Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.04.20. 21:45:21
Megerősítem...nem látod jól...

ha valki licitál az utolsó percben akkor 10 percel megugrik a számláló így lehetőséget biztosítva másoknak akik szintén a végjátékban gépelöttvannak
Dátum: 2009.04.20. 16:35:55
mer a V1 a tuti az az Ősiföld minden igazhitű végzetúrnak ott kell jáccania xD

Dúrvás dolgok vannak...bár engem még az érdekelne hogy ha egy tárgy gazdára lel automatikusan bejön egy új a kieső helyére vagy 5 nap után amikro lejár a licit van valamennyi átfutási idő amig ujra nyit?

van kemény 5 dukátom de ha ilyne jókis cuccok kerülnek elő és gyorsan fog cserlődni a választék akkor igen igen rágyúrok...
a WoW azt maga a sátán segítette Blizzardéknak...durva dolog...keményebb mint a drog..ha eccer rákapsz és sikerül azonosulnod Azeroth világával akkor beszippant és évek telnek el úgy hogy észrese veszed...én pontosan ezért mindig is távol tartottam magam tőle...pedig tudom hogy nagyon brutál fullos egy játék...bár az is igaz hogy blizzardék keze közül szar még nem került elő...

az achievement cucc pedig akárhol is csinálják sok embert késztet rá hogy teljesítse ugyanígy a különföle kis jelvények vagy bármik...apróságok ezek de a neten ezek az igazi statuszszimbolumok...az embernek azkell hogy megprobáljon dolgokat elérni és ezek igényesen szépen feltüntetve legyenek hogy léássák ki ő és mit ér...ezé bolondul mindenki a kvízolimpiáért és a viadalért is mer jelvény jár érte...
Dátum: 2009.04.20. 15:31:47
volt volt...te is Mortimer elvagy kanászodva...régebben valmivel értelmesebb voltál(márha szabad iylet mondanom) mostanság nemtom mivan veled de áhhh nemvótáte mindig ilyen...

esetleg valaki mondjonmár nagy számokat atekintetben hogy mennyi dukátja van merazmeg engem érdekelne...
Dátum: 2009.04.20. 15:19:21
"Az aukciós ház hamarosan elkezdi az árverést, addig is, gyűjtsd az aranydukátokat!
A nyitás időpontja: Ma, 16:11:51"

még 50-60 percig nem kell jelezni semmit xD
ha nem lett volan kritikus lehet 10et se dobtál volna rá...a kritikus szerintem nem azt jelnti hogy orbitálisat ütsz hanem azt hoyg az alapsebzést felszorozza mittomén mennyi százalékkal...
Dátum: 2009.04.20. 14:46:03
-Áhhhh semmi extra eléggé egysikúnak néz ki a dolog a TGY az eddigi hírek szerint fokozatosan és szisztematikusan örli fel a két ellenséges szövetséget báár a bukmékerem szerint az Azur még tartogathat meglepetéseket hanem viszont az Elitnek nagyon rákéne kapcsolnia...
*magyarázza hirtelen előbukkanó társának majd zsebébenyulva egy maroknyi szotyit nyom Darah kezébe és hallva annk kijelentését ő is felbátorodva megereszt egy hajrát*
-Hajrá...
*szóval Hősünk és bajtársa így és eképpen nézik a kialkuló eseményeket már már áhitattal átitatottan*
Dátum: 2009.04.20. 14:12:17
nemtom...de nemhiszem hogy ez a hozzámhasonlók kijelntésed mellőzi a provokációt...ám tekintettel arra hogy a topik nem erröl szól így most még elnézem neked...ostoba kis obsor...

kajak flehúztál ezzel a hozzám hasonlók szöveggel...egy rossz szót nem szoltam se egyik szövetségre se a másikra sőőt kiváncsi voltam arra hogy mi lesz ennek a háborúnak a vége...de háá valki cskanembírta ki és rámkötött...
Dátum: 2009.04.20. 13:13:34
*Shaktor tekintete hirtelen elüvegesedik szája szólásra nyílik ám megszokott hangja helyett valmi sokkal hatalmasabb valmi sokkal távolabbi szólal meg...igen igen...az irányító elme...ki igazándiból birtokolja Shaktor porhüvelyét*

nem zörög a haraszt ha nem fujja a szél...vagy hogy is mondják...minek kell ennyire bizoyngatni a dolgokat ha úgysincs semmi? érkezett egy cinikus megjegyzés és egyből hogy felkapták rá a fejüket páran...én elhiszem mindnekinek hogy azvan amit mond...viszont ebben a témában egyedül talán Miklósék tudnának hiteles dolgokat közölni...ők valóban látják a dolgokat...

*a kis intermezzo után hősünk megrázza magát kikrákogja a torkán akadt szotyoláréhéjjat kortyol laposüvegéből majd egy torz fintor után jókorát sercint a földre*
-Ezer ördög és pokol...deutálom amikor szócsőnek használ az a barom...
*morogja az orra alatt majd biztos ami biztos alapon azé megemli kis flaskáját az égfelé mintha csak valkit üdvözölne vagy épp elnézését kérné*
-Nahviszont ha bejön a tuti és megütöm a nagylóvét elmegyek valmi vajákoshoz és kipurgálom magamból ezt az állatot...az hótziher...
*szoritja meg zsebében kis szelvényét ami most számára majdhogynem midnennél fontosabb*
nahvégre hogy belátod Kocos a dolgok lényegét...ha meg is fésülködsz komolyan mondom még a végén ember lesz belőled =)
Dátum: 2009.04.20. 11:22:35
*Shaktor szotyolárézik a lelátó tövében arcán 100 dolláros mosolyával ami legalább annyira fenyegető mint barátságos...szóval szotyizik és veszettül köpködi a napraforgómaghéjjakat miközben száját néha néha elhagyja egy egy bátorító..."pusztuljá ketté" vagy "nyúzzzad szét a szája szélit" felkiáltás...zsebében természetesen ottlapul kis tipmixszelvéyne mer ő bizony amellett hogy nagy sportrajongó megrögzött hazárdőr és szerncsejátékos is...így ezuttal is mint mindig kissebb vagyont tett föl a szerinte győztesre de hogy kire illetve kikre is tette pénzét az egyelőre maradjon titok*
-Höhöhöh...
*kacarászik néha néha egy egy brutális agyonverés láttám de igazándiból tudja ő azt is jól hogy a java majd csak eztán jön...szóval így támasztja kerítést és néha pillant fel a fa tetjén üvöltöző Dalenre...csak amolyan megüssem vagy neüssem tekintettel dejaztán inkább jót húz laposüvegéből melyet kifejzetten az ilyen esetekre tartogat amikor a külvilág zajai kezdenek zavaróvá válni...szóval ad egy löketet még életbenlévő agysejtjeinek és máris könnyebb minden...*
-Ihaj Csuhaj...rúgjátok ketté mindent...
bizony bizony...szerintem a harcos mivolt legnagyobb szégyenei azok a fighterek akik a bivaly böszme karakterükkel szint alá támadnak...jómagam elismerem erejüket és hatalmukat ám arcomon azé haloványan ottvan egy megvető kis félgrimasz...

és hogy egy ősi bölcsességgel tetőzzem szavaim hitelességét...khm khmm...A Sasnak nem dicsősége ha legyőzi a Galambot...

egyébként Meszy eccer jöhetnélmármajd hozzám is -80al nahjó -50el =)
Dátum: 2009.04.20. 09:41:53
A csatában összesen 128 sebzést okoztál, és 1118 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 92 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 22 életpontot.

heheh...pedig én nem vagyok egy gyenge karakter...és igaz 5 szintel nagyobb volt a tag plusz nem is zsennyegni akarok...dejazé 1100 sebzés után szaros 22 életerő gyugyulás...kissé...nahjó inkább nagyon nevetséges...

más

ha már ennyire reformot akartok akkor töröljék el a 2 tipusú portyapontos rendszert...nelehessen választani de lehessen le is meg fel is támadni csak kissebb szintintervallumban...
Dátum: 2009.04.17. 23:43:02
a portyázás már így is levan túlságosan korlátozva...

a másikmeg eddig is mindig az első 3 klán főhangadói alapján ujjitottak és javitottak eztazt...szal ez ilyen...nemtom most mér döbbennek meg egy csomóan...

nah mind1...hehe...ezvan akkor ha túlságosan is nagy a demokrácia de a fenenagy demokráciát csak egy szűk kör birtokolja...

egyébként pedig nemtom mit görbül itt sokak szája...a háború csarnokával várható volt hogy nem a boldog béke évek fognak beköszönteni...
Dátum: 2009.04.17. 14:34:59
egy másik játék ahol jáccok ott iylen szabályzat van multira számlagmegosztásra és gondozásra...tudom az egy oylan játék ez meg a végzetúr de talán bizonyos pontokat átlehetne venni vagy nemtom...midnestre bemásolom ide hátha lesz valmi haszna...


1§ Játékosi számlák

I Számla (account) megosztása
A számla megosztása szigorúan tilos. Kizárólag egy személy játszhat egy játékosi számlával. Számlamegosztás : Végleges kitiltás!

Értelmező rendelkezés: Ha a karaktert több fizikai személy használja, az számlamegosztásnak minősül! Ideértendőek a be nem jelentett karaktergondozások, más személytől való belépések a játékba, ha az adott fizikai személy is játszik ugyanazon a szerveren. Idetartoznak még a közösségi helyekről való belépések: kollégiumok, netkávézók stb. Ezen szabályok alól - csak méltányolható indoklás mellett - TGO/GO/SGO adhat írásban felmentést! Aki az engedély megérkezése előtt pl. belép máshoz, az érintett karakterek végleg kizárásra kerülnek a játékból!


II Több számla - MULTI
Minden játékos csakis egy karaktert vezethet Bitefight szerverenként. A több karaktert vezető játékosok - MULTIZÓK karakterei figyelmeztetés nélkül törölhetők. Azok a karakterek, melyek csupán aranyszerzés vagy a támadások számának növelése miatt léteznek, szintén ebbe a kategóriába tartoznak.
Ha több felhasználó jelentkezik be ugyanarról a hálózati IP címről (pl: iskola, munkahely, társasház, stb.), a kérdéses felhasználóknak, magyarázatot kell adnia. Ezt a fórum Állandó Multi - Bejelentés részébe, a szabályoknak megfelelően kell írni!
Ajánlatos tartózkodni a játékosi számlák további részleteinek azonosságától, ha a felhasználó olyan IP címről jelentkezik, melyet más is használ.
Az azonos IP használata nem vonja minden esetben magával a karakter kitiltását. de A két vagy több karakter tömörülése klánba, közös támadások, egymás elleni támadások, a karakterek előnyhöz juttatása vagy bármiféle manipuláció kitiltást eredményez.


Értelmező rendelkezés: Ha ugyanazon IP címről, ugyanazon a szerveren kettő vagy több karakter van játékban, az multinak minősül. A multi csak akkor nem tiltott, ha megfeleő indoklás mellett az erre szolgáló threadben bejelentést tettek a karakterek használói és ezt a TGO/GO/SGO engedélyezte (bejelentési kötelezettség + engedélyezési eljárás vége)! A bejelentés és engedélyezés elmaradása esetén az összes karakter kitilthatóak az azonos IP-ken! A szabályok szerint bejelentett és engedélyezett multi nem azt jelenti, hogy más szabályszegés esete miatt a karakter nem tiltható! Sőt! Ha még egy bejelentetlen karakter jelenik meg azon az IP címen, a már engedélyezett karakterek ismét tilthatóvá válnak! A piaci tápolások" visszaszorítása miatt is, itt emlékeztetünk minden felhasználót, hogy az is multinak minősül, ha valaki a piaci tranzakciók miatt tart egy gyengébb karaktert!!!



II/b. karakter ideiglenes gondozása
A következő szabályokat betartva engedélyezett másik karakter ideiglenes gondozása

- A server GO -t mindig tájékoztatni kell a gondozás megkezdése előtt és csak akkor lehet megkezdeni a gondozást, ha azt a GO írásban jóváhagyja. Aki anélkül kezdi meg, az büntethető.
- Mindig le kell írni, hogy mettől meddig tart a gondozás (pl.: 09-26 -szerda - 10.03 szerda)
- 1 játékos egyszerre 1 számlát gondozhat ideiglenesen
- A gondozás folyamatosan maximum 7 napig tarthat
- A 7 nap letelte után ugyanazt a karaktert ugyanaz a személy csak újabb 7 nap letelte után gondozhatja újra
- A gondozás a számlatulajdonos belépésével véget ér

A gondozás alatt megengedett:

- Temetői munka
- Ember vadászat
- Karakter fejlesztése (Piac/gyakorlás)

A gondozás alatt nem megengedett:

- A gondozott karakterrel más karaktert támadni
- A gondozott karaktert saját karakterrel támadni
- A gondozott karakterrel üzenetet küldeni
- A gondozott karakter számla beállításait megváltoztatni
- A gondozott karakter esetleges klánjának beállításait megváltoztatni, valamint a klánt elhagyni

Ezek megszegése büntetést von maga után
Dátum: 2009.04.17. 13:09:33
nagyon szép fogás Kutyi...jómagam se fogtam még ekkorát...de hallottam hogy vannak ennél nagyobbak is úgyhogy sok sikert...

én a lééérablást ebben a jáátékban a horgászathoz tudom hasonlítani...dobálgatod a horgot és reménykedsz hogy akad valami a dologra...van hogy órákig napokig semmi aztán eccer csak befut a naygfehér és dőőzsölés van...nahmeg jólét...

nahde tényleg szép rablás...
Dátum: 2009.04.17. 13:03:26
most meg az jutott az eszembe hogy ugye van kvízmedál bajjnoki medál végzet medál és hogy ennek formájára lenne még pár megszerezhető medál ami mondjuk szintén konkrét dolgokhoz lenne kötve(épits egymillió léét,vagy szakértelem 500 esetleg rabolt léé 1 millio) meg iylen hasonló kis apróságok...vagy lenne iylen fokozott ápgrédtipusú hogy mittomén 100 000 épitsnél megkapod a medált 500 000nél kapsz rá egy kis plusz juttatást 1 millionál szintén...vagy igazából sokféle megoldás lehet a dolgora de a lényeg hogy...LEGYEN MÉG MÁS MEGSZEREZHETŐ MEDÁL (nem kiabálok hanem kiemelek xD )

erre gondoltam éppen az elöbb és úgyvoltam vele hogy le is írom hátha látnak benne fantáziát...
Dátum: 2009.04.17. 12:57:23
ha neked abbol kell leszűrni hogy ki mennyire aktív hogy kis számokat nézegetsz a karakterképek mellett azmár régen rossz...ahol szövetségben én vok mindnekiről tudom hogy mennyire aktív sőőt azt is tudom hogy attol mer ritkábban ír aktív-e szóval ez ilyen alapvető dolog...azmár régen szar ha neked ehez számokat kell nézegetned...
Dátum: 2009.04.17. 12:08:31
Gau te miről beszélsz te idióta? szaros párszáz max párrezer forintért pöfögsz be ekkora kreténséget hogy fogyasztóvédelem meg kisfaszom hát he hallod...kajak mondom mutasd a karaktered postázok az ősköveirt majd neked egy 1000est azt akkor ugye majd nekem adod a karidat...ha már felvásároltam za ősköveidet...

vagy nálad 10 000 őskő lapul? mer akkor engedddmármeg nekem hogy vállonveregesselek...

és ugye a sok poyta őskőről már ne is beszéljünk amit a kiégettekből szereztél...kb oylan volt ez msot hogy elmész vendégségbe valahova bezabálod az előételt és a főételt a desszertnél meg hüyle megjegyzést teszel mer az nemizlik és elvárod hogy téged ezért valki kárpótoljon...lol...bujjá el...
Dátum: 2009.04.16. 22:11:22
szerintem...és tudom ez nemsok embert érdekel...nahde nembaj...szóval szerintem a beépitett lévédelem és az egyébb kis leveretős taktikai húzások plusz a jólfejlesztett szakértelemek adnak annyi plusz bevételt illetve léévédelmet amiből mindig futja pár töltőre...ha tudod hogy zűzavaros időszakok jönnek akkor a pénzed fektesd abba...azt ennyi...

nelegyünkmár ennyire pipogyák hogy mindenért elégedetlenkedünk...olyan fejlesztések nagyon ritkán vannak amik mindenkinek megfelelőek dejezmár csak így megy mióta világ a világ

én nemtámogatom a szintszűkítést...akkor már inkább ritkásítsák a fegyvereket akár több szinten keresztül nelegyen újabb hoyg az esetlegesen ebböl adódó nagyfokú előnyök elvesszenek kicsit...

az a Gond Zacc hogy van egy majdnemszar karaktered és most azé mer savanyú a szőlő az urak asztaláról kívánod a dinnyét...márpedig itt azt nemszeretik...bár én megértem hogy szarérzés ha rommá vernek de hidd el ez már csak ha mondhatom így...az itteni élet savaborsa...és ha végképp nem bírod a starpát hagyd abba pár hónapra a játékot...