Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
121. hozzászólás - 2009.03.27. 19:02:54
Nézzétek meg melyik üzenetre megy a válasz, és akkor nincs hiszti
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
122. hozzászólás - 2009.03.28. 14:52:11
D4vid, Enicici erős ellenfelem, bár lehet, hogy ezzel csak én vagyok így, de ....
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.04. 11:06:40-kor
Pontszám: 5.33
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
123. hozzászólás - 2009.03.28. 17:58:29 (Válasz Nari77 #119 hozzászólására.)
Nem hiba, random. Alacsony a valoszinusege, hogy bekovetkezzen egy ilyen, de 100% biztonsaggal sohasem fogsz senkit legyozni.
De ne aggodj, lesz kesobb meg sokkal-sokkal cifrabb is. Majd megszokod.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
124. hozzászólás - 2009.03.28. 20:34:50 (Válasz Balor #123 hozzászólására.)
Hát de ez milyen lehangoló már? Halomra fejlesztem magam, hogy még véletlenül se kapjak ki. Erre megtámadok valakit aki sokkal de sokkal gyengébb nálam, igaz 1 szinttel felettem volt és kikapok :S
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
125. hozzászólás - 2009.03.28. 21:42:38 (Válasz Nari77 #124 hozzászólására.)
Idézet: Nari77 - 2009.03.28. 20:34:50
Hát de ez milyen lehangoló már? Halomra fejlesztem magam, hogy még véletlenül se kapjak ki. Erre megtámadok valakit aki sokkal de sokkal gyengébb nálam, igaz 1 szinttel felettem volt és kikapok :S


ha valamire 1% esélye van, akkor is bekövetkezhet. az lenne a lehangoló, ha nem lenne esélye és te klikkre nyernél. mindenki mellett ott lenne az ikon, hogy ha megtámadod, automatikusan nyersz. izgalmas lenne.

egy csatából nem lehet "ennyire random?" kérdést feltenni. majd akkor lesz az, ha 10-10 lesz 20-ból. de le tudod modellezni a szimulátorral, hogy nem-e te nézel el valamit.
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
126. hozzászólás - 2009.03.28. 21:43:11 (Válasz Nari77 #124 hozzászólására.)
Nezd a masik oldalat! Milyen unalmas lenne, ha mindig elore tudnad, nyerni fogsz. Az ellenfelnek mindig van valamennyi eselye, meg ha minimalis is. Eleinte elegge felduhitett, de mostanra mar belattam, inkabb szint visz a portyakba. Bar neha meg igy is kibukok.

A rekord eddig 250+ TO kulonbseg, tobb szinttel magasabb targyak, epuletekbol +12 tam es +10 iq ide, nalam 2 allat, nala nincs, vedelem italt nem ivott, segito kezet nem kapott es lathatatlan sem volt. Minusz nelkul, sok ep-vel mentem, es kikaptam. Egeszen elenyeszo esely volt ra, de megtortent
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
127. hozzászólás - 2009.03.29. 16:31:53
2692 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! Az állataid 269 életpontot sebződtek.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
128. hozzászólás - 2009.03.29. 17:34:53 (Válasz Kocos #127 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.03.29. 16:31:53
2692 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! Az állataid 269 életpontot sebződtek.


Koc! Jól sejtem, hogy összevesztél egy epikkel? (Vagy csak Sharpa volt morcos egy baráti csatában? )
Mellesleg grat. Lepipáltál! Nekem csak 2,2K körül sikerült beszednem csatában...
Ezennel neked is átadhatom a leghosszabb repülésért járó lukas rohambilit!
(Bár ez csak varázslat volt...de megérdemled )

Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
129. hozzászólás - 2009.03.29. 17:38:44
öhm, ha ez várható, akkor ezennel kijelentem, nem akarok megnőni
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
130. hozzászólás - 2009.03.29. 20:06:25
Hűűű az nem semmi nekem eddig a max 1478 volt bár az csak 70-es szintű monszt volt a legalacsonyabb meg 137 a pozitív robbanás legalsó értéke!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
131. hozzászólás - 2009.03.30. 09:56:59 (Válasz Viszok009 #130 hozzászólására.)
A fenti 88. szinten osztja az eszt.
78. szinten terkapuban kell majd lenyomni. Vicces lesz.
Pontszám: 3
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
132. hozzászólás - 2009.03.30. 10:52:09
Viszont addigra az állatkádnak is több ÉP-je lesz. Egy 70. alapszintű, 20-as szintű állat kimaxolt büdös kunyhóval 3360 ÉP-vel rendelkezik. És szerintem ez egy 78-ik szintű karakternél reális.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
133. hozzászólás - 2009.03.30. 11:04:02 (Válasz Ajgatsz #132 hozzászólására.)
Idézet: Ajgatsz - 2009.03.30. 10:52:09
Viszont addigra az állatkádnak is több ÉP-je lesz. Egy 70. alapszintű, 20-as szintű állat kimaxolt büdös kunyhóval 3360 ÉP-vel rendelkezik. És szerintem ez egy 78-ik szintű karakternél reális.


Es akkor akar 10 terkaput is kibir.
Egyre jobban zavar engem a varazslatoknak az a rendszere, hogy vagy lemented es rohogsz rajta, vagy bekapod az arcodba es csak pislogsz. Nincs atmenet.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
134. hozzászólás - 2009.04.04. 13:03:46
Soul the Destroyer
VS
XYz
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 20 százalékkal kevesebbnek számítanak. Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy vakító fény varázslatot. (-30 VP). xyz futás közben kitérni próbál.
Xyz kezéből feléd süvít egy ősvillám. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 17 pontnyit sérültél.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást.
Xyz rád veti magát, a Kőkarddal sebezhető pontot keres. Ütése célt téveszt!
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. Fegyvered ártalmatlanul pattan le xyz páncéljáról.
XYz egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást indítasz a buzogánnyal xyz lába felé. Eltaláltad, 26 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor xyz egy alsó támadást indít. Melléütött!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. xyz 37 pontnyit sérült.
xyz egy gyors támadást indít a Kőkarddal a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Egy gyors csel után xyz a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csatában összesen 63 sebzést okoztál, és 17 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 8 TP!

Na ez a nem semmi.

És egy másik, bár ez térkapus volt...

Rohanni kezdtek egymás felé.
A tomboló pegazus elmond egy momfordi csapás varázslatot. Félrevetődsz. Csak 47 pontnyit sérültél.
Ellenfeled felé dobsz egy vakító fény varázslatot. (-30 VP). A varázslat hatással van az ellenfeledre: -32 Támadás.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. A tomboló pegazus 21 pontnyit sérült. Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+1 lélekenergia)
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 41 sebzés! Lélekenergiát szívsz el ellenfeledtől! (+2 lélekenergia)

A csatában összesen 62 sebzést okoztál, és 47 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 812 lélekenergia és 21 TP!

Amikor nem találtunk, azt kivettem! Hogy mire nem jó egy VF+buzogány...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.04.04. 13:07:49-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
135. hozzászólás - 2009.04.06. 01:26:06
15 perc alatt 10 győzelem, az utolsó csatám -80%-os gyengítéssel nyertem. Akartam -90%osat is játszani, de azt írta a játék, hogy túl sokat harcoltam az elmúlt 60 percben Akkor hogy lehet elérni a -100%-ot? Mert wikin azt írta van olyan is


Törlés Ma, 01:21 Zord Sápadt Angyal Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 3 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:17 Zord Gyilkosszamoca Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:14 Zord Mordur Úrnő Te nyerted a csatát.
A jutalmad 11 lélekenergia és 4 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:13 Zord Rothen Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:09 Zord Spartan Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord MiZY Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord Monseus Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 6 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord Nyehehehe Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:08 Zord Karvaj Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 3 TP. Csata leírása
P
Törlés Ma, 01:07 Zord Littlemad Te nyerted a csatát.
A jutalmad 53 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
136. hozzászólás - 2009.04.09. 12:34:32
Idomított állataid, Possessed Primessor, egy 28. szintű ork megszállott és egy 11. szintű átokmurgattyú is részt vesznek a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
fényrobbanás varázslat repül ki kezedből. (-100 VP). 190 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -12 Támadás.
Kryos, a sárkányfióka elmond egy gyilkos matéria varázslatot. 510 pontnyit sebzett.

