Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: winnie topic
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
21. hozzászólás - 2009.08.26. 14:41:08 (Válasz Scorpion666 #20 hozzászólására.)
V2: Coronita:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
22. hozzászólás - 2009.08.26. 14:42:06 (Válasz Eliteninja #21 hozzászólására.)
Del...

Ő még csak 97%os.
A hozzászólást Nari77 módosította 2009.08.26. 14:46:51-kor
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
23. hozzászólás - 2009.08.26. 15:56:54 (Válasz Dr_Faktor #19 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.26. 10:15:25
már csak ezért is meg kell őtet becsülni hisz ő lesz az első azok közül kiknek elméjét az ellenség sajátképére formálja...


sztem ez mar megtortent
Pontszám: 8
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
24. hozzászólás - 2009.08.26. 16:23:36 (Válasz Dr_Faktor #19 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.26. 10:15:25
én kedvelem Winniet...sőt most szurkolok is neki mermár mindjá kiderül hogy mi lesz 100%os fertőzöttségen...már csak ezért is meg kell őtet becsülni hisz ő lesz az első azok közül kiknek elméjét az ellenség sajátképére formálja...vagy mija szösz...

ennyit tudok mondani jahmeg annyit hogy ha tudod lépd még ma meg a szintet Winnie mermár 3 napja gömbözlek és már nem köll sok =)


Verődjön rajta pár ember és akkor kiderül!
Pontszám: 7.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
25. hozzászólás - 2009.08.26. 21:28:19
Winnie karlapján a fertőzés mértéke nem ugyan azt jelenti mint másoknál. Nála ez pusztán egy végső visszaszámlálás a winnieddon előtt, egyes pletykák szerint a winnieddon már régóta érezteti hatását többen komoly aggodalmuknak adtak hangot, mivel az elszabadulni készülő negatív hullámok hatására, néhányan hangos "nekünk jön" ill. "látom a házunkat" kiáltásokat hallatva szövetségük lélekkútjába vetették magukat. De a legmeglepőbb változás a környéken élő manók populációját érintette, arcuk eldeformálódott szinte állandósult grimaszba torzult (mintha csak odamontírozták volna...) valamint szemmel láthatólag megzavarodtak, úgy viselkednek mintha egy egész más világot képzelnének maguk köré. Kétségtelen, hogy a negatív "W" hullámok elszabadulása további őrületek és elmebajok okozója lehet, és az ellenszer egyenlőre még nem ismert. Többen állítják, hogy komoly eredményeket értek el a "számolj el magadban 10-ig" és a "nem olvasok többet fórumot" mantrákkal de ezek hatékonysága egyenlőre nem bizonyított, senki nincs biztonságban!!!
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.90
kedvelt tagGridFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
26. hozzászólás - 2009.08.27. 05:57:46
.
A hozzászólást Grid módosította 2009.08.27. 05:58:37-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
27. hozzászólás - 2009.08.27. 06:50:26
winnie, szintet lépett ugyan, de még várnunk kell 24 órát, hogy 100%os fertőzött legyen Nem bírok várni!
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
28. hozzászólás - 2009.08.27. 09:23:49
Dicsőséges Winnienk, a jóság bajnoka, az elnyomottak megmentője, bla-bla-bla .. Ma is szétba*ta a fejem 6 szinttel magasabbról teljes felszerelésben, epikus ölés közben, miközben a HT nincs nálunk, lélekenergia szerzése pedig alapból kizárt ilyen szintkülönbség mellett. Le a kalappal előtte!
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.62
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
29. hozzászólás - 2009.08.27. 09:29:33 (Válasz Ricardo #28 hozzászólására.)
Akkor regizz a teveklubba, ott nem fog ilyen érni téged. Vagy növeld az értékeidet, hogy ne tudjon legyőzni. Hihetetlen, hogy ide jössz ilyenért sírni. Ez egy ilyen játék, erről szól, engem is fentről ütnek, mégse sírok.
Pontszám: 4.46
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
30. hozzászólás - 2009.08.27. 09:46:53 (Válasz Rodriguez #29 hozzászólására.)
Hát ez bebüntetett. Azt hiszem kisírom magam a sarokban, aztán regisztrálok is a teve klubba, innen meg törlöm magam.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.33
népszerűGuntherFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
31. hozzászólás - 2009.08.27. 10:00:52
Winnie mostanában engem hanyagol... Már kezd hiányozni...

(Rumstein)
Pontszám: 7.50
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
32. hozzászólás - 2009.08.27. 10:03:11 (Válasz Ricardo #30 hozzászólására.)
Mielőtt törölnél, gyere tanoncnak Zöldikéhez az arénába!
http://seligen.mybrute.com

Komoly viadalok!
Saját pici cella, dohányzóasztallal!
Látványos pörgés, forgás!
Csak azonos szintűek ütlege.
Mondhatnék még sok szépet, de az hazugság lenne.
A hozzászólást Seligen módosította 2009.08.27. 10:03:37-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
33. hozzászólás - 2009.08.27. 10:05:07 (Válasz Rodriguez #29 hozzászólására.)
Az előbb írtam 1 féloldalas regényt az okításodra, de meggondoltam magam, felesleges. Viszont kifejezem röviden és érthetőn: szopd le a tevéid és a veled egykaliberüekkel poénkodj, ne Ricardoval... fogadlmad sincs az egész helyzetről és hogy miért írta amit!
Ha méltó ellenfelei lennétek az Ösvénynek már küldtem volna egy hadüzenetet, de nem ...

