Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
101. hozzászólás - 2009.03.14. 20:42:24
Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Killer Goblin, egy 30. szintű móleon is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Ajkad hangtalanul mozog, egy ősvillám igéjét mondja. (-110 VP). 221 sebzést okoztál.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 221 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 451 lélekenergia és 18 TP!
Ez gyors volt...
Pontszám: 5.33
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
102. hozzászólás - 2009.03.15. 13:42:04
Idomított állatod, , egy 1. szintű móleon is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Scynfarwel feléd dob egy energialövedék varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 10 pontnyit sérültél.
Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). Scynfarwel félrevetődik. Csak 18 életpontot vesztett.
Scynfarwel rád veti magát, a szöges mithril buzogánnyal sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz a szilmill tőrrel. 19 pontnyit sebeztél. Móleon az oldaladon harcol. Mellé!
Egy gyors csel után Scynfarwel a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill tőrrel. Eltaláltad, 21 sebzés! Móleon is ellenfeledre veti magát. 1 sebzés!
Scynfarwel vicsorogva sújt rád a szöges mithril buzogánnyal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz a szilmill tőrrel. Talált, 14 sebzést okoztál. Móleon is ellenfeledre veti magát. 1 életpontot sebzett
A csatában összesen 74 sebzést okoztál, és 10 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 39 lélekenergia és 2 TP
jó csata volt, köszi
Pontszám: 4.75
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
103. hozzászólás - 2009.03.15. 13:43:36
mi/ki az a Drakin? mer van 1olyan küldetés amiben őt kell megtalálni! De nem tom hogy hol van vagy egyáltalán-kicsoda-micsoda!
Pontszám: 1.80
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
104. hozzászólás - 2009.03.15. 14:00:07 (Válasz Ricskosz #103 hozzászólására.)
Ezt hogy sikerült ebbe a topikba? "Kérdezz, és mi válaszolunk"-ba kéne, hamár nincs kedved beírni a gyorskeresőbe Drakin nevét. Egyébként, ha eléred a 8. szintet, a legenda 7. fejezetében olvashatsz róla.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
105. hozzászólás - 2009.03.15. 15:32:31
Mivel támadtál már az elmúlt 59 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 40 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állatod, , egy 1. szintű móleon is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
méregfelhő varázslat repül ki kezedből. (-20 VP). 21 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Bekem egy alsó támadást indít. 11 életpontot vesztettél.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Ellenfeled kivédte a csapást. Móleon is támad. 1 sebzés!
Egy gyors csel után Bekem a hasadat támadja. Talált, 22 ép-t sebződsz.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 12 sebzést okoztál. Móleon acsarogva támad. Mellé!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Bekem egy alsó támadást indít. Melléütött!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást. Móleon az oldaladon harcol. 1 sebzést okozott.
A csatában összesen 35 sebzést okoztál, és 33 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5 lélekenergia és 2 TP!
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
106. hozzászólás - 2009.03.15. 15:40:30
Már bocs de ezen mi az érdekes?
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
107. hozzászólás - 2009.03.15. 17:20:29 (Válasz D4vid #106 hozzászólására.)
Ne, h azt hidd a tiedben sincs semmi érdekes!

Ui: gondolom a -40%-ék!!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.03.15. 17:20:59-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
108. hozzászólás - 2009.03.27. 17:07:58
Enicici elég nagy ellenségem, legtöbbször ő győzött le engem, és nem pedig fordítva... Na de most megfordult a dolog, nem is kicsit (), hiszen amikor egyszer megtámadott, a következők történtek:

Előnyök: Nálam Trollagyar, villámcsapás; Nála ősi rúnakorbács, fagycsóva
Hátrányok: Tulajdonságösszeg: Nekem 169, Neki 292; Szakértelemösszeg: Nekem 41, Neki 83

Enicici idomított állata, ájultan esik össze, egy 6. szintű szánalmas fatty is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Grebatusz, egy 2. szintű csontváz harcos is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába. Futás közben egy villámcsapás igéjét mormolod (-40 VP). Enicici egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 25 életpontot vesztett.
Enicici elmond egy fagycsóva varázslatot. 93 pontnyit sebzett.

Lesújtasz ellenfeledre. Enicici 79 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Grebatusz is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

Oldalt gurulva, majd gyorsan felpattanva Enicici megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 36 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött. ájultan esik össze is rádtámad. 6 sebzés!

Egy gyors támadást indítasz a Trollagyarral Enicici lába felé. 38 pontnyit sebeztél. Grebatusz is elenfeledre veti magát. 5 sebzés!

Enicici egy gyors támadást indít az ősi rúnakorbáccsal a lábad felé. Talált, 37 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött. ájultan esik össze is rád veti magát. 5 sebzést okozott.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Trollagyarral. Talált, 79 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Grebatusz is támad. Nem talált.

Oldalt gurulva, majd gyorsan felpattanva Enicici megpróbál oldalról támadni. 35 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 2 életpontot sebződött. ájultan esik össze is támad. 5 sebzést okozott.

A csatában összesen 226 sebzést okoztál, és 217 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1496 LE és 9 TP!

Kicsi a bors, de erős!
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.04. 11:04:09-kor
Pontszám: 4.75
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
109. hozzászólás - 2009.03.27. 17:39:08
Te trollagyar/villám,ő korbács/fagycsóva.Nem véletlenül te vagy erősebb?
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
110. hozzászólás - 2009.03.27. 17:53:13 (Válasz D4vid #106 hozzászólására.)
A 40% volt neki érdekes, de ez semmi én már nyertem 60%kal is. Sőt 70%nál igaz kikaptam, de csak egy-két sebzés hiányzott.
Pontszám: 4.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
111. hozzászólás - 2009.03.27. 17:55:10 (Válasz Nari77 #110 hozzászólására.)
Igen ráadásul sokkal gyengébb ellen nyert,de mind1 hanyagoljuk...
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
112. hozzászólás - 2009.03.27. 18:00:00 (Válasz D4vid #111 hozzászólására.)
Miért te támadnál mást több % gyengítéssel?? Ha van 160 tulajdonságösszeged (csak tippelek, mert móleon 1-es szintű, az meg kb 6os szinten lehet szerezni és kb 6os szinten vannak akkora tulajdonságösszegek), annak a 60%-a az kb 96 és az hol erősebb egy 140-es alap tulajdonságösszegnél?? HM????

Még egy 200as tulajdonságösszeg 50%-a is gyengébb az alapnál.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
113. hozzászólás - 2009.03.27. 18:10:37
Úgy értettem alapból gyengébb ellen,aki ellen 40% mínusszal is jó 40-50% eséllyel nyer.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
114. hozzászólás - 2009.03.27. 18:18:18 (Válasz D4vid #113 hozzászólására.)
40-50% az nem is sok esély Mondjuk én is csak azért támadtam 60%-al , mert kíváncsi voltam meddig veszi le a %-okat. De hála égnek hamarabb megtaláltam wikidot-com-on, hogy egészen 100%-ig le lehet menni. Kérdés, hogy van aki bevállalja e. Amúgy az a vicces, hogy úgy is lehet nyerni De csak nagyon nagy szinteken Amikor már a tárgyaidból összegyűlik 140 tulajdonság, mert azt nem veszi le
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
115. hozzászólás - 2009.03.27. 18:31:29 (Válasz Nari77 #112 hozzászólására.)
Azért azt kalkuláld bele, hogy a minuszos csatáknál csak a TÖ csökken, a tárgybónuszok nem.
Azaz egy akár azonos TÖ-set is meg lehet verni minusszal - sokkal jobb fegyverrel.
Arról ugye nem beszélve, hogy a TÖ igazából csak egy "tájékoztató" adat, mert nem ad felvilágosítást arról, hogy milyen az eloszlása az egyes tulajdonságok között.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
116. hozzászólás - 2009.03.27. 18:34:17 (Válasz Anababa #115 hozzászólására.)
Ha odafigyelnél arra amit olvasol, akkor láthatnád, hogy pontosan ezt írtam az előző hozzászólásomban is......
Pontszám: 3
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
117. hozzászólás - 2009.03.27. 18:45:34
10 csatát csinálhatsz 1 órán belül ás nem kapsz 100% csökkentést csak 80%-ig viszi le a 10. csata után pedig kiírja, hogy ebben az órában már eleget támadtál és pihenned kell. Vicces még bőven lett volna ÉP-m és VP-m is.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 7.50
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
118. hozzászólás - 2009.03.27. 18:49:58 (Válasz Nari77 #116 hozzászólására.)
Ha odafigyelnél, hogy melyik hozzászólásodra válaszolok (mea culpa, hogy mire eljutottam a befejezéséig addigra írtál még egyet), akkor nem akadnál ki, és egyébként bocs, hogy bármilyen felvilágosítással próbáltam szolgálni úgy egyáltalán.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
119. hozzászólás - 2009.03.27. 18:54:42
Pff, nah még ilyet:

