Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
141. hozzászólás - 2009.04.10. 21:23:30
Nekem csak 240k a diff
De ennyit 1 hét alatt összevadászok
Najó 1 hét alatt nem,de akkoris sokkal jövedelmezőbb a vadászat...
A hozzászólást D4vid módosította 2009.04.10. 21:24:11-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
142. hozzászólás - 2009.04.17. 14:20:58
Deformgor, a kinetikus morf
A csatában összesen 530 sebzést okoztál és 412 sebzést kaptál.

csak thraxal sebzett belém
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
143. hozzászólás - 2009.04.17. 19:50:47 (Válasz Asztalos #142 hozzászólására.)
és kicsit bezúztam jordit ő támad és én védekezek :(jordi 36 én 31....)

Jordi idomított állata, , egy 13. szintű mocsári dabaq is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Jordi egy tűzgolyó igéjét mormolja, ahogy feléd fut. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 16 pontnyit sérültél.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy fényrobbanás varázslatot. (-100 VP). 271 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! A varázslat hatással van az ellenfeledre: -12 Támadás.
Jordi rád veti magát, az adamantit buzogánnyal sebezhető pontot keres. 60 életpontot vesztettél. Mocsári dabaq is rád veti magát. Nem talált.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Jordi páncéljáról.
Jordi pihenés nélkül támad. Könnyedén félrehajolsz. Mocsári dabaq acsarogva támad. 11 sebzést okozott.
Lesújtasz a Kőkarddal. Ellenfeled kivédte a csapást.
Jordi rád veti magát, az adamantit buzogánnyal sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 68 pontnyit. Mocsári dabaq is rádtámad. Mellé!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Kőkarddal. Jordi 76 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 4 életpontot sebződött.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Jordi az utolsó pillanatban félreugrik.
A csatában összesen 347 sebzést okoztál, és 155 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 93 lélekenergia és 32 TP
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
144. hozzászólás - 2009.04.18. 14:28:19
Meszy idomított állatai, egy 25. szintű árnyékharcos és egy 12. szintű Vyarg harcos is részt vesznek a csatában. Idomított állatod, Kennelrém, egy 10. szintű ragyás burástya is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Meszy mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy hideg tűz. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 34 pontnyit sérültél.
ősvillám varázslat repül ki kezedből. (-110 VP). 231 sebzést okoztál.

Meszy pihenés nélkül támad. Talált, 19 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. árnyékharcos és Vyarg harcos acsarogva támadnak. 1 támadással 4 életpontot sebeztek.

Oldalt szökkenve, a Kőkarddal Meszy feje irányába ütsz. Talált, 37 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 2 életpontot sebződtek. Kennelrém is támad. 7 sebzést okozott.

Meszy vicsorogva sújt rád a Legendás tőrrel. 151 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állatod 6 életpontot sebződött. árnyékharcos és Vyarg harcos acsarogva támadnak. Célt tévesztettek.

Egy gyors támadást indítasz a Kőkarddal Meszy lába felé. Eltaláltad, 85 sebzés! Ellenfeled állatai 5 életpontot sebződtek. Kennelrém acsarogva támad. 13 életpontot sebzett

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Meszy megpróbál oldalról támadni. 31 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött. árnyékharcos és Vyarg harcos is támadnak. 2 támadással 10 életpontot sebeztek.

Oldalt szökkenve, a Kőkarddal Meszy feje irányába ütsz. Meszy 46 pontnyit sérült. Fegyvered kábít! (-10 támadás) Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Kennelrém is ellenfeledre veti magát. 9 életpontot sebzett

Meszy lesújt rád a Legendás tőrrel. Ütése célt téveszt! árnyékharcos és Vyarg harcos is támadnak. 1 támadással 14 életpontot sebeztek.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Meszy 25 pontnyit sérült. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek. Kennelrém is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.

Meszy rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. 76 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 3 életpontot sebződött. árnyékharcos és Vyarg harcos is támadnak. 2 támadással 25 sebzés!

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Talált, 59 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 3 életpontot sebződtek. Kennelrém is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Meszy rád veti magát, a Legendás tőrrel sebezhető pontot keres. Ütése célt téveszt! árnyékharcos és Vyarg harcos acsarogva támadnak. 2 támadással 4 sebzést okoztak.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.A csatában összesen 512 sebzést okoztál, és 368 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1458 lélekenergia és 24 TP!
Ez mekkora....
Pontszám: 8.75
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
145. hozzászólás - 2009.04.19. 17:28:49 (Válasz D4vid #144 hozzászólására.)
Nem mentegetőzni akarok de már kezd unalmas lenni a portya. Ebből kifolyólag tettem be magamnak egy kis izgalmat és már nem 30 hanem -80%-ig támadok így vannak vereségeim is de legalább izgalom is.

ui.: Én 10 pontot adtam a csatára tényleg jó kis csata volt egyébként ellened -80%-al támadtam.
A hozzászólást Meszy86 módosította 2009.04.19. 17:35:49-kor
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5.75
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
146. hozzászólás - 2009.04.19. 22:32:25
Top rablásom: 44.szinten mint az ellenfelem.

Archibald Cunningham
Gyémánt Horda
VS
Egon_The_Killer
Rubin Horda

Idomított állataid, Overdose, egy 28. szintű obszidiánsörényű pegazus és All in, egy 25. szintű tojásrakó pöfeteg is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Ellenfeled felé dobsz egy hideg tűz varázslatot. (-135 VP). Egon_The_Killer elkerülte a varázslatot! Csak 159 életpontot vesztett.
Mielőtt összecsapnátok, Egon_The_Killer feléd hajít egy momfordi csapás varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 25 pontnyit sérültél.
Lesújtasz a Gramagan csontpálcájával. Egon_The_Killer 100 pontnyit sérült. Overdose és All in is támadnak. 1 támadással 18 sebzés!
Egon_The_Killer egy gyors támadást indít a Gigantosz karmával a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Lesújtasz ellenfeledre. Egon_The_Killer 182 pontnyit sérült. Overdose és All in is támadnak. 1 támadással 41 életpontot sebeztek.
Egon_The_Killer lesújt rád a Gigantosz karmával. Eltalált, sérültél 107 pontnyit. Az állataid 8 életpontot sebződtek.
Egy gyors csel után a Gramagan csontpálcájával Egon_The_Killer védtelen felsőtestére támadsz. Egon_The_Killer az utolsó pillanatban félreugrik. Overdose és All in is támadnak. 2 támadással 59 sebzést okoztak.
Egon_The_Killer lesújt rád a Gigantosz karmával. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Gramagan csontpálcájával. 224 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Overdose és All in is támadnak. 2 támadással 92 sebzés!
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 875 sebzést okoztál, és 132 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 19829 lélekenergia és 22 TP!
V1
Pontszám: 8.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
147. hozzászólás - 2009.04.20. 02:42:56 (Válasz Meszy86 #145 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2009.04.19. 17:28:49
Nem mentegetőzni akarok de már kezd unalmas lenni a portya. Ebből kifolyólag tettem be magamnak egy kis izgalmat és már nem 30 hanem -80%-ig támadok így vannak vereségeim is de legalább izgalom is.


izgalom akkor is van, ha felfele támad az ember - nem kötelező 4-5 szinttel lefele vagy csak saját szinten 30PP esetén.

(de ezek az első tünetek, ilyenkor fásul a játékos, tudja, hogy hiába nagyon erős, több száz, közepesen erős, magasabb szintű simán lenyomná és jönnek az automatizmusok, a számok értelmüket vesztik, csak klikkel az ember, holott oly könnyű lenne kihívásokat találni.)
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.20. 02:48:33-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
148. hozzászólás - 2009.04.20. 10:09:19
bizony bizony...szerintem a harcos mivolt legnagyobb szégyenei azok a fighterek akik a bivaly böszme karakterükkel szint alá támadnak...jómagam elismerem erejüket és hatalmukat ám arcomon azé haloványan ottvan egy megvető kis félgrimasz...

és hogy egy ősi bölcsességgel tetőzzem szavaim hitelességét...khm khmm...A Sasnak nem dicsősége ha legyőzi a Galambot...

egyébként Meszy eccer jöhetnélmármajd hozzám is -80al nahjó -50el =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
149. hozzászólás - 2009.04.20. 10:13:29 (Válasz Dr_Faktor #148 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.20. 10:09:19

és hogy egy ősi bölcsességgel tetőzzem szavaim hitelességét...khm khmm...A Sasnak nem dicsősége ha legyőzi a Galambot...



Dicsőségnek nem dicsőség, de jóllakik vele.
Pontszám: 7.33
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
150. hozzászólás - 2009.04.20. 14:28:12
Vizesember ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy energialövedék. 25 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!


Szóval itt tartunk, mi?! 25 sebzés az most már kritikusnak számít???
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.06.29. 15:12:04-kor
Pontszám: 4.25
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
151. hozzászólás - 2009.04.20. 14:48:08
ha nem lett volan kritikus lehet 10et se dobtál volna rá...a kritikus szerintem nem azt jelnti hogy orbitálisat ütsz hanem azt hoyg az alapsebzést felszorozza mittomén mennyi százalékkal...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.33
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
152. hozzászólás - 2009.04.20. 18:01:14 (Válasz Meszy86 #145 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2009.04.19. 17:28:49
Nem mentegetőzni akarok de már kezd unalmas lenni a portya. Ebből kifolyólag tettem be magamnak egy kis izgalmat és már nem 30 hanem -80%-ig támadok így vannak vereségeim is de legalább izgalom is.

ui.: Én 10 pontot adtam a csatára tényleg jó kis csata volt egyébként ellened -80%-al támadtam.


Üdv Meszy,
Ugyanúgy -80-al mint ellenem régebben -30%-mal -4 szintről? Ha nem akarsz mentegetőzni akkor sztem ne mentegetőzz, és hitelesebb maradsz.

u.i. : A karid ettől még kétségtelenül verhetetlen a szintjén, sztem ezt senki nem kérdőjelezi meg.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
153. hozzászólás - 2009.04.20. 19:19:02 (Válasz Aurri #152 hozzászólására.)
Ebből is látszik, hogy nem alacsonyabbakat szoktam támadni, hanem először nálam magasabbakat -30%-kal majd utána megyek kisebbekre. Az, hogy én lennék a legerősebb a szintemen azt nem mondanám ennyire biztosara inkább elég erősnek mondanám magamat. De a következő viadalon meglátjuk.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
154. hozzászólás - 2009.04.21. 20:48:20
én kétszer levertem egy nálam 2 szintell magasabb ellenséget .Igaz, utána elegelett, és fejlesztette magát most meg folyamatosan támad.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
155. hozzászólás - 2009.04.22. 14:56:54 (Válasz Meszy86 #145 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2009.04.19. 17:28:49
Nem mentegetőzni akarok de már kezd unalmas lenni a portya. Ebből kifolyólag tettem be magamnak egy kis izgalmat és már nem 30 hanem -80%-ig támadok így vannak vereségeim is de legalább izgalom is.

ui.: Én 10 pontot adtam a csatára tényleg jó kis csata volt egyébként ellened -80%-al támadtam.


Am megvolt a revans is
Kb.1200 sebzést kaptam
Pontszám: 5
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
156. hozzászólás - 2009.04.22. 18:43:59
Amúgy 6. szintes koromig minden csatát egy kis bőrpajzsal vívtam.(és a nagyrészét megnyertem)
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
157. hozzászólás - 2009.04.23. 00:14:39 (Válasz Meszy86 #153 hozzászólására.)
Idézet: Meszy86 - 2009.04.20. 19:19:02
Ebből is látszik, hogy nem alacsonyabbakat szoktam támadni, hanem először nálam magasabbakat -30%-kal majd utána megyek kisebbekre. Az, hogy én lennék a legerősebb a szintemen azt nem mondanám ennyire biztosara inkább elég erősnek mondanám magamat. De a következő viadalon meglátjuk.


de nem értem, hogy ha ennyire unalmas neked a portya, akkor miért nem 30 PP-zel. így..., nincs sok értelme. vagyis van, de te mondod, hogy unalmas.
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
158. hozzászólás - 2009.04.23. 17:43:43 (Válasz winnie #157 hozzászólására.)
Azért nem állítom át mert voltak háborúk ott meg kellettek az alacsonyabb ütések is. Amúgy főleg vadászok és a portyából csak TP-jön, tehát nem érdemes annyira. A kamrába behúzogatom az emberkéket és azok nem alacsonyabb szintűek hanem megpróbálom a legerősebbeket. Legalább onnan kapjak LE-t.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
159. hozzászólás - 2009.04.23. 18:04:28 (Válasz Meszy86 #158 hozzászólására.)
Meszy azért nem kell itt a rizsa, hogy unalmas a portya meg mittudomén!
A támadáslistában sem egyszer láttalak úgy, hogy 5 szintet leütöttél!




Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
160. hozzászólás - 2009.04.23. 18:08:38 (Válasz Gyulas84 #159 hozzászólására.)
Nem is mondtam, hogy soha nem ütök lefelé csak magas mínusszal teszem azt már.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője