Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2009.05.07. 19:16:26
Igazad van bagatel összeg amivel szinten tuják magukat tartani és így nem is könnyű tartani velük a lépést (szinte lehetetlen). Ezért írtam, h nagy áldozat lenne mágiát az egekbe aki teheti mágiás fókuszkristályok + erre szakosodott öltözék + irdatlan építés. Ez minden karaktert visszavetne a az ösvénybe be más esélyt nem látok a kutak egy szintre hozatalában és így se menne hamar hisz a jelenlegit kéne duplázni.
Dátum: 2009.05.07. 15:22:18
Más vélemény a Hatalom Tornyával kapcsolatban:

Ez az épület a top szövetségeknek készült akárhogy is volt beharangozva (különben nem kéne hozzá a 10-es mágustorony). Megnéztem a Top szövetségeket a Sötét ösvényig bezárólag ezek közül senkinek nincs meg a 10-es mágustorony! A Tryant a 4. szövetség a lélekkút alapján és még nekik is van mit építeni mire úgymond "kifogynak" az érdemleges épületekből. Én ezt 1 hónapra saccolom. A többi szövetségnél még csak a kósza gondolata sincs meg a torony építésében most mégis arról folyik a vita hogy a felső 2 klánnak (ugye a TGY most nincs a toppon) ingyen van 10% vadászat bónusza.
Ha nekem nem lehet jó akkor másnak se?
Lehet csak ki kell várni azt az időt amíg a Tryant, a VM, a Káosz és Vér vagy a Sötét ösvény is maxolta a jó épületeket és akkor meglesz verseny. Ehhez idő kell és áldozatot hozni (magas lélekkút tehát valós építés - nem manakonstrukciós -, magas mágia). Persze mivel ugye "elfogytak az épületek" megeshet hogy eddigre kapunk még pár tápoló épületet és akkor csúszik az egész mert ugye nem a HT lesz az első mert a +LE nem akkora táp mint +x tulajdonság.

Valószínűleg azért látom így mert nem engem csapkodnak azok akik megkapják a bónuszt bár lehet pont ezért látom objektíven a dolgot.
Dátum: 2009.05.05. 00:31:08
Mortimer: igazad van Miklósék nem kapkodják el magukat vagy terveznek túl előre.

Failure: a legtöbb átlagember aki tényleg csak hetente egyszer lép fel nem ad hangot a véleményének és nem olvassa a fórumot. A fejlesztők pedig elvileg abból okulnak amit mi ide leírogatunk. Tehát a tipikus néma gyereknek esete.

Aurri: nem akartam ezt felhozni de igazad van és ezt sajnos saját tapasztalatból mondom már 1 éve nyomom az Ikariamot is nyáron kicsit hagytam döglődni de aztán visszatértem és terelgettem tovább a városaimat. Ott is folyamatosan hagyják el a játékot emberek, viszont jönnek újak is akiket nem érdekel hányadik helyen vannak a toplistán. Ott 5 hónapot vártunk 8 új épületre(4 nyersanyagnak 1 növelő 1 csökkentő mindből) és ennyi volt a frissítés érdemi része. Na azért a szolgáltatásért én se fizetnék.
A végzetúrban azért egy kicsit jobb a kommunikáció a fejlesztők és a játékosok között.
A csont üres toplistát próbáld úgy, h megadsz neki szint különbséget (0,1,2...) állítólag működik. Nekem még nem fordult elő úgyh nem tudtam tesztelni.

Amint beindul/nak a nemzetközi szerverek(persze csak ha sikert arat) egy darabig csak mi fogunk zúgolódni mert van pár hónap előnyünk a hozzájuk képest és itt kiütközik néhány probléma ami ott még csak egy kóbor gondolat lehet.

Winnie: ha nem ad senki hangot neki akkor mire mi eljutunk oda mi is unatkoznánk. Így mire eljutnánk arra a szintre a srácok elintézik nekünk az újdonságokat.
Dátum: 2009.05.04. 23:54:57
Failure mi ma vertük le az epikust tehát 2 napig nincs. De van egy jó karakter aki mindent megold. A neve Csiga a TGY-ből(vagy szintenként alternatívája) fogom magam betámadom:

Csiga feléd dob egy hideg tűz varázslatot. 672 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! Az állataid 64 életpontot sebződtek.
Ajkad hangtalanul mozog, egy hideg tűz igéjét mondja. (-135 VP). Csiga elkerülte a varázslatot! Csak 84 életpontot vesztett.
Csiga rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. Talált, 70 ép-t sebződsz. Az állataid 2 életpontot sebződtek. Szerencsés Géza is támad. Célt téveszt.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 84 sebzést okoztál, és 742 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 2 lélekenergiát.

Két kör alatt levert és máris mehetek vadászni(29k jött össze a 20as körből).

Jerikó: Hagyj egy kis időt Miklóséknak, most a nemzetközi verzió készül. Nem hiányzik valami gyorsan kitalált látszatmegoldás ami 2 nap alatt elvérzik és akkor meg az lesz a baj. Tudom titeket súlyt a tétlenség leginkább de legyetek egy kis türelemmel.
Dátum: 2009.05.04. 23:21:32
Off: (ma utoljára) Ez így van Enchanter de az egy szinten található különböző karakterek sem pontosan illenek egymáshoz. Azért mert nem mindenki követi az ideális vagy annak vélt utat és nem mindenki ér rá egész nap gép előtt lenni ja a "pókok" és az építész szakemberek is itt vannak.
Az meg, hogy csak hozzávetőlegesen lehet meghatározni a karira költött Le-t nem "lenne" olyan mérvadó. Egyébként az ajánlás rendszer miatt a beszerzett LE-t naplózza a rendszer(gondolom hozzávetőlegesen) hacsak nem szemfényvesztés a leírás.
Dátum: 2009.05.04. 22:58:02
Off: Dr Faktor kicsit moderáld magad kérlek, mert emberek között vagy! Smaragdként bármikor elcserélném az 1 szinttel hamarabb vehetek varázslatot képességet bármelyik gyémántos bónuszra. A játék során eddig 6-szor vettem varázslatot ennyiszer jött jól. Mi az a te általad említett 30 szintedhez képest. Ugyan már, bagatel. Nem akarok most smargd vs gyémánt bónusz vitába kezdeni csak azért kicsit kifelé is nézhetnél.
Nehéz eligazodni rajtad, voltak már jó ötleteid és ezt szépen elő is adtad viszont néha meg bumm bele nem számít, hogy csak mondod a magadét.


Szerk.: Azért, hogy kicsit máshoz is hozzászóljak attól még off. Mi lenne ha nem szint hanem tulajdonságösszeg alapján rendeznénk a mezőnyt a portyaablakba? Például TÖ 550-es kari 500-600ig üthet embereket. (Csakis a fair play szellemében.) Ha nincs annyi akkor bővíteni a határt, h beleessen legalább X fő. Mókás lenne egy 20-as szintű és egy 40-es "harca" már csak a felszerelés miatt is. Tudom abszurd és viccnek is rossz de ha már gyökeres a változtatásoknál vagyunk. Ez is csak egy ötlet amit lehet kommentezni.
Dátum: 2009.05.04. 12:24:12
Craslorg egy hozzászólással még nem cseszel ki senkivel, ha nemtetszik akkor úgy is ki lesz vesézve/leszólva a téma.
Dátum: 2009.05.03. 23:33:15
Off: a legenda 32. fejezetében találkozol először a kristály hordás idegennel.
Dátum: 2009.05.01. 14:57:26
Én csütörtökön fizettem be postai csekken és hétfőn jött az őskő.
Dátum: 2009.05.01. 14:54:50
Texas Hold 'EM-> Több a verseny 2. sor free roll.
Dátum: 2009.04.30. 23:15:18
Szerintem csak a szövetségi bónusz változik, hisz egy társadat csak nem tudod már leaprítani (néhány küldinél mondjuk előnyös lehetne...).
Kocos sajnos nem csak ezeknél a tárgyaknál kéne kicsit több magyarázat hanem az egész végzetúrba kezdve a szakértelmektől az épületekig. A wiki nélkül sehol se lenék. Köszönet érte!
Aurri a V3-on próbáljátok kitolni a licitet ha kell összebeszéléssel, bár tényleg nem ez lenne az ideális megoldás de jelen helyzetben nincs jobb ötletem.
Dátum: 2009.04.29. 18:47:25
Nagyon jól hangzik ez az állatom örül ha gyógyítom dolog!

Lehetne arról is szó, hogy több állatot gyógyítsak, idomítsak egyszerre. Ami nagyon tetszene egy checkbox amit ha bepipálok az állatom a pihenés után aktív szolgálatra vált. Esetleg több fél órára küldöm el egyszerre az állatomat pihenni?
Remélem ezen ötletek közül is tartasz legalább 1-et megvalósíthatónak.
Dátum: 2009.04.29. 15:58:03
Nyugi Stubb 6 hónap múlva lehet jön újra a kispárna majd akkor ráutazunk.
Dátum: 2009.04.29. 15:53:06
Ebben az esetben javaslom az egészség tulajdonság leírásához a játékban (nem a wikiben) biggyeszteni, ha nem akarsz 2 csata után fetrengeni a sárban, húzd fel szint*2-re az egészséget is!
Ha nem itt a helye akkor átrakom:
Gyanus karakter:
AREL - 15. szintű végzetúr
a Chaos szövetség tagja
Tulajdonságösszeg: 199
Szakértelemösszeg: 65
Teljesített küldetés: 3
Összes építés: 291.457

Erő: 21
Támadás: 24
Védekezés: 20
Egészség: 20
IQ: 20
Mágia: 20
Taumaturgia: 20
Szerencse: 57

1 árva buzogány
Dátum: 2009.04.29. 11:32:00
Mint ahogy Miklós is megmondta nem mindig lesznek ugyanannyira hasznosak a tárgyak. Akinek megéri licitál rá tény, hogy nekem is jobban tetszett az előző felhozatal de itt is jó a zsákocska meg a párna legalábbis szerintem. Kíváncsi vagyok a következő tárgyakra bár a 4x dukátommal egy darabig nem rughatok labdába. Winnie igazad van elég a vége előtt ránézni nem kell naponi 8 órát az AH-ban tölteni.
Dátum: 2009.04.29. 11:13:27
71 szavazattal nem csoda ki is rakom a klánfórumra.
Dátum: 2009.04.28. 10:28:17
Én nem támogatom ezt a legyen X az egészséged küldetést, aki nem érzi kevésnek az egészségét azt ne kötelezzük már a növelésére. Ezzel megint csak uniformizálódna a mezőny, teljesen mókás kivégezni magasabb karikat mert elfogyott az életpontjuk. Ha már küldetés akkor növeljük a mágiát X-re.
Dátum: 2009.04.27. 19:43:58
Dr_Faktor kérlek ne sértegess senkit! Kocosnak rengeteget köszönhetünk (wikidot) , Mortimer pedig építő jellegű kritikájával támogat másokat. Nem kell mindenkivel egyetérteni de legalább gondolkozz el azon, hogy lehet a másik gondolatmenetében is van használható.
Dátum: 2009.04.27. 08:55:20
,