Lesújtasz ellenfeledre. Kryos, a sárkányfióka 81 pontnyit sérült. Possessed Primessor és átokmurgattyú is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 25 sebzést okoztak.

Egy gyors csel után Kryos, a sárkányfióka a hasadat támadja. Melléütött!

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az adamantit buzogánnyal. Eltaláltad, 119 sebzés! Kritikus sebzés! Possessed Primessor és átokmurgattyú az oldaladon harcolnak. 1 támadással 17 sebzést okoztak.

Kryos, a sárkányfióka pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 67 sebzés! Possessed Primessor és átokmurgattyú is ellenfeledre vetik magukat. Célt tévesztettek.

Kryos, a sárkányfióka egy gyors támadást indít a fogával a lábad felé. Melléütött!

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 59 sebzést okoztál. Possessed Primessor és átokmurgattyú is támadnak. 2 támadással 18 sebzés!

Kryos, a sárkányfióka pihenés nélkül támad. 62 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 7 életpontot sebződtek.

Oldalt szökkenve, az adamantit buzogánnyal Kryos, a sárkányfióka feje irányába ütsz. Kryos, a sárkányfióka 193 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Possessed Primessor és átokmurgattyú acsarogva támadnak. 1 támadással 33 életpontot sebeztek.

Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában

összesen 802 sebzést okoztál, és 572 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.

életem legszebb győzelme és nemazé mert egy 57edik szintű Epikus szörny ellen volt vagy mert én csak 33as vagyok hanem azért mert miután rámvert egy cikra 500as mágikus csapást sikeresen megfordítottam a mérkőzést...tehát...az Acél Diadalmaskodott a Mágia felett...

ennyi...számomra ez a legjobb meccs ahol a legtöbb kezdeti hátrányból siekresen megfordítottam a küzdelmet és megnyertem végül...

Huhuhhuu ide is követnek a lepontozók xD hát komolyan mondom ez viszont már tényleg szomorú...ez itt igen is egy nagyon szép győzelem és szomorú vagyok hogy áhhh nah mind1...nem is mondok semmit...jó lepontozást...viszont akkor is Fullos a Karakterem hihi =)
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.09. 12:47:27-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 7.11
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
137. hozzászólás - 2009.04.10. 20:07:16
és igen ma ismét megvergethettem a vállam...

Zsákmányolt lélekenergia: 1.004.534

ezennel én is csatlakoztam az 1 milliosok táborába(tudom van akinek több van van akinek jóval több dejazé nincs szerintem oylan nagyon túlsok karakternek milla léé fölött a rablása...ezérthát most ennek állitok emléket eme postomban...köszönöm köszönöm...

a következő post majd akkor jön ha meglesz a 2 milla xD
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
138. hozzászólás - 2009.04.10. 20:09:02
És hányas szintű is vagy?
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
139. hozzászólás - 2009.04.10. 20:15:55
33...kicsit későn kezdtem el gyüjteni intenzívebben a léét de ettöl független az 1 milla akkor is 1 milla =) most a 3000 győzelem a köv cél...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
140. hozzászólás - 2009.04.10. 20:45:19 (Válasz Dr_Faktor #139 hozzászólására.)
Az szép, én még csak 23 ezernél tartok, de rájöttem, hogy vadászattal jobban járok, akárhogy is nézem grat hozzá!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője