Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2010.01.08. 16:21:32
A Vf lassít, de tápol. Kell mellé egy olyan szakértelem, ami nem lassít, de szintén tápol (kisebb mértékben, mint a VF, hiszen nincsen hátránya), hogy legyen választási lehetőség. Amég ezt nem érted meg, addig nem lehet érdemben vitatkozni Veled.
Winnie, most meg kell védenem Darksol-t, még ha nem is kérte. Az én karakterem is csak a TOP szemét zavarta, mégis azonnal huszonhatmillió fajta terv született, hogy hogyan kellene lekorlátozni, mert a JV nem akarta hogy valaki úgy játszon, ahogy én azt tettem. A JV azt is megmondta, hogy nem akarták, hogy a dukát termelő relikviák egy kézbe kerüljenek, mégis megtörtént, mégsem tesznek ellene semmit. Persze, hogy szúrja a játékosok szemét, hogy van aki bármennyire borítja fel a játékegyensúlyt semmilyen következménye nincs, mást meg egy kis táp után azonnal lekorlátoznak.
Dátum: 2010.01.07. 16:21:53
Sosem lesznek egyformán erősek a hordák, mivel nem ugyanazt a tápot adják. Én annó Dutch-csal annyit raboltam, hogy a karomat adtam volna érte, ha gyémántra válthattam volna klánvesztés nélkül. A smaragdban ugyanis nem éreztem a bónuszt. Akinél sokkal nagyobb volt az IQ-m ott 5-ből 4x találtam, akinél nem, ott meg jött a fifti-fifti.
Dátum: 2010.01.07. 16:16:25
Hogyne érné meg? 4 állat folyamatosan harcol, a másik 5 meg 2 naponta egy kattintásra megcsinál egy ismételhető küldetést, aztán havonta egyszer még 5-öt.
Dátum: 2010.01.07. 14:09:02
Idézet: Prisma - 2010.01.07. 14:03:40

Azért, mert mindenkinek egyformán megvan a lehetősége VF-et fejleszteni. Úgy igazságos tehát, hogy minden egyéb fejlesztést is egyformán legyen lehetőség használni.


Prisma, szokás szerint mindent sarkítasz. Akkor megpróbálok én is sarkítani: az új szakértelmet is ki tudja majd mindenki fejleszteni (aki rendelkezik az akadémia megfelelő szintjével), a lehetőség adott lesz.
Dátum: 2010.01.07. 13:49:57
Mondjuk azt nem tudom megérteni, hogy miért nem jó észérv az Neked, hogy a normális ütemben fejlődő karaktereknek is szeretnének adni valamit, hogy ne legyenek fixen halálraítélve. Jelenleg a játék kötelez szinte mindenkit arra, hogy csökkentse a felére a fejlődésének az ütemét. Ez egyfelől káros a játékosok egy részének, akik inkább haladnának, illetve káros a JV-nek is, mert csökken a bevétel.
Dátum: 2010.01.07. 13:38:31
Idézet: Prisma - 2010.01.07. 13:36:01

1. Hogy jön ez ide?


Nem kekeckedni akartam Veled, csupán leírtam amire kíváncsi voltál. A kristálygömbnél is az volt a válasz, hogy a JV nem akarta hogy valaki tudjon arról, hogy a másik vadászik, ezért jött a butítás. Itt is azért kell a korlát, mert a JV nem ezt akarta. Akár tetszik, akár nem; akár van értelme, akár nincs.
Dátum: 2010.01.07. 13:28:44
A különbség annyi, hogy az általad felsorolt szakértelmeket úgy is rakta be a JV, mint kötelező szkértelmek, a VF-et viszont nem akarták kötelezőre.
Dátum: 2010.01.07. 12:23:31
Nekem még egyik sincs, hiszen kezdő karakterem van. De ha valamennyit csökkent a szakértelem a VF-esek előnyéből, akkor én mindenképpen ki fogom fejleszteni, VF helyett. (Már csak azért is, mert ez csp használat nélkül is ad tápot.)
No most megkövezem magam és kicsit módosítok a TP tömés rendszeréről alkotott véleményemen. Szóval azzal továbbra is egyetértek, hogy ha egy gyengébb karaktert lerabolnak sokszor, akkor pár tp tömés után eljuthat olyan alkupozícióba, hogy ki tudja húzatni magát a pókok listájáról. Számomra az is elfogadható (még ha nem is túl korrekt) hogy a bajnokira legesélyesebb pókot a többi karakter, akár gyengébb pókok is tömik, hogy magasabb kategóriába kerüljön.

Viszont az, hogy valaki egyáltalán nem akar játszani, csak sz*patni a többi a játékost az számomra (is) elfogadhatatlan. Nem hittem volna, hogy ilyen létezhet, ennyire rosszindulató emberek is játszák ezt a játékot, amég nem találkoztam velük. Szerintem az olyan karaktereket, akik nem vadásznak, nem oldanak meg küldetéseket és kalandokat valamint a kezdeményezett portyáik igen komoly százaléka vesztes csata simán lehetne zárolni. Csak azért ne maradjanak, hogy rontsák a levegőt.
Dátum: 2010.01.06. 16:02:29
? Szerintem a prémium tagságot Vf-fel és vf nélkül is 52 hétre tudod megvenni egy évben, nem értem, hogyan duplázodna ez a költség.
Dátum: 2010.01.06. 13:33:14
Az összetettebb taktikához idő kell, és amint látják a népek, hogy idővel működni fog azonnal lekorlátozzák. Nem lehet úgy taktikát építeni, hogy havonta változnak a játékszabályok.
Dátum: 2010.01.06. 13:22:19
Ezt a felzárkózás dolgot felesleges is taglalni, a játékban jelenleg nincs esély a top utólérésére.
Dátum: 2010.01.06. 13:20:22
Az a probléma, hogy már kész tényként van kezelve, hogy ha rosszabb lesz az Le/tp aránya ennek a szakinak, mint a VF-nek, akkor senki nem fejleszti ki. Ez szerintem nem igaz. (Mondjuk ha korábban lehetne elérni az akadémián, mint a VF-et, akkor az nagyban támogatná a szakértelmet.)
Dátum: 2010.01.06. 11:55:36
Egy kicsit más.

Ha már mindenképpen olyan fejlesztés jön be a játékba, ami arra szólítja fel a szövetségek átlagszint alatti játékosait, hogy húzzanak a p*csba egy gyengébb klánba, akkor nem lehetne a fejlesztési listán előbbre tenni a klánok közti fórumokat? Szerintem nagyon sokan azért nem szeretnék elhagyni a mostani klánjukat, mert jó csapatok épültek ki. Ha lehetne látni más klánokból is a különböző topicokat, akkor mindenki könnyebb szívvel váltana egy az erőviszonyainak jobban illő klánba.
Dátum: 2010.01.06. 11:15:02
Idézet: Darah - 2010.01.06. 11:01:11
Alkalmazkodni kell.


Ahol én azért fizetek nem kis összegeket, hogy jól szórakozzak, ott miért kell mindig alkalmazkodnom? Miklósék egyetlen szerencséje, hogy nincs az oldalnak magyar konkurenciája, különben sokan nem lennének már itt.
Dátum: 2010.01.06. 09:21:29
Idézet: Miklós - 2010.01.06. 09:10:11
Ezenkívül a top játékosoknál igen ritka, hogy valaki 80 v 100%-kon legyen, tehát nekik ez a szaki jóval kevesebb tápot ad mint az átlagnak. Nem azért nem akarom a szingut kizárni, mert ez a "topnak nem jó", hanem azért, mert értelmetlen. A VF egy karakter erősitő képesség, a szinguláris egy karaktert gyorsitó képesség, teljesen mást csinál a kettő.


Én amikor még ott fent nézelődtem elég sok 100%-os karaktert láttam a portyalistában, mindig.

Egyébként pont Kocosék fejtették ki a VF vitatása kapcsán, hogy a szingu abszolút értékben erősíti a karaktert még a vf gyengíti. Így igenis van alapja annak, hogy vagy mind a kettőtől legyen elzárva az új szakértelem vagy egyiktől sem. (Szerintem a mindkettőtől a jobb, mert akkor több a taktikai elem.)
Dátum: 2010.01.06. 00:00:40
Nem az a lényeg, hogy megéri-e majd az új szakértelem, vagy nem, hanem az elv. Egy bizonyos csoport érdekei jobban figyelembe vannak véve a fejlesztések megírásakor, mint másoké. Ez pedig nem korrekt, lévén, hogy nem csak az a csoport fizet a játékért.
Dátum: 2010.01.05. 23:06:09
Ha csak az egyik tábort korlátozod, a másiknak meg a tápot adod, akkor nem csoda, hogy hőbörögnek az emberek.
Dátum: 2010.01.05. 22:52:02
A problémát nagyon egyszerűen fel lehet oldani azzal, hogy az új szakértlemet sziguláris mellett sem lehet fejleszteni. Még mindig ellenzem a fix lét a portyába dolgot, de így legalább lenne valami táp azok kezében is akik a normális fejőldési ütemet választják.