Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
kedvencAnubysFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
41. hozzászólás - 2008.10.29. 12:25:23
A szél elcsendesedett,a nap már a horizontot súrolja,vérvörösre festve a tájat.
Nyugodt minden,épp csak egy manaszövő pók halk neszezése töri meg a csendet,de most nem érdekel,sokat vadásztam,elfáradtam,le kell pihennem.Csigusz még az utolsó fűszálakon nyammog,én már jóllaktam s épp álomra hajtanám fejem,mikor halk lépteket hallok.Ugyteszek mintha aludnék kezem lassan az Enyészmester markolatára csúszik,érintése forró de pengéje jéhideg halálként hatol a húsba.Észrevettem,csukjája eltakarja a szemét de kemény és edzett arcvonásai kivillannak alóla,páncélján a zafír jel ékesen ragyog,ekkor már tudtam hogy Ő Dragon Hunter,az egyik leghatalmasabb végzetúr,és tudtam azt is,ez a találkozás nem lesz barátságos.
Nem tétováztam egy másodpercet sem,én lepem meg őt és már a villámcsapás igéit mormoltam.A villámok beragyogták a páncélomon lévő gyémánt jelet.Meglepetésként érte a támadás,így 54 életpontot sebződött.Én számítottam a visszavágásra és mikor ajkai befejezték a kántálást,gyorsan félreugrottam de még így is értek a villámok,csak 26 életpontot sebződtem.Támadok mielött az ellenfelem felocsúdna,de késő volt,egy ügyes lépéssel kikerülte támadásom és kardjával az oldalamat súrolta,25 életpontot vesztettem.Kobak a könyörületes,Dragon Hunter hű szolgája is felém támad de sikeresen elugrottam előle.Újra támadok,minden erőmet összeszedve s a karján ejtek egy sebet amitől 20 életpontot vesztett,hatásos volt a támadás mert a sérült karja miatt nem talált el de Csigusz támadását sikerült kivédenie,nem úgy mint nekem Kobak-ét,9 életpontot vesztettem.Éreztem,a sérülése miatt nekem kedvez a csata s minden erőmmel azon voltam hogy egy utolsó csapást mérjek az ellenfelemre,sikerült megsebesítenem,25 életpontot vesztett.Kobakra már nem volt erőm figyelni,8 életpontot vesztettem.Dragon Hunter utolsó,már-már erőtlen csapásával célt téveszt és ezzel eldőlt a csata,győztem.
A csatában összesen 99 sebzést okoztál, és 68 sebzést kaptál.