Zord ( én ) - vs - Létra

Tulajdonság összeg: 253 - vs - 168

Erő: 32 (+1) - vs - 25
Támadás: 39 (+7) - vs - 26 (+6)
Védekezés: 40 (+17) - vs - 23 (+16)
Egészség: 28 (+2) - vs - 22 (+3)
IQ: 36 (+1) - vs - 23 (+2)
Mágia: 24 (+3) - vs - 21 (+2)
Taumaturgia: 34 - vs - 21 (+4)
Szerencse: 20 - vs - 7

Előnyeim:
Tulajdonságösszeg: 85
Erő: 8
Támadás: 14
Védekezés: 18
Egészség: 5
IQ: 12
Mágia: 4
Taumaturgia: 9
Szerencse: 13

Jelzem az illető se nem láthatatlan nem volt, nem volt neki védelem itala, még csak nem is pihent. Épületből kapott 6 védelmet, de én meg 6 támadást kaptam a mi épületünktől. Mégis ez történt:

Idomított állatod, Gilbalard, egy 7. szintű gonosz manó is részt vesz a csatában. Üvöltve rontotok egymásnak.
Létra egy méregfelhő igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 33 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -4 Erő.
Futás közben egy villámcsapás igéjét mormolod. (-40 VP). Létra elkerülte a varázslatot! Csak 19 életpontot vesztett.
Létra egy gyors támadást intéz feléd. Talált, 24 ép-t sebződsz.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az ében hosszúkarddal gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 24 sebzés! Gilbalard az oldaladon harcol. 2 sebzést okozott.
Egy gyors csel után Létra a hasadat támadja. 33 életpontot vesztettél.
Egy gyors támadást indítasz az ében hosszúkarddal Létra lába felé. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Létra páncéljáról. Gilbalard is ellenfeledre veti magát. Mellé!
Létra lesújt rád az ében tündekarddal. Ütése célt téveszt!
Egy gyors csel után az ében hosszúkarddal Létra védtelen felsőtestére támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Létra páncéljáról. Gilbalard acsarogva támad. 2 életpontot sebzett
A csatában összesen 47 sebzést okoztál, és 90 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 3


Nem voltam legyengülve teljesen friss voltam. Mégis ez hogy történhetett???? Lehet, hogy hiba? Vagy tényleg ennyire random lenne a harc?
Pontszám: 7.50
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
120. hozzászólás - 2009.03.27. 18:56:24 (Válasz Anababa #118 hozzászólására.)
13 perccel a legutóbbi üzenetem után válaszoltál , honnan tudjam, hogy te az alatt itt voltál, és nem láttad a frissítést??? Amúgymeg bocs, nem tudtam.
Pontszám: 5.50
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője