Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Egészség+Mágia reform
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
81. hozzászólás - 2009.04.01. 17:15:34
Mágiát felesleges húzatni, bőven elég az egészséget - olyan panaszt még úgyse hallottam, hogy "elviszik a VP-met, nem tudok varázsolni..."
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
82. hozzászólás - 2009.04.01. 21:59:41 (Válasz Balor #77 hozzászólására.)
Ez nagyon jó ötlet
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
83. hozzászólás - 2009.04.07. 08:36:03
bump


ezugyben tortenik valami?
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
84. hozzászólás - 2009.04.07. 12:55:37
A VP-t úgyis húzza magától mindenki, ha turbózgatni akar és varázsolgatni is.
Mondjuk az egészet nonszensznek érzem, hogy küldetéssel kell rávenni az embereket, hogy növeljék az egészséget, maguktól nem jönnek rá.
Abban sem vagyok biztos, hogy akik nem jönnek rá, azokat érdemes-e megvédeni egy ilyen "rávezetős" küldivel.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.07. 12:55:51-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
85. hozzászólás - 2009.04.07. 13:00:01 (Válasz Darah #84 hozzászólására.)
Az élboly stratégiákat dolgoz ki, számol, optimalizál, és vált, ha szükséges. A zöm belép, vadászik, elkölti, kattint. Fogalma sincsen, hogy itt változtatni kell, csak azt látja, hogy eddig tudott portyázni/térkapuzni, most már nem. Elmegy a kedve, abbahagyja.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
86. hozzászólás - 2009.04.07. 13:17:19 (Válasz Mortimer #85 hozzászólására.)
Nade ha nem jut el odáig, hogy miért is fogy el az az ÉP, akkor hogyan is játszik?
Azt sem tudja, hogy a többi tulajdonságot is növelni kell?
Ez már inkább olyan cseréljünk pelust és fújd ki szépen az orrocskádat is dolog.
Mondjuk nekem a küldetéssel nagy gondom nincs, még mindig sokkal változatosabb, és több valódi játékosi tevékenységet igényel, mint a guggolj végig négy-öt-hetven szintet, vagy randomozz össze x darab akármit.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
87. hozzászólás - 2009.04.07. 13:19:50 (Válasz Darah #86 hozzászólására.)
"Nade ha nem jut el odáig, hogy miért is fogy el az az ÉP, akkor hogyan is játszik?"

Odáig se jutott el, hogy 15% alatt nem tudnak rabolni tőle. Nem egy, több száz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
88. hozzászólás - 2009.04.07. 13:31:19 (Válasz Mortimer #87 hozzászólására.)
Ők azok, akik az egészségnöveléssel együtt sem fognak az életben több sikerélményt kapni a játéktól, erre írtam, hogy egészen biztos-e az, hogy szájba kell nekik rágni a falatot?
Előre látom a következő gondjukat. Túl hamar fognak töltődni, vagy szintlépés után több tag kell, hogy leverje róluk a magasabb ÉP-t, ergo még több támadás éri őket.

Egyébként, enyhe túlzásnak érzem, hogy csak a TOP számolna, és optimalizálna, egyet-kettőt még lehet hozzászámolni.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
89. hozzászólás - 2009.04.07. 14:08:58
Az sztem teljesen jo, ha egy kuldi ravezet valamire, onnantol kesobb magadtol csinalod majd, de a kezdo loket jo ha kotelezo.

Anno nalam (pedig nem erzem szar jatekosnak magam) ugyanez volt a sajtolassal. Megneztem mit tud, csodalkoztam, h borzaszto magas tanulas kell hozza es eszem agaban sem volt megtanulni. Aztan jott a kuldi es felvettem. Azota az egyik legtutibb LE termelo kepessegem, es ha nincs az a kuldi lehet nem vagy csak sokara jovok ra milyen jo is ez.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.04.07. 14:09:44-kor
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
90. hozzászólás - 2009.04.08. 13:16:36 (Válasz Endyr #89 hozzászólására.)
Azért más egy szakértelem, meg más egy tulajdonság.
Ennyi erővel lehetne 10 erős, 10 támadós, 10 védős, stb küldetés, hátha rájönnek, hogy azt is nyomni kell.
Mentorszintre be lehetne tenni rászokásképpen, hogy fejlessz minden tulajdonságodon kettőt, és máris mindenki megtanulná a játék legelemibb részét.