Rettenetes fáradságtól küszködve de győzelemittasan,biztonságos távolba botorkáltam,már besötétedett,bekötöztem sebeimet és mély álomba merültem.
A kérdés, ami néha elbizonytalanít, én vagyok őrült, vagy mindenki más? -Einstein-
Pontszám: 7.22
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
42. hozzászólás - 2008.11.14. 18:14:15
Lassan sétáltam előre a ritkás erdő csökevény fái között. Tekintetem veszély és préda után kutatott. Mindenfelé a gyilkos naptól megperzselt levelű növények egybefüggő horizontja hangolta le az erre tévedőket. Apró tisztásra értem, ahol már ketten vártak rám. Egyikük jellegtelen arcú, alacsony férfi, a végzetúr lordok szolgái által viselt kék köpenyben. Egy próbamester. Mellette csinos, megnyerő arcú végzetúrnő ácsorgott. A ruhája ugyan kissé viseltesnek tűnt, de a fegyverzetén látszott, olyan harcosé, aki tudja, az élete múlhat állapotukon. Mithrill páncél védte testét, bal karjára szíjazva egy pulzátort láttam, jobb kezében már elővonva tartotta Enyészmesterét. Jobb mellén kitűző hirdette: a Lélekőrök Szövetségének tagja. Az egyértelműen harci állás láttán szomorkásan felsóhajtottam. Előhúztam két sárga gyógyitalt, majd mindkettőt felhajtottam. Magam mellé parancsoltam egyetlen mozdulattal a hegekkel borított morfinderemet. Utána közelebb sétáltam és tisztelegtem az ében tündekarddal. Meglepően kellemesen csilingelő hangon szólított meg:
- A nevem Tierga. Párbaj a hagyományok szerint. Párbaj a bukásodig!
- A nevem Incubus. Elfogadom a párbajt. Pengéink között Tharr fog dönteni.
Bólintottunk egymás felé, majd gyakorlatilag egyszerre mozdultunk. Tierga gyorsan felém kiáltotta a villámcsapás igéjét, mire kecses ujjaiból szekérderéknyi villámnyaláb száguldott felém. Ahhoz én túl nagy darab vagyok, hogy félreugráljak, inkább aligátorbőr pajzsom védelmében bíztam, magam elé kapva azt. Az energia sisteregve száguldott végig kopott mithrill láncingemen, csúnya égési sebeket, görcsbe ránduló izmokat hagyva maga után. (58 pontnyit sebzett) Magam nem vagyok éppen a mágia mestere, de megpróbáltam időt nyerni, hogy görcsös izmaim újra nekem engedelmeskedjenek, így gyorsan felé vakkantottam a méregfelhő megidézéséhez szükséges szavakat. Tierga gyakorlott harcos volt, ezt a támadást pedig szinte mindenki ismeri. Azonnal szája elé kapta a kezét, így a hatás alig volt több, mint némi köhécselés. (13 Ép-t vesztett)
Felém ugrott, kezében veszedelmesen villant az Enyészmester, de én még túl kábult voltam a sikeres védekezéshez. Éreztem, ahogy a penge az oldalamba mar. (59 Ép-t sebzett) Ugyanakkor egy gyönyörű, félköríves rúgással fogadta a felé ugró morfinderemet. (2 Ép-t sebzett rajta) Előre lendültem, az ében tündekarddal a válla felé szúrva. Meg próbált megpördülni, de félúton sem járt, mikor a fegyverem már átszúrta a láncingét. (25 Ép-t vesztett) A morfinderem pedig acsarogva harapott a lábikrájába. (3 Ép) Tierga szikrázó szemekkel pördült felém, az Enyészmester a combomba fúródott (24 Ép), miközben elegáns mozdulattal taposott rá az újabb ugrásra készülő morfinderre. Hallottam a kellemetlen hangot, ahogy a lány talpa alatt megroppan az állat teste, majd elernyed. (1 Ép-t sebzett rajta, a morfinder elájult) Mivel az állat eme utolsó tette kellőképpen elterelte rólam a figyelmét egy pillanatra, így az ében tündekard markolatával Tierga arcába sújtottam. (49 Ép sebzés) Ő viszont felrántva a térdét, egyenesen az ágyékomba rúgott. (46 Ép sérülés) Irtózatos fájdalom robbant a lábaim között, kétségbeesetten kaszáltam felé, hogy távolságot nyerjek, amelyet ő fölényes mosollyal hárított. A morfinderre pillantottam, és megértettem, hogy az állat már nem képes cselekedni. Így a harc már értelmetlenné vált. Még egyszer kétszer ugyan ütöttünk egymás felé, de igazán már egyikünk sem adta bele a tudását, így könnyűszerrel hárítottuk egymás csapásait. Végül is győzött a magasabb tudás és kitartás. Már képtelen voltam egy helyben állni is, fájdalmas hördüléssel zuhantam a porba. Tierga megállt felettem, majd lábát a mellkasomra téve hirdette a világnak, győzelmet aratott felettem. Megnyitottam elmémet, hogy vehesse a lélekenergiámat, de ő csak legyintett, és gőgösen annyit mondott:
- Neked több szükséged van rá!
(A csatában 90 sebzést okoztam és 187 sebzést kaptam, Tierga elszívott 0 LE-t)
A próbamester velem nem törődve odasétált a fekvő morfinderhez, majd egy hosszú tűvel megbökte. Bólintott a mozdulatlan állat láttán és Tierga felé fordult:
- Sikeres küldetés.
Ezzel meglehetős mennyiségű lélekenergiát áramoltatott a lány testébe, majd mindketten elindultak.

Ennek egy órája. Most itt ülök, és lassan befejezem a morfinderem kötözését. Hirtelen kilép a bokrok közül korábbi ellenfelem. Arcán nyoma sincs a korábbi fölényes gőgnek, kimondottan barátságos mosolyt villant felém:
- Jól vagy?
- Volt már rosszabb is.
- És a morfinder?
- Túléli.
- De hogyan... Amikor megszúrta a próbamester...
- Én erre képezem őt. Zokszó és mozdulat nélkül tűri a fájdalmat.
- Mindenesetre köszönöm szépen - mondja, és kis zacskót nyújt át a fizetségemmel. Bólintok és elköszönök. A bokrok közül kilépő szőrös vadember, az igazi bajtársam karjaiba veszi a morfindert. Holnapra újra készen kell állnia, hogy meggyőzően pusztuljon el egy próbamester előtt. Megveregetem frissen szerzett vagyonkámat és szomorúan sóhajtok fel az égre, Tharr felé:
- Sajnálom Uram! De hát egy zsoldosnak is élnie kell valamiből.
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.14. 18:21:18-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.69
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
43. hozzászólás - 2008.11.25. 16:30:08
Idomított állatod, Zöldi a Góré, egy 5. szintű goblin őrmester is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Egy villámcsapás igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-40 VP). Termesz egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 30 életpontot vesztett.
Termesz egy fagycsóva igéjét idézi fejedre. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 27 pontnyit sérültél.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az Enyészmesterrel. 27 pontnyit sebeztél. Zöldi a Góré acsarogva támad. Nem talált.

Termesz az Enyészmesterrel a felsőtestedet célozza! 42 pontnyit sebzett rajtad.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Enyészmesterrel gyorsan alulról támadsz. 42 pontnyit sebeztél. Zöldi a Góré acsarogva támad. 6 sebzést okozott.

Termesz lesújt rád az Enyészmesterrel. 23 életpontot vesztettél.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. Termesz 47 pontnyit sérült. Zöldi a Góré az oldaladon harcol. 6 életpontot sebzett

Termesz lesújt rád az Enyészmesterrel. Talált, 38 ép-t sebződsz.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Termesz egy gyors támadást indít az Enyészmesterrel a lábad felé. Ütése célt téveszt!
A csatában összesen 158 sebzést okoztál, és 130 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 66 lélekenergia és 11 TP!
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2.25
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
44. hozzászólás - 2008.11.25. 16:30:40 (Válasz Magum #43 hozzászólására.)
Idomított állatod, Zöldi a Góré, egy 5. szintű goblin őrmester is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Ellenfeled felé dobsz egy villámcsapás varázslatot. (-40 VP). 83 sebzést okoztál.
Siadem Forte ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy méregfelhő. 44 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -3 Erő.

Lesújtasz az Enyészmesterrel. Talált, 49 sebzést okoztál. Zöldi a Góré is támad. Célt téveszt.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Siadem Forte megpróbál oldalról támadni. Talált, 37 ép-t sebződsz. Az állatod 2 életpontot sebződött.

Egy gyors csel után az Enyészmesterrel Siadem Forte védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 24 sebzés! Zöldi a Góré is támad. 4 életpontot sebzett
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 160 sebzést okoztál, és 81 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1077 lélekenergia és 4 TP!
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2.25
közellenségCsotánytesoFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
45. hozzászólás - 2008.12.03. 18:41:57
A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.
Hjaf
Hjaf
Gyémánt Horda
VS
_Ryu_
_Ryu_
Smaragd Horda
Idomított állatod, egy 2. szintű mocsári dabaq is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Egy vakító fény igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-30 VP). _Ryu_ félrevetődik.
_Ryu_ int, mire egy vakító fény sújt le rád. A varázslat hatással van rád: -23 Támadás.
Lesújtasz ellenfeledre. _Ryu_ az utolsó pillanatban félreugrik. Mocsári dabaq az oldaladon harcol. 2 életpontot sebzett
_Ryu_ rád veti magát, az Yssuf tőrével sebezhető pontot keres. Könnyedén félrehajolsz.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a vérfarkas agyarral gyorsan alulról támadsz. Talált, 16 sebzést okoztál. Mocsári dabaq is támad. 2 sebzést okozott.
Egy gyors csel után _Ryu_ a hasadat támadja. 27 pontnyit sebzett rajtad.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a vérfarkas agyarral gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 15 sebzés! Mocsári dabaq is támad. Mellé!
_Ryu_ lesújt rád az Yssuf tőrével. Melléütött!
A csatában összesen 35 sebzést okoztál, és 27 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 813 lélekenergia és 3 TP!
Ellenfeled:
_Ryu_ - 9. szintű végzetúr
a Csatamágusok szövetség tagja
Ugrás a karakterlapjára
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 20 22
Zafír horda ellen 51 23
Gyémánt horda ellen 46 41
Összesen: 117 86
Legtöbb okozott sebzés: 47
Tulajdonságösszeg: 206
Szakértelemösszeg: 11
Teljesített küldetés: 11
Összes építés: 9.029
Zsákmányolt lélekenergia: 7.402
Elvesztett lélekenergia: 10.074
Helyes kvíz-válaszok: 487
Viselt tárgyak
Fegyver
Yssuf tőre
Yssuf tőre

Szint: 6
Sebzés: 7-29
IQ: +5
Taumaturgia: +5
Varázslat
vakító fény
vakító fény

Szint: 9
VP költség: 30
Hatása az ellenfélre: -18 Támadás
Páncél
elf láncing
elf láncing

Szint: 8
Védekezés: +8
Egészség: +2
IQ: +2
Mágia: +2
Pajzs
bűvös acélpajzs
bűvös acélpajzs

Szint: 8
Erő: +1
Védekezés: +4
IQ: +1
Elnyelés: +1
Pontszám: 1.44
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
46. hozzászólás - 2008.12.05. 12:08:26
Pupito 21. szintű ELIT hordás
Rubin Horda
VS
Laurie
Laurie
Gyémánt Horda
Idomított állatod, egy 5. szintű móleon is részt vesz a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Pupito kezéből feléd süvít egy energialövedék. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 10 pontnyit sérültél.
fagycsóva varázslat repül ki kezedből. (-60 VP). Pupito futás közben kitérni próbál. Csak 23 életpontot vesztett.
Pupito pihenés nélkül támad. 77 életpontot vesztettél. Az állatod 4 életpontot sebződött.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a mithril rövidkarddal. Pupito 63 pontnyit sérült. Móleon is támad. Mellé!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Pupito megpróbál oldalról támadni. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Oldalt szökkenve, a mithril rövidkarddal Pupito feje irányába ütsz. Talált, 47 sebzést okoztál. Móleon is támad. Nem talált.
Pupito vicsorogva sújt rád a Trollagyarral. 39 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 2 életpontot sebződött.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál! Móleon is ellenfeledre veti magát. Nem talált.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Pupito egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt!
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
A csatában összesen 133 sebzést okoztál, és 126 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2 lélekenergia és 14 TP!

Én 17 szintű vagyok, aznapra már kimerítettem a pihenésem.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
47. hozzászólás - 2008.12.12. 20:45:54
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, egy 1. szintű ork megszállott is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Egy vérforralás igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-50 VP). Solange elkerülte a varázslatot! Csak 15 életpontot vesztett.
Solange elmond egy villámcsapás varázslatot. 48 pontnyit sebzett.
Oldalt szökkenve, az ében rövidkarddal Solange feje irányába ütsz. Talált, 23 sebzést okoztál. Ork megszállott acsarogva támad. 2 sebzést okozott.
Solange vicsorogva sújt rád az Enyészmesterrel. Ütése célt téveszt!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Nem találtál! Ork megszállott acsarogva támad. 2 sebzést okozott.
Egy gyors csel után Solange a hasadat támadja. Ütése célt téveszt!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az ében rövidkarddal gyorsan alulról támadsz. Solange 32 pontnyit sérült. Ork megszállott is ellenfeledre veti magát. 2 életpontot sebzett
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Solange egy alsó támadást indít. Eltalált, sérültél 29 pontnyit.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást. Ork megszállott is ellenfeledre veti magát. 2 életpontot sebzett
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 78 sebzést okoztál, és 77 sebzést kaptál.


az utolsó, szívósságom miatt kapott körben az állat 2 támadásával győzök egy ponttal.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 6.75
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
48. hozzászólás - 2008.12.25. 12:50:07
Mivel támadtál már az elmúlt 57 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állatod, egy 5. szintű macskapárduc is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
Elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). 13 sebzést okoztál.
Egy gyors csel után az ében hosszúkarddal Mirrmurr41 védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 25 sebzést okoztál. Macskapárduc az oldaladon harcol. Mellé!
Mirrmurr41 lesújt rád az ében rövidkarddal. 20 pontnyit sebzett rajtad.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Nem találtál! Macskapárduc is ellenfeledre veti magát. Mellé!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Mirrmurr41 egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt!
Oldalt szökkenve, az ében hosszúkarddal Mirrmurr41 feje irányába ütsz. Mirrmurr41 46 pontnyit sérült. Macskapárduc is ellenfeledre veti magát. Mellé!
Mirrmurr41 egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 27 ép-t sebződsz.
A csatában összesen 84 sebzést okoztál, és 47 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 216 lélekenergia és 2 TP!


