Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.08.27. 09:23:49
Dicsőséges Winnienk, a jóság bajnoka, az elnyomottak megmentője, bla-bla-bla .. Ma is szétba*ta a fejem 6 szinttel magasabbról teljes felszerelésben, epikus ölés közben, miközben a HT nincs nálunk, lélekenergia szerzése pedig alapból kizárt ilyen szintkülönbség mellett. Le a kalappal előtte!
Dátum: 2009.08.26. 19:53:45
Idézet: Aurri - 2009.08.26. 19:42:27
Alacsonyabb szintű pók karikkal szoktam is éreztetni a törődést (sőt a velem egyszintűekkel is). Náluk valóban van szinte mindig LE, viszont a csata kimenetele is kétesélyes.


Izgalmas játékot akarsz, de kockáztatni Te sem szeretnél. Ez így azért gyanús. (Magas szinten elég sok ki-ki meccs van, élvezet is ezeket a csatákat olvasgatni.)
Dátum: 2009.08.26. 18:38:50
Idézet: Aurri - 2009.08.26. 18:27:53
amikor ilyen 20K körüli kamrázásokat olvastam anno az Azúr-ELIT uralom alatt.


Ebbe tényleg nem látsz bele. Amég az ellenfeleknél volt a KH, addig én sem nagyon örültem 18k alatti kamra termésnek. Most hogy az egyik kedvezményezettje vagyok a Toronynak is megvan a napi 12-15k LE, van hogy több, ha szerencsés napom van. Érdemes lenne Marcsát és Rovkatanskyt megkérdezni, nekik mostanában mennyi a napi kamra termésük. És ebben semmilyen lebeszélés nincs, egyszerűen csak taktika. Magasabb szinten mindenki napi minimum 45 csp-t vadászik el és mivel kevés a portyacélpont ezért mindenki pihen kamrában is általában.
Dátum: 2009.08.26. 17:29:56
Azt értsük már meg, hogy ezzel semmi nem változna, csak az arányok. Az erős még erősebbé válna, a gyenge még gyengébbé, az optimalizátor meg még több időt töltene a játék előtt. Ezek közül egyik sem kívánatos eredmény.
Dátum: 2009.08.26. 15:46:50
Szerintem ez a dukát ötlet zseniális. Ritkán mulatok olyan jól a játékon, mint mikor először megláttam a tételt és a licitet. Esetleg lehetett volna több dukát a tét, mert így gxorsan kipukkant a lufi.
Dátum: 2009.08.26. 09:16:24
A verseny feltételei adottak voltak, rajtunk kívül nem igazán akart senki sem nyerni, ahogy én figyeltem. A HT-t el lehetett volna venni, de senki még csak meg sem próbálta. Lehet, hogy építkezési versennyé változott a játék azon szakasza, de minden klánnál adott volt, hogy 35 ember egyszerre malterozzon.
Dátum: 2009.08.26. 06:02:51
A HT-t 26. napja birtokoljuk, tehát vasárnapra az a kondíció is meglenne. MIndamellett a 30 epikus ezerszer könnyebb, hiszen az nem függ egyetlen másik játékostól sem, csak a klán tagjaitól. a 30 háborús győzelem azért nem jó, mert multizva, egy-két kis klánt legyártva nagyon könnyen el lehet érni, itt a legkönnyebb csalni.

Egyébként én is támogatom, hogy nehezebb legyen megnyerni a következő versenyszervert.
Dátum: 2009.08.25. 18:22:58
Nem jól látod. Ha csak ép határ felett lehet vadászni, akkor egyfelől mit csinálnánk ép határ alatt? (mert hogy mindenki ott lenne a folyamatos farmolások miatt) másfelől folyamatosan gép előtt kellene ülni, hogy amint megvan a lé el tudjam költeni, harmadszor pedig aki erősebb tovább erősödne, aki gyenge tovább gyengülne.

Mindamellett az okosak egyből kidolgoznának rá egy stratégiát, ami miatt pár klán még jobban elugrana a többitől, az átlagos játékos meg csak lesne ki a fejéből, hogy miért nem fejlődött már 2 szint óta semmit. Például: 2 különböző hordájú klán szövetkezik, reggel leütik egymást döntetlenes szerkóban egy darab állattal, aztán gyógyital, gyógyital, vadászat. (3 óra alatt 5x támadhatnak meg, utána van idő vadászni. Ha optimálisan csináljuk, akkor ugyanúgy 2.5 óra nyugodt vadászat áll majd a karakterek rendelkezésére, mint eddig, csak több lesz a szervezési idő.) Aki nem ennyire jól szervezett klánokban van, az fog vadászni akkor is mikor üthetik, emiatt őt szét fogják farmolni.

Igazából aki nagyon lemaradt az 50-es szint körül abbahagyta a játékot vagy újrakezdte. Onnan már nem lehet kitörni. Csak a rabszolgák meg a farmok folytatták.


Ezt Te sem gondolod komolyan. Szerinted 50. szint felett mindenki rabszolga vagy farmer?
Dátum: 2009.08.25. 11:57:51
Azért ha Barrique 15 szinttel magasabbról nyakon csapna annak nagyon nem örülnék.

