Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: winnie topic
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
41. hozzászólás - 2009.08.27. 10:54:21
persze tudomén...de az is biztos hogy van itt egy kis csapat aki lépten nyomon lepontozza őt...tökmind1 mit mond vagy mit ír...

én továbbra is úgyvélem hogy Winni(bár egy szélsőséges és radikális nézeteket valló nőszemély) mégis hasonlít ahoz a fajta kishanghoz a lelkünben(néha) amit ahogy a valóságban úgy itt is hajlamosak vagyunk elnyomni...ezen persze nem változtat hogy néha ő is már széndékosan is nyomatja magát és már oda is odarúg ahol valki sebesülten fekszik háde higgyétek el Winnitől ezerszer pitiánerebb kistílűbb és hitványabb emberek állnak itt köztiszteletben őtmeg folyton lepontozzák...szal számomra ez fura...

én éppen ezért is állok ide és jelntem ki fennhangon hogy én nemkérek az ilyenfajta összesusmusoló emberekből...és inkább Winnie mellett török lándzsát...mégha biztos is vagyok abban hogy a Winnie ellenesek között is van pár oylan arc akit azé onnan is kedvelek...de nekm akkorse jön be ez az oknélküli buzulás...

azt ezt most mivel nemtudom kik azok akik ebben lelik örömüket így szeretném ha senki nem venné magára csak akire ráillik...

amugymeg bekaphatja mindenki...szerintem Winnietől csak szinesebb és érdekesebb ez a forum és ha majd eccer ő is elmegy akkor hogy fogtok sírni utána mer eltünik gyülöletetek tárgya és nélküle már a kis kojaliciótok se fog kulát sem érni...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.08
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
42. hozzászólás - 2009.08.27. 11:01:15 (Válasz Dr_Faktor #41 hozzászólására.)
Tudtommal winnienek csak a karaktere nőnemű, persze lehet egyik alkalommal a Lángban kiherélték az említett "kojalíciótagok".
Abban igazad van, hogy "sok szar lapul a gazban" (aki nem érti: véleménytelenül pontoznak össze-vissza) ...
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 6.50
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
43. hozzászólás - 2009.08.27. 11:10:51
mind1 végülis ha nő ha nemnő...számomra szimpatikusabb mint a sok önelégült topper...és őszintén megvallom ha pl itt a forumon lenne egy amolyan szenátus ahova az arra érdemesek léphetnének be hogy képviseljék a nép akaratát én Winniet is delegálnám(persze csak magam után) aztán ennyi...

ha viszont csávó akkor azé váltsamár át a kis rózsazsín jelecskét a neve mellett...nah mind1 végülis...kedvem voltmár ezt leírni...igazából nemszeretem az elvakult már már alaptalan gyűlöletet ami pedig itt megy azmár igencska olyan...ezért is döntöttem úgy hogy én bizony nem akarok kussolni...mert nefeldjük...bűnösök közt cinkos marad a néma...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.93
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
44. hozzászólás - 2009.08.27. 11:18:58 (Válasz Morroch #33 hozzászólására.)
Idézet: Morroch - 2009.08.27. 10:05:07
Az előbb írtam 1 féloldalas regényt az okításodra, de meggondoltam magam, felesleges. Viszont kifejezem röviden és érthetőn: szopd le a tevéid és a veled egykaliberüekkel poénkodj, ne Ricardoval... fogadlmad sincs az egész helyzetről és hogy miért írta amit!
Ha méltó ellenfelei lennétek az Ösvénynek már küldtem volna egy hadüzenetet, de nem ...
quote]

Akkor most lemegyek hozzád. Te meg egy buzit szopjál le. Á, mégse, mert legyőzöl a rutinoddal. Mekkora arc vagy, hogy egy fórumbeli hozzászólásom miatt a játékban akarsz elégtételt venni, te nagyon inteligens majom.
Pontszám: 2.60
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
45. hozzászólás - 2009.08.27. 11:20:22 (Válasz Almási Viktor #36 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.08.27. 10:28:59
Naaaa, enniyre ne fikázzátok már egymást léci, lehet ezt finomabban is
Rodriguez, winnie mindig hittanórákat tart itt a fórumon hogy mi mennyire csúnya dolog, többek között a lefele támadás, és ő azt csakis vakító fénnyel hogy ne bántsa nagyon a kicsiket, meg ilyenek. Csak ezért írta be Ric ezt ide, nem sírásból, meg ugye ez a topic winnieről szól.
Ezt te se felecsd el


Gondoltam nem állok be a sok birka közé, aki W-t utálja. Minek? Csak azért, mert ez a divat?
Pontszám: 3.22
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
46. hozzászólás - 2009.08.27. 11:22:23 (Válasz Solina #40 hozzászólására.)
Csatlakozom, csak a "kicsit" helyett erősebb jelzőt használnék.
Pontszám: 6.80
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
47. hozzászólás - 2009.08.27. 11:24:50 (Válasz Rodriguez #44 hozzászólására.)
Nem csalódtam. Fórum a játékhoz tartozik. Nem azért foglak leverni - ha sikerül - mert ez elégtétel lenne, hanem hogy legyen tapasztalatod a magasabb szintről agyonverésről.
Idézet: Rodriguez - 2009.08.27. 11:18:58
Idézet: Morroch - 2009.08.27. 10:05:07
Te meg egy buzit szopjál le.

Megfelelnél alanynak.
Továbbiakban nem válaszolok csak ha magánlevélben keresel.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5.45
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
48. hozzászólás - 2009.08.27. 11:45:58 (Válasz Dr_Faktor #43 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.27. 11:10:51
és őszintén megvallom ha pl itt a forumon lenne egy amolyan szenátus ahova az arra érdemesek léphetnének be hogy képviseljék a nép akaratát én Winniet is delegálnám(persze csak magam után) aztán ennyi...


Na azert mindennek van hatara, Miklos melle meg pont Ti ketten kellenetek az armageddonhoz...
Pontszám: 7.44
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
49. hozzászólás - 2009.08.27. 11:50:25 (Válasz Solina #48 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.08.27. 11:45:58
Idézet: Dr_Faktor - 2009.08.27. 11:10:51
és őszintén megvallom ha pl itt a forumon lenne egy amolyan szenátus ahova az arra érdemesek léphetnének be hogy képviseljék a nép akaratát én Winniet is delegálnám(persze csak magam után) aztán ennyi...


Na azert mindennek van hatara, Miklos melle meg pont Ti ketten kellenetek az armageddonhoz...


Ne is mond, winnie első fejlesztése az lenne, hogy készítene egy szűrőt a privát üzenetekhez:

Minden anyázásnál automatikusan támad a karakter.
-Akár 15% alá is üthet ilyenkor.
-PP vesztés nincs.
Pontszám: 5.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
50. hozzászólás - 2009.08.27. 12:33:10 (Válasz Danielle Wildrose #37 hozzászólására.)
Idézet: Danielle Wildrose - 2009.08.27. 10:38:42

2. Dutch már nyilatkozott és bár tudjuk hogy sosem fog törölni, szerintem nincs szüksége a plusz védelemre.


De, Dutch törölni fog. És igen, nincs szüksége védelemre.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
51. hozzászólás - 2009.08.27. 12:50:54 (Válasz Solina #48 hozzászólására.)
Megint nem figyelsz! Az nem armageddon, hanem winniegeddon!
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 8.75
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
52. hozzászólás - 2009.08.27. 13:07:59 (Válasz Morroch #47 hozzászólására.)
Ügyes vagy, sikerült leverni. Képzeld nem zavar, úgyse csinálok semmit, állatom sincs, ha kell a tp, gyere minden nap nyomi. Örülök ha ettől boldog leszel.
Pontszám: 2.41
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
53. hozzászólás - 2009.08.27. 14:12:53 (Válasz Solina #40 hozzászólására.)
Szerintem meg irassuk át dühöngőnek: Kapcsoltassuk ki a pontozást, rakassuk ki a 18-as karikát és mindenki anyázzon annyit amennyi belefér neki.
S bár úgy lenne, hogy elég lenne egy topik a szabad szájú megnyilvánulásoknak és nem terjedne szét a vörös köd a szélrózsa minden irányába.
És most egy kis önkritika:
Nem véletlenül töröltem 52. szinten anno. Sorozatos baromságokon felhúztam magam és még most is úgy érzem, jól döntöttem. Sokszor felhúztam magam sok marha fórumzsonglőrön, máig szégyellem, nem érdemelték meg. De még most is vagyok olyan hülye, hogy válaszokat írok az arra nem méltó hozzászólásokra.
Ez van. Ez is a játék része, van aki így élvez.

Maedhros! Te biztos érteni fogod:
- Ez a játék, ez a fórum egy vicc, egy kib@...tt vicc!
A hozzászólást Seligen módosította 2009.08.27. 14:18:49-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
54. hozzászólás - 2009.08.27. 14:29:15
Sel: ...és látod mennyien vagyunk bohócok? Van sírós és van nevetős, winnie pedig közben a hajtókájából előmeredő napraforgóból spricceli a kiváncsiskodókat Ahol vita van, igenis kell a két pólus

Dutch: ne nekem mondd, nem én védtelek

---

A szerkesztés oka: eszembe jutott, hogy mi történik, ha winnie megunja az őt ostorozókat...és holnap jól nem árulja el, milyen az élet 100%!-on Szóval máma csak csupa jót és pozitivat tessék írni
A hozzászólást Danielle Wildrose módosította 2009.08.27. 14:31:57-kor
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
55. hozzászólás - 2009.08.27. 15:26:00 (Válasz Danielle Wildrose #54 hozzászólására.)
Mégis mi lenne a 100% fertőzésnél? -5 minden tulra és a szakikat 5-el a max alá turbózhatod csak.
Eddigi tapasztalataim alapján ez egyértelmű
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
56. hozzászólás - 2009.08.27. 16:48:21 (Válasz Almási Viktor #55 hozzászólására.)
Ezesetben követelem, hogy négyszeres gyorsasággal lehessen megferőződni, akár 0-ról is! Mert kiszámoltam, és nekem úgy jobban megéri Mi legyen a neve a mozgalomnak, amit indítok és amely zászlajára tűzheti követeléseimet ill. követeléseinket, Testvéreim a Végzetúrban?

Na jó, kiváncsi leszek mi vár itt holnap
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
57. hozzászólás - 2009.08.27. 20:28:52 (Válasz Almási Viktor #55 hozzászólására.)
Elméletben nem kéne hogy történjen semmi. Nem költ semmit, így nem kap semmire bónuszt. Illetve kap annyi hátrányt, hogy többet rabolhatnak tőle azok, akik leküzdöttk a fertőzést, és nem tud olyan gyorsan fejlődni mint azok. Szerintem ennyi bőven elég is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
58. hozzászólás - 2009.08.27. 20:52:02
Én még pluszban vmi poén szivatást betennék. Pl naponta egyszer random elnyom a kari egy portyázást a portyalistából ha éppen nem pihen.
Most magam ellen beszélek, mert én is fertőzödöm, de sztem igencsak színessé tenné a fertőzött urak és úrnők életét vmi hasonló gag.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
59. hozzászólás - 2009.08.27. 21:04:00 (Válasz Aurri #58 hozzászólására.)
Én valami olyasmit szeretnék, hogy a fertőzött végzeturak és végzetúrnők szimbiózisba lépnek az ellenséggel, ami így felruhúzza őket a különböző hordák képességeivel. 68. szinten +1, 78. szinten +2, 88. szinten +3, 98. szinten +4 fajta hordabónusza lehet a karakternek az alapon kívül. (Természetesen a KH bónusza is bejátszana, lévén azok is az ellenség csatlósai. Ha tudnék ép határ alatt támadni, lehet nem is törölném magam.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.50
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
60. hozzászólás - 2009.08.27. 21:13:33
Hát ez jól hangzik, és ki ne szeretné dse asszem lenne csúnya - és jogos- anyázás. Egyértelmű volt azoknak akik nem vállaták a fertőzés elleni küzdelmet hogy egyszer emaitt csúnya hátrányba kerülnek majd. Ha pusztán a megtisztulás adta bónusztól esünk el akkor sztem örülhetünk hogy ennyivel megúsztuk
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
Oldal: 12345678
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője