
Érezd jól magad a bőrö(n)dben!
A hozzászólást Seligen módosította 2009.05.09. 18:43:01-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.09
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
114. hozzászólás - 2009.05.09. 17:40:52
Nem tudom, hogy hogy nem tűnik fel a mocskolódóknak, hogy a legtöbb TGY védelmében kelt írás az egyik legnagyobb ellenfelüktől (nem ellenség!) az Azúr Légiótól származik... Szerintem teljesen elegendő lenne, ha a TGY minden kommentár nélkül bemásolna egy támadáslistát, mert úgy tűnik, hogy ha védekeznek, akkor jön a "biztosan sárosak, mert védekeznek", ha pedig figyelmen kívül hagyják, akkor meg jön a "nagyon kussolnak, biztos vaj van a fejükön" hozzászólások hada! Igen undorítóan viselkednek itt egyesek! Részemről minden tiszteletem a TGY-nek, hogy dupla nyomás alatt ennyire jól állják a sarat!
Egyébként még a multizásról : külön kellene szerintem választani azt, amikor valaki azért játszik több karakterrel, hogy 1-et tápoljon a többi kárára, vagyis rabszolgázik (szerintem ezt takarja a multizás) attól, amikor valaki azért játszik több karakterrel, mert több időt szán a játékra és nem keresztezik egymást a karakterek cselekedetei, nem farmolja velük halálra ugyanazt a karaktert kicsinyes bosszútól vezérelve, hanem pusztán a játék kedvéért játszik!
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 5.88
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
115. hozzászólás - 2009.05.09. 17:55:01
Nem tudom ki csal. Ki megy bottal vagy ki az aki helyetteseket fogad.

Ami biztos egész éjjel, hajnal 6ig fent voltam, levezgettem közben Tyranttal is, megosztva tapasztalatunk: az éjszakai portás komandó hiába is számoljuk ki percre mikor jöhet elő mindig meg tud minket előzni.

Lehetnek persze hiperaktiv játékosok akik mivel péntek ráértek. Csak hogy ezek szövetség gyenge tagjai legyenek akik hirtelen Hc üzem módra váltottak...
Ha Igy csinálták volna az elmúlt időszakokban nagyságrendekkel lenének erősebbek.

De persze lehet rossz indulatú vagyok. Hirtelen mindenki bizonyítani akar arrafelé és stopperórával alszik.
Pontszám: 7.15
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
116. hozzászólás - 2009.05.09. 17:58:56 (Válasz Hombre1970 #114 hozzászólására.)
Vigyázz Malabar, még a végén rájönnek, nem csak AL/EH szövetség van, hanem a TGY-vel kiegészülve igazándiból ez egy hármas szövetség, ráadásul nem is igazi szövetség, csak a fejlesztőgárda által kreált NPC csapatok, akik az élen folytatott műsorozásukkal próbálják a valódi játékosokat szórakoztatni.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5.40
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
117. hozzászólás - 2009.05.09. 18:13:39 (Válasz Hombre1970 #114 hozzászólására.)
Idézet: Hombre1970 - 2009.05.09. 17:40:52
külön kellene szerintem választani azt, amikor valaki azért játszik több karakterrel, hogy 1-et tápoljon a többi kárára, vagyis rabszolgázik (szerintem ezt takarja a multizás) attól, amikor valaki azért játszik több karakterrel, mert több időt szán a játékra és nem keresztezik egymást a karakterek cselekedetei, nem farmolja velük halálra ugyanazt a karaktert kicsinyes bosszútól vezérelve, hanem pusztán a játék kedvéért játszik!


válasszuk külön (nem, ne tegyük, mert baromság, mindent meg lehet magyarázni), de akkor ne legyenek egy szövetségben, hiszen az máris kvázi rabszolgázás, hiszen az egyik karakter közvetve a másikat segíti. ugyebár egy oldallal hátrébb az azúros multizáson, vagyis helyettesítésen volt a kiakadás és nulla egész nulla lépés történt az ügyben. ez persze off, csak kikívánkozott. a fenti eset is hasonló lenne, ha valaki több karaktert eldug az ellen elől.
Pontszám: 7.70
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
118. hozzászólás - 2009.05.09. 18:30:46 (Válasz BaalCain #115 hozzászólására.)
Bizony lehetnek hiperaktív játékosok, itt feljebb már többen jelezték, hogy hajnalig fenn voltak és levelezgettek, mégsem tudják elképzelni másról, hogy ezt tenné!
Milyen érdekes.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.44
fórumozótomikaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
119. hozzászólás - 2009.05.09. 18:36:19
A hazug Tyrantosok figyelmebe:

Törlés Ma, 06:43 Kisvibi Tiamat A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P

Törlés Ma, 05:13 Draak Hoggelde Tiamat Te nyerted a csatát.
A jutalmad 618 lélekenergia és 27 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 04:49 Tony Ramirez Tiamat A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P

Törlés Ma, 02:43 Solina Tiamat A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 0 lélekenergiát. Csata leírása
P

Törlés Ma, 01:49 Tiamat Eliteninja Te nyerted a csatát.
A jutalmad 127 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 00:55 Tiamat Mortice Te nyerted a csatát.
A jutalmad 8 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 00:45 Tiamat Kreed Te nyerted a csatát.
A jutalmad 84 lélekenergia és 10 TP. Csata leírása
P


Jah, egesz ejszaka nem volt TGY-s tamadhato ugye?
A hozzászólást tomika módosította 2009.05.09. 18:37:03-kor
Pontszám: 5.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyettesítés vs multizás
120. hozzászólás - 2009.05.09. 18:41:57
Ez az egész cirkusz a mostani TGY és Tyrant háború körül kísértetiesen hasonlít (bár nem témájában) ahoz az esethez, amikor megindultak a reklamációk az 1500:200 sebzésarányú vereségek miatt.

A nagy arányú verések hónapokal a cirkusz elött jelentkeztek már az élbolyban, és mindenki szépen alkalmazkodott hozzá. Aztán a jelenség megjelent 10 szinttel lejjebb is és hatalmas cirkusz lett a vége, a mai napig változtatást akarnak a játékosok.

Ugyan ez a helyzet most is. A TGY, EH és AL hónapok óta szenved attól, hogy nincsenek célpontjaik, mégsem mutogattak egymásra, hogy a másik biztos csal és elbújnak azért nincs kit ütni. Most a Tyrant kicsit megtapasztalta, milyen az, amikor 10 célpontot 80-100 végzetúr üt folyamatosan. És milyenné válhat a játék körülöttük is pár hónap múlva (nyár végére), ahogy lemorzsolódnak a játékosok.

Fölösleges multizással dobálózni, és másokat megvádolni, ettől a játékmenet nem fog változni, csak rosz szájíze lesz mindenkinek. Hozzá kell szokni, hogy nincs célpont az élbolyban.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.44
Oldal: 123456789
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!