Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: A harag itala
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
21. hozzászólás - 2009.11.11. 09:22:26 (Válasz Cofee #17 hozzászólására.)
Nehogy azt mondjuk már, hogy a fertőzöttség táposabb, mint a kigyógyulás!

Pláne ha olyan valaki az illető mint Ricardo, hogy még Kristálygömbje is van (amit be se szabadott volna rakni a játékba). Nem csoda, hogy most ő tiltakozik az ital ellen legjobban, de azok biztos többen vannak, csak ide nem írnak, akik nagyon örülnének ha lenne legalább valami esélyük a hozzá hasonlók ellen!


1. A kristálygömböt bárki megszerezheti, én már az elején felismertem benne a lehetőséget, ezért sokat is áldoztam rá. (Érdekes, hogy azt aki napi 1 dukátot kap, vagy aki térkapus cuccokért 3x annyit kap senki nem b@szogatja.)

2. Mi az, hogy az ilyen taktika ellen kell védelem? Akkor szeretnem, hogy legyen egy olyan ital azok ellen, akik sok ismételhető küldetést csinálnak meg, ami miatt rajtam nem lehet küldetést csinálni. Azért mert az ellen a taktika ellen úgy szeretnék védekezni, hogy a JV ad valamit, gondolkozni nincs kedvem. Szeretnem ha lenne egy olyan ital, ami a magasabb szintűek ellen véd, aki nagyobb az ne támadhasson. Az ellen a taktika ellen is jó lenne egy ital. Stb.

Az én taktikám ellen nagyon könnyű védekezni, mint ahogy az összes többi pók taktikája ellen is. Sokaknak ez sikerül is, aki meg lusta rá, hogy elköltse a lélekenergiáját ép határ alatt, at magára vessen, ne a játékvezetéshez szaladjon már valami módosításért.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.27
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
22. hozzászólás - 2009.11.11. 09:30:08 (Válasz S0laris #20 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.11.11. 09:16:02

ezt az italt berakni hiba volt. itt vagyok 54-es szinten, hemzsegnek a komolyabb rablók, az emberek megtanultak vigyázni az LE-re, különben jön Nephila, Meszy, Begginer, Silexen, és még nyugodtan sorolhatnám a neveket. melyikük ellen használjak italt? inkább odafigyelek a LÉre és nem hagyom magam kirabolni, próbáljátok ezt ki odafent ti is.


Ha ugyis tudsz vigyazni a LEre, akkor nem veszel italt. Mar miert lenne ezert hiba a berakasa?


ha csak háborúban működik a lötty, azt mondom okés, +1 cucc a taktikai repertoárban. de ne tegyük már tönkre pár tehetségesebb játékos játékát akiknek csak az a hibájuk hogy jól csinálják amit csinálnak.


szerinted a pokok hany olyan jatekos jatekat teszik tonkre aki jol jatszik (a jol jatszas persze relativ fogalom, de a 10 millat fosztott pok barmelyik jol jatszot agyonveri)
Pontszám: 7.04
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
23. hozzászólás - 2009.11.11. 09:40:12 (Válasz Endyr #22 hozzászólására.)
Endyr, miért zavarjon engem az hogy jön állatot nevelni rajtam? jöhet nyugodtan, kap ingyen TP-t és állatmorált. sőt, ha éppen finnyás kedvemben vagyok és soknak ítélem a sebzését, visszamegyek buzogánnyal és megajándékozom további TP-vel. egyébként a pókok egyetlen jó játékos játékát sem tették tönkre, azért mert a jó játékos vigyáz az LE-re.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.09
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
24. hozzászólás - 2009.11.11. 10:01:10 (Válasz Jeriko #18 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.11.11. 08:32:27
Pár észrevétel:
- Mivel láthatatlansággal egyenrangú, portyalistában legyen jelölve.
- Egyetértek azzal, hogy top-ban ne lehessen használni.
- Viszont a permanens hatást soknak tartom. Legyen 1 hónap, vagy X támadás, de ne legyen permanens.

Ariel ötlete tetszik legjobban, bár technikailag nehezebben oldható meg (bár mondok rá megoldást):
Működjön úgy az ital, hogy aki elvert portyában, az ellen - az ital hatására - akkor kapom meg a bónuszokat, ha én támadom meg őt. Ehhez persze nyilván kell tartani, ki az, aki elvert. No de ez nyilván is van tartva az eddigi csatáknál!
Tehát megiszom az italt, hatása tartson mondjuk 1-7 napig. Ez alatt, ha olyan ellen megyek portyázni, akivel szemben van vesztes csatám az eddigi csaták között, megkapom a bónuszt.

Így ha valaki elvert, annak akár 3-4 alkalommal is vissza tudom adni. És az ital nem permanens, valamint nem egyvalaki ellen van kihegyezve.
Persze az is benne van a pakliban, hogy akit visszatámadok, az szintén iszik italt utána ellenem


A te verziódban nem lehetne egy saját hordát ütő 100%ban fertőzött ellen használni, csak ha te is az vagy.
Pont az egyik lényege szerintem h NE látszodjon a portyalistában kin van ital. Csata közben ha kiírja, és köv alkalommal már számíthatsz rá. De egyszer valószínűleg rászaladsz.

Azt meg, h ellened védekezhetnek ilyen itallal de te nem védekezhetsz továbbra sem tartom jó ötletnek.
Pontszám: 6.97
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
25. hozzászólás - 2009.11.11. 10:03:51 (Válasz S0laris #23 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.11.11. 09:40:12
Endyr, miért zavarjon engem az hogy jön állatot nevelni rajtam? jöhet nyugodtan, kap ingyen TP-t és állatmorált. sőt, ha éppen finnyás kedvemben vagyok és soknak ítélem a sebzését, visszamegyek buzogánnyal és megajándékozom további TP-vel. egyébként a pókok egyetlen jó játékos játékát sem tették tönkre, azért mert a jó játékos vigyáz az LE-re.


a jo jatekos a pokok miatt sokkal kevesebbet tud portyazni/terkapuzni/epikusozni/kalandozni, mert nincs EPje. ez sztem komoly ervagas.
A hozzászólást Endyr módosította 2009.11.11. 10:04:04-kor
Pontszám: 5.40
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
26. hozzászólás - 2009.11.11. 10:13:29 (Válasz Endyr #25 hozzászólására.)
kevesebbet lehet, sokkal kevesebbet biztos nem. és azt vedd számításba hogy ha kibukkansz az ÉP határból, max távból leüthetnek nem pókok is. egyébként a pókok, álltalában "próbafúrásokat" végeznek az ütőtávban, és ha jó farmot találnak, visszatérnek. olyan nincs hogy tönkreteszik a játékodat, akkor tehetik csak tönkre ha hagyod. térkapuzni úgy szoktam hogy ezer körüli élettel bemegyek, lever 15% alá, mire felgyógyulok, használhatom megint. a bevételt meg löttyökre költöm, vagy ha több volt, esetleg belefér egy TÖ. epikusnál többnyire 1 lötty egy csata, entitásnál meg ha elkapott valaki mielőtt visszaértem volna a biztonságos 1000-1500 élethez, hát egészségére.

lehet alkalmazkodni, sőt kell is.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.16
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
27. hozzászólás - 2009.11.11. 10:45:24 (Válasz BaalCain #24 hozzászólására.)
Nekem nem tetszik olyan fejlesztés, ami azt segíti elő / azt éri el, hogy kevesebb legyen a portya.

A harag itala, pedig ezt éri el. A top-on meg nagyon megborítja a dolgokat (lásd Galmuszk).

Lehessen visszaütni arra, aki megvert, legyen egyéb bónusz, de ne akadályozzuk még jobban a portyát.

Ha nem lehet látni, kin van ilyen hatás, az még jobban fogja akadályozni a portyát, mert ha egyszer belefutottál, egy darabig biztos nem fogsz újra rátámadni, közben az illető átrakja másra, az se fogja támadni stb.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.11.11. 10:45:37-kor
Pontszám: 5.45
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
28. hozzászólás - 2009.11.11. 10:52:26 (Válasz Jeriko #27 hozzászólására.)
Erre mondtuk azt, hogy ne ellene kapjon védelmet, hanem ellene kapjon bónuszt... Haragszom rá, ezért a dühöm segít a csatában!
Pontszám: 6.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
29. hozzászólás - 2009.11.11. 10:57:12
Pókok ellen egyébként simán lehetne védekezni, csak annyit kellene tenni, hogy valaki nyit itt a fórumon egy topicot, felsorolják a pókokat aztán rendre elkezdik kiosztani őket: mindenki rajtuk vereti le az ÉP-jét buzogánnyal, állat és LE nélkül.

Elég gyorsan lépnék a szinteket, főleg ha magasabb szintről mennének nekik.
A hozzászólást Jeriko módosította 2009.11.11. 11:04:31-kor
Pontszám: 3.84
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
30. hozzászólás - 2009.11.11. 12:45:11
Nem a tehetségről van szó,hanem az időről!
Valakinek van ideje itt ülni egész nap és a portyalistát kattogtatni másodpercenként valakinek nincs.
Nekem személy szerint az a gondom,ha még elvileg 15% alatt vagyok játékidő szerint, de mégis üthetővé váltam, nemhogy arra nem volt idő,hogy egyet kattintsak, de már előtte levertek! Dutch kb. így vitt el tőlem összesen 100 K-t, ami nem sok, de dühítő!
Egy embert lehet beállítani, az például Dutch tragédiája,hogy ezen a szinten szinte ő az egyetlen aki ellen védekezni kell, mert -1 másodperced van ellene.Lejjebb ez nem nagyon lehet gond
Dorn
Pontszám: 5.92
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
31. hozzászólás - 2009.11.11. 13:18:03 (Válasz Hagya #30 hozzászólására.)
nem hiszem hogy én találtam fel a spanyolviaszt, de pl egészséget adó cuccaitok nincsenek? a felszerelést variálva simán meg lehet vezetni egy leskelődő támadót. arról nem is beszélve hogy én pl ha nagyon sok LÉ-n csücsülök, kis gyógylöttyel jövök ki a 15% alól 2-10 percel a kibukkanás előtt, meglátogatom az epikust és már mehetek is vissza vadászni. mi annak az esélye hogy pont akkor szúr ki magának egy támadó? a rekord bukásom eddig 3.3k LE volt, és az sem vadászat végén hanem éppen böktem volna egy TÖ-re ami a térkapuzásból jött össze, csak elkaptak.

DE. krono 50, spektrális100, sajt 60, ilyenjeitek vannak? nekem a sajt 60 még nincs meg, de ha megvan ez a 3, marha kényelmesen el tudjátok költeni az összes LE-t a következő leveretés előtt.

gondolom a gép előtt töltött időt sajnáljátok, ebbe nem is kötök bele. abba viszont igen hogy büntessük azt aki viszont ráér. és nem csak Ricardoról van szó. vannak más szemfüles rablók (igaz, nem olyan hatékonyak mint Ricardo), pl megemlíthetném Eliteninja-t vagy Bendzsik-et, rendszeresen tele van/volt velük a támadáslistánk, és nem ritkán súlyos ezrekkel mentek haza.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.37
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
32. hozzászólás - 2009.11.11. 13:27:54 (Válasz S0laris #31 hozzászólására.)
OFF:

Vagy amikor ez keveredik, és Bedzsik rabol Eliteninjától, az is szép volt.

ON:

Ha ez szándékosan harag itala, mint a védelem itala, 24óráig tart, az megoldható, hogy annak jelezze portyalistában aki ellen, bevan állítva? Mert hát ellenem, nemhiszem, hogy használja valaki, de többieknek is felesleges, csak annak fontos, aki ellen használják. Vagy majd írok xynak, hogy te figyelj, harag italát használok ellened, féljél ám!
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.96
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
33. hozzászólás - 2009.11.11. 14:11:11
Nos tényleg nem találtad fel a spanyolviaszt, de köszönöm a segítőszándékod! Igazad van nem szabad büntetni azt aki sokat foglalkozik a játékkal, de ez nem büntetés! Csak arra tudok reagálni ami a környezetemben van, és itt csak Ricardo az aki maximálisan kihasználja a lehetőségeit, neki valós félelem,hogy sokan ellene állítják be a dolgot, mert más ellen nem kell. Tőlem például ritka alkalmakat kivéve, csak Ricardo vitt LE-t, és ő is csak azért mert kivégzés, portyagömb kombója van, ehhez kell a sok idő! Gondolom a környékemen sokan vannak így vele, ezért gond egy embernek! Lejjebb 5-10 szintnél ez nem probléma, mert van elég célpont vagy van több Ricardo stílusú játékos ezért szóródik. Jelzem az én környékemen sem biztos,hogy ez lesz, mert lehet,hogy senki nem áldoz erre gyémántot.
Dorn
Pontszám: 7.28
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
34. hozzászólás - 2009.11.11. 15:02:21 (Válasz Endyr #25 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.11.11. 10:03:51
Idézet: S0laris - 2009.11.11. 09:40:12
Endyr, miért zavarjon engem az hogy jön állatot nevelni rajtam? jöhet nyugodtan, kap ingyen TP-t és állatmorált. sőt, ha éppen finnyás kedvemben vagyok és soknak ítélem a sebzését, visszamegyek buzogánnyal és megajándékozom további TP-vel. egyébként a pókok egyetlen jó játékos játékát sem tették tönkre, azért mert a jó játékos vigyáz az LE-re.


a jo jatekos a pokok miatt sokkal kevesebbet tud portyazni/terkapuzni/epikusozni/kalandozni, mert nincs EPje. ez sztem komoly ervagas.


Endyr a "pókok" helyett írhattál volna "magasabb szintű játékosok", vagy a "többi játékosok" címzőt is, a mondat ugyanúgy megállná a helyét.
Sőt, a magas szintű epikus-entitás is behelyettesíthető
Hogy jöttek ide a pókok
Arachnofóbia?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.27
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
35. hozzászólás - 2009.11.11. 15:04:35 (Válasz Almási Viktor #34 hozzászólására.)
ugy, h a pok 15%rol is meg tud csapni, mig egy magasabb szintu csak 25-30% felett
Pontszám: 5.40
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
36. hozzászólás - 2009.11.11. 15:06:18 (Válasz Endyr #35 hozzászólására.)
Miért, ha én 15%-on megcsaplak akkor pók vagyok?
Akkor mit töröm magam az LE diffel, mindig is pók voltam
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
37. hozzászólás - 2009.11.11. 15:08:48 (Válasz Endyr #35 hozzászólására.)
Amúgy régen elküldtem a magas szintű gyémántomat pihenni, felgyógyultam 30-40%-ra, erre nem megcsaptak magas szintről. Méghozzá annyira hogy megint 0-ra kerültem.
És nem tudtam portyázni, pedig ezek szerint még pók is voltam
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.55
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
38. hozzászólás - 2009.11.11. 15:11:55 (Válasz Almási Viktor #36 hozzászólására.)
a pok szamomra az az eros jatekos, aki a kornyeken mindenkit le tud gyozni, amikor utheto az ember. es neki eleg a 15% is, a magas szintunek meg varni kell sokat.

de azt hiszem most abbahagyom a vitat. vagyis vitanak nem neveznem, leven csak kiforgatod a szavaim.
Pontszám: 6.05
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
39. hozzászólás - 2009.11.11. 15:21:44 (Válasz Endyr #38 hozzászólására.)
Értem én mi a lényeg, az egyszeri játékos kihasználja azt a kiskaput, hogy 15%-on ellavírozva bekapott támadás nélkül el tud lavírozni.
Erre jön egy csúnya izmos Dutch, aki kicsit többre vágyik mint végzeturat nevelgetni, de senki nem akar vele játszani.
A harag itala valóban nagyon jó eszköz a biztonságos végzetúr nevelgetéshez elismerem, én is támogatom a bevezetését amúgy, főleg mert csak 40. szint felett lehet hozzájutni, addigra meg úgyis megunom megint ezt a tevés játékot.
Ami játék amúgy jó, csak kéne bele kis izgalom is, mert így hosszú távon meg lehet nézni hány játékosnak jó, meg hány játékosnak van türelme 365*re is leülni vadászni.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.46
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A harag itala
40. hozzászólás - 2009.11.11. 16:39:27
Nem a beütéssel van gond, ha figyeltél volna! Azzal, hogy még egy gyógyitalos mutatványnál is van esély rá, hogy levernek, amint kijön az ember 15% alól, mert a rendszer azonnal betesz támadható listába, amikor ráböksz a gyógyításra,te viszont csak az oldal újrabetöltésekor próbálkozhatsz a következő mozdulattal... Szerintem ez itt a gond. Kiküszöbölhetetlen gond. Megoldás nincs rá sajnos,mert ami lehetne,az ugye végtelen védettséget adhatna annak, aki ráér és odafigyel. Így aztán marad a zsörtölődés,ha ez megesik. Meg esetleg a Harag-kóla, ha egy emberke erre vár lesben állva...
Szóval tényleg nem a beütővel van gond,hanem a lehetőséggel,ahogyan illetve amiért a fent említett példában megteheti.
Az unalom meg, amit említesz, szubjektív... Én pl rég lemaradtam a szintemhez képest csöppet,mégsem adom fel, már csak a társaság miatt sem,meg a befektetett idő és energia miatt sem. Nem dobom el,amit alkottam,akármilyen is lett. Megunni... Phö... Esélytelen!
( Személyes kérdés: Mondd csak, mi bajod a tevékkel? Sűrűn emlegeted őket...)
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 4.76
Oldal: 12345
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!