Mi az h csak 2TP?!
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 2.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
49. hozzászólás - 2008.12.25. 14:25:01
mázlista vagy.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 5
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
50. hozzászólás - 2008.12.25. 18:54:58
Ma, 18:32 Cocós coctel Dragonman Te nyerted a csatát.
A jutalmad 0 lélekenergia és 3 TP.

Ma, 18:34 Cocós coctel Reiy Te nyerted a csatát.
A jutalmad 181 lélekenergia és 4 TP.

Ma, 18:34 Cocós coctel Epsy Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3 lélekenergia és 3 TP.

Ma, 18:35 Cocós coctel Render Dalkin Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1 lélekenergia és 2 TP.

Ma, 18:37 Cocós coctel Nagyabajusz Te nyerted a csatát.
A jutalmad 19 lélekenergia és 3 TP.

Ma, 18:38 Cocós coctel Reko Te nyerted a csatát.
A jutalmad 18 lélekenergia és 3 TP.

Ma, 18:39 Cocós coctel Heni4532 Te nyerted a csatát.
A jutalmad 394 lélekenergia és 3 TP

Ma, 18:48 Cocós coctel Arya Te nyerted a csatát.
A jutalmad 181 lélekenergia és 2 TP.

ez aztán nem semmi és ez igaz
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
51. hozzászólás - 2008.12.25. 19:51:57 (Válasz Asztalos #50 hozzászólására.)
-100%-kal való győzelmet is másolj be
Pontszám: 4.50
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
52. hozzászólás - 2008.12.29. 19:12:19 (Válasz Mormord #51 hozzászólására.)
Olyan nincs, ha jól emléxem -80-nál áll meg a dolog.

Randomisten ma reggeli bosszúja:

A karakter TÖ-ben kicsit, szakiban os tárgyakban sokkal gyengébb és nem pihent!

"Sister Golden Hair

VS

malkohol

Idomított állatod, Lancelot, egy 20. szintű kígyóféreg is részt vesz a csatában. malkohol idomított állata, egy 1. szintű fekete griff is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
malkohol elmond egy plazmacsapás varázslatot. 99 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -7 Védekezés.
Ajkad hangtalanul mozog, egy fényrobbanás igéjét mondja. (-100 VP). malkohol gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 35 életpontot vesztett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor malkohol egy alsó támadást indít. 43 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 2 életpontot sebződött. Fekete griff is rádtámad. Nem talált.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Kőkarddal. malkohol az utolsó pillanatban félreugrik. Lancelot is támad. Mellé!
malkohol egy gyors támadást indít a Káoszbottal a lábad felé. 51 életpontot vesztettél. Az állatod 2 életpontot sebződött. Fekete griff is rádtámad. 4 sebzés!
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Kőkarddal gyorsan alulról támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Lancelot is támad. 21 életpontot sebzett
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva malkohol megpróbál oldalról támadni. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Fekete griff is rádtámad. 7 sebzést okozott.
Egy gyors csel után a Kőkarddal malkohol védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást. Lancelot is ellenfeledre veti magát. Nem talált.
malkohol a Káoszbottal a felsőtestedet célozza! Talált, 87 ép-t sebződsz. Az állatod 4 életpontot sebződött. Fekete griff is rád veti magát. 7 életpontot sebzett
Egy gyors csel után a Kőkarddal malkohol védtelen felsőtestére támadsz. malkohol az utolsó pillanatban félreugrik. Lancelot is ellenfeledre veti magát. 17 sebzés!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Oldalt szökkenve, a Kőkarddal malkohol feje irányába ütsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le malkohol páncéljáról. Lancelot acsarogva támad. Nem talált.
A csatában összesen 73 sebzést okoztál, és 298 sebzést kaptál."

