Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.08.13. 15:54:40
Izé... némileg konstruktívabb vita nem ártana.

Nehezítés ellenzők, ha megnézitek a könnyülteket + az újakat, abban sem láttok annyi fantáziát, hogy esetleg azokat csináljátok?
Módosítással sem?

Nehezítés mellettesek, hát emlékszem, anno nekünk sem tetszett a hirtelen a végtelenül ismételhető egyküldiről a vetésforgós verzára áttérés, és a dukátbefagyás sem, ha már egyszer előttünk annyi ideig csinálhatták...

Kicsit mindenki legyen a másik helyében.

És tessék figyelni Miklósra.
Lehet alkudni.
Dátum: 2010.08.12. 18:39:05
És akkor mi lenne, ha a két új tervezést, (2 entitás, 60 krit) lecserélnénk mondjuk Endyr 40 kihívás és MinM 30 vesztes portyás küldijére?

Végre két gyengébb kariknak is aránylag könnyen teljesíthető PP pusztító küldi is lenne.
Dátum: 2010.08.12. 15:26:26
Az a baj, hogy már nincsenek kicsik.

Vagyis szerintem nem sokan lehetnek azok, akik elértek az ismételhetőkhöz, de közben nem értek az entitásaik határára.

De ám lehet, hogy tévedek.
Dátum: 2010.08.12. 15:23:36
A 10 térkapus tárgy ha most van rá kb annyi sansz, mint a 25 térkapusra, még mindig random, a fene nem fogja csinálni, amikor a 25 az tuti.
Dátum: 2010.08.12. 06:43:54
Idézet: Miklós - 2010.08.11. 14:14:32

Nem jól látod. A pókok taktikájának a lényege, hogy nem lépnek szintet, vagy csak nagyon lassan. A saját szintjükhöz képest valóban erősek, de ha ugyanennyi játékidő alatt rendesen fejlődtek volna, akkor könnyen lehet, hogy összességében több LE-t tudtak volna szerezni. Ahogy írtam, a karakterekben levő LE-t nem a szintjükhöz fogjuk viszonyítani - ez épp a pókok vagy VFesek miatt nem lenne korrekt - hanem a játékidejükhöz!


Magyarul semmissé teszed a VF-ezők kevesebb TP-alacsonyabb szint-alacsonyabb vadászösszeg-ét, mert elnyújtod a normál fejlődéshez a LEszerzésüket, és összenyomod a szingusok több TP-magasabb szint-magasabb vadászösszeg-KH-HT miatti többlet LEszerzését, játékidőre hivatkozva.
Pluszban pedig lehozzák a hatvanhatmillió sokadlagos hatásokkal rendelkező tárgyaikat olyan szintre, ahol adott hatásról és hatásmennyiségről még nem is álmodnak a népek. Persze lebutítva, de ahol már pusztán egy varinak négy-ötfajta módosító hatása van, kíváncsi leszek hogyan konvertálható az le harmincas szintre.

Adjuk vissza rongylabda státuszban a nagyoknak a kicsiket.

Hát asszem ezen még bőven van mit faragni.

Edit:
Háborúban is kikapcsolható az avatar?
Dátum: 2010.08.10. 21:10:57
Igen, jól tudom. De míg legalább egy árva csontvázat nem mutat, a semmire nehéz bármit is felpakolni.
Ha legalább mutatna valami öltöztetőbábu makettet, már lenne valamink, de ez inkább kormányprogramszerű egyelőre.

Mindegy, ha kaksis is, egy "ilyen volt, ilyen lett" szintű halvány eféleazelképzelés máris sokat segítene, hol miből kell faragni, vagy hol kitömködni.

Addig viszont az okvetlenül vegyük le ezeket is vicces.

Azért sajnálom, hogy az OFF-ra nem válaszoltál, mert nem annyira volt az az, ám legyen.
Dátum: 2010.08.10. 19:54:12
Ariel, fogalmunk nincs még, hogy mit milyen értékben akar figyelembe venni Miklós az avatar számításnál.
Ha te már tudod, akkor világosíts fel bennünket légyszi, mert kérdésünk özön, válaszadó egyelőre nincs.

És van egy nemkis különbség a te szingud, és az én VF-em között.

Téged eddig sem ütöttek nyolc-kilenc szinttel nagyobbak, úgyhogy valóban csak a legszűkebb környzetednek kellett megfelelned, azaz szintben és lefelé.
A szingu előnye.

A VF-nek ez az előnye nincs meg, max tágít a "nemütnekagyon" korláton egy pár szintet, mozgásteret hagyva neked.

Az a kis csekély 19 milla valóban semmiség, figyelembe sem kell venni, gondolom a te kamrád napi szinten üres marad.

Egyszóval, ne szabályozz máris lefelé, ha kérhetni ilyet, várjuk már meg mi micsoda.
Dátum: 2010.08.10. 19:41:01
Ebben is igazad van.
Nem lesz egyszerű ezt összhangba hozni, így jobban belegondolva kezdek Birkával egyetérteni, ez eléggé sziklás talaj, annyiféle aspektust kellene figyelembe venni.

De ha esetleg lenne pár precedens kari megcsinálva, és direktben látnánk hogy megy, lehet egyensúlyba lehetne valahogy hozni.
Dátum: 2010.08.10. 19:30:19
Látom, látom.

Inkább kérdeznünk kéne gőzerővel, mint máris leszabályoztatni.

Mondjuk nagyobb odafigyelést nem tudom mennyiben igényel ez, mint az eddigiek.
Portyázni vagy portyázunk, vagy nem, a 15 %-ra meg eddig is figyelt, aki figyelt.
Dátum: 2010.08.10. 19:18:54
Nagyon semmit nem tudunk még, de máris megy a nyervogás.

Szerintem egy az egyben téged másol adott pillanatban, amikor kihívsz-kihívnak, de persze ugyanilyen erővel tévedhetek is.

Egyébként jó kérdés, mi van, ha te nem is akarsz ilyet?
Dátum: 2010.08.10. 19:06:15
Pontosan, ahogy mondod.

Miért akarsz most hirtelen megszabadulni a szingu negatív hatásától, miszerint átrohansz a saját erőforrásaidon?
Ez annyira jó taktika volt, hogy mindenki mást is erre biztattál.
Csak addig jó, míg ott mutat a lista elején, ha negatívként jelenik meg, uccu tüntessük el, meg a másikét is, aki nem is a lista elején volt eddig se?
A KH előnyödet miért nem óhajtod megszüntetni?
És a HT-t?

A lehető legtöbb LE-t eztán is megszerezheted, max picivel jobban kell rá vigyáznod, 15 % fölött.
Ahogyan mindenki másnak.
Mert arról szót se látok, hogy így be lehet ütni 15 % alá.
Dátum: 2010.08.10. 18:36:54
Ha viszont nincs figyelembe véve, akkor az minek fejleszt, aki a VF-el fejlődik?

Mert most azért, hogy a környezetében jó legyen.
Dátum: 2010.08.10. 17:29:32
Idézet: Miklós - 2010.08.10. 16:54:58
Az avatárok az egyszerűség kedvéért fiktív tárgyakat kapnak, amelyek a meglévő tárgyainak arányosan leképezett verziói.


Ez pontosan hogyan néz ki?

És a támadhatósági ÉP % úgy fog működni, mintha mindkét karakter 50-es lenne?

Két irányba fog a dolog működni, azaz az ötvenes is létrehozhatja a saját 80-as szintű avatarját?

Edit:
Illetve ahogy Panna írja, a nagyobbat lekonvertálják a kisebbhez?
Dátum: 2010.07.23. 17:00:35
Hát te semminek nem tudsz örülni.
Igaz, hogy hála Letnek a karileírástól már réges megszabadultunk, és mostmár csak a bónuszokon kell átgurigázni az öltözetváltásig, viszont esténként még mindig lehet egyesével pittyengetni az állatokat, két tökéletesen alkalmatlan, odapókhálósodott funkciót is kerülgetve.

Igazán nem is értelek.
Dátum: 2010.07.21. 18:49:42
Idézet: Miklós - 2010.07.21. 17:54:59

A szürke lélekrablót pedig nem kell temetni, hogy "használhatatlan lett", a 40% lélekszívás a sava-borsa úgyis annak a tárgynak. A +LE szívást adó állatfelszerelésekkel kapcsolatban pedig úgy döntöttünk, hogy a maximális tolerancia elvét alkalmazva ezeket nem piszkáljuk, hiszen ezek leírásában nem szerepel az, hogy csak portyában működnének, hadd menjenek legalább ezek a térkapuban.


Igen.
Ezen fűszereket gyilkoljuk most a térkapu fejlesztésével szövetségen belül.
A hatásuk egyik felét eltollvontad, a másikat magunknak építhetjük le sokmilláért.
És kezdtük ezt akkor amikor még úgy tudtuk, hogy nem vagyunk csalók a szürkével, fókusszal, amiért durván megdolgoztunk, és nemrég szereztük.
Ha megcsináljuk az 50-es térkaput, akkor ügyesen ledegradáljuk a saját szürkénket, fókuszunkat.

Maximális tolerancia.

Hát bocsi Miklós, de ez LOL!
Dátum: 2010.07.21. 17:40:56
Panna, lesebzem, mert a nagyobb értékű kábítós cucc nagyobbat sebez.
Ha te 8 szintről elhozol 60K-t, akkor te roppant tehetséges vagy.
Én meg álszent dolognak tartom azt, hogy olyan dolgot, ami senkinek nem árt, kifigurázzanak, és hülyének nézzék azt, aki kéri.

Viszont mostantól nem fogom nézegetni kábítós és egyéb küldinél, ahogyan eddig tettem, kinél van állat, kinél nincs, rugom rá az ajtót, és kész.

De mindazokat, akik a rohadtganyé nyócszintrőütmocskosszemétvéjefes szigorítsukbeőket, vagy esetleg gratulálok, hogy sikerült nagy marha létedre kinyírni az állatomat üzivel örvendeztetnek meg, mindet ide fogom irányítani tanulmányi kirándulásra.

És ezt álszentség nélkül.

Részemről ezen vita befejezve.
Dátum: 2010.07.21. 11:46:41
Tényleg nem értem.

Miért kéne fontos legyen a másik ember?
Miért annak kerüljön költségbe, aki kímélni akarja valamelyest a tökidegen, sosem ismert játékostársait?

Miért ne a kábítógyűrű legyen rajta kábítós küldinél, hanem olyan, amivel kevesebb kárt okoz?

De, kérlek ecseteld nekem értetlennek annak előnyeit, hogy mitől lenne az jó, ha én nem akarván agyonverni mások állatát, fizetnék egy cuccért, ami csökkenti a küldetéseim hatásfokát.
Azért, hogy ne verjem agyon a nyolc szinttel kisebb állatát.

Folyamatosan a gyengék megsegítésén fáradozva romboltuk immár porig a portyát.
Jön egy elvarázsolt forma, S0laris, és azt mondja, én lemondok ezen állatgyilkolós lehetőségemről, amit önmagamnak, durva LE-ért kifejlesztettem, azoknál, akiket én úgy érzek, hogy nincs szükség fölösleges szadizmusra.

Erre jön a fejleszd fel a felejtést ötlet, és jön az őskőért, LE-ért vegyél cuccot ezügyben ötlet.

Ennyire hülyének látszik az, aki nem ragaszkodik a mészárláshoz, amennyiben ez nem muszáj?

Annyit kért, ki tudja kapcsolni.

Én inkább valahogy úgy érzem, ha több ilyen vállalkozó szellem lett volna anno megfelelő szinteken, nem lennének ennyire kiritkulva bizonyos szintek.
Dátum: 2010.07.21. 11:06:22
Nem igazán jó ötlet, mivel tárgyhelyet foglal, valamint költsége is van.

A nem akarok kitolni mással nem okvetlen azt jelenti, magammal akarok kitolni.
Dátum: 2010.07.20. 14:19:23
Hehe.

Meg lennék lepődve, ha S0laris nem ismerné ezen előnyöket.

Valaki azt magyarázza már meg, nekem nótórius értetlennek, ha ő csak akkor akarja használni ezen szakértelmeit, amikor ő akarja, és az ellen, aki ellen ő akarja, az mitől kelt ilyen remekbeszabott ellenállást?

S0laris:
- Hát kérem én akit nem muszáj, nem szívatnék az állatgyilkolással, pl ismétlős küldiknél, miegyéb...
X-el gyengébb kari:
- De! Ha felfejlesztetted, te igenis gyilkoljad csak az én állataimat! Mit vesztegetnéd ilyenekre a drága fejlesztési időt?
Szégyeld magad!
Ha annyira zavar, fejleszd fel a felejtést is!

Kész.
Dátum: 2010.07.20. 13:25:23
Hamár liba, legyen testes, legyen egy turbószerű szakiválasztógomb, amivel eldöntheted melyik szakidat akarod kiiktatni, és akkor te spec követ nem fogsz lopni.