Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.03.01. 11:44:13
Oké, akkor most én abszolút nem vagyok képben mi a helyzet. Összefoglalná valaki?
Dátum: 2009.03.01. 10:40:53
Hogy nevezik népiesen a magyar bucót?
kígyóhal
cingli
vakcsík
kilencszemű




Mit jelent az ELTE?
nem jelent semmit
Eszes Litván Tudomány
Eötvös Lóránd Tudomány Egyetem
Magyar Tudományos Akadémia


1+1

Maximum mennyi ideig vadászhatsz, ha 15 cselekvés pontod van?
2 óra
1 óra
1 óra 15 perc
1 óra 25 perc


Törölni kérem. Esetemben ez 1 óra sincs...
Dátum: 2009.03.01. 10:12:11
Nem fogják elhinni Hiába magyarázod
Dátum: 2009.02.28. 20:27:02
Nem ez a gond, nagyon keveset visznek.
Dátum: 2009.02.28. 10:01:03
Nem. Ezen nincs mit taglalni. Galmuszknak 1 hónapja 400k LE diffje volt, biztos nem ér semmit a gyémánt bónusz, azért van neki most 600k feletti.

Ajgatsz: Ejej, többet gondoltam kikínozni belőled. Hát hol marad így a köztünk levő különbség végtelenre növelése a kínzókamrából kifolyólag? Rossz vendég vagy, le is cseréltelek másra!
Én abban látom a problémát, hogy a különbségtétel a különböző típusok között macerás, így ilyen megoldás valószínűleg nem fog születni.
Dátum: 2009.02.27. 19:17:25
Ezt a rendszert, amit most toldozgatnak, foltozgatnak (már) nem lehet igazságosan helyretenni. Minél tovább huzzák, annál kevésbé. Lehet, hogy létezik rá módszer, de nem nagyon látszik.
Dátum: 2009.02.27. 19:03:37
Szerintem abszolút nem itt.
Dátum: 2009.02.27. 16:41:19
Szvsz túl van számolgatva a dolog, Miklós meg Árpi (TGY nevében) beszéljék meg privátban, aztán közöljék a megállapodás eredményét.
Dátum: 2009.02.27. 08:29:16
Zacc, csak miattad, Ajgatsz-t bevonszoltam a kínzókamrába, hogy átérezze a helyzetedet. Egyébként nem bántanám, mert 4 szinttel alattam van és szerintem nem jó biznisz semmilyen szempontból...
Dátum: 2009.02.26. 23:18:54
Mi van az amerikai 1 dolláros bankjegy hátsó felére írva (magyarra lefordítva) ?
A pénz az Isten
A pénz mozgatja a világot
1 dollár egyenlő 100 cent
Istenben bízunk


Amerikából játszók előnyben, sajnos még dollárt sem fogtam a kezemben, ezért talán törölhetnénk?
Dátum: 2009.02.26. 23:16:48
Melyik kézilabda csapat tagja Görbicz Anita?
Debrecen
Dunaferr
FTC
Győr


Törlés
Dátum: 2009.02.26. 20:35:34
Csak Simontól tudok idézni

Liadas: touché
Dátum: 2009.02.26. 19:29:37
Arra célzott egész pontosan, hogy és amennyiben az általatok erkölcstelennek tartott cselekedetre ragadtatjátok magatokat, azzal bizony az erkölcsi fölényetek, felettünk - hogy úgymondjam - elillan. Azaz semmivel sem vagytok jobbak nálunk gonoszoknál Így legalább nekünk sem kell a következő alkalommal lelki problémát csinálni abból, hogy lehet mégis nektek volt igazatok...
Hát, legközelebb Dzsó is elszámol tízig, mielőtt ilyesmit csinál.
Egyértelműen azt kellene megoldani, hogy a csiki-csuki, azaz ugyanazon szövetségbe ki-be lépéseket "korlátozzuk" olymódon, hogy a szerver számára ne jelentsen terhelést. Ezáltal a rendes szövetségváltók nincsenek büntetve, a háborús taktikák meg ki vannak iktatva.
A szerencsével az a probléma, hogy bőven lesznek olyanok akiket nem fog érdekelni a dolog (mármint a csökkenése). Engem alapvetően nem hat meg, tehát a büntetést az kapja, akit érdekel és nem akar trükközni a szövetségből való ki-be lépéssel, nem az (én), akit kéne sújtania.
Dátum: 2009.02.26. 12:10:51
Jó a meglátás. Sajnos ez az adócsökkentési kampány úgy hazugság ahogy van. Azt a nüansznyi csökkenést többszörösen visszaveszik máshol.
Ugye viccelsz Simon is megállapította, hogy a gyengébnek egy háborúban a nagy számok törvénye alapján semmi esélye. A random beadhat neki egy-egy nyert csatát, de hosszú távon zéró lehetősége van megnyerni a háborút egy adok-kapok során...

(ez alapból megtörtént, hiszen egy csomó esély bele van kódolva a játékba)

Értékelném, ha fel tudnád sorolni ezeket az esélyeket
LOL, mert az

egyoldalú verés = háború ?