Most pedig le lehet pontozni (mindenki nyomathatja az 1-eseket, mert kurvára nem érdekel, meg már az sem, hogy bántja a szemeteket, ha nem irodalmi nyelven fogalmazok) utána pedig tájékozódj a témában, hogy miről is volt itt szó ...
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.81
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
34. hozzászólás - 2009.08.27. 10:13:05
lol téged felpontoztak Morroch engem meg le...nem mintha nem lenne igazság az írotaddba dejazé milyen érdekes hogy itt azok pontozódnak föl akik Winnie ellenesek...akiknek meg nincs bajuk vele azokat lepontozzák...nekm meg ettöl van hányingerem...

de persze mindenki magadönti el hogy mit hanyasra értékel...csakhát akkor is...ezmár majdnem rasszizmus ha úgynézzük...megbéllyegzünk valkit illetve valkiket jeléenleg azokat akik nem utálják Winniet nah őket is igen csúnyán pontozgatják mindenhol...engem nemzavar mert tudjátok nem vagyok olyan...de azé a szarrágóság mellé legalább egy kis gerinc kerüljönmár és lekötelezne az aki ha már lepontoz legalább még annyit odaböffentene hogy...te meg Faktor baszódj meg...vagy legalább egy annyit hogy ripittyom...

nah mind1...de az biztos hogy elérte a 100%ot és ezért én most nagyon kiváncsi leszek kinyilatkoztatására a témában...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.08.27. 10:14:17-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.09
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
35. hozzászólás - 2009.08.27. 10:15:31 (Válasz Morroch #33 hozzászólására.)
Morroch, egyetlen egy játék sem éri meg, hogy így felnyomd az agyad rajta!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 6.83
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
36. hozzászólás - 2009.08.27. 10:28:59
Naaaa, enniyre ne fikázzátok már egymást léci, lehet ezt finomabban is
Rodriguez, winnie mindig hittanórákat tart itt a fórumon hogy mi mennyire csúnya dolog, többek között a lefele támadás, és ő azt csakis vakító fénnyel hogy ne bántsa nagyon a kicsiket, meg ilyenek. Csak ezért írta be Ric ezt ide, nem sírásból, meg ugye ez a topic winnieről szól.
Ezt te se felecsd el
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.67
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
37. hozzászólás - 2009.08.27. 10:38:42 (Válasz Morroch #33 hozzászólására.)
Morroch, itt a másik éned beszél!

1. a stílust ami most kiáll belőled, veled együtt itéltük el pár hete, szóval csavard le magad és vess fel értékes gondolatokat

2. Dutch már nyilatkozott és bár tudjuk hogy sosem fog törölni, szerintem nincs szüksége a plusz védelemre. Szövetségi társad keresztjét márpedig magadra ne vedd, mert lészen neked csak gyomorsavad tőle

Elkezdődött már a visszaszámlálás, hogy ki kit fog anyázni holnap ha kiderül mi a jutalom a 100% fertőzöttségért? Nyafi- és kifogáskészletek betárazva?
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 6.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
38. hozzászólás - 2009.08.27. 10:40:05
Faktor: én sokszor "bántom" winnie-t, de pontozni csak olvasás után tartalom szerint szoktam és nem egyszer kapott pozitívat is.
Az előző hsz-emnek igazából köze nem volt winniehez.

Seligen: nem a játék volt, hanem egy tudatlanul nagyszájú játékos és sokat finomítottam, mielőtt elküldtem a véleményt.

Ha pedig már itt tartunk, hogy "egyetlen játék sem éri meg, hogy így felnyomjam az agyam..." ehhez annyit fűznék, hogy a VU egy nagyon is jó alapötletű és jó játék. VOLT ÉS LEHETNE, ha a fentebb említett "tudatlanul nagyszájú játékosok" és a játékvezetés nem rontaná el és venné el a kedvünk tőle! Ez időnként tényleg idegesíteni szokott.

totyiktémához: van 1 Uralkodónk, van 1 IKCS-nk, valami jó kis rangot találjatok már ki neki (winnienek) is!
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.75
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
39. hozzászólás - 2009.08.27. 10:45:25 (Válasz Danielle Wildrose #37 hozzászólására.)
Pár hét óta sokminden történ(hetet)t.
Tudom, hogy igazad van, de nem bántam meg. Ha félévente 1x egy ilyet elengedek akkor az mutatja, hogy mennyire vérlázítónak tartottam a dolgot, de rendszer nem lesz belőle. Nem tarthatod mindig oda a másik arcod is a következő pofonért!
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
40. hozzászólás - 2009.08.27. 10:50:06
Azert lassuk be, hogy vicces, mikor egy pok sir, hogy magasrol elverik.. O meg lerabol mindenkit, effektiv kart okozva, az termeszetes...
Ami a topicot illeti.. Kicsit szinvonal alatti, valakire ennyire raszallni.. Igazsag szerint nem is ertem, hogy a moderator miert is nem torolte meg ezt a topicot....
Pontszám: 4.83
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!