Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Hagya

Oldal: 12345678910
Dátum: 2009.11.12. 18:30:26
Azt nem értem miért kell a HT-hez görcsösen ragaszkodni! Látszik,hogy nem működik úgy ahogy kellene, nem lehet érdemben beszállni a birtoklási versenybe, miért nem kerül ki a játékból egy meghatározott idő múlva?
Dátum: 2009.11.11. 14:11:11
Nos tényleg nem találtad fel a spanyolviaszt, de köszönöm a segítőszándékod! Igazad van nem szabad büntetni azt aki sokat foglalkozik a játékkal, de ez nem büntetés! Csak arra tudok reagálni ami a környezetemben van, és itt csak Ricardo az aki maximálisan kihasználja a lehetőségeit, neki valós félelem,hogy sokan ellene állítják be a dolgot, mert más ellen nem kell. Tőlem például ritka alkalmakat kivéve, csak Ricardo vitt LE-t, és ő is csak azért mert kivégzés, portyagömb kombója van, ehhez kell a sok idő! Gondolom a környékemen sokan vannak így vele, ezért gond egy embernek! Lejjebb 5-10 szintnél ez nem probléma, mert van elég célpont vagy van több Ricardo stílusú játékos ezért szóródik. Jelzem az én környékemen sem biztos,hogy ez lesz, mert lehet,hogy senki nem áldoz erre gyémántot.
Dátum: 2009.11.11. 12:45:11
Nem a tehetségről van szó,hanem az időről!
Valakinek van ideje itt ülni egész nap és a portyalistát kattogtatni másodpercenként valakinek nincs.
Nekem személy szerint az a gondom,ha még elvileg 15% alatt vagyok játékidő szerint, de mégis üthetővé váltam, nemhogy arra nem volt idő,hogy egyet kattintsak, de már előtte levertek! Dutch kb. így vitt el tőlem összesen 100 K-t, ami nem sok, de dühítő!
Egy embert lehet beállítani, az például Dutch tragédiája,hogy ezen a szinten szinte ő az egyetlen aki ellen védekezni kell, mert -1 másodperced van ellene.Lejjebb ez nem nagyon lehet gond
Dátum: 2009.11.10. 15:03:20
Támogatom ezt az italt sokaknak segítség lenne!
Dutch véged van
Dátum: 2009.11.06. 20:44:13
Jerikóval értek egyet, maradjon a félórás intervallum, de ne kelljen mindig ott ülni,hogy gombot nyomjon az ember, miért olyan nagy gond az,ha reggel elindítod és estére amikor újra belépsz be van idomítva,ha napközben nem ér rá az ember akkor horror idomítani. Teljesen értelmetlen ez ellen ágálni a játékvezetésnek!
Dátum: 2009.10.31. 21:36:58
Nos, nem tudom, viszonylag jók a tulajdonságaim, de szerény számításaim szerint a mostani tulajdonságaimat nyomva egy szintlépés alatt 30-40 pontot tudok növelni, ez mondjuk 15 szint alatt legyen átlag 500, ez,ha arányosan növelek és az erőmet figyelembe véve kb. 250-300 körül lenne mondjuk a tám. véd. iq is olyan 300-350 max., és akkor csak tulajdonságot fejlesztek, tehát,ha öltözöl rá, akkor is horror, most vf-ről ne beszéljünk, mert sci-fi kategória, olyan messze van!

Egy gondolat az abszolút erő kérdésben: aki előrerohant az sem gyengébb,csak a 0 LE portya/tp miatt, viszont azt bőven vissza lehet hozni a kristályokon, és mivel mindenki azonos csp-t kap naponta két tábor lesz nemsokára a vf-s és a vf nélküli, ezért a játékfejlesztése egyensúlya veszélybe kerül, mert a fejlesztők olyan helyzetben találják magukat, ami megoldhatatlan, mert mindkét tábor játékélményét kielégíteni lehetetlen feladat lesz!
Dátum: 2009.10.31. 20:57:38
Már mondtak párat olvass vissza!
Volt ott talán 435-ös erő is vagy talán 250-es szerencse próba, ilyesmi!
Dátum: 2009.10.31. 16:20:16
Végigolvasva a dolgokat, szerintem az a baj,hogy nincs rendesen eltalálva a nehézség! Az úgynevezett Top nem azért "sír", mert nehéz megoldani a kalandokat, hanem mert lehetetlen! Abban sokaknak igaza van,ha nem megy egy kaland akkor el kell dobni és kész, de a Top-nak szinte egy sem megy, mert irreálisak a próbák. Én csak a saját szintemet nézem, és én nem vagyok optimalizátor, de van jópár szaki amit nagyon nehéz megdobni, vagy nem volt szerencsém! És igen mivel nem vagyok optimalizátor nincs vf nincs szinguláris, mondjuk "normális" fejlődési pályán vagyok, és úgy érzem hátrányba kerültem ismét mivel nem fejlesztettem ki a vf-t, ami ugye nem kötelező, vagy most már olyan lesz a vf, mint a spektrális,hogy erősen ajánlott a maxra húzása?

A kaland írását nem elsősorban nagy mennyiségű Lélekgyémánttal,hanem őskővel kellene jutalmazni, mert az illető dolgozik vele, de nem szabad játékon belüli erőforrással jutalmazni, mert akkor az kerül hátrányba, akinek semmi érzéke nincs kaland íráshoz!

Tessék egyeseknek felébredni, és nem csípőből leszólni Kóc, Ariel hozzászólásait, én úgy látom ők nem szoktak becsmérelni senkit, vagy csípőből tüzelni, ezért ti se tegyétek!
Dátum: 2009.10.31. 12:55:50
Egy kicsit más szemszögből, aki nem játszott öv-t attól elnézést kérek!
Ott a mászás zárnyitás csapdaészlelés a játék szerves részét képezték, mert ezek nélkül alapból nem tudtál nekiállni random kalandnak, itt is ez a helyzet,de van egy óriási különbség. Öv-ben a kaland végén elég korrekt jutalmat kaptál, a befektetett energia sokszorosan megtérül, és nem voltak más tulajdonsághoz, szakihoz kirívó próbák. Itt vannak kirívó próbák ( nálam már a 30-40 ponttal magasabb is kirívó ), sokak számára értelmetlen szaki fejlesztést igényelne, a harcokban minimális LE a jutalom és a végén is elhanyagolható! Lehetne esetleg itt is bevezetni a végén random kincs találást ( nem nagy dologra gondolok: gyógyital vp ital ), a csaták adhatnának térkapuból szerezhető LE mennyiséget, egy kicsit a próbaküszöb csökkentése, és máris tökéletes lenne a kalandtúra!
Akik nem használnak vf-t azok miért vannak büntetve? Én most úgy érzem,hogy hátrányba kerültem megint, nem elég,hogy a portyacélpontok elfogynak,hogy légüres térben vagyok, mert nem tudom ütni a kristályokat, és mindig ugyanazt a 10-15 embert kell ütnöm, még a kalandok is nehezebbek, nagyon nem jó ez így!
Dátum: 2009.10.10. 07:11:53
Mindent elolvasva és gondolkodva a dolgon azt kell mondjam a HT kivétele a játékból a legjobb megoldás, természetesen az érintettek megfelelő kompenzációja után. Sok újítás betett ennek a játéknak ebből a szempontból nem a HT a legrosszabb,de a legkönnyebben törölhető baki. Az hogy utána nem lesz mit építeni egy dolog,sajnos ez a manakonstrukció hozadéka!
Dátum: 2009.10.04. 18:09:18
Ricardo esete tényleg kirívó, és a marhák ( velem az élen ) jobban figyelnének, akkor neki sem lenne esélye, pedig nagyon figyel.
Én most a 60. hely környékén vagyok, pont itt van a legnagyobb szakadás, szerintem én teljesen esélytelen vagyok a KH-val szemben, ezért meg sem próbálkozok vele, a 35 fős KH nagyon szűk rétegnek szól ezt ki lehetne bővíteni, igen ám, de meddig? Mindig lesz, aki kimarad belőle, ergo hátrányban lesz,de 50-60 szint között olyan sűrű a mezőny vf-nek köszönhetően,hogy ott meg is lehetne állni, de ez elméleti, mert Miklós megmondta többször is,hogy nem lesz KH bővítés. Mondjuk érdekes is lenne 3 KH a játékban
Dátum: 2009.09.30. 21:08:17
Nincs, és szerintem nem is lesz!
Ez nem az a játék
Dátum: 2009.09.13. 12:09:18
Köszönöm az infót!
Figyelemmel kísértem az eddigieket is, csak azt hittem megfeneklett a dolog, pont a szint és a jutalom kérdése miatt, no meg a szövetségi epikus reform miatt!
Dátum: 2009.09.13. 10:53:46
Lesz ebből egyáltalán valami, vagy csak gumicsont, reagált valamit a játékvezetés?
Az lenne a helyzet komikuma, ha ismernéd a körülményeket és mindig a játékra kellene figyelned, mint Dutch kolléga teszi, nekem ez nem megy!
És még az is komikus,hogy lassan hónapok óta ez megy amióta megvan a gömbje a kollégának, és az a komikus,hogy elszakadt a cérna hirtelen felindulásból történt sajnálatosan,és az a komikus,hogy már nekem is van ilyen gömböm és télen lesz időm rá használom is, és az lenne a komikus,ha érdekelne a véleményed a partvonalról!
Dátum: 2009.09.12. 19:17:30
Tehát teljesen felesleges volt belekeverni a fertőzést mert a játékosok 63. szint felett és 19. szint alatt nem kapták meg azt a jutalmat amit a társaik!
Dátum: 2009.09.12. 19:10:00
Igen mi voltunk a pöcsök, mert nem voltunk hajlandóak használni a vf-t, vagy mert még mindig játszunk bármi történik? Vagy az a cél,ha elérsz egy szintet törölj és kezd újra vagy.....
Dátum: 2009.09.12. 15:57:00
Azért szóltak páran, mert ez tényleg egy játék, és nem csak a szórakozásért játszanak sokan,hanem a győzelem jutalom is motiváció.
Azért kell az igazságos képlet, mert aki tényleg játszott azaz részt vett az eseményben az hátrányba kerül vagy került azzal szemben aki csak optimalizált. Gondolom azért vannak események a játékban, hogy aki aktívan részt vesz benne, az előbbre kerüljön, mint aki szarik bele, vagy legalábbis hátránya ne származzon belőle.
A játékvezetés is emberekből áll, ők is elkalibrálhatnak dolgokat, aki meg veszi a fáradságot és számolgat és szól, ha valami nem stimmel, az megérdemli,hogy,ha igaza van változzon a dolog. Így működnek jól a dolgok!
A sírás megint más dolog,de,ha valaki tényekkel támasztja alá a vélt igazát arra érdemes hallgatni, vagy megcáfolni! Fújolni, fikázni a partvonalról okosnak lenni a legkönnyebb dolog a világon.
Dátum: 2009.09.11. 18:49:21
Miért kellett belekeverni egyáltalán a fertőzöttséget ebbe a jutalmazásba? Így sokaknak akik eddig küzdötték előre magukat rossz lesz a szájízük és nagy előnyt kap mindenki más, milyen jutalmazás az amiből egy réteg kimarad pedig szinteknek megfelelően volt belőve a nehézség és a töltés is, érthetetlen a büntetés!
Dátum: 2009.09.07. 20:33:24
Bocsánat nem akartam erre elvinni a topic-ot! Maradjon az epikus reform kérdés!
Oldal: 12345678910