Másfelől többször átbeszéltük már ezt a tádhatósági rendszert és mindig arra jutottunk, hogy ez a legjobb. Aki megteheti az úgy is a szintjén támad vagy felfelé, aki viszont gyengébb annak is meg kell hagyni a lehetőséget arra, hogy tudjon játszani. Számtalan helyen számtalan ember elmondta már, hogy a 6-7 szinttel magasabbról érkező támadásokat meg sem érezné az ember, ha az egészség tulajdonság normálisan lenne fejlesztve.
Dátum: 2009.08.24. 19:06:13
Értse már meg mindenki, hogy nem lesz ilyen. A 4-es világnak volt eleje és lesz vége is. Ez már a legelején így lett megfogalmazva, nem igazán értem miért akadékoskodtok.

(Hogy sport példát is hozzak, ez kb olyan, mintha valaki a forma 1-es futam végén nem hagyná abba a versenyzést, hanem körözne tovább.)
Mindig meglep, hogy magas szinten is akadnak ilyen emberek:

Küldő:Vándor
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 11:47:45
Szemét geci!!!!!!

Dögölj meg!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.08.24. 10:46:08
Persze. Ami szerinted felesleges az hülyeség is egyben. Ostoba.

Az ötlet nagyon jó, mert kényelmesebbé tenné a játékot, szerintem is szükség van rá.
Dátum: 2009.08.23. 16:36:24
Hiába voltam katakombában, nullázódott az állataim morálja. Csak ezen a világon jelent meg ez a probléma, a többiben rendben volt a dolog. Kérlek javítsátok ki, köszi.
Dátum: 2009.08.18. 07:56:29
V2-n Tyeoral, Clovia meg én pókként nyomjuk a TOP listán. Én inkább úgy fogalmaznék, hogy pókkal könnyebb jó lenni ebben az eseményben, viszont többet is lehet bukni.
Dátum: 2009.08.17. 16:36:59
Azt beismerem, hogy tényleg úgy állná meg tökéletesen a helyét az eszmefuttatásom, ha már a verseny elején tudjuk, hogy nincsenek szakasz győztesek, hanem csak a végén az összteljesítményért van jutalmazás.

Mindenesetre azért remélem, hogy nem lesz csoportos törlés a dologból, ahogy én hallottam akadhat még jópár ébresztésre váró drakolder.
Dátum: 2009.08.17. 16:15:48
A pontozással nincsen bajom, csak szeretem ha valaki meg is indokolja miért nem ért velem egyet.

Én nem azt mondom, hogy kicsit kell csak versenyezni, sőt örülök is az eventnek, mert megboly/j?dult (bocsánat tudatlanságomért) a játék világa, a következő ilyen esemény biztos még jobb lesz. Viszont azt könnyű átlátni, hogy nem az járt jól, aki 2 nap alatt beleölt 400 csp-t, hanem az fog jól járni, aki 42 napig beleöl napi 10-15 csp-t. Aki az elején megnyomja az a végére úgy is kifullad, azok fognak jól járni, akik a végén kezdenek el hajrázni szerintem.
Dátum: 2009.08.17. 16:01:55
Látom gyorsan sikerült lepontozni. A néma "büntetők" jó lenne ha előlépnének az árnyak mögül és válaszolnának néhány kérdésre:

1. Mégis mit gondolt az a karakter, aki egy ~42 napos esemény első két napjában beleölte minden tartalékját a manókba?
2. Miért nem lehetett ezt úgy csinálni, hogy a karakter se hanyagolódjon el?
3. Miért várnak kompenzációt egy olyan dologért, amit szabad akaratukból csináltak meg?
4. Miért kérnek tápot a játékvezetéstől, mikor meg lett mondva, hogy az esemény jutalma nem táp lesz?
Dátum: 2009.08.17. 15:43:46
De ez meg már milyen hozzáállás?

Ha nyerni akarsz valamiben, akkor azért áldozol valamit. Szerintem semmit nem kell senkinek visszaadni, bármikor ki lehet szállni és be lehet szállni az eventbe/ből.

ha mindenkinek dukátot adnak, akkor senkinek nem adtak dukátot, viszont mindenki kapott ajiba egy karigyengülést, aki részt vett


Ez így csúsztatás. Ugyanis ha dukáttal jutalmaznák, akkor aki meggyengült a harcban az megerősödne az aukciósházban azokhoz képest akik nem vettek részt az eseményben, vagy csak kevésbé.

Mielőtt a fejemhez vágnátok, hogyazért beszélek így, mert én nem veszek részt benne, v2-n még mindig az célom, hogy benne legyek a top3 manóölőben.
Dátum: 2009.08.17. 14:37:21
Idézet: Rokamoka - 2009.08.17. 13:49:00
Ami számomra érthetetlen, mert ezzel megölitek a játékot a többieknek


Egyfelől bárki építhette volna a HT-t, mégsem tette meg senki, hogy versenyezzen velünk. Már a szerver indulása előtt megvolt, hogy ez egy kritérium lesz, csodálkoztunk is, hogy rajtunk kívül senki nem akar nyerni. Másfelől célunk megölni mások játékát, hiszen nyerni szeretnénk, nem a végtelenségig játszani.
Dátum: 2009.08.17. 13:32:05
Nekem is voltak egyéni ambícióim, de malterozni is kell valakinek. Közülünk már sokan kiportyázták magukat a többi világon, érdekes volt látni, hogy mennyi pók vállalta önként a vakolást.

(Nellust még valahogyan meg kell előznöm építkezésben és akkor nekem is lesz egy egyéni aranyam. )