Ellenfeled:
malkohol - 25. szintű végzetúr
a Káosz és Vér szövetség tagja
Ugrás a karakterlapjára
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
340 254
136 166
561 410
Összesen: 1037 830
Legtöbb okozott sebzés: 169
Tulajdonságösszeg: 380
Szakértelemösszeg: 160
Teljesített küldetés: 28
Összes építés: 128.863
Zsákmányolt lélekenergia: 26.498
Elvesztett lélekenergia: 45.733
Helyes kvíz-válaszok: 1.844
Fertőzés: 56%
Harcoló lény

Fekete griff (1. Szint)
Viselt tárgyak

Fegyver
Káoszbot


Szint: 24
Sebzés: 22-89
Fókuszkristály: tört gyémánt
Támadás: +6
IQ: +10
Mágia: +10
Taumaturgia: +10
Bénítás: +4%
Varázslat
plazmacsapás


Szint: 23
Sebzés: 50-70
VP költség: 90
Hatása az ellenfélre: -5 Védekezés
Páncél
ősi mithril láncing


Szint: 20
Fókuszkristály: igaz védelmező
Erő: +4
Védekezés: +17
Egészség: +4
Mágia: +2
Elnyelés: +3
Varázslat elnyelés: +3
Pajzs
ősi mithril pajzs


Szint: 21
Fókuszkristály: brutális márvány
Erő: +2
Támadás: +8
Védekezés: +16
Egészség: +8
Mágia: +2
Elnyelés: +2
Varázslat elnyelés: +4
Gyűrű
csillogó bronzgyűrű


Szint: 15
Bénítás: +7%
Nyaklánc
taumaturgikus lánc


Szint: 15
Taumaturgia: +2
Kritikus varázslat sebzés: +3%

Sister Golden Hair - 25. szintű végzetúr
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
362 145
581 168
176 102
Összesen: 1136 415
Legtöbb okozott sebzés: 197
Tulajdonságösszeg: 394
Szakértelemösszeg: 238
Teljesített küldetés: 59
Összes építés: 168.047
Zsákmányolt lélekenergia: 68.799
Elvesztett lélekenergia: 15.427
Helyes kvíz-válaszok: 2.683
Fertőzés: 43%
Harcoló lény

Lancelot (20. Szint)
Az állat aktuális tárgya: tudatserkentő
+2 TP győzelmenként
Viselt tárgyak

Fegyver
Kőkard


Szint: 30
Sebzés: 28-110
Fókuszkristály: vortexsmaragd
Erő: +6
Támadás: +6
Védekezés: +6
Egészség: +6
IQ: +6
Mágia: +6
Taumaturgia: +6
Kritikus sebzés: +9%
Varázslat
fényrobbanás


Szint: 29
Sebzés: 66-86
Fókuszkristály: bíbor gyöngy
VP költség: 100
Hatása az ellenfélre: -8 Támadás
Páncél
Árnyékvért


Szint: 26
Fókuszkristály: tündöklő életkő
Erő: +8
Védekezés: +18
Egészség: +5
Elnyelés: +5
Varázslat elnyelés: +5
Pajzs
Visciratha


Szint: 27
Fókuszkristály: brutális márvány
Erő: +8
Támadás: +8
Védekezés: +22
Egészség: +6
Elnyelés: +3
Varázslat elnyelés: +4
Gyűrű
ogre gyűrű


Szint: 10
Erő: +1
Támadás: +1
Nyaklánc
taumaturgikus lánc


Szint: 15
Taumaturgia: +2
Kritikus varázslat sebzés: +3%
A hozzászólást G0df4th3r módosította 2008.12.29. 19:14:27-kor
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 3
kedvencG0df4th3rFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
53. hozzászólás - 2008.12.29. 19:17:43
Mai sebzésrekord: (még lett volna egy kör, de sajnos sem ő, sem az állata nem bírta tovább)
Új rekordom 209 egy ütésből. Lancelot is odacsapott 30-at.

Sister Golden Hair

VS

Lord Godopen

Idomított állatod, Lancelot, egy 20. szintű kígyóféreg is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
Lord Godopen ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy mentális robbanás. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 15 pontnyit sérültél.
Mormolsz, kezedből kirepül egy fényrobbanás. (-100 VP). 129 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -11 Támadás.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Lord Godopen egy alsó támadást indít. Könnyedén félrehajolsz. Végzet is rád veti magát. Mellé!
Oldalt szökkenve, a Kőkarddal Lord Godopen feje irányába ütsz. Nem találtál! Lancelot is ellenfeledre veti magát. Mellé!
Lord Godopen egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz. Végzet is rád veti magát. Nem talált.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Talált, 69 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 3 életpontot sebződött. Lancelot is ellenfeledre veti magát. 11 sebzés!
Lord Godopen a Trollagyarral a felsőtestedet célozza! Eltalált, sérültél 43 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött. Végzet is támad. Mellé!
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 209 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 10 életpontot sebződött. Lancelot acsarogva támad. Célt téveszt.
Egy gyors csel után Lord Godopen a hasadat támadja. 68 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött. Végzet acsarogva támad. Célt téveszt.
Egy gyors csel után a Kőkarddal Lord Godopen védtelen felsőtestére támadsz. Lord Godopen 186 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 10 életpontot sebződött. Végzet elájult. Lancelot is támad. 30 sebzést okozott.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 634 sebzést okoztál, és 126 sebzést kaptál.
VégzetÚr Fitness-Program Fekvő, Végzetúr Novellák, Fun Stuff, VU Innováció

NagyonCiki.hu - A Sztoriportál
Pontszám: 3
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
54. hozzászólás - 2008.12.29. 21:38:11 (Válasz Mormord #51 hozzászólására.)
A fönök azt mondta -100%-kal nem enged portyázni menni, azt irja ki tul fáradt vagy, pihenned kell...
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
55. hozzászólás - 2008.12.29. 23:08:36
Aznap valahogy semmi sem akart sikerülni. Kora reggel arra ébredtem, hogy toronylakó társaim lázas kopácsolással ütik el az időt. Valami hajítógépet próbáltak eszkábálni, hogy bedobálhassák kaviccsal a legközelebbi ellenséges sátor tetejét. Nem volt nagy vállalkozás révén a gyakorlótéren több szövetség is táborozott, kik keményen ostromolták tornyunkat. De legalább társaim jól szórakoztak... Miután morogva felkeltem, meghúztam a söröskupámat, a bajnokok reggelijére számítva. Persze Khetty viccesen rozmaringteát töltött bele sör helyett. Majd egy fertályórán keresztül törölgettem a hányást a szakállamról... Bosszúsan, éhesen, büdösen indultam a pottyantósra, hátha ott nyugalmat lelek. Éppen elszundítanék a gödör felett, midőn egy fiatal harcos porig rombolta kedvenc budim falait egy varázslattal... Hirtelen ghallán túli harag öntötte el lelkemet. Az ébredésem óta gyűlő gondolatok hirtelen kirobbantak a fejemből...

"Üvöltve rontotok egymásnak.
Mielőtt összecsapnátok, Túlvilági Portyázó feléd hajít egy vérforralás varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 16 pontnyit sérültél.
Mormolsz, kezedből kirepül egy mentális robbanás. (-70 VP). 126 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 126 sebzést okoztál, és 16 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2519 lélekenergia és 9 TP!"

Csodálatos érzés öntött el. A lélekenergia bőségesen özönlött a testembe. Ráncaim kisimultak, boldog voltam.
Ekkor azonban lenéztem és üvölteni kezdtem. Mikor ellenfelem varázslata becsapódott, valahogy belegurultam a budigödörbe...
Sosem felejtem el azt a napot. A frissen megszerzett lélekenergiát sörre és új gatyára költöttem...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 9.13
népszerűDanaFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
56. hozzászólás - 2009.01.11. 12:13:05
Margareth - 25. szintű végzetúrnő a Végzeturak mesterei szövetség tagja.

Idomított állatod, Ocsmányság, egy 2. szintű mérges nyukmár is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Margareth feléd dob egy mentális robbanás varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 55 pontnyit sérültél.
Nincs elég vp-d, hogy elmondhass egy mentális robbanás varázslatot!
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Margareth megpróbál oldalról támadni. Talált, 80 ép-t sebződsz. Az állatod 3 életpontot sebződött.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Trollagyarral gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 64 sebzés! Ocsmányság is ellenfeledre veti magát. 6 sebzés!
Margareth vicsorogva sújt rád a Káoszbottal. 53 életpontot vesztettél. Az állatod 2 életpontot sebződött.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Trollagyarral. Margareth az utolsó pillanatban félreugrik. Ocsmányság is támad. Nem talált.
Margareth egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 78 pontnyit. Az állatod 3 életpontot sebződött.
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 63 sebzés! Ocsmányság is ellenfeledre veti magát. 6 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Lesújtasz ellenfeledre. Margareth 64 pontnyit sérült. Ocsmányság az oldaladon harcol. Nem talált.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 203 sebzést okoztál, és 266 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 342 lélekenergia és 16 TP!

Fegyverei:

Káoszbot
Szint: 24
Sebzés: 27-94
Fókuszkristály: fekete kristály
Támadás: +6
IQ: +10
Mágia: +10
Taumaturgia: +10

Varázslat
mentális robbanás
Szint: 17
Sebzés: 46-66
Fókuszkristály: bíbor gyöngy
VP költség: 70
Hatása az ellenfélre: -4 Támadás

Páncél
ősi mithril láncing
Szint: 20
Fókuszkristály: igazi jáde
Erő: +4
Védekezés: +14
Egészség: +4
IQ: +3
Mágia: +2
Elnyelés: +3
Varázslat elnyelés: +3

Pajzs
ősi mithril pajzs
Szint: 21
Fókuszkristály: mágikus zafír
Támadás: +6
Védekezés: +16
Egészség: +8
Mágia: +2
Elnyelés: +2
Varázslat elnyelés: +7
Gyűrű
ogre gyűrű
ogre gyűrű

Szint: 10
Erő: +1
Támadás: +1
Nyaklánc
taumaturgikus lánc
taumaturgikus lánc

Szint: 15
Taumaturgia: +2
Kritikus varázslat sebzés: +3%

Nem volt vp-m Ép-m se sok elég nagy mázlim volt!
A hozzászólást Dana módosította 2009.01.11. 12:16:42-kor
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
57. hozzászólás - 2009.01.14. 16:57:01
Shadorian, az árnyékfoltozó mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy gyilkos matéria. 703 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!

Azt hiszem ezt nem kell ragozni. Nem tudom kapott-e már valaki ekkora sebet egyetlen forrásból. Remélem én vagyok az új csúcstartó.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
kedvencBtoektoeFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
58. hozzászólás - 2009.01.14. 19:16:19
Yworl (22. szint) vs. Udek az óriásgyermek (53. szintű torzszülött)

Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy plazmacsapás varázslatot. (-90 VP). Udek, az óriásgyermek elkerülte a varázslatot! Csak 83 életpontot vesztett.
Udek, az óriásgyermek rohanás közben megidéz egy thrax halálcsapás varázslatot. 424 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Káoszbottal. 63 pontnyit sebeztél.
Udek, az óriásgyermek vicsorogva sújt rád a Mágikus fegyverrel. Eltalált, sérültél 187 pontnyit. Kritikus sebzés!
Lesújtasz a Káoszbottal. Eltaláltad, 97 sebzés!
Udek, az óriásgyermek pihenés nélkül támad. Talált, 264 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés!
Lesújtasz a Káoszbottal. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Udek, az óriásgyermek páncéljáról.
Udek, az óriásgyermek lesújt rád a Mágikus fegyverrel. Melléütött!
Lesújtasz ellenfeledre. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Udek, az óriásgyermek páncéljáról.
Udek, az óriásgyermek rád veti magát, a Mágikus fegyverrel sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 267 pontnyit. Kritikus sebzés!
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.

A csatában összesen 243 sebzést okoztál, és 1142 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.


Tökéletes Gyémánt elleni háborúban a hogyan kerülhetnék gyorsan 15% alá project díjnyertes csatája max. életerőről. Minden ütése krit volt azóta nagyon óvatosan látogatom az epikus lényeket.
Pontszám: 8.14
népszerűINf3rNo2Férfi
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
59. hozzászólás - 2009.01.14. 21:56:51 (Válasz Dana #56 hozzászólására.)
Lesz még pár ilyen.. sőt olyan is, amikor mondjuk 600-250-re vered el valaki arcát de bekattan a 30-as kivégzése és elborulsz.
Thordin (Végzeturak mesterei)
Pontszám: 5
népszerűDanaFérfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
60. hozzászólás - 2009.01.18. 16:30:35
Idomított állatod, Béla, egy 2. szintű gorhmad féreg is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Ellenfeled felé dobsz egy mentális robbanás varázslatot. (-70 VP). 102 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
Lesújtasz a Trollagyarral. Detonator 106 pontnyit sérült. Béla az oldaladon harcol. 11 életpontot sebzett
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 219 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 4 lélekenergia és 14 TP!
Pontszám: 6.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője