Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678
Szerző
Topic neve: winnie topic
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
101. hozzászólás - 2009.08.28. 18:13:33 (Válasz Aurri #100 hozzászólására.)
- Galmuszk küzdött a fertőzés ellen
- neki nem igazán lenne kit agyonvágni a hordájából ugye?
- hiába +50% több PP-d nem lesz

Szerintem a gyógyulás jobb, de szerinted nem, majd idővel eldől. Pont ez volt a lényeg, hogy más vélemények születnek majd és nem tudhatjuk előre kinek melyik irány a jó. Talán mégsem lett így rossz, mint ahogy és amennyire előre leírtuk a dolgokat.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
102. hozzászólás - 2009.08.28. 19:10:24
.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.08.28. 19:11:50-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
103. hozzászólás - 2009.08.28. 19:40:17 (Válasz Aurri #100 hozzászólására.)
Az továbbra is fennáll, hogy csak azok a szakértelmek növelhetők így, amik még nem lettek kimaxolva?
Ha igen, akkor ebben várható változás?
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
104. hozzászólás - 2009.08.28. 19:59:39 (Válasz Ezüstszél #103 hozzászólására.)
Egy darab növelhető tíz szintenként.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
105. hozzászólás - 2009.08.28. 21:48:22 (Válasz Mortimer #104 hozzászólására.)
Nem úgy van, hogy a turbóval bármit lehet +5el feljebb vinni és csak a fixen kimaxolásra vonatkozik a 10 szintenkénti korlát?

Nem világos nekem ez a kamra dolog se... akkor ő lever egy gyémántost, és az fejre is állhat akkor se tud kiszabadulni, ha nem fertőzött?

Valamint az 50%-al több LE se pontos megfogalmazás, mert a leírásból nem derül ki, hogy csak a hordatársakra érvényes a +50%, vagy minden végzetúr ellen.

Szerintem.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
106. hozzászólás - 2009.08.28. 21:53:49 (Válasz Impopo #105 hozzászólására.)
Turbóval bármit lehet, csak éppen azzal az a gond, hogy ha mondjuk kényelmi szempontból felvitted 100-asra a spektrálisod, akkor jól megszívtad, hiszen nem tudod már turbózni, ergo nem tudod használni a jutalmat. Ezért tíz szintenként egyvalamit fel lehet vinni max. fölé, fixen.

Vadászatnál egyébként se számít más, hiszen csapdakészítésnél nincs 30 fölött bónusz, így az ki is van véve a turbózhatók/növelhetők listájából. Ilyenkor játéktechnikai előny nincs.

Viszont csatában elvileg lehet erre szert tenni, hiszen egyiket felviszed max fölé (például az intelligens kedvencet), és közben a turbót a kritikusra rakod (mint mindig). Így némi előnyre teszel szert ilyenkor. Nem a legoptimálisabb megoldás, dehát ilyen a rendszer.

50%-kal kap többet a hordatársaktól, gondolom azért, mert azokat jobban ismeri, jobban ki tudja azokat szipolyozni. Vissza se üthetnek, nem tudnak kiszabadulni. Ez bizony táp.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
107. hozzászólás - 2009.08.28. 22:06:44
most már tényleg kiderült, hogy winnie Miklós karaktere
nem küzd a fertőzés ellen, és azt a "tápot" kapja, hogy a saját hordáját is ütheti?

nevetséges, komolyan mondom
aki legyőzi a fertőzést az megkapja a szakértelmes/tulajdonságos bónuszokat, de aki nem küzdött ellene, azt (kérdezem én) miért kellene jutalmazni több portyalehetőséggel?
tényleg vicc az egész
Pontszám: 5
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
108. hozzászólás - 2009.08.28. 22:09:00 (Válasz Mortimer #106 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.08.28. 21:53:49
50%-kal kap többet a hordatársaktól, gondolom azért, mert azokat jobban ismeri, jobban ki tudja azokat szipolyozni. Vissza se üthetnek, nem tudnak kiszabadulni. Ez bizony táp.


Ez tényleg egy nagy táp!
Remélem nem az lesz a megoldás, hogy saját hordád nem tudod majd kamrázni, hanem, hogy lehessen ütni, aki teljesen fertőzött, hordafüggetlenül.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
kedvelt tagGridFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
109. hozzászólás - 2009.08.28. 22:23:56
Volt a szöv. fórumon is akinek nem tetszett a 100%-os fertőzés.
Oda már beírtam ezt, ez az én véleményem a dologról:


Miért ne adna előnyt? Darth Vader se lett első szintű őstermelő attól hogy átcsábult a sötét oldalra.
A 0% tiszta haszon. A 100%-os pedig attól függ hogy milyen játékosok vannak az ütőtávjában. Ha jók, semmit se rabol, és akkor hiába a +50%. Ha nem tudják védeni az LE-t, akkor szerencséje van és kaszálhat.
Ha így nézed akkor tökéletes a dolog. Káosz. Több a célpont, de a többi nem rajta múlik.

Szóval nekem tetszik.
Pontszám: 7.20
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
110. hozzászólás - 2009.08.28. 22:26:01 (Válasz Grid #109 hozzászólására.)
Kidobsz sok százezret a fertőzés ellen, aztán megüt valaki, aki nem tette (mondjuk el is visz kamrába, mert úgysem tudsz szabadulni), ráadásul vissza sem tudsz ütni.
Akkor már legalább üthessem, könyörgöm.
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 6.50
kedvelt tagGridFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
111. hozzászólás - 2009.08.28. 22:30:34 (Válasz Damage #110 hozzászólására.)
Igen, a kamraügy nálam is a gyenge pontja a dolognak. De akkor legalább úgy erősödik hogy engem nem gyengít.
Pontszám: 6
kedvelt tagImpopoFérfi
Végzetúr tehetség
235 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
112. hozzászólás - 2009.08.28. 22:31:39
Ennek egy része teljesen igazságos... pont két hónappal ezelőtt írtam ha jól emlékszem a fertőzés topicba, hogy ez lesz... mármint hogy elborul az elme és a saját hordatársaira támad!
De! ha már kamráz, akkor legyen lehetőség kiszabadulni!
+ ne legyen +50%.
A plussz tulajdonságok értéke kb egyenlő azzal, amit az ember magára költ, ha nem küzd ellene.
De sokkal többen vannak akik küzdenek ellene, ergo az a bónusz, hogy a fertőzöttségtől függően nő a hozható lé nem érvényesül olyan drasztikusan.
+5% vadászat és 10% a portyára nem egyenlő +15 kamrával és a 50% -al, ami ellen nem lehet mit tenni.
Így ez egy fszfgság!!!

Ha csak annyi, hogy a saját hordatársaira is támadhat azzal ki is egyezek, sőt teljesen igazságos. a többi viszont igazságtalanság szerintem.

Bár igaz hogy csak első felháborodásomban írtam ezt, lehet ha a tőlem sokkal okosabbak utánaszámolnak, kiderül, hogy valójában közel kiegyenlíti egymást a kettő, de amíg ezt nem bizonyítja senki, addig bánom, hogy küzdöttem ellene.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
113. hozzászólás - 2009.08.28. 22:32:08
Nem mellesleg tomegek eljeneznenek, ha uthetnek winniet
Pontszám: 7.50
népszerűGrelnarFérfi
Végzetúr tanonc
24 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
114. hozzászólás - 2009.08.28. 22:33:17
Nyugodtan legyen kis elonye a kamranal, ha mar te (meg en) tobb let-t kapok vadaszatbol, sajtolasbol, konnyebb fejleszteni a szakertelmeket, tulajdonsagokat.

Ritka jo otlet ez az egesz, nem kell mindent fikazni....

Ezuton is gratulalok a kitalalonak!
Pontszám: 9.33
kedvelt tagDamageFérfi
Végzetúr mester
436 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
115. hozzászólás - 2009.08.28. 22:33:50 (Válasz Endyr #113 hozzászólására.)
Azt hiszem megtaláltuk a revízió legkomolyabb indokát!
Válaszd ki az 1-est, kattints az "Értékelem"-re, örülj.
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
116. hozzászólás - 2009.08.28. 22:35:19
De ők végig erősödtek,mert amit a küzdők a fertőre költöttek ők azt akármi másra.Magas szinten persze már nem akkora dolog összeszedni, mint 19.szinten volt,de akkor is lett volna helye. Döntöttünk küzdünk. Most meg az látszik, hogy azt, aki ezzel nem fogalkozott semmi hátrány nem éri. Nem rosszindulatból,és nem óriási negatív dologra gondoltam,de a legenda televan vele, hogy vigyázz küzdj ellene, mert a fertőzés így meg úgy és az milyen rossz lesz. Kiderült, hogy még akár jól is járhat vele.

Szerk: De még mindig sokkal jobb ötletnek tartom, mint a 0ás fertőzés jutalmát.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.08.28. 22:36:46-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
117. hozzászólás - 2009.08.28. 22:58:20 (Válasz Grelnar #114 hozzászólására.)
szerintem is így van amit ő ne adj isten a kamrán nyer(mert ha portyában 50%-kal többet hoz az már szerintem nem oszt nem szoroz ha egszer annyit hoz hogy számítson is akkor az 100%-nál is számítani fog meg ha 150% akkor is)szóval itt a kamra a kiugró de azt meg a szaki bónuszok szerintem ellensúlyozzák.Azt meg remélem senki nem gondolja komolyan hogy aki nem küzd a fertőzés ellen az szívja meg mert ők is bele tettek a játékba annyit mint te csak ők más utat választottak és erről az útról akkor se tértek le amikor látták hogy a 0% mit ad.Szóval szerintem bőven bele fér ennyi és halkan jegyzem meg de szerintem is sokkal jobb ötlet ez a bónusz(pláne hogy csak rajtad múlik hogy mennyire tudod kihasználni)mint a 0%-os
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
118. hozzászólás - 2009.08.28. 23:02:04
Szerintem baromi jó ez nagyon feelinges, h 100%al tudsz támadni saját hordára is. Mondjuk büntinek elég az, hogy tőled többet rabolnak, bár lehetne az is pluszban, hogy esetleg a hordád is támadhat téged, bár ez vitatni való. Mindenesetre szerintem ez nagyon jó ötlet volt
V1:Eliteninja
Pontszám: 5
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
119. hozzászólás - 2009.08.28. 23:14:52 (Válasz Eliteninja #118 hozzászólására.)
mi ebben a jó ötlet? valaki dolgozik egy célért, leküzdi a fertőzést
más meg nem csinál semmit, az égvilágon semennyi LE-t nem költ rá (erősebb a karakter elvileg) és akkor még "jutalmat" is kap? valóban átgondolt ötlet. erről szól szerinted az élet, hogy nem teszel semmit és bónuszt is kapsz?

a fertőzés 100%nak sztem semmit nem kellett volna adnia, aki lusta volt és nem tudta kigazdálkodni/sajnálta a LEt az így járt

szerepjátékosan meg: oké, 100% fertőzés, ütöm a saját hordámat. 1 nap alatt elterjed a hír, hogy mit csinálok, és szétkapják a számat. miért ne lehetne visszaütni?
Pontszám: 1.67
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: winnie topic
120. hozzászólás - 2009.08.28. 23:18:35 (Válasz Andaxin #119 hozzászólására.)
szerintem az is dolgozik aki nem küzd ellene hisz szerintem nem véletlen hogy egyszer se küdött ellene azt meg ne gondolhatod komolyan hogy aki nem küzd ellene az ne kapjon semmit az azt jelentené hogy pár szint után a 100%-osok törölhetnek is hisz amit a 0%-os meg kap azt semmilyen jó játék nem hoz vissza
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
Oldal: 12345678
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője