Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Spider

Oldal: 123
Dátum: 2009.08.05. 19:40:46
Idézet: Szabinho - 2009.08.05. 16:52:21
Ő Silverado hsz-ére válaszolt. Mielőtt írsz, nézz körül hogy ki kinek írt, ne hőzöngj egyből.


Ő írt gúnyosan rólam, nem Silverado.
Amúgy nem hőzöngtem, amit leírtam, az mind tény. A szabályok mindenkire egyformán vonatkoznak. Ha valakinek gondja van a Bajnokival, ne egy-egy karaktert pécézzen ki magának, hanem azon gondolkozzon, mik lennének a jó szabályok.
Dátum: 2009.08.05. 16:49:50
Idézet: Blazek - 2009.08.05. 15:09:08
ezért most nagyon le leszel pontozva...
azért gyűjti be, h ülhessen vigyorogva a gép előtt, h megint ő lett az überkirály. hiszen emberek vagyunk, ez az egész játék erre épül.
csak az a vicc, h ha egyszer már összekaparsz magadnak egy megfelelő mennyiségű rabolt LE-t, akkor a köv bajnokiig akár malmozhatsz is...
módosítás: azért nekem nem biztos, h nagy öröm lenne a dolog, pláne, h semmi erőfeszítésébe nem kerül a dolog (már)


Az hogy minek örülök, minek nem, magánügyem, felesleges rajta gúnyolódj. Úgy indulok a Bajnokin, ahogy nekem tetszik, és ahogy mindenki másnak is joga. A Bajnoki rendszere szar, egyszer leírtam, többször nem fogom: ha Miklósnak így jó, akkor nekem is.
Amúgy a mostani bajnokit szinte kivétel nélkül mind olyanok nyerték, akik már nyertesek voltak... talán le kellene vonni ebből a következtetéseket.
Dátum: 2009.07.20. 15:15:47
Képzeld el, lenne a világon egy gomb, amit ha megnyomsz, minden ember elveszít vagyonyából egy eurónyit, te pedig az így összegyűlt pénz felét megkapnád.
Képzeld el, milyen hatamas vagyonod lenne egyetlen gombnyomásból. Jó lenne, ugye?
Képzeld el, ezt a gombot többször is meg lehetne nyomni.
Képzeld el, ott állsz a gomb előtt. Megnyomnád?
Képzeld el, ezt a gombot bárki bármikor megnyomhatja.
Képzeld el, mi lenne a világgal, ha mindenki nekiállna nyomkodni.
Képzeld el, ezen a gombon van egy felirat: "visszafogott fejlődés".
Dátum: 2009.05.31. 16:08:16
Idézet: CaveMaN - 2009.05.31. 14:06:17
Idézet: Spider - 2009.05.31. 08:56:48
Idézet: CaveMaN - 2009.05.30. 20:50:30

1. Nephila annó régen mínuszba is ütött valakit...


Ez nem igaz.
Nephila


Mert biztos tudod mi? Támadoként kiírja, hogy épp mínuszba ütöttél valakit Utána lehet kérdezni a játékvezetésnél, volt ilyen bug.


Annyira tudom, mint te.
Ha már felhasználod a nevemet, minimum, hogy írsz pontos adatokat: XY-t ekkor és ekkor ennyire.
Én is állíthatnám, hogy kihasználtál bugokat csak azért mert léteztek.
Dátum: 2009.05.31. 08:56:48
Idézet: CaveMaN - 2009.05.30. 20:50:30

1. Nephila annó régen mínuszba is ütött valakit...


Ez nem igaz.
Nephila
Dátum: 2009.05.28. 18:38:52
Nem tudom mire fel ez a nagy sírás. A jó pók taktika eddig se a szakértelmeken múlott, hanem a célpont választáson.
Idézet: Noodlee - 2009.05.25. 02:24:15

Pók vagyok s büszke vagyok rá


A pók taktikára legyen büszke az, aki kitalálta (TrueBlood), vagy hozzátett valami új dolgot.
A többiek maximum őket próbálják másolni, ami nem áll másból, mint a portyagomb nyomogatásából, amihez igazán nem kell sok ész.
Azzal együtt, hogy én is pók vagyok, az a véleményem, hogy abszolút egyensúlyborító ez a taktika.

Nephila
Idézet: Miklós - 2009.05.21. 18:03:08
A kreativ affinitás napi limitje vmi ilyesmi lesz:
limit = (620+valóságformázás*10) * szint; ha gyémánt limit=limit*gyémánt bónusz.
Ebbe a limitbe még az izmosabb pókok is elég jól beleférnek.


Siralmas. Vagy nevetséges?

Nephila
Idézet: Hombre1970 - 2009.05.21. 22:02:13
Lenne egy ötletem, ami nagyon drasztikusnak fog hatni, de kérek mindenkit, hogy egészében vegye figyelembe, ne kiragadva egyes dolgokat!

Portyázáskor nyert LE nem a vesztes LE-jéből kapná a győztes, hanem úgy mint a térkapuban.


Ezt már feltalálták páran (pl. Kocos, Jerikó hozzászólásait olvasd itt el), mert tök logikus lenne.
Épp ezért kizárt, hogy legyen belőle valami


(Azért finomítani kell rajta, hogy ne a leggyengébbeket támadd, de erre is voltak jó ötletek.)
A sokezres le rablásokat (az egész pók játékstílussal együtt) hónapokkal ezelőtt meg kellett volna szüntetni.

Mivel a portyapont korlátozva van, ugyanúgy mint a cselekvéspont, a portyában lehessen szerezni fix mennyiségű le-t, szétosztva a sebzésarány szerint. Mivel így a vesztes is kap, hihetetlen mértékkel lesz kevesebb panasz a portyára.

Nephila
Dátum: 2009.03.17. 01:21:38
Udv!
Tenyleg nem sikerult 100%osra ez a fejlesztes, inkabb ki lehetne venni es egy tiltolistaval helyettesiteni, ahova be tudom irni azokat a neveket, akiktol nem szeretnek tobb levelet kapni.
Igy egyszeruen szurhetok lennenek a keretlen uzenetek.
A Pók
Dátum: 2009.03.01. 20:36:53
Udv!

Meszy a javaslatod arra h lehessen latni a masik szakertelmeit ott hibadzik, h ez egy strategiai jatek, melyben pont az adja az elonyoket es hatranyokat h kulonbozo modon fejleszted a hatterben a karit tapolo ill tamogato eszkozoket. Ha meg tudnad nezni ezeket az ertekeket, akkor barki akinek fogalma sincs a jatekrol lekoppintja egy top jatekos adatait, es maris kesz egy jo karakter, amit a masik lehet szinteken keresztul tapasztalt ki h milyen iranyban induljon el v napokig gondolkozott egy nyero otleten, ami a 90%nak eszebe sem jutott...
Egyszeruen azt torolned el a jatekban, ami a lenyeg, h Te olyan dolgokat talalj ki, olyan iranyban fejlessz, amitol jobb leszel a masiknal...
Nem legbol kapott dolgokrol irkalok, naponta jonnek a levelek h hogyan fejlesszek a karijukat, mert ok is erosek akarnak lenni, hat gondolkodjanak mint az osszes top karakter...nehogy mar en fejlesszem a tobbieket is, akar kozvetlenul(a levelre valaszolva), akar kozvetve(kemkedessel).

A Pok
Dátum: 2009.02.14. 16:12:37
Csakhogy egy strategiai jatekban az izmot mindig eszbol noveled
Dátum: 2009.02.14. 12:58:04
Udv!

Gratulalok a Tyrantnak, nagyon elmesen hasznaltak ki a jatek adta lehetosegeket(legyen az kiskapu v sem, melyet a jovoben azert mindenkepp javitani kellene a vandorlasok elkerulese vegett), eszembe sem jutott volna, pedig en is ugyeskedem eleget a jatekom soran...
En egy haboru soran a dontetlenezok meguteseert sem itelnek el senkit, a haboruban nem szamit az etika...Amit a jatek keretei megengednek es nem bug, az minden szabalyos, ok is csak ezt hasznaltak ki, jelen esetben a mi karunkra, de meg mindig jobb mintha 4-500as kutnal derult volna ki ez a lehetoseg. Nem mondom h jolesett, de a feszes jatekom ellenere en vagyok az egyik leglazabb a szerveren . Na jo, azert a tuske ott maradt a kormom alatt(azt hiszem ezt meg lehet erteni), es a kereso altal kidobott emberkek kozul az optimalis jatekot felredobva a Tyrant elonyt fog elvezni, de valahogy ki kell piszkalnom, orokre csak nem maradhat ott
Emelem kalapom(elismeres es koszones), egy a TGY nevet buszken viselo tag
a Pók
Dátum: 2009.02.03. 11:05:33
Köszönjük a kiírást! Igy már lehet spekulálni
Dátum: 2008.12.21. 15:45:16
Miklos sztem az termeszetes h mindenkire egysegesen hasson az h kevesebbet hoz vki egy nagy vesztesegben levo karitol, mivel a gyengebbek is ugyanugy hasznalhatnak farmkarit a megerosodeshez(azt is irtad h ennek ezek kiszurese az egyik celja), valamint igy megint nem a vesztesegben levoket segitened, ugyanis tovabbra is annyit fognak kapni, csak most a kozepkarik szoknak majd rajuk...Egy kerdes, lehet majd tudni egy kepletet arra h mennyivel kevesebbre szamithatunk? Azert az adna egy iranyvonalat...
Dátum: 2008.12.20. 17:15:12
Azt is erdekesnek tartom, hogy ha valakinek magas a szerzett LE-je vadaszatbol, az kevesebbet fog kapni a portyara? Csak en talalom ezt furcsanak? Neki eleve nem a portya a bevetele, tehat megint egyoldalu a korlat, ez mar nem lehet igaz ami itt folyik...
Dátum: 2008.12.19. 14:47:37
Sziasztok!

Eloszor is azzal kezdenem, hogy tokeletesen egyetertek Bolsevikkel, nem ertem h ha a portyasok nem askalodnak a szinthuszarok es vadaszatbol elok ellen, akkor ez forditva miert tortenik, ami szinte mar kezd atmenni boszorkanyuldozesbe. Nekem is lenne egy csomo ervem hogy miert kellene megallitani a szintben elhuzokat, amik tokeletesen megallnak a helyuket, azonban en tisztaban vagyok vele h ez egy strategiai jatek es pont ezert tobb alternativ utvonalat kinal a fejlodes szempontjabol, mindenki indulaskor eldontheti melyiken indul el(azt is tudatositani kell, hogy ha elindulsz keletnek, akkor feluton mar hiaba jut eszedbe h valojaban nyugat fele jobb lenne). Itt el is erkeztunk a temahoz, adhatunk barmekkora segitseget(lasd kulon topic e celbol v Miklos kb 6-10 portya ellen iranyulo merenylete, melyet akar a szavazas vegeredmenyetol fuggetlenul is bevezet) a gyengen fejlesztett es lefarmolt karik megsegitesere, nem fog segiteni rajtuk, mivel ok nem gondolkozassal szeretnenek kilabalni a helyzetukbol, hanem keresztbe vetik a labukat es varjak h olukbe pottyanjon a megoldas. Pelda ra hogy akiktol a korlatok bevezetese elott lehetett jo zsakmanyokat hozni, azoktol utana is siman hoztal, akiktol pedig nem, azoktol ezutan sem.
Tovabba nem ertem miert kell visszarantani a tomegbe azokat, akik felulemelkednek az atlagon. Ez egyszeru peldaval olyan mintha Ronaldinhora(azert irom ot mert mindenki szamara ismert es elismert sportolo a maga kategoriajaban) kotnenk +5kg sulyt mert jobb mint a masik focista, utana ha meg mindig jobb akkor teszunk szoget is a cipojebe, es igy tovabb, mig bele nem szurkul a mezonybe. Ezek utan nem hiszem h tul nepszeru lenne a futball, ami ugyanigy erre a jatekra is kivetitheto...minden jatekban van vesztes es gyoztes(ritka a dontetlen es altalaban senki sem torekedik ra, kiveve talan Miklost), a jobb gyoz, a gyengebb kepessegu veszit, ezt igy kell elfogadni, nem ertem miert kell ezt allandoan magyarazni.
Ugy tunhet eltertem a tematol, pedig egyaltalan nem, mert most is a segites miatt vagyunk itt, es pont ezt magyarazom mar az elejetol, hogy hiaba...ez durvan hangzik, de valakinek vegre ki kell mondani az igazsagot es en bevallalom...
Dátum: 2008.12.16. 17:06:49
Ezek szerint vkinek veszett el tulajdonsaga, mig masnak nem? Mert nekem pl az egesz mai tulajdonsagpont-fejleszteseim teljes mertekben eltuntek, ami kb 10000 LE, ez pedig mar nem elhanyagolhato osszeg...
Dátum: 2008.10.06. 08:22:43
Tovabba ha fekezik a portyaszamot, es a gyemantok ugyanannyi CSP-t kapnak mint a tobbiek, akkor hogyan hozzak be azt a hatranyt, amivel alapbol indulnak(a 33% elony csak a 200-400as portyaknal jelent komolyabb elonyt, de az eleg ritka)? Ha pedig olyan eros lett a gyemant, akkor miert latom azt h a toplistasok olyan eloszeretettel tamadjak oket, es nezzetek meg a nyeresi aranyt is ellenuk...ne abbol a 10-15 emberbol induljatok ki, aki a toplista elejet kepezik.
Oldal: 123