Nah, jó, kekeckedek, a küldetéssel semmi baj, akiknek nem sima az EEG görbéje túl lesz rajta, legalább nem a hóttunalmas - copy, beilleszt, számot átír benne - küldi.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.08. 13:18:47-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
91. hozzászólás - 2009.04.08. 13:27:05
nemtom talán azé ez is kapcsolódik a mágiához és a egésséghez..de pl a töltőkkel nem kezdenek valmit? mer igen kiábránmdító amikor mondjuk 1 nap veszek 5 élettöltőt és ebböl 4szer csak 400 körülit tölt rám...

legyen egy fix mennyiség hogy az ember tudja mennyit kap a pénzéért...nem nagy ördöngősség...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 4.13
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
92. hozzászólás - 2009.04.08. 13:51:48
nah ezt most kivételesen nemtom minek kell lepontozni...

de szerintem akkor is fixálni kéne hogy mennyit tölt az ital...

(tudom italozás helyett növeljem a tulajdonságomat) nahde hát én italozni akarok...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
93. hozzászólás - 2009.04.13. 23:27:09
Nem látom értelmét az egészség küldetéssel való növeléséhez. középmezőnyben játszok, és amikor a szövetségem elért a térkapuig akkor jött a buktató, hogy kevés az ép. Megnöveltem 10zel és máris sokkal többre futja a karimnak, mint előtte.
ha meg mégis erőltetjük ezt az egészség dolgot a küldivel növelni, akkor lehetne olyan, hogy x küldit elkezdted, de nem birod befejezni bizonyos időn belül (mondjuk egy hónap), akkor automatikusan kiválthatod egy növeld 10zel az egészséged küldivel. De, hogy ne az összes küldit így csinálják meg, ezért következő alkalommal már 20-szal kellene, azután 30 és így tovább.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
94. hozzászólás - 2009.04.14. 10:24:36
Valaki felvetette az isteneket.
Nem tartom rossz ötletnek, hogy a szövikbe bekerüljenek valamilyen istentisztelő épületek, minden istenek más épület más bónusszal, amiknek szint*5000 lenne az építési költségük, és a bónusz szint kiépítésétől számított 24 óráig tartana.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
95. hozzászólás - 2009.04.23. 12:39:06
Ezzel a témával mivan?

Lergadtunk ott, hogy pár küldihez be kéne tenni alternatívának a legyen X Egészséged küldetést.

Nem hiszem hogy ez olyna sok programozás lenne...

Miklós, kérlek a programozási idő cskeélységére tekintettel vedd előrébb, ha lehet azt a pár küldi alternatívát.
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
96. hozzászólás - 2009.04.23. 12:42:17 (Válasz Birka #95 hozzászólására.)
Nem alternatívának, hanem a 60. VP nullázás helyett, az elég blőd, és feleslegesen szerepel másodszorra is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
97. hozzászólás - 2009.04.23. 12:58:25 (Válasz Mortimer #96 hozzászólására.)
Morti, utólagos küldetés kicserélésről ne is álmodj!

De szerintem Miklós elég nagyfiú és ki tud választani 3-5 küldetést az eddíg felsoroltak közül az érveket ellenérveket megnézve.

Kvázi ez a topic ott tart, hogy csak el kell dönteni melyik legyen az a 3-5 küldi, és betenni aprogiba az alternatívákat, csak egyébb létfontosságú varázslat elnyelésel elterelik erről a figyelmet
Pontszám: 6.17
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
98. hozzászólás - 2009.04.28. 09:55:37
Az 5 hónapos petíció ügyében megtörtént a küldetés módosítása, Legyen x-es egészséged alternatívák is terítéken vannak akkor?
Pontszám: 6.17
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
99. hozzászólás - 2009.04.28. 10:13:32 (Válasz Mortimer #96 hozzászólására.)
Nem blőd, hadd szokják a fiatalok az éjszakai életet
Bár gyorsult jelentősen a szerver de suliból hazajövet még mindig megcsinálhatatlan magas szinten
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
100. hozzászólás - 2009.04.28. 10:28:17
Én nem támogatom ezt a legyen X az egészséged küldetést, aki nem érzi kevésnek az egészségét azt ne kötelezzük már a növelésére. Ezzel megint csak uniformizálódna a mezőny, teljesen mókás kivégezni magasabb karikat mert elfogyott az életpontjuk. Ha már küldetés akkor növeljük a mágiát X-re.
A hozzászólást Freez módosította 2009.04.28. 10:28:50-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!