Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sun13

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.07.07. 20:43:18
Nagyon örülök hogy ennyi apróság javult a játékban. Itt mindenki általában csak panaszkodik, én külön köszönöm a többi játékos nevében is hogy elindult valami. El is ballagtam a bankba és vettem egy rakat őskövet.

Igazán ha még ezt a vadászat gyorsítást átgondolnátok, hogy ne kerüljön egy hét komplett fejlesztésem be az hogy 2 percre csökkentsem a vadászatok időtartamát (felnövelni a fúziót LE-ből +200 csp az egyszerűen túl nagy ár sajnos ), mert ezzel gyakorlatilag tökön szúrom a karakteremet, akkor még jobb lenne, de ne akarjunk mindent egyszerre.
Dátum: 2009.07.07. 13:25:53
Az irányítot vadászat szerintem így elég jó. Igazán ez a sok változás zavart be amiket a játék vezetők bevezettek. Azt ugyan észrevettem hogy 5% a várható érték, de azt nem hogy mostmár nem fixálja a vadászott LE-t hanem csak csökenti a szórását. A vadászat stop pedig jóféle apróság ami nem jön rosszul.
Dátum: 2009.07.07. 10:28:48
Van irányított vadászatod? Szerintem csak annak van, vagy csak nekem?
Dátum: 2009.07.07. 10:21:12
Nekem megjelent egy ikon a vadászat alatt amihez nincs írva semmi. Van irányított vadászatom, és úgy vettem észre hogy ha bekapcsolom akkor ismét van valmennyi szórása a vadászatoknak (egyből meg is talált pár apró kúszó állat). Ez csak nálam van valamiért, itt marad hogy szivathassam magam, nálatok is megjelent? (Már akinek van irányított vadászata.)
Dátum: 2009.07.07. 09:59:47
Vicces hogy egy béna flamer el tudja érni hogy róla szóljon a fél fórum. Nem veszitek észre hogy direkt erre utazik? Azt hiszitek bármiről meg tudtok győzni egy olyan embert aki nem azért ír baromságokat mert ilyen ostoba, hanem mert azt élvezi hogy itt dühöngtök és leírjátok "szájon kapnálak" stb, de Ő tudja hogy ezt sosem tudod megtenni mert ez egy fórum! Mekkora lámák vagytok hogy ezt beveszitek...
Dátum: 2009.07.05. 18:48:42
Winnie azért elötte nem árt tisztázni kik a nagyok .
Dátum: 2009.07.05. 18:43:33
Nem tudom mi ez a nagy felháborodás. Ha valaki figyelmesen olvasgatta volna Miklós hozzászólásait, akkor könnyen kitalálhatta volna hogy az aukciós házban vannak gyakoribb és ritkább tételek. A gyakori tételek ismétlődése 2-3 hónap egy hozzászólása szerint, azt hiszem most vagyunk itt és ez nem jelenti, hogy ne lenne akár 600 tétel valóban.
Dátum: 2009.07.03. 17:33:42
Jó, megértettem a 200 CSP-s "fejlesztéseket". Még időben, mert majdnem kifejlesztettem a legszarabbat. Elmehetnek a fenébe az átgondolatlan hülyeségekkel. Én nem is értem hogy nem lehet végiggondolni hetek alatt valamit. Nekem olyannak tűnik az egész mint egy állami beruházás, megvan a cél, megvan az eszköz és ezek után szándékosan szarul van megcsinálva. Elsírom magam. Ha a munkahelyemen látványosan romlik a teljesítményem, akkor a főnököm megkérdezi hogy nem-e szeretnék pár napra szabadságra menni vagy nyaralni. Én annyit tennék már csak hozzá, hogy jobb lenne ha elmennének a fejlesztők nyaralni!!!
Dátum: 2009.07.02. 13:22:44
Pont azt írtam hogy amit termel, azt szépen el is viszi a 2 szintenként 1 szakértelem fejlesztés. Vagyis kb ott tartunk hogy van egy szakértelem amit egyenesen vétek kifejleszteni, mert annyit érsz el vele hogy növeli a szakértelem összegedet és drágítja a többi szakértelmedet. Legalább ez a hatás nő, igaz hogy kb saját maga fejlesztésére kitermeli az LE-t, hogy még tovább szivathasd magad. Köszönöm minden fejlesztőnek hogy ilyen ügyesen utánaszámolt a dolgoknak. Ugye ezt javítjátok, nem hiszem hogy a 2 szám áttírása kb 5-10-re olyan bonyolult programozói feladat lenne. Nem akarok sokat, csak hogy kb legalább 2 hónapos időtávban kijöjjön 0-ra a befektetésem, azt hiszem ez olyan eszállt hipertápolás lenne, csak adjunk már értelmet a dolgoknak.
Dátum: 2009.07.02. 12:38:54
Nyaf nyaf

Az irányaított vadászat "kis mértékben" szócskája egy szép nagy cső, amibe beleszaladhatnak az olyan bizakodó játékosok mint én. Nem véletlenül nincs leírva hogy mennyi ez a kis mértékben, mert akkor azonnal kiderülne hogy a szakértelem egy nagy 0, sőt dupla 0, másképp 00. Számításai szerint, és ebben más is megerősített a kis mértékben 2% (vagy mindketten rosszul számoltunk). Nos ezzel az a nagy baj, hogy soha nem hozza be az árát, mivel drágítja a többi szakértelmet és 2 szintenként bele kell fejleszteni a azt a kevés LE-t amit esetleg mégis hoz. 2%-ért minek ültek le a kedves programozók dolgozni? Ezt nem tartom túl fair módszernek hogy ténylegesen igazán nem is javítunk, csak azt mondjuk, hogy ezzel behúzzunk a csőbe pár játékost hogy kifejlesszék az amúgy szánalmas fejlesztésünket.
Dátum: 2009.07.02. 02:41:02
Kitoltam az irányított vadászatot, innentől igazán 2 kérdésem lenne:

1. Biztos hogy növeli a várható értéket és nem csökkenti?
2. Ha növeli akkor mennyi a kis mértékben, 1%?

Dátum: 2009.07.01. 11:49:01
1. epikus specializáció: szintenként 1%-kal csökkentse az epikus lény varázslat sebzését.
2. irányított varázslat: kis mértékben növelje a szerzett LE várható értékét (csak az alsó érték nőjön, a felső ne csökkenjen)


- az epikus specializáció csak 0,5%-lett szintenként mielött valaki hisz az előrejelzésnek.
- Az irányított vadászatról ki lehetne fejteni hogy akkor most mit is tud a korábbi verzióhoz képest? Ez az alsó érték nőjön, a felső ne csökkenjen számomra nem is értelmezhető mikor a szakértelem pont azt tudja hogy a szórást 0-ra viszi. Mennyi a "kis mértékben"??? Ez hogy jelenik meg akkor most?
Dátum: 2009.06.30. 22:20:25
141 hozzászólás
Re: Végzetúr friss hírek
97. hozzászólás - Ma, 10:52:57
- Az irányított vadászat szakértelem mostantól a szerzett LE várható értékét is növeli kis mértékben.
- Az epikus specializáció szakértelem mostantól csökkenti az epikus szörny varázslata által okozott sebzést.
- Eddig volt egy olyan exploit, hogyha valaki kilépett egy szövetségből, akkor a katakomba idejének számlálója is nullázódott. Ez már nincs így, szövetségből ki-belépkedéssel sem lehet gyakrabban katakombába menni.
- A visszafogott fejlődés mostantól a térkapus csata TP-re is hat.

Én nem értem hogy amíg az epikus specializációnál be lehetett írni hogy mennyi a %-al csökkenti az epikus sebzést, az irányított vadászatnál miért nem lehetett kiírni? Én szeretném tudni.
Dátum: 2009.06.28. 01:31:39
Ehhh Halhatatlanság. Szerintem gáz licitálni ezért. Én azt sem tudom elképzelni hogy ki az aki ad 200 dukátot egy 1500 ft-os könyvért, vagy pár hkk kiegészítőért. Nyilván ugyanilyen noname ember fogja nyerni a Halhatatlanság licitet is. Nekem ez a játék, neki meg az.
Dátum: 2009.06.28. 01:20:18
Én egy kicsit bizarnak találom ezt az ötletet. Ha minden világról 1 ilyen licit lesz az oké, de hogy "dukátért" vehessék meg a halhatatlanságot a végzeturak és ne tetteikkel érdemeljék ki őket... Én egy dukátot sem adnék érte. Nem is hinném hogy jó lennék, de akkor is visszataszító az ötlet. Remélem Pistike11 nyeri a licitet. - rövid, "eredeti", garantáltan nem jogvédett szuper
Dátum: 2009.06.26. 17:56:43
Kicsit átnéztem a küldetéseket és próbáltam kreatív lenni:

Nevezzük alap combónak:
Lépjen állatod szintet 10 alkalommal!
Sajtold ki egy állatod lélekenergiáját, amely legalább 20. szintű!

Harcolós küldetések:
Sebezz 20-szor kritikusat varázslatoddal portyázás során úgy, hogy te támadsz! ---- Egy a varázslóknak - lehetne védekezőben is.
Kábítsd el ellenfeled 30 alkalommal portyázás során! --- Egy a közelharcosoknak. - Ha kivesszük, a kábítás képességnek semmi értelme nem lesz, mint ahogy eddig nem is volt és senki nem használta.

Unalmas küldetések, de meg lehet őket csinálni:
Ejts el 20 kisebb méretű szörnyet!
Szerezz 10 tárgyat térkapus ellenfeleidtől!

Pusztíts el 25 lényt, amely a térkapun lép át! Szerintem ez sok, de ha 24 lesz a térkapu akkor jó.

Teljesen rossz küldetések:
Szerezz vadászataid során 20 kiégett őskövet! --- 10 elég lenne.
Érj el portyában döntetlent legalább 5 alkalommal! --- 2 is elég lenne.

Pár küldetés még a listából ami lehetne:
Sajtolj lélekenergiát 20 lényből!
Vedd lélekenergiáját 7 óriási méretű szörnynek!
Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét! ---- ehhh móka


Kis változtatással jók lehetnek:
Győzz 50 egymás utáni portyában, amit te kezdeményezel! --- 50 sok, de 25 már fel tudná venni a versenyt a többivel.
Sebezz mostantól összesen 30000-et az epikus szörnyekenyeken! --- A 30.000 változónak kellene lennie, kb 600*szint. Viszont nagy móka.
Dátum: 2009.06.26. 17:07:08
Nos úgy vélem akkor jó egy játék, ha sokféle taktika van amivel elöbbre lehet jutni. Ha csak azt nézed melyik küldetésre legeredményesebben rágyúrni, akkor kb 3. helyen ott a bénítós küldetés. Egyértelmű hogy a lépjen állatod 10 szintet, a 20. szintű állat sajtolása küldetéspáros után bénítós következik, aztán pedig a kritikus varázslat. A többiből is szoktam csinálni néha ha úgy jön ki, de kb 85-90% ezekből jön össze. A többi küldetéssel az a baj hogy ezekhez képest sokkal sokkal nehezebb megcsinálni őket. Azért meglehetősen sokat is tettem azért hogy nekem legyen a legtöbb megoldott küldetésem. Én így szerzek LE-t. Nem bántok senkit vele, nem rabolok ki senkit, tök ártalmatlan dolog, általában 0 vagy pár száz LE vel portyázok, legtöbbször nem is nyerek, mégis sok embernek szúrja a szemét, csak ugye itt nehéz ráfogni hogy csalok. Szerintem egy kis gondolkodással, gyűjtögetéssel és pár hét célirányos fejlesztéssel bárkiből jó küldetésmegoldó vállhat. Annyira nem értem azokat a megjegyzéseket hogy "egy melák eleszi a fagyit, neked meg csak a tölcsért hagyja". Tessék, csináld te is, van fagyi. Igazán nem értem miért kell mindenben egyformán jónak lennünk. Én jó vagyok a küldetésekben, viszont Sanyi ellen kb 16-4 re kikapok csatában, Galmuszkot pedig kb 1X tudtam megverni. Igazán már nem is érdekel hogy kikapok. Szerintem ha beszámítjuk hogy én 1-el több küldetést oldok meg naponta, és mások mennyivel több LE-t szednek össze a portyázásból, lélekszívásból, kamrázásból, akkor rájönnénk hogy nem is akkora nagy üzlet ez a küldetés dolog. Egyetlen dolog ami motivált, hogy majd a kristálypont így meg úgy, hát abból sem lett semmi csak a mézesmadzag maradt.
Én a küldetés problémára javasolnék egy másik megoldást. Ha elveszünk valamit, akkor az biztosan valakinél elégedetlenséget szül. Ha viszont adunk, akkor annak az esetek nagyrészében örül. Ha bővítenék inkább ezt a küldetés listát talán mindenki jól járna, többen megtalálnák a karakterükhöz illő küldetést. Öszintén van aki élvezte a döntetlenes vagy a 20 ősköves küldetést? Ezek a játék legdepressziósabb napjait emlegetik fel és már a gondolatuktól is rosszul vagyok.
Dátum: 2009.06.26. 14:27:00
Idézet: Ricardo - 2009.06.24. 18:47:26
Szerintem a bénítós küldetést kellene kivenni az ismételhetőek közül. Valahogy nem emlékszem, hogy a játék elején az lett volna a smaragd hordához írva, hogy ha Te varázsló leszel akkor magas szinten napi 10k LE-vel fogsz kevesebbet kapni, mint a harcosok.


Ok vegyük ki a bénítóst is, mert az a rubinnak kedvez, meg a kritikus varázslatot is, mert az meg a smaragdnak. Arról nem is beszélve hogy ha a bénításra gyúrsz akkor 30-40 pontal csökken a TU összeged, nő az az LE mennyiség amit a küldiből kapsz, de csökken az amit portyázáson el lehetne érni. Arról nem is beszélve ha mondjuk bénítás helyett lélekszívásra gyúrtam volna, akkor is hasonlóan sok LE-t ki tudtam volna venni. Hmmm szerintem vegyük ki a lélekszívást is, mert az nem a varázslókat tápolja, akik amúgy is olyan szegény kis gyengék.
Dátum: 2009.06.26. 13:57:32
Idézet: Ricardo - 2009.06.25. 09:59:50
Ez csak a TOP beteges fóbiája, hogy nem támad Büntetős karaktert. Ha korareggel megüt(ne) valaki egy ilyen akkor igaz, hogy bukna egy cspt (a fejlesztés alapján most már nem is biztos, hogy fog), de kapna TP-t a portyáért (magas szinten elég sok ember komoly szingulárissal tempózik, így a tp mennyiség lehet, hogy több is lenne, mint vadászat esetén) és amiatt, hogy a félig üres kamrákba még egy ember bekerülne LE is termelődne majdnem annyi a dologból, mint ha vadászott volna az illető.

A TOP saját magának lehetetleníti el a portyázást, pont az ilyen húzásokkal, mint a "büntetőstnemtádokfúj".



Ha mi is úgy portyáznánk hogy 15% alól kibukkanó embereket vadásznánk mint te akkor bizonyára minket sem zavarna hogy pár ezer LE megszerzése miatt elvesztettünk egy csp-t. Nálam kb úgy működik a dolog hogy akkor szereztem LE-t a csatában ha elcipeltem a kínzókamrába vagy pár kábítást bevittem neki, amiből ugye elöbb utóbb majd lesz LE remélhetőleg. Ezek azonban elég bizonytalan bevételi források, nekem ne mond hogy várhatóan termel annyit egy ember a kínzókamrádban mint egy csp. Lehet hogy neked igen, mert percenként kémgömbözöl és látod ki vadászott aznap meg ki nem, én meg nem látom. És még rajtad kívül senki más nem látja.
A csatában szerzett LE az esetek 99%-ban 200LE alatt van. Ennyiért nem fogom az 50%-ot sem megkockáztatni hogy elveszítsek egy csp-t, ami 1-2000 LE-t jelent. Akkor mikor éppen nincs LE-m akkor pedig általában nem tudok támadni, mert éppen 15% alatt vagyok. Tehát ezeket az embereket soha nem éri meg támadni.
Dátum: 2009.06.24. 10:48:41
Én azt találtam viccesnek hogy viszonylag gyorsan kapok olyan küldit hogy írjak 3 kwízkérdést. A régi rendszerben mikor 30 helyes válasz kellet hozzá akkor jó volt, de most hogy 100 kell... elég nehézkes. Főleg angolul durva, mikor magyarul nem bír a többség helyesen írni.
Oldal: 1234567891011