Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Egészség+Mágia reform
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
61. hozzászólás - 2009.04.01. 15:17:30 (Válasz Miklós #60 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2009.04.01. 15:13:35
A meglevők közé új küldetést nem tudok beszúrni, de esetleg kiválaszthatunk 1-1 különösen nehéz és irritáló küldetést, és mellérakhatjuk, hogy "VAGY egészséged legyen legalább X."


5 szintlepeses kuldi? Mostantol?
Legyen X akarmennyi, vallalom!

Igen, ennyire irritalo a kuldi.
Pontszám: 3.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
62. hozzászólás - 2009.04.01. 15:19:00
Jobb ötletem van:

Legyél 5 hónapja ugyanannak a szövetségnek a tagja vagy legyen egészséged 160.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
63. hozzászólás - 2009.04.01. 15:21:38 (Válasz CaveMaN #62 hozzászólására.)
Ha lenne alternativaja biztos lehetsz benne, hogy 15-20 kuldetessel kesobb visszajonne ez a kuldetes egy apro modositassal: legy 7 honapja egy szovetseg tagja, vagy legyen az egeszseged 150.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
64. hozzászólás - 2009.04.01. 15:22:53 (Válasz Balor #63 hozzászólására.)
Nembaj, az egészséget szívesebben növelem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
65. hozzászólás - 2009.04.01. 15:28:08
Szerintem nem is az egeszseghez/magiahoz kellene nyulni, hanem - ha mar fejlesztes - inkabb mind a negy hordabol 5 szintenkent berakni egy-egy npc szovetseget. Persze ez sokkal tobb munkaval jaro upgrade azt lassuk be, de jelentosen szinesebbe is tenne a jatekot.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
66. hozzászólás - 2009.04.01. 15:29:51 (Válasz CaveMaN #64 hozzászólására.)
Azt gondoltam. De ha az 5 honapos kivaltasa A 160-as egeszseg, a 7 honapose pedig a 150-es, akkor az komoly szivatas lenne. En mar csak ilyen gonosz vagyok.
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
67. hozzászólás - 2009.04.01. 15:30:17
Hirtelen átrohanva a küldiken:

44 - Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal! vs 60-as egészség? (Nem prémiumosok érdekében)
58 - Érj el portyában döntetlent legalább 5 alkalommal! vs 90-es egészség? (Sokat vitaott küldetés...)
74 - Vásárolj tárgyat a kincseskamrából! vs 80-as mágia? (kis szövik tagjai miatt?)
88 - Felejtsd el két, legalább 10-es szintű szakértelmedet! vs 120-as egészség? (Van vita rajta bőven...)
89 - Csökkentsd a Szerzett LE differenciádat 20000-rel mostantól számítva! vs 110-es mágia? (V3-on megcsinálhatatlan küldetés!)
96 - Gyere el hozzám, amikor legalább 5 hónapja vagy már tagja egy szövetségnek! vs 140-es mágia? (No comment!)
Pontszám: 6.17
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
68. hozzászólás - 2009.04.01. 15:32:26 (Válasz Miklós #60 hozzászólására.)
Az ÖT HÓNAPOS SZÖVETSÉGI tagságot! Ez szimpla kiszúrás, nem jókedvéből vált az ember
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
69. hozzászólás - 2009.04.01. 15:34:39 (Válasz Birka #67 hozzászólására.)
A döntetlent semmiképpen nem szabad kiszedni! Az az egyetlen ami valós interakciót követel játékosok tucatjai között, szövetségi kiírást, rengeteg üzenetváltást.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
70. hozzászólás - 2009.04.01. 15:34:55
Morti, van egy saját topicja, ott dühöng, szerintem igen korrekt a 140-es mágia azokkal szemben, akik ki-be pattognak, és ezzel háborúkat döntenek el! Akik meg kényszerből ugrálnak, azoknak meg bőven belefér, hoyg legyen manájuk gyógyítani...
Ha kitennél egy szavazást, hogy melyik a legirritálóbb küldetés jelenleg a játékban, akkor 100% hogy az 5 döntetleneset kapnád eredménynek!
A hozzászólást Birka módosította 2009.04.01. 15:36:27-kor
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
71. hozzászólás - 2009.04.01. 15:35:44 (Válasz Birka #67 hozzászólására.)
Tekintve, hogy a manakonstrukció maxon a vp 8x-osát építi be, ezért a mágiát csak nem kellene már kötelezően húzatni. Vagy szívj egy küldetéssel, vagy csináld meg könnyen és még extra hasznot is kapsz?

Arra azért figyelni kellene, hogy egy nagyon nehéz küldetést ne lehessen már könnyen kiváltani. Pl a döntetlenes úgy jó, ahogy van. Már több 100-an megcsinálták, küzdjön/szervezkedjen vele mindenki.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
72. hozzászólás - 2009.04.01. 15:39:22
Imádom a ha már én szívtam, akkor szívjon a másik is jó MAGYAR hozzáállást...
Kiírtam azokat a küldetéseket, amik szerintem halál irritálóak. Az az ember aki legelöl jár küldetésekben természetesen mondhatja, hogy minden küldetés megcsinálható volt, így egyik se irritáló, azaz bekaphatjátok!
Kis szocializáció és empátia nem ártana már, hogy kifejlődjön az emberekben...
A hozzászólást Birka módosította 2009.04.01. 15:42:57-kor
Pontszám: 5.70
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
73. hozzászólás - 2009.04.01. 15:40:14 (Válasz Birka #70 hozzászólására.)
Felőlem bármi lehet az alternatívája az öt hónapos szövitagságnak, de legyen valami. Még az öt szintlépés is jobb ennél...
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
74. hozzászólás - 2009.04.01. 15:44:11
Szerintem a mágiát kösszük a Birka féle küldikhez az egészséget meg a szintlépőshöz. Utálom az olyan küldiket amiket rákészüléssel se lehet 1-2 hét alatt letudni. (Döntetlenesnek maradnia kéne, régebb még nehezebb volt mint most és az a küldi legalább nyomokat hagy az ember lelkébe : ) ).
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
75. hozzászólás - 2009.04.01. 15:52:21 (Válasz Birka #72 hozzászólására.)
Én nem azt akarom, hogy a szomszéd lova is dögöljön meg, de az már lassan botrányossá kezd válni ami ebben a játékban megy.

Jaj buta vagyok, nem tudok portyázni .. Rendben fiam, akkor beteszünk portyapontokat, hogy más se tudjon.
Jaj buta vagyok, nincs olyan állatom mint másoknak .. Rendben fiam, akkor másokét lebutítjuk a tiédhez.
Jaj buta vagyok, nincs elég életerőpontom, de az egészségemet nem akarom növelni ... Rendben fiam, akkor kitalálunk valamit, hogy fixen sok ép-d legyen.
Jaj buta vagyok, nem tudom megcsinálni a küldetéseket .. Rendben fiam, akkor lebutítjuk őket annyira, hogy meg tud csinálni.

Stb.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.82
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
76. hozzászólás - 2009.04.01. 15:54:04
Otoaak tehát azok a dolgok, amik negatív élményt hagynak a lelkedben, azok a menők?
Elég eltorzult lelked lehet

Köszi, de én inkább a kellemes emlékekre emlékszem!
Szerintem az 5 szintlépés kiszámítható, előre tervezhető, és megcsinálható szabályozott időkereten belül. Az 5 döntetlen meg egy RND-n alapuló küldetés, mely egyszerűen a legjobb rákészüléssel sem megcsinálható belátható, tervezhető időn belül!

Semmiben nincs szerencsém, így nem is reménykedem pl. hogy ilyen küldetéseket éveken belül teljes rákészüléssel valaha meg tudom csinálni majd…
Pontszám: 6.17
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
77. hozzászólás - 2009.04.01. 15:55:53
Legy ot honapja tagja egy szovetsegnek, vagy legyen az osszes epitesed 5-7.000.000
Ez jobban passzolna alternativanak egy ilyen kuldeteshez, mint hogy az egeszseg/magia legyen x.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
78. hozzászólás - 2009.04.01. 15:59:38 (Válasz Birka #76 hozzászólására.)
Ne legy ennyire borulato. Annak ellenere, hogy a dontetlenes kuldetest gyuloltem a legjobban, mert egy idore kivette a hagyomanyos harcokat a jatekbol, az egyik "legszebb" emlek is, mert sok szervezkedest, jatekosok kozotti interakciot kivant. Egy tipikusan olyan kuldetes, amit az utobbiak nelkul szinte lehetetlen lett volna megoldani.
A hozzászólást Balor módosította 2009.04.01. 16:12:34-kor
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
79. hozzászólás - 2009.04.01. 16:01:54
Ezek a kiválasztott küldetések egyáltalán nem felelnek meg a célnak. Sokkal előbb ösztönözni kell az egészség növelését mint ahogy ezekhez a küldetésekhez elérnek a játékosok. Szerintem ebben az esetben nem a küldetés szopatós mivoltát kell elsősorban nézni, hanem azt, hogy hol tartanak átlagban azok a játékosok akiknél már gond az alacsony ép.
Ha lecseréljük a 70-100 közötti küldik bármelyikét, azzal a probléma nem fog megoldódni, mert jóval elöbb jelentkezik, minthogy eljussanak ide a játékosok.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Egészség+Mágia reform
80. hozzászólás - 2009.04.01. 16:03:19 (Válasz Birka #76 hozzászólására.)
Birka: nem mindenki ilyen pesszimista, én nem azért emlékszek a döntetlenezésre mert annyira nehéz volt (V1-en 3 nap alatt lett meg V2-n 3 hét). Hanem mert színt vitt a játékba.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
Oldal: 123456
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!