Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
61. hozzászólás - 2009.04.23. 12:42:10
Asszem most hallottam Slave megoldásból a maximumot...

Ha már meguntad a gamét akkor törlés előtt felejtésre fel, és 2-5 misi építéssel lazán segítheted társaidat az új rendszerre kisírt felejtés szakival...

Kíváncsi vagyok élelmes játékosok mit találnak még ki

Nem kellene valami építés racionalizálást betenni végre???

ui.: Sajnos ez olyan feeling, mint MMO-ban a széteső szervereken való top cuccok eldobálása törlés előtt Amikor is a kis kezdők elgondolkoznak, hoyg tuti jó játékban játszok???
A hozzászólást Birka módosította 2009.04.23. 12:43:51-kor
Pontszám: 6.17
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
62. hozzászólás - 2009.04.29. 12:58:12
Ha nem itt a helye akkor átrakom:
Gyanus karakter:
AREL - 15. szintű végzetúr
a Chaos szövetség tagja
Tulajdonságösszeg: 199
Szakértelemösszeg: 65
Teljesített küldetés: 3
Összes építés: 291.457

Erő: 21
Támadás: 24
Védekezés: 20
Egészség: 20
IQ: 20
Mágia: 20
Taumaturgia: 20
Szerencse: 57

1 árva buzogány
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.02. 11:51:57-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
63. hozzászólás - 2009.05.05. 14:21:14
sztem lehetne végtelen szakiknak 1 hosszútávú megoldást kitalálnihogy pls a kereskedelemnek 100.szintje után lehetne 4-5 szintel magasabb állatok elllen is lehessen menni...
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2.33
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
64. hozzászólás - 2009.05.05. 23:06:56
Az elején sokat írtatok a kémgömbről. Sokakat zavar. Lehetne egy ÁLCÁZÁS szakértelem, mellyel szaki szintenként X -el változtathatod az egyes tulajdonságaidat.

Pl: 20-as szaki szinten mondjuk 100-al megváltoztathatod a tulajdonságaidat. te döntöd el, hogy melyik mennyivel növeled, vagy csökkönted.)
Persze, mivel a karakterlapon tul összeg alapból látszik, így, ha nem következetesen csinálod, akkor gyorsan kibukik, hogy álcázod magad, de ha figyelsz az arányokra, akkor nem könnyű rájönni.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.00
kedvelt tagPiper1000Nő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
65. hozzászólás - 2009.05.07. 14:31:14
Nem találtam rendes topicot, ezért ide írom ötleteim a szövetségi harcokkal kapcsolatban!

1. Lehetne korlátozni a harcokat aszerint, hogy 2 klánnak mekkora a lélekkútja, mennyi tag van a szövetségben, és mennyi felépített épülete van. Ha a kettő között ezügyben lényeges különbség van, a támadó javára, akkor vagy bónuszokat kell adni a kisebbeknek, vagy mint a portyánál " nálad kisebb szintűeket nem támadhatsz". Ennek egyszerűsítése érdekében akár szintekre is lehetne osztani a szövetséget. Ha egy szövetség a totál nullárol, felépít egy épületet, van maximum 3 embere, akkor 1-es szintről átmegy 2-esbe. A nagyobb klánok később 20-30-as szinteket érhetnek el. Ebből kiindulva, létre lehetne hozni egy tökéletesített szövetségi háború rendszert. Sok ember, és sok szövetség kedve ment el a játéktól, mert egy nagy klán nagy tagokkal, porrá alázta őket, és -5000-be vitte a lélekkútat. És ekkor jön az, hogy a vesztes klán erősebb tagjai inkább átmennek, egy nagyobb szövetségbe, ahol nem őket támadják, hanem fordítva. És emiatt, sok szövetség megy tönkre, majdnem az enyém is.
2. Sokkal erőteljesebben kéne kihagsúlyozni az Építés hatákonyságát. Még több LE-vadászatonként, ha az építés mennyisége már jóval túlhaladja az átlagot. Nem csak annyi kéne,hogy "ki támad először" mert támadhatok én először, attól még elverhetik a pofám. Nem én nevetek a végén!
3. Akár a szövetség, a háborúban kaphatna portya pontokat, melyel 1 játékos(eldöntik maguk közül ki) megtámadhatja az ellenfél választottját, ilyenkor az LE veszteség nem a két karakter számlájára lesz írva, hanem a szövetség kútjára. Ilyenkor is mehetne nulla alá a kút. A szövetségi taglistán külön fel lehete jeleníteni,hogy ki annak a szövetségnek a kiválasztottja. Az ilyen támadások 5-10 pontot érnének egy háborúban, ami annyit tesz, hogy a két legerősebb tag csap össze és dönti el az egész kimenetelét. Azok a klánok,akiknek nem kell a pont, azokat feláldozhatja közepes mennyiségű LE-ért.
Pontszám: 5
kedvelt tagPiper1000Nő
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
66. hozzászólás - 2009.05.07. 14:33:45
és még 1 dolog!
Rendszeresen kéne frissíteni a szervert, és kidobni azokat akik már hónapok óta még vadászni sem vadásztak a karakterükkel!
Kezdtem egy új karaktert, elértem a négyes szintig, megnéztem a toplistát gondoltam utolsó helyen leszek, de nem! A közép kategóriába tartoztam, mert a vége, tele van egyes színtű 140-es karakterekkel!
Pontszám: 9.17
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
67. hozzászólás - 2009.05.07. 16:09:44
Igen, őket tényleg nem ártana törölni
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
68. hozzászólás - 2009.05.16. 22:16:31
Lehetne egy szövetségi épület, ami csökkentené a tulajdonságok fejlesztési költségét.
Ha véletlenül lenne ilyen, akkor az is fontos hogy a specializált képességre kisebb mértékben hasson.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 3.50
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
69. hozzászólás - 2009.05.16. 22:48:48 (Válasz Krazus #68 hozzászólására.)
Ejj de hianyozna az meg az ultraspec melle
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
70. hozzászólás - 2009.05.16. 22:53:20 (Válasz Endyr #69 hozzászólására.)
Egyszerűbb lenne lenullázni a költséget, és betenni egy korlátozást, miszerint mindenki csak másodpercenként 1 tulajdonságot növelhet
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 9
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
71. hozzászólás - 2009.05.16. 23:08:34 (Válasz CaveMaN #70 hozzászólására.)
Sőt szerintem másodpercenként automatikusan nőljön minden tulajdonság 1-el és akkor azok sem maradnak le akik egyébként egyáltalán nem játszanak a játékkal




Pontszám: 9
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
72. hozzászólás - 2009.05.16. 23:12:53 (Válasz Gyulas84 #71 hozzászólására.)
Mégjobb
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
73. hozzászólás - 2009.05.17. 21:59:52 (Válasz Gyulas84 #71 hozzászólására.)
A francba pedig akkor szóltam volna havernak, hogy te kéne írni egy ilyen skriptet azt tuti nem éri utol senki. Jah a skriptek illegálisak?! Őőőőő akkor nem szóltam.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
74. hozzászólás - 2009.05.22. 12:30:02
A szövetségi háborúban ahol építve van Háborúcsarnoka a támadószövetségnél, ahogy nyerik a csatákat kapják a háború végén a plusz LE-t.Jó lenne ha a támadó fél ahol van csarnok, ha elbukik egy-egy csatát akkor csökken az eddig nyert mennyiség akár egész nullára is hiába nyerik a háborút. Lenne némi kockázat a csatákban, a támadók kénytelenek lennének jobban átgondolni kit támadnak a háborúban.
A támadott ha ellen támad és nyer, csökkenti de általában/ritka kivétel/ nem igazán egyenlő erejű szövetségek harcolnak, és háborúcsarnok csak a nagyon harcos szöviknek van. Némi esélyt kapnak a kisebb "békésebb" szövik csökkenti a veszteségeik.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
népszerűCthulhuFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
75. hozzászólás - 2009.05.31. 15:38:51 (Válasz Texex #74 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.05.22. 12:30:02
A szövetségi háborúban ahol építve van Háborúcsarnoka a támadószövetségnél, ahogy nyerik a csatákat kapják a háború végén a plusz LE-t.Jó lenne ha a támadó fél ahol van csarnok, ha elbukik egy-egy csatát akkor csökken az eddig nyert mennyiség akár egész nullára is hiába nyerik a háborút. Lenne némi kockázat a csatákban, a támadók kénytelenek lennének jobban átgondolni kit támadnak a háborúban.
A támadott ha ellen támad és nyer, csökkenti de általában/ritka kivétel/ nem igazán egyenlő erejű szövetségek harcolnak, és háborúcsarnok csak a nagyon harcos szöviknek van. Némi esélyt kapnak a kisebb "békésebb" szövik csökkenti a veszteségeik.

Ellent mondasz magadnak. Írásodnak ez a lényege: a háború csarnokával rendelkező szövetségek (ahogy említetted, a pár erős) minden nyert csata után plusz LE-t kapnak, amit a védekezők csak úgy csökkenthetnek, hogy ugyanaz a karakter, aki a védekező szövetségben van, visszatámad arra, aki legyőzte őt. Ennek effektíve semmi értelme, mert nem ad több esélyt a gyengébbeknek, épp hogy nagyon rosszul járnának. Extrém esetben, korlátozás nélkül előfordulhatna, hogy a támadó lenullázza a védekező lélekkútját. A visszatámadós ötlet pedig eleve halálra van ítélve, ugyanúgy, mint a kínzókamra esetében, pusztán abból kifolyólag, hogy a játékosok 99.9%-a a nála jóval gyengébbeket támadja.
Pontszám: 5
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
76. hozzászólás - 2009.05.31. 19:47:11
mi lenne ha a citadella nem szintenként 10k-nyi átkot adna hanem a lélekkutuk*valamennyit mert mondjuk a Légiósoknak 1 csapás meg se kottyan... a 200k csapás se... sőt ha 7szer mormolják rájuk akkor is mind1 szóval mi lenne ha minden szinten ekkora lenne a csapás
1. szint lélekkút*0,2
2. szint lélekkút*0.4
3. szint lélekkút*0,6
4. szint lélekkút*0,8
.
.
.
19. szint lélekkút*3.8
20. szint lélekkút*4.0
így működhetne a dolog és akkor a kicsi szövik is sokra mennének a citadellával ha az agresszor beindul...
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
77. hozzászólás - 2009.06.01. 07:56:26 (Válasz Magum #76 hozzászólására.)
Ha már a légiót említetted meg, utána ők is adnak vissza cserébe egy 1 millás kúttal egy csapást... nem hiszem, hogy nyugodtabbak lennének a kicsik.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
78. hozzászólás - 2009.06.01. 09:12:42
Baromira nem hiányzik, hogy visszajöjjenek a citadellarácsozós-egymást anyázós idők. Szépen el is felejtette mindenki a citadellát, amíg a Kristály Horda el nem kezdett lövöldözni. A PC egy elcseszett, szerencsétlen, nem ebbe a játékba való fejlesztés, le kell rúgni egy kútba "EZ ITT A VÉGZETÚR!!!" üvöltéssel.
Pontszám: 4.25
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
79. hozzászólás - 2009.06.01. 10:12:29 (Válasz Magum #76 hozzászólására.)
Idézet: Magum - 2009.05.31. 19:47:11
mi lenne ha a citadella nem szintenként 10k-nyi átkot adna hanem a lélekkutuk*valamennyit mert mondjuk a Légiósoknak 1 csapás meg se kottyan... a 200k csapás se... sőt ha 7szer mormolják rájuk akkor is mind1 szóval mi lenne ha minden szinten ekkora lenne a csapás
1. szint lélekkút*0,2
2. szint lélekkút*0.4
3. szint lélekkút*0,6
4. szint lélekkút*0,8
.
.
.
19. szint lélekkút*3.8
20. szint lélekkút*4.0
így működhetne a dolog és akkor a kicsi szövik is sokra mennének a citadellával ha az agresszor beindul...
Idézet: pityu - 2009.06.01. 07:56:26
Ha már a légiót említetted meg, utána ők is adnak vissza cserébe egy 1 millás kúttal egy csapást... nem hiszem, hogy nyugodtabbak lennének a kicsik.


hát mivel 5-ös a citadellájuk ezért 1db 300.000LE-s csapás nekünk nem nagyon ártana szerintem az jó lenne ha lenne 1 kis változás...
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Épületek, Építés, Kubikusok, meg ami ide tartozik
80. hozzászólás - 2009.06.01. 10:18:59 (Válasz Magum #79 hozzászólására.)
Jelenleg 5-ös, igen. De gondolnak egyet, és két-három nap alatt maxos lesz.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!