Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
fórumozóSyck
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szövetségi háborúk
1. hozzászólás - 2008.10.11. 00:50:42
Nem hivatalos csataszépségverseny csak itt, csak most!

Végigverted a teljes ELIT HORDÁT? Elraboltál 5,000LE-t AranyAlmától? Egy csapással kivégezted Jerikó állatát? Elloptad Nomis Leinád kedvenc kiégett őskövét? Jégszoborrá fagyasztottad Hajnali Harmatot? Kivégezted Sardullah Sharpát? Kékre verted Cyront? Bezöldültél BaalCain méregfelhőjétől? Levetítetted Jack Bauer utolsó képkockáit?

Legyél te is a történelem része!

Viadalt nyertél bőrpajzzsal? Szövetségi háború tört ki portyáid miatt? A héten már a harmincadik prémiumos kedvét vetted el a buzogányoddal? Egy hétig nem kell építened mert bucira verted szövetséged legfőbb ellenségét? Megsemmisítetted a világot? Caffatokra szabdaltatok egy epikus szörnyet? Vagy csak szimplán győztél egy sokkal erősebb ellen?

Itt a helye a csata leírásnak!

Félénk és gátlásos vagy?

Akkor pontozd a csatákat tartalmazó hozzászólásokat, hogy megtudjuk, mi volt a hét és a hónap legvégzetesebb eseménye!

Nevezési feltételek:
- Csata feltöltése,
- Harcoló felek, csatában aktuális (publikus statisztikája),
- Rövid leírás, elemzés, kedvcsináló a szavazat szerzéshez.

A csatákat egytől tízig terjedő skálán pontozhatod a „Pontszám: értékelem” opcióval.

Az első tíz csata feltöltőnek dedikált Lélekenergia szerzési lehetőség a top listákon szereplőktől!
A hozzászólást Syck módosította 2008.10.11. 00:52:07-kor
Szánalmasak vagytok.
Pontszám: 8.78
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
2. hozzászólás - 2008.10.11. 13:59:28
Hát vazze, ha nem lennél, igen sivár lenne nekünk a fórumozás
Pontszám: 5.73
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szövetségi háborúk
3. hozzászólás - 2008.10.12. 18:16:02 (Válasz Syck #1 hozzászólására.)
mit jelent hogy dedikált LE szerzés
V3-Szeptimusz
Pontszám: 2.63
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
4. hozzászólás - 2008.10.12. 18:20:04
Áthelyezés az archívumba
A karakterek statisztikáinak megtekintéséhez kattints a képükre.
Mean
Mean
Gyémánt Horda
VS
Smaragd VarázsHarcos
Smaragd VarázsHarcos
Smaragd Horda
Mean idomított állata, egy 2. szintű wantu is részt vesz a csatában. Idomított állatod, Csuszika, egy 1. szintű káoszkígyó is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Egy energialövedék igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-10 VP). 27 sebzést okoztál.
Mean ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy energialövedék. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 4 pontnyit sérültél.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. 15 pontnyit sebeztél. Csuszika is ellenfeledre veti magát. 1 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Mean egy alsó támadást indít. Melléütött! Wantu is támad. Mellé!
Egy gyors támadást indítasz a Koponyazúzóval Mean lába felé. Eltaláltad, 17 sebzés! Csuszika az oldaladon harcol. Nem talált.
Mean rád veti magát, a mithril buzogánnyal sebezhető pontot keres. 17 pontnyit sebzett rajtad. Wantu is támad. 1 sebzést okozott.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Koponyazúzóval. Mean 20 pontnyit sérült. Csuszika az oldaladon harcol. Nem talált.
Mean rád veti magát, a mithril buzogánnyal sebezhető pontot keres. Talált, 9 ép-t sebződsz. Wantu is rád veti magát. 1 sebzést okozott.
A csatában összesen 80 sebzést okoztál, és 32 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 77 lélekenergia és 3 TP!
Ellenfeled:
Mean - 6. szintű végzetúr
a Light_of_Wariors szövetség tagja
Ugrás a karakterlapjára
Eredmények és tettek
Győzelem: Vereség:
Rubin horda ellen 7 11
Smaragd horda ellen 26 31
Zafír horda ellen 7 10
Összesen: 40 52
Legtöbb okozott sebzés: 33
Tulajdonságösszeg: 181
Szakértelemösszeg: 17
Teljesített küldetés: 10
Összes építés: 6.174
Zsákmányolt lélekenergia: 3.124
Elvesztett lélekenergia: 2.008
Helyes kvíz-válaszok: 323
Harcoló lény
Wantu
Wantu (2. Szint)
Viselt tárgyak
Fegyver
mithril buzogány
mithril buzogány

Szint: 2
Sebzés: 3-12
Varázslat
energialövedék
energialövedék

Szint: 3
Sebzés: 11-33
VP költség: 10
Pajzs
kis bőrpajzs
kis bőrpajzs

Szint: 1
Védekezés: +1
V3-Szeptimusz
Pontszám: 2.93
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
5. hozzászólás - 2008.10.12. 18:51:04
Bocsi de ennek baromira nem volt értelme. Dedikált lélekenergia szerzési lehetőség a top listákon szereplőktől? Ez vmi díj, hogy megtámadhatod a topon szereplő végzeturakat? Szerintem senkinek nincs kedve ahhoz, hogy mások harcait olvasgassa...

Öregem, ha nem lennél ki kéne találni.
Pontszám: 1.87
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
6. hozzászólás - 2008.10.12. 19:02:51
Salem!

Ugyan Csirguz, mindannyian mások vagyunk, van aki szereti mások harcait végigolvasni. Mindenkinek van itt hely a fórumon, hadd élvezzék ők is! Nem?
Amúgy én is szívesen végigolvasok jó csatákat.

Jó játékot mindenkinek!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.44
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
7. hozzászólás - 2008.10.12. 19:25:43 (Válasz Csirguz #5 hozzászólására.)
Nem is lenne gond, csak nem jól van tálalva...
Ha úgy csinálná, mint Syck, vagy ti a Lélek barlangjában, ill a Napkapuban...
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 6
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
8. hozzászólás - 2008.10.12. 19:48:12
.
A hozzászólást Smargd Harcos módosította 2009.11.11. 22:22:29-kor
V3-Szeptimusz
Pontszám: 2.22
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
9. hozzászólás - 2008.10.12. 20:08:47 (Válasz Wocsok #7 hozzászólására.)
Idézet: Wocsok - 2008.10.12. 19:25:43
Nem is lenne gond, csak nem jól van tálalva...
Ha úgy csinálná, mint Syck, vagy ti a Lélek barlangjában, ill a Napkapuban...


Nicsak egy rajongó?!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 4.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
10. hozzászólás - 2008.10.12. 20:41:35 (Válasz Khetty #9 hozzászólására.)
Több is van Khetty. Szerintem van pár emberke (velem együtt) aki rendszeres olvasó. Ezúton is köszönjük, nagyon jó!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.33
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
11. hozzászólás - 2008.10.12. 20:59:41
Rendben, de akkor igényesebben kellene berakni a csatákat. Először is az olyan finomságokat, mint az "Ugrás a karakterlapjára" szövegeket ki kellene szedni, a sorokat elválasztani a csata kezdésekor, esetleg félkövérrel kiemelni a neveket, és a szövetségeket, dőlttel a csatát és ezeket a színes szövegeket, a többi adatot pedig az egész aljára gyűjteni, mint mellékes dolgok.

Smaragd harcos, pls módosítsd a hsz-eidet, mert rontja a látványt. Nem elég csak bemásolni a szöveget, meg is kell formálni azt
Pontszám: 6.50
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
12. hozzászólás - 2008.10.12. 21:08:47
PÖLÖ:

Qulatzar az Akkult VS Csirguz
(Gyémánt Horda) VS (Smaragd Horda)

Csata kimenetele:

Qulatzar az Akkult idomított állata, Xamilla, egy 5. szintű zertax is részt vesz a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Mormolsz, kezedből kirepül egy energialövedék. (-10 VP). 36 sebzést okoztál.

Qulatzar az Akkult rohanás közben megidéz egy tűzfuvallat varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 16 pontnyit sérültél.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Qulatzar az Akkult páncéljáról.
Qulatzar az Akkult az Yssuf tőrével a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz. Xamilla acsarogva támad. 2 életpontot sebzett
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill varázstőrrel. 12 pontnyit sebeztél.
Qulatzar az Akkult rád veti magát, az Yssuf tőrével sebezhető pontot keres. Melléütött! Xamilla acsarogva támad. Mellé!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 21 sebzést okoztál.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Qulatzar az Akkult egy alsó támadást indít. 22 életpontot vesztettél. Xamilla is rádtámad. 2 sebzés!

A csatában összesen 69 sebzést okoztál, és 42 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 28 lélekenergia és 3 TP!




Qulatzar az Akkult - 7. szintű végzetúr
a Dawn of fire szövetség tagja

Harcoló lény:

Xamilla (5. Szint)
Az állat aktuális tárgya: díszes nyakörv

Viselt tárgyak:

Yssuf tőre
+acélkristály;

tűzfuvallat;

kiégett rúnapáncél
+elnyelő;

kiégett rúnapajzs
+izzó opál;

//Ez az a csata amire így hirtelen büszke lehetek mert Qulatzar jóval erősebb nálam, így elég nagy mákom volt.//
A hozzászólást Csirguz módosította 2008.10.12. 21:12:00-kor
Pontszám: 7.83
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
13. hozzászólás - 2008.10.12. 22:20:04 (Válasz Csirguz #12 hozzászólására.)
Salem Csirguz!

Oké, az igaz, hogy nagyon nem figyeltek a szépségre, nem vitatom. Én is megpróbálok akkor valami ízléseset feltenni, bár azok a csaták, amikre igazán büszke vagyok, már sajna nincsenek meg (különösen Khetty elleni győzelmemre vagyok büszke), helyette jöjjön inkább egy igen-igen csúf vereség, ami esetleg a jelenleg meglévőkből érdekes lehet.

Mortazor (Smaragd Horda, a Napkapu Szövetség tagja)
VS
Incubus (Rubin Horda, a Rubintok Szövetség tagja)

Mortazor idomított állata, Lopakodó Halál, egy 3. szintű móleon is részt vesz a csatában. Idomított állatod, egy 1. szintű morfinder is részt vesz a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Mortazor feléd dob egy tűzfuvallat varázslatot. 34 pontnyit sebzett.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). Mortazor gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 8 életpontot vesztett.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Mortazor megpróbál oldalról támadni. Eltalált, sérültél 20 pontnyit. Lopakodó Halál acsarogva támad. Mellé!
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a mithril buzogánnyal. Eltaláltad, 13 sebzés! Morfinder is ellenfeledre veti magát. 1 életpontot sebzett
Mortazor rád veti magát, az Yssuf tőrével sebezhető pontot keres. 31 életpontot vesztettél. Lopakodó Halál is rádtámad. Mellé!
Oldalt szökkenve, a mithril buzogánnyal Mortazor feje irányába ütsz. Mortazor 19 pontnyit sérült. Morfinder acsarogva támad. 2 sebzést okozott.
Mortazor egy gyors támadást intéz feléd. Ütése célt téveszt! Lopakodó Halál is rádtámad. 4 életpontot sebzett
Oldalt szökkenve, a mithril buzogánnyal Mortazor feje irányába ütsz. Nem találtál! Morfinder is támad. Célt téveszt.
A csatában összesen 43 sebzést okoztál, és 89 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 30 lélekenergiát.


Mortazor

Harcoló lény:
Lopakodó Halál (3. szintű móleon)
Az állat aktuális tárgya: Bronzagyarak (+1 sebzés)

Viselt tárgyak:

Yssuf tőre + acélkristály

Tűzfuvallat

Kiégett rúnapáncél + márványgömb

Kiégett rúnapajzs + izzó opál.

Ezúton is gratulálok neki, nagyszerű harcos! És neked is Csirguz a küzdelmedhez Qualtzarral.

Jó kalandozást!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
14. hozzászólás - 2008.10.12. 23:39:18
Húúúha de dagad most a mellkasom...

Mortazor
Pontszám: 6
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
15. hozzászólás - 2008.10.12. 23:46:42 (Válasz Necronis #14 hozzászólására.)
OFF: Megérdemelten dagad, de ha nagy leszek visszavágok!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
16. hozzászólás - 2008.10.12. 23:48:12 (Válasz Byzon #15 hozzászólására.)
***Mortazor meghajol.
Pontszám: 5.67
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
17. hozzászólás - 2008.10.13. 03:22:47
Huh, elmesélném én is egy portyázásomat, ami aaaannyira emlékezetet volt, hogy még a Hosszútávú Memória varázslatot is alkalmaztam rá. Amiig élek ne feledjem el, hogyan _nem_ szabad csatáznom. Mentségemre legyen mondva, az ittasság negyedik fokán (ugye mindenki ismeri az öt fokozatot? Na, a negyedik a golyóálló) kajtattam vadul valami ellenség után. Néhány titánt megszégyeniitve lopakodtam a sziklák között, amikor én, a rubin horda tagja megpillantottam egy smaragd tagot. Kissé fáradtan bár, de felsőbbrendűségem biztos tudatában estem neki.

A jobb sarokban T-1337, a Buta Zúzógép, a rubin horda jeles képviselője, 2. szintű végzetúr, 11 smaragd, 11 gyémánt és 1 zafiir megszégyeniitője (és akit mellékesen 4 smaragd, 2 zafiir és 3 gyémánt hagyott már helyben)! Aki a zsűri szerint 23 pontos sebet is csapott már hitvány ellenfelébe! Akit nettó 149 pontra saccolnak jobb skálákon, és már egy küldetést is végrehajtott! 1392 Lélekenergiát sarcolt ellenfeleiről, miig ők csak 141-et tudtak kicsikarni tőle. És hogy eszét is csillogtassa, 74 kviizkérdésre válaszolt helyesen! Kezében buzogány, testén bőrvért!

A bal sarokban egy szottyadt smaragd, Anathema, szintúgy 2. szintű végzetúr, aki (ha a hiirek igazak) 4 rubinnal, 5 zafiirral és 1 gyémánttal bánt már el (miig őt magát csak 1 rubin, 3 zafiir és 6 gyémánt taniitota móresre. Bár én ilyen hiireknek nem hinnék.) Legszebb ütését egy zsűri csak 22 pontra taksálná, de akkor már elfogultak voltak. És bárhonnan nézzük, legfeljebb 142 pontot ért az alkata. Igazi lusta disznó, nem szolgálta még küldetésekkel hordáját, és több lélekenergiát vesztett (529), mint amennyit nyert (432). Valamint az agya is tompább, mint jelen történet daliás főhősének (csak 40 helyes kviizválasz). Kezében buzogány, testén bőrvért.

A csatát távolból szemlélő finomlelkű szemtanúk a következőképp mesélték el nekem utólag:

Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indultál csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítottak. Az ég is elsötétedett, ahogy egymásnak rontottatok.

Anathema rád vetette magát, a buzogánnyal sebezhető pontot keresett. 16 életpontot vesztettél.

Megcéloztad ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. Fegyvered ártalmatlanul pattant le Anathema páncéljáról.

Anathema lesújtott rád a buzogánnyal. Talált, 7 ép-t sebződtél.

Megcéloztad ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. Fegyvered ártalmatlanul pattant le Anathema páncéljáról.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Anathema megpróbált oldalról támadni. 12 életpontot vesztettél.

Egy gyors támadást indítottál a buzogánnyal Anathema lába felé. 8 pontnyit sebeztél.

A csatában összesen 8 sebzést okoztál, és 35 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 69 lélekenergiát.


Ebben a verzióban is megfigyelhetjük zavart állapotomat. Kétszer egymás után ugyanúgy támadni dőre lépés. Nem is volt semmi eredménye. Csak a végén tudtam javiitani valamelyest az összképen, amikor ravaszul máshogy támadtam, mint ahogy az eddigiek alapján várta volna. Sajnos ez már kevés volt a javuláshoz.

Megjegyezném, hogy egyes kevésbé kiiméletes szemtanúk szerint már az első rohamnál megbotlottam a saját lábamban, fejbevertem magamat a buzogánnyal, és bár ezután még mindig életképesebbnek tűntem, mint ellenfelem, azért egy földön fekvő mozgásképtelen alakot még ő is le tudott győzni.

Remélem mindenki okulására szolgált ez a történet. Legközelebb talán elmesélem, hogyan fogadta a három lovag a nyolcadik szintre vánszorgó T-1337-et, és hogyan sikerült visszavágni annak az egynek, amelyik legyőzte. Most viszont ideje aludni végzetúrfik. Mindenkinek szüksége van napi négy óra alvásra, hogy nagyra nőjön és olyan okos lehessen, mint én.
A hozzászólást Kisujj módosította 2008.10.13. 17:30:01-kor
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 8.89
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
18. hozzászólás - 2008.10.13. 11:38:29 (Válasz Khetty #9 hozzászólására.)
Igen, rajongó!
Csak az én fantáziámmal nem merek beszállni, pedig szívesen meglátogatnálak benneteket...
Bár lehet egyszer összeszedem magam (meg a bátorságom), és Gyémántosként barátságosan bekopogtatok...
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 7.50
irritálóSmargd HarcosFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
19. hozzászólás - 2008.10.13. 16:10:06 (Válasz Csirguz #11 hozzászólására.)
köszi megfogadom
V3-Szeptimusz
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
20. hozzászólás - 2008.10.13. 17:04:16 (Válasz Wocsok #18 hozzászólására.)
Idézet: Wocsok - 2008.10.13. 11:38:29
Igen, rajongó!
Csak az én fantáziámmal nem merek beszállni, pedig szívesen meglátogatnálak benneteket...
Bár lehet egyszer összeszedem magam (meg a bátorságom), és Gyémántosként barátságosan bekopogtatok...


A többi írótárs nevében is köszönöm! Örülök, ha tetszik másoknak is, amit írunk! Ez mindenképpen ihletet ad és lelkesedést a továbbiakra is!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5.25
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője