Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Grelnar

Oldal: 12
A Klónok háborúja című film hol helyezkedik el?
A II. és a III. rész között
a III. és a IV. rész között
a VI. rész után
Az I. és a II. rész között

Erre például mindenki tudja a választ ugye?
Vagy csak az a speciális réteg, aki Star Wars mániás és elmegy beöltözni a találkozóra.
Megvonták volna egy éve?
Akkor kérdem én hol voltál te az idén, amikor V4-n kaptunk kiértékelésre kérdéseket, ja és én kaptam V1-n és V2-n is.
Hm...
Igen lehet, hogy könnyű, de szerintem a kérdést feltevő gondolt az olyan játékosokra is, akik még nem járnak egyetemre, főiskolára, stb...stb...
Ha egy 13 éves gyerek játszik a VÚ-n, annak ez megfelelő kérdés nem pedig az, hogy Hány éves korában halt meg VIII. Henrik, mert míg az elsőre egy sima fejben is elvégezhető számolás után is rájön, a másikhoz lexikális tudás kell.
Erre is kellene azoknak gondolni, akik értékelik a kérdéseket és nem aszerinte nyomkodni, hogy ők a saját tudásukhoz képest milyennek találják.
Ebben teljesen igaza van Zsupakka1979-nek, hogy ne értékelhessen játékos kérdést.
Szerintem azért vannak az adminok, meg egyébb ilyen emberkék a játékban, hogy megcsinálják ezeket a dolgokat.
Dátum: 2010.05.07. 13:54:33
Hagyd Lord! Nem látod, hogy hirtelen mennyi " külsős " tagja lett az Al-nek?
Lehet, hogy már be vagyunk kerítve. Mindegy a lényeg a lényeg. Multizás nélkül is a Tyrant az első a szövetségek között és a nyomunkba sem tudnak szagolni, ezt próbálják meg máshogy kompenzálni, de mint a toplistában látni lehet nem megy nekik.
Dátum: 2010.05.07. 12:00:35
Elgondolkodtató, hogy lassan ez a játék a csalók gyűjtő helye lesz, akik a multis építő rabszolgákkal akarnak tip-top szövetséget létrehozni.
Egy átfogó vizsgálat megoldaná ezt a problémát oly' módon, hogy a rabszolga karaktereket véglegesen törölné.
Dátum: 2010.02.04. 08:02:09
"Köszönöm, itt közben elhangzott még egy érv is a korlátozás mellett: nemcsak arról van szó, hogy a LE szívó karakterek széttápolják magukat a KH-ból, hanem arról is, hogy a többieknek nem marad semmi. Ergó ha minden igy marad, akkor hamarosan jön ugyanaz a siráshullám, mint korábban volt a Rubin Triásznál és Zafit csillagnál, hogy mindenkinek elérhető legyen a szuper LE szivó cucc. Méghozzá ne 45-60 entitás leölése után, hanem most azonnal, különben mindenki óriási hátrányba kerül. Sőt, a KH-nál legyen még több LE, hogy jusson belőle mindenkinek..."

Miklos, ne haragudj, de egyaltalan nem ertelek! A lehetoseg mar megvan. MIndenki kiszedhette volna, ahogy en. OKTOBER OTA FOLOSLEGESEN OLOM AZ ENTITASOKAT? Az elsobol vampirfokuszt szedtem ki, most pedig iszonyat eroforrasokbol gyurtam a szurke lelekrablora. Eddig minimalisat lelekszivtam, most indult volna be a szeker. Minimum 10*annyi LE-t koltottem italokra, mint amit a vampirfokusszal kiszedtem.

Az erdemi jatekot ezzel befejeztem....

Viszlat!
Dátum: 2010.01.31. 18:28:27
Kiveve ha mondjuk tegnap vette meg a fele eve gyujtogetett eroforrasbol a nagy LE szivo targyat.


- Ez egy teljesen elméleti felvetés, statisztikailag valószinűleg 0,001 játékost érint, tehát értelmetlen rajta vitázni is...
A hozzászólást Miklós módosította Ma, 13:33:46-kor


Egyaltalan nem elmeleti. A napokban tervezem megvenni entitasbol a szurke lelekrablot. Az egesz strategiamat arra epitettem, hogy a lelekszivas tapos, direkt ezert rohantam elore az entitassal, hogy ezt megszerezzem. Ezert koltottem el 15-20 italt entitasonkent! Az egesz strategiamat (karakteremet?) tonkre vagnad ezzel! SOS valaszt kerek, hogy lesz-e KH ellen 20%-ban maximalizalas vagy nem...

(es nem hinnem, hogy egyedul vagyok....)
Dátum: 2010.01.13. 18:48:43
Miklos:

Tudom, hogy felvetettek mar, de valaszt meg nem lattam:
Ispotalynal megcsinaljatok, hogy haboru alatt (vagy barmikor) ki lehessen kapcsolni, vagy egyszeruen 15% alatt ne mukodjon?

Haboruban eleg komoly hatrany lehet egyebkent...

Elore is koszonom a valaszt!
Dátum: 2010.01.07. 08:11:14
DzsoniKSL hibatlanul emlekszel, ismerjuk egymast?

Pontosan igy volt, amikor Sharpa 160-nal tartott nekem v2-n 170 volt. Miklos korrekt volt es egybol modositotta, amikor kiderult.

Mas: vki irt itt tegnap az elore menekulesrol. En az elmult honapokban ezt csinaltam es hibatlanul bejott. Regebben jo 20-30 kari siman agyonvert. MOst, hogy feljottem alig tamadnak es aki nekem ficcen azok kozul is mindenki ellen van vmi eselyem. (kivetel Galmuszk)
Dátum: 2010.01.06. 11:28:12
Jogos. Egyaltalan nem ertem, hogy miert tul tap a VF, hogy szivatni kene oket. Nem sajat magam mellett beszelek, hiszen soha nem volt VF-em, mert mindig is taptalannak tartottam!

VF es kevesebb LE-t szerez vadaszatbol, kevesebbet sajtol, gyengebb cuccai miatt nem tud kuzdeni az epikus ellen, tehat kevesebb kincspontja, gyengebb nyaklanca, gyuruje lesz, stb...

Mindezert csereben ott van a nagyobb portya LE bevetel, amit a topnak igy is kompanzal a kristalybol jovo LE.

Tehat sztem siman johet az uj szaki a VF-eseknek is!
Dátum: 2010.01.05. 11:44:04
Jerikonak szol, csak rosszra klikkeltem. Sztem ne hozd fel peldanak a buntetot, mert az a legelhibazottabb dolog ebben a jatekban. Nem veletlenul nem kerult be az entitasos tagyak koze.
Dátum: 2010.01.04. 15:36:20
Ezuttal egyet kell, hogy ertsek Kocossal. Tegyuk fel 1 ember megy a legfelsoben. O azert ne legyen bajnok, mert a 4 sajat klonja kozul vkitol kikap? Vagyis mert nem erosebb, mint sajat maga? Irrealis lenne. Ha vki egyedul megy felul, az kapja meg ellenfelnek az alatta kovetkezo 4 ember klonjat es ha azt elveri legyen o a Bajnok!

Ez persze, csak a kov Bajnokitol. Ezt a mostanit ugy kellene lefuttatni, ahogy eddig is volt, es egyaltalan nem piszkalni az utolso 3 napban!!
Dátum: 2010.01.02. 23:04:41
Ket-harom nappal a Viadal elott nem korrekt hozzanyulni a szabalyokhoz, ha az akar egy embert is negativan erint!
Dátum: 2009.12.21. 20:59:48
masterv: Sokmindent lehet mondani a karakteremről, de hogy nagy portyás lenne, hát azt nem. Úgyhogy ezúttal mellényúltal. Fejlődés szempontjából biztos jól jön majd nekem ez a cucc (ha úgy döntök, hogy továbbjátszom), de mégis irritál, mivel én még mindig szeretném azt hinni, hogy az a VÉGZETURASAT játszom, és nem azt a lovagosat.....

Tetszikérteni?
Dátum: 2009.12.21. 19:28:37
A baráti portyazás a játek szellemével, az egész világrol kialakult képpel, a dark fantasy-s hangulattal, és a Végzeturak jellemével teljesen ellentétes, össze nem egyeztethető dolog!

Nyááááááááááááááál!!!!

Óriási 1-es annak aki kitalálta és annak is, aki nem söpörte az ötletet azonnal a kukába!
Dátum: 2009.10.06. 17:31:30
Felhaborito probalkozas a kitalalok reszerol sajat maguk tovabb tapolasara, gusztustalanul bebugyolalva a "segitsunk szegeny kozepes szoviknek" kontosbe!

Pffffffffff
Dátum: 2009.09.25. 20:23:07
Solina: Szivembol szoltal, 10 pont!!

"Büntető tipusú tárgy nem lesz választható."

Ezt nagyon bolcs dolognak tartom...
Dátum: 2009.09.12. 07:47:02
Miklos!

Nagyon nagy hibat kovetsz el, ha ezt bevezeted!

Arra kenyszerited a szovetsegeket, hogy egyszeruan rugjak ki az ilyen-olyan okbol gyengebb karaktereket, ezaltal magasabbra toljak az atlag ertekeket? Ez a celod????

VAgy ha nem rugjak ki embersegbol, vagy barmilyen okbol a kicsik meg inkabb ballasztnak fogjak erezni magukat....

Pont ellenkezo hatast ersz el, mint szeretnel!
Dátum: 2009.08.28. 23:22:30
Ez a Te velemenyed Andaxin.

Az enyem meg az, hogy aki volt annyira tokos, hogy minden jel es figyelmeztetes ellenere tovabb ment azon az uton, amit elkezdett az jutalmat erdemel!

Szerencsere igy van ket ut a jatekban, az egyik kifejezetten tapos (lekuzdes), a masik meg jopofa "szerepjatekos", de egy kis tapot is tartalmaz. (kinzokamranal)

Az egesz ugy hibatlan ahogy van!!
Dátum: 2009.08.28. 22:33:17
Nyugodtan legyen kis elonye a kamranal, ha mar te (meg en) tobb let-t kapok vadaszatbol, sajtolasbol, konnyebb fejleszteni a szakertelmeket, tulajdonsagokat.

Ritka jo otlet ez az egesz, nem kell mindent fikazni....

Ezuton is gratulalok a kitalalonak!
Oldal: 12