Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
201. hozzászólás - 2009.05.15. 16:53:32
Idomított állatod, Kennelrém, egy 24. szintű ragyás burástya is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy ősvillám varázslatot. (-110 VP). 318 sebzést okoztál.
Mielőtt összecsapnátok, Xytletaal, a mágiamorfáló feléd hajít egy lángtenger varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 93 pontnyit sérültél.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az arany kígyókarddal. Xytletaal, a mágiamorfáló 254 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Kennelrém is támad. 53 életpontot sebzett
Xytletaal, a mágiamorfáló pihenés nélkül támad. Melléütött!
Egy gyors támadást indítasz az arany kígyókarddal Xytletaal, a mágiamorfáló lába felé. Xytletaal, a mágiamorfáló 158 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Kennelrém az oldaladon harcol. Mellé!
Xytletaal, a mágiamorfáló vicsorogva sújt rád a Mágikus fegyverrel. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után az arany kígyókarddal Xytletaal, a mágiamorfáló védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 136 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Kennelrém is ellenfeledre veti magát. 29 sebzés!
Xytletaal, a mágiamorfáló vicsorogva sújt rád a Mágikus fegyverrel. Eltalált, sérültél 61 pontnyit. Az állatod 7 életpontot sebződött.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az arany kígyókarddal. Eltaláltad, 149 sebzés! Kennelrém is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
Xytletaal, a mágiamorfáló a Mágikus fegyverrel a felsőtestedet célozza! Könnyedén félrehajolsz.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az arany kígyókarddal. Talált, 213 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Kennelrém acsarogva támad. 45 sebzés!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 1355 sebzést okoztál, és 154 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Ennyit még sosem sebeztem
Pontszám: 4.20
kedvelt tagSzabinhoFérfi
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
202. hozzászólás - 2009.05.15. 18:40:33
Jaja, epikus nagy random, ha erősebb vagy nálla, minden bejön, ha meg gyengébb, mondjuk a mostani epikünk, hát akkor egy varitól bedőlsz (1200as varit kaptam...)
Hiéna-ZP

Pontszám: 2.75
utáltEnconFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
203. hozzászólás - 2009.05.16. 09:57:47
nem semmi:D
A hozzászólást Encon módosította 2009.05.16. 09:59:32-kor
v1: Encon
v2: Encon
v3: a változatosság kedvéért Encon
Pontszám: 2.33
utáltEnconFérfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
204. hozzászólás - 2009.05.16. 09:59:07
volt mikor ütött rám 300-400-akat egy csapásbol most meg a legkisebb volt 28
v1: Encon
v2: Encon
v3: a változatosság kedvéért Encon
Pontszám: 3
fórumozóFalcoFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
205. hozzászólás - 2009.05.21. 22:03:54
Sziasztok

->>Szuksegem van a gyozelemre, most jobban mint eddig.
Nem veszithetek....
De a faradtsag nagy ur, sokszor nalunk, vegzeturaknal is nagyobb.
Megis meg kell probalnom, akar az eletem aran.
Ellenfelem, KXXXXX (talan jobb, ha nemirom ki a nevet) latszolag nincs nagyon meghatva celjaimtol. Szaja sarkaban enyhe mosoly, es eget a szeme. Talan nem gondoltam eleg jol at a dolgot, hiszen alig allok a labamon, nem az elso csata az elmult egy oraban. Statisztikak szerint legalabb 40%-kal vagyok gyengebb mint reggel. Egeti az arcom a gyulolete, amint tellik az ido es kozeledik az osszecsapas.
Egyik kezemben a buzoganyom, mar kopottas, de meg lehet vele jokat utni az ellenre, a masik kezemmel a varaszlatot probalom a leheto legkisebb feltunessel megidezni mikozben a magikus szavakat formalom fogaim kozott.
Es elkezdodott.
KXXXXX olyan sebesen mozdult, vad duhhel, hogy alig maradt idom a varazst utjara engednem.
Szinte ijedtemben lenditettem a karomon.
Az aramlo energialovedek-felhon sebesseg vesztes nelkul robbant keresztul, nem is latszott meg rajta az ejtett 27 sebzesem.
Talan megzavarta a tamadasom, vagy talan a szerencses csillagzatomnak koszonhetem, hogy nem talalt el a buzoganya, valoszinuleg ott esem terdre tole.
A lendulete elsodort es mintaszeruen hanyat estem. Mielott talpra allhattam volna, mar jott a kovetkezo tamadasa; ekkor mar vedekeznem kellett.
Annyira tellett erombol, hogy magam ele tartsam fegyverem, amivel valamelyest erejet vehettem fegyverenek. Nem is hittem volna, mekkora energia rejtezik ebben a lanyban. Bar a testem alig engendelmeskedett, az szemem es elmem meg tovabbra is tisztan kovette a buzoganyt, ami a lassitasom ellenere elemi eroval vagott bordan (12 pontot sebzett).
A fejem raztam, hogy valamelyest tisztan lassak az uteset koveto hatalmas borulasom utan.
Valahogy idot kell nyerjek, es talpra alljak, es rendezzem gondolataimat, es... A buzogamyom megtalaltam magam mellett es azonnal, gondolkodas nelkul hozzavagtam az ellenhez, de a fegyverem erotlenul hullott le KXXXXX panceljarol. KXXXXX terve adaz vala, meg sem varta hogy talpra alljak es mar kuldte is a kovetkezo kellemetlen uteset.
Latszolag nincs meg kiforrva a technikaja, -szerencsemre- mert a buzogany suvitve zugott el a fejem mellett es csak a vallam allitotta meg (9 pontot sebzett).
Boduletesen felorditottam, a vallpajzsom, mintha nem is lenne, atengedte a buzogany hegyesebb reszeit.
Szemebe neztem a leanynak. Gyonyoru Rubinvoros szemei egy sor reges-regi fajo emleket idez fel bennem.... Emlekeztet a hugomra... Acsi, hiszen harc van! Hiszen energiaehsegben szenved a vilag is meg en is. A fajo gondolatokat elhesegettem es finoman allon vagtam, vigyazva meg ne sertsem durcas pofikajat, es a buzoganyomert vetodtem. A foldet ereskor erzett emberfeletti fajdalom emlekeztetett arra, hogy KXXXXX buzoganya meg mindig a vallamban van. Nagyon megserthettem a leany lelki vilagat; vallambol kirantott buzoganyaval epp a kegyelemdofest akarta megadni, amire megelozo csapaskent a helyzetembol adodoan labszaron suhintottam (13 pont). Bar csak surolta, megis megingott es a csapasa csak 13 pontot sebzett rajtam. A lendulettol elorebukott es keresztul esett rajtam.
Szegeny kislany...
Meg sokat kell tanulnia, de ha a tuz, ami ezen hatalmas erejet adja nem hagy alabb, uram bocsa` meg novekedni fog, akkor bizony, mostantol a legnagyobb vegzeturaknak is van felnivaloja...
Zokog.... Gyulolom ha egy leany sir....
Felul es latom a szemeben a konoksagot. - Nem adom fel soha!!! Tisztara olyan mint... mint...
A fajdalmas emlekeket visszanyelem a melybe...
Bar most en nyertem, tudom, ez nem az utolso utkozet volt kozottunk. Mar varom a pillanatot, amikor ujra megkuzdhetunk es ujra belenezhetek abba a ket langolo Rubin szemeibe.

A csatában összesen 40 sebzést okoztál, és 34 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 21 lélekenergia és 3 TP! <<-

Igy kezdesnek
Hi!
A hozzászólást Falco módosította 2009.05.21. 22:17:29-kor
Valaki pontozzon LEeee
Pontszám: 8.86
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
206. hozzászólás - 2009.05.22. 17:55:48
Na volt most egy érdekes csatám és kaptam utána egy üzenetet ahol elküldték:

Meszy idomított állata, Mega Man, egy 56. szintű vyarg harcos is részt vesz a csatában. Idomított állataid, Predátor, egy 29. szintű púpos burástya, egy 17. szintű Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1, egy 9. szintű tomboló pegazus is részt vesznek a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Meszy int, mire egy kinetikus detonáció sújt le rád. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 223 pontnyit sérültél. Az állataid 17 életpontot sebződtek.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy kinetikus detonáció varázslatot. (-145 VP). Meszy futás közben kitérni próbál. Csak 136 életpontot vesztett. Ellenfeled állata 15 életpontot sebződött.
Meszy vicsorogva sújt rád a Gramagan csontpálcájával. Könnyedén félrehajolsz. Mega Man acsarogva támad. 15 életpontot sebzett
Egy gyors csel után a mágikus rúnatridenttel Meszy védtelen felsőtestére támadsz. Nem találtál! Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is támadnak. 3 támadással 65 életpontot sebeztek.
Meszy a Gramagan csontpálcájával a felsőtestedet célozza! Ütése célt téveszt! Mega Man is rád veti magát. 19 sebzést okozott.
Egy gyors támadást indítasz a mágikus rúnatridenttel Meszy lába felé. Talált, 83 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 5 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 65 sebzést okoztak.
Egy gyors csel után Meszy a hasadat támadja. 84 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Mega Man is támad. 21 sebzés!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 19 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is támadnak. 2 támadással 25 sebzés!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Meszy egy alsó támadást indít. 72 életpontot vesztettél. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Mega Man is rád veti magát. 18 sebzést okozott.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 36 sebzést okoztál. Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 az oldaladon harcolnak. 1 támadással 15 sebzést okoztak.
Meszy egy gyors támadást indít a Gramagan csontpálcájával a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Mega Man is rád veti magát. 14 sebzés!
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a mágikus rúnatridenttel. Meszy 51 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 3 életpontot sebződött. Predátor, Tojásrakó pöfeteg és Szárnyas paci 1 is támadnak. 2 támadással 34 életpontot sebeztek.
Egy gyors csel után Meszy a hasadat támadja. Eltalált, sérültél 87 pontnyit. Az állataid 1 életpontot sebződtek. Mega Man is rádtámad. 22 sebzést okozott.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 529 sebzést okoztál, és 575 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 480.4 lélekenergiát.

Nem is tudtam, hogy lehet rabolni nem egész Le-t is? Amúgy nekem ezt írta ki: Te nyerted a csatát, jutalmad 960 lélekenergia és 24 TP!

Tehát 480,4*2=960,8 azaz 961 1LE-től megvontak, hogy tudjak így játszani
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 5.33
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
207. hozzászólás - 2009.05.22. 19:30:12 (Válasz Meszy86 #206 hozzászólására.)
hehe...valamelyikötők adja oda a másiknak a fillért,hogy egész legyen

egyébként hasonló volt nekem is az arénában:
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0.5 lélekenergiát.
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.05.22. 19:42:46-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
208. hozzászólás - 2009.05.23. 17:43:51
Dr. Faktor még ezt mondta nekem:

ha nem lett volan kritikus lehet 10et se dobtál volna rá...a kritikus szerintem nem azt jelnti hogy orbitálisat ütsz hanem azt hoyg az alapsebzést felszorozza mittomén mennyi százalékkal...


Na de mi a helyzet ezzel?

Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Futás közben egy energialövedék igéjét mormolod. (-10 VP). A förtelmes kriptod gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 16 életpontot vesztett.
A förtelmes kriptod egy ősvillám igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 58 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés!

Egy ősvillám? 58 sebzés? Kritikus? Na most, ehhez is csak szerencse kell? Vagy az állatok ebben sokkal profibbak? Vagy egyszerűen csak én vagyok hozzá béna?
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.05. 12:39:46-kor
Pontszám: 2.33
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
209. hozzászólás - 2009.06.06. 20:05:47
Idomított állatod, Chowder hűséges kutyája, egy 2. szintű bányászvorthag is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy tűzgolyó varázslatot. (-90 VP). 85 sebzést okoztál.
A smaragdsörényű pegazus int, mire egy gyilkos spórák sújt le rád. 28 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -6 Támadás, -6 Védekezés, -6 Erő. Az állatod 1 életpontot sebződött.

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a mithril hosszúkarddal gyorsan alulról támadsz. Talált, 30 sebzést okoztál. Chowder hűséges kutyája is ellenfeledre veti magát. Nem talált.

A smaragdsörényű pegazus egy gyors támadást indít a lábával a lábad felé. 74 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés! Az állatod 1 életpontot sebződött.

Oldalt szökkenve, a mithril hosszúkarddal A smaragdsörényű pegazus feje irányába ütsz. A smaragdsörényű pegazus 29 pontnyit sérült. Chowder hűséges kutyája az oldaladon harcol. 2 sebzés!

Egy gyors csel után A smaragdsörényű pegazus a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a mithril hosszúkarddal. Talált, 30 sebzést okoztál. Chowder hűséges kutyája acsarogva támad. 2 sebzést okozott.

A smaragdsörényű pegazus lesújt rád a lábával. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
A smaragdsörényű pegazus a lábával a felsőtestedet célozza! Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csatában összesen 178 sebzést okoztál, és 102 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 16 TP!
Az ellenfelednél kincset találtál: taumaturgikus lánc!

Na végre! De akkor hogyhogy a V1-en amikor ugyanezt a lényt győztem le, nem találtam kincset?
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.05. 12:29:13-kor
Pontszám: 1.80
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
210. hozzászólás - 2009.06.06. 20:11:35 (Válasz Destroyer96 #209 hozzászólására.)
a véletlenen múlik hogy melyik térkapus lénytől kapsz tárgyat, annak "fajától" független
Pontszám: 5.33
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
211. hozzászólás - 2009.06.07. 09:10:13 (Válasz cirip #210 hozzászólására.)
Értem, sajnos.
A hozzászólást Destroyer96 módosította 2009.08.04. 10:55:15-kor
Pontszám: 2
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
212. hozzászólás - 2009.06.07. 11:43:15 (Válasz Szabinho #202 hozzászólására.)
én attól az árnyékfoltozótól kaptam 1100 sebzést gyilkos matériától, de nagy mákom volt hogy nem végezett ki
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
213. hozzászólás - 2009.06.26. 12:27:59
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állataid, Kennelrém, egy 36. szintű ragyás burástya és Emerald pegasus, egy 30. szintű smaragdsörényű pegazus is részt vesznek a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Nincs elég vp-d, hogy elmondhass egy momfordi csapás varázslatot!
Déw666 int, mire egy emésztő köd sújt le rád. Félrevetődsz. Csak 58 pontnyit sérültél.
Oldalt szökkenve, az átkozott csontpálcával Déw666 feje irányába ütsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Déw666 páncéljáról. Kennelrém és Emerald pegasus acsarogva támadnak. 2 támadással 59 életpontot sebeztek.
Déw666 rád veti magát, a kígyókarddal sebezhető pontot keres. 40 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Lesújtasz az átkozott csontpálcával. Nem találtál! Kennelrém és Emerald pegasus is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 48 életpontot sebeztek.
Déw666 lesújt rád a kígyókarddal. Melléütött!
Lesújtasz ellenfeledre. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Déw666 páncéljáról. Kennelrém és Emerald pegasus is támadnak. 2 támadással 41 sebzés!
Déw666 egy gyors támadást intéz feléd. Ütése célt téveszt!
Egy gyors támadást indítasz az átkozott csontpálcával Déw666 lába felé. Nem találtál! Kennelrém és Emerald pegasus is támadnak. 2 támadással 63 életpontot sebeztek.
Déw666 pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 51 pontnyit. Az állataid 2 életpontot sebződtek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az átkozott csontpálcával gyorsan alulról támadsz. 102 pontnyit sebeztél. Kennelrém és Emerald pegasus is támadnak. 2 támadással 49 sebzés!
Déw666 pihenés nélkül támad. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csatában összesen 362 sebzést okoztál, és 149 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 633 lélekenergia és 13 TP!

Hordázás rulez

(260-at ütöttek az állataim az ellenfélbe az összes 362 sebzésből)
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
214. hozzászólás - 2009.07.05. 10:19:53
A hegyek között indultam útnak, hogy valami kis zsákmányt szerezzek mára is. Hiába, a magamfajta mindig éhes a lélekenergiára. Alkonyfény nyergében ülve élveztem a reggeli párát, a tegnapi felhőszakadás sara magasra vert a pegazus patái alatt, mellettünk Korbácsos, az ében halálhajcsár loholt kitartóan, a másik oldalon méltóságteljesen lebegett Tündökletes Chlodis, az idéző morf kisasszony.
Már éppen úgy gondoltam nyomon vagyok, mikor az ösvény mellett csendesen ücsörgő nőalak keltette fel a figyelmemet. Nem is törődtem volna vele, ha nem löki el magát a székké kinevezett sziklától és állja el az utamat. Gyors pillantással felmértem: vékony, nagyon vékony, sötét hajú lányzó, testhez álló nadrágban, valami varázsgömbre hajazó izével a vállán, a mágusköpeny felett, meg egy hatalmas karddal az oldalán. Első pillantásra az a kard még nekem is súlyos lenne... Egy újabb varázsló - sóhajtottam rezignáltan. Egykor a seregben külön az ellenük való taktikára képeztek ki, egy ilyen nyiszlett kis csenevész meg végképp nem állíthatja meg a rubin horda harcosát! Közelebb léptettem Alkonyfénnyel és szemügyre vettem a mágikus kütyüréket is, ennél a fajtánál nem árt óvatosnak lenni. Egy felhőgyűrű és a misszionárius lánca. Hmm... Nem valami félelmetes és elrettentő dolog... Valami csillan a mágusköpeny mögött is, de arra nem látok rá igazán.
- Menj az utamból varázsinas - vetettem oda foghegyről.
A lány kissé meglepetten emelte fel a tekintetét, de nem szólt egy szót sem.
- Mondom menj az utamból, vagy legázollak! - üvöltöttem.
- Nem megyek - válaszolta csendesen. - Fordulj vissza.
- Még mit nem! Zsákmány van előttem!
- Nincs hozzá közöd - ingatta a fejét.
- Hát, ha ezt akarod - kiáltottam és leugrottam a nyeregből. Már a találkozás kezdete óta éreztem, hogy fegyvertársaim nyugtalanok ezzel a nővel szemben. Ha nyugtalanok, megijednek. Ha megijednek, hibáznak. Ha hibáznak, meghalnak és megölhetik a társaikat is, jutottak eszembe az ősi zsoldosbölcsességek. Hát jó. Fél kézzel hátraparancsoltam őket, majd a nő elé lépve a szent ősi karddal a Diabolica mellpáncéljára ütöttem, majd Grebatuszra és érces hangon szóltam:
- Incubus vagyok, az IQ Betyárok várnagya. Harc az ősi módon!
- Piciklon vagyok, a Végzeturak Mesterei közül - biccentett. - Ám legyen. Harc az ősi módon. Harc a vereségedig!
Füttyentésére megrezzentek az erdő lombjai és három újabb alak csatlakozott hozzá. Először a kapitális méretű és erejű tüskés ktoraid tűnt fel meredt szemeim előtt, aztán a hátán ülő domináns morf is, aki kedvesen megszólalt:
- Sillamaq vagyok, ez a lény amin lovagolok Setutara névre hallgat. Az úr itt mögöttünk a lázadók egyik kapitánya volt, amíg saját bevallása szerint önként nem szegődött a mi Úrnőnk szolgálatába, a neve Arikel.
A döbbenettől csak nagy szemeket mereszteni és tátogni bírtam, Sillamaq pedig szomorkásan csóválta a fejét:
- Hát... Köszönni ez se tud...
- Elkezdjük várnagy? - érdeklődött Piciklon.
Biccentettem és előrelendültem, bár négy ellenféllel még akár izzasztó is lehet ez a csata. Az mondjuk rögvest feltűnt, hogy a három szolga visszahúzódik úrnőjük oldaláról. Mi a... Láttam a kézmozdulatot, és hallottam a varázsszavakat. Megacéloztam elmémet a mentális gyakorlatokkal amiket ismertem, de ezt... Erre nem számítottam... Mintha egy hegyomlás szakadt volna a fejemre, ahogy elménk egymásnak feszült, s minden erőfeszítés nélkül sodort el az áradat... Valami embertelen energiatömeg szakadt le az égből, egyenesen rám, mely tollpiheként dobta el másfélmázsás testemet. (1983 pontnyit sebzett. Kritikus sebzés! ) Szédelegve néztem fel, láttam, hogy felém indul... Baj lesz, üvöltötték az ösztöneim és villámsebesen motyogtam vérző ajkammal az általam ismert leghatalmasabb varázslat igéit. A hideg tűz kireppent ujjaim közül. A kékes energiagömb egyre nőtt ahogy a lány felé süvített, ám az még csak arra sem vette a fáradtságot, hogy kitérjen előle. Egyszerűen kinyújtotta a kezét, és a tenyerével könnyedén felfogta, majd ökölbe zárva a kezét kioltotta az éjhideg lángokat. Csupán egy pillantást pazarolt a könnyű égési sebre (Csak 61 életpontot vesztett.)
Megráztam a fejemet és mint aki rugóra jár, felpattantam és felé ugrottam. A mágikus játszadozás ideje lejárt, innentől én vagyok előnyben, gondoltam vigyorogva.
Arra az embertelenül gyors mozdulatra, amivel kardot rántott és végigvágta a combomat végképp nem számítottam (sérültél 313 pontnyit. Kritikus sebzés!). A súlyos sebbel talpon maradni sem volt egyszerű, hát még hadakozni. Pedig az eleddig háttérben várakozó szolgái már üvöltve rohamoztak is. Próbáltam kitáncolni, de az összeszokott trió ellen erre esélyem sem volt. A domináns morf tűzmágiája balról, Arikel kardja jobbról fenyegetett, Setutara a tüskés ktoraid szemből rohamozott. Hátráltam, de ezzel persze csak azt értem el, hogy mindannyian el tudtak érni (3 támadással 189 sebzés!).
Szerencsémre nem vesztettem el az egyensúlyomat és két marokra kapva a szent ősi kardot lesújtottam, ám Piciklon a vékony testalkatához képest megdöbbentő erővel védte ki lesújtó pengémet...
Aztán már támadott is. A Hóförgeteg markolatgombjával ütött halántékon, hogy csak homályosan érzékeltem többé a környezetet és zúgó fejjel tántorogtam hátra (198 életpontot vesztettél. Fegyvere kábít! (-10 támadás) A három szolga ki is használta tántorgásom, kardcsapást, mágikus tüzet, meg egy döbbenet erejű rúgást kaptam gyors egymásutánban (3 támadással 120 sebzés!)
Megkíséreltem egy támadást, de kótyagos fejemből még csak arra se telt, hogy a saját kardomat lássam, nem hogy ellenfelemet, persze, hogy célt tévesztett.
Talán bizonytalan, kiszámíthatatlan mozgásom volt az oka, hogy bár Piciklon újfent eltalált a Hóförgeteggel, ez most jócskán lecsúszott a mellpáncélomról, csak felületi sebet ejtve alkaromon (89 ép-t sebződsz). Kardommal próbáltam feltartani a hármast is, akik szokásos döbbenetes összeszokottsággal támadtak, így most sem úsztam meg kisebb sebek nélkül (3 támadással 54 életpontot sebeztek).
Látszólag egyensúlyomat vesztve tántorogtam hátra, és a csel bejött. Piciklon automatikusan lépett közelebb, én pedig minden erőmet beleadva vágtam felkarjára (114 sebzést okoztál), majd féltérdre forogva egy köríves vágással végigszántottam a rohamozó szolgákon (Ellenfeled állatai 7 életpontot sebződtek).
- Ne merészeld őket bántani!!!! - rikoltotta Piciklon és egy olyan döbbenetesen gyors kombinációval támadott, amire tisztességgel megfordulni sem maradt időm, és már majd a fél karom szakadt le (sérültél 306 pontnyit. Kritikus sebzés!), a három állatra mögöttem semmiképpen sem tudtam már koncentrálni, csak a fájdalmat éreztem a hátamban (3 támadással 184 életpontot sebeztek).
Tántorogva, fél térdre rogyva csapkodtam felé, ő dühösen ugrott félre és már indította is az ellentámadást a fejem irányába, de most jó reflexekkel, utolsó erőtartalékaim felhasználásával kigurultam a csapást és nem ért el Sillamaq varázstüze sem, sajnos a kard és a tüskék igen (2 támadással 45 sebzés!)
Szemembe folyott a vérem, alig álltam a lábaimon, kezemben remegett a penge, már csak erőtlen vagdalkozásra telt... Természetesen mindenféle siker nélkül...
Láttam, hogy újra megrohannak a szolgák, éreztem a lángokat és a kardcsapást, meg a mellettem elrobogó ktoraid szelét (2 támadással 104 életpontot sebeztek), majd láttam, de már alig érzékeltem a felém robbanó Piciklont. Suhan felém a penge, de már mindegy. Csupán egy üres héj voltam mostanra, minden erőmet, elszántságomat felemésztette ez a pokolbéli teremtmény. Ez nem mágus... Ilyennel még sohasem találkoztam... A penge a gyomromba mar (297 életpontot vesztettél. Kritikus sebzés!), tenyere az állcsúcsomon csattan, s én fennakadt szemekkel zuhanok a porba. Nem érdekli a lélekenergiám, fölém magasodik és bal lábával a sárba nyomja a fejemet, úgy mondja:
- Ha azt mondom nem mehetsz tovább, ne menj tovább harcos! Setutara - int a ktoraid felé, - arrafelé párt talált magának.Nyugodt napokat akartam nekik biztosítani, csak egy kicsit. A magadfajta önjelölt vadászmesterekre ehhez nincs szükség. És ne kelljen megismételnem a leckét!
Ezzel csendesen elsétált, engem pedig magába fogadott az enyhet adó ájulás, de utoljára még eszembe villan, amint fölém magasodva a csillogó valami kicsúszott a köpenye mögül. A bajnokok medálja...
(A csatában összesen 175 sebzést okoztál, és 3882 sebzést kaptál.)

Piciklon rendes emberke, jó haver és sok jó tanácsot adott, ő kérte, ha ütőtávába kerülök, nézzünk egy csatát. Mester! Jelentem, még van mit tanulnom!
De örülök a harcnak, ad célt, hová kéne egyszer fejlődni.
A hozzászólást Byzon módosította 2009.07.05. 13:26:06-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 9.07
népszerűtlenDestroyer96Férfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
215. hozzászólás - 2009.07.12. 19:08:42
Lesújtasz ellenfeledre. Eltaláltad, 139 sebzés! Kritikus sebzés!


Végre én is kritikusoztam egyet. Kőkarddal voltam egyébként.
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
216. hozzászólás - 2009.07.13. 13:52:00
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1458 sebzést okoztál, és 145 sebzést kaptál. A csata során elloptál ellenfeledtől 27 kiégett őskövet!
Te nyerted a csatát, jutalmad 104 lélekenergia és 11 TP!

hihi...névtelen józsi...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
217. hozzászólás - 2009.07.15. 10:22:01
Biztos örült neki....
Pontszám: 6.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
218. hozzászólás - 2009.07.16. 16:52:39 (Válasz Viszok009 #216 hozzászólására.)
De jó hogy te is smaragd vagy! Nekem már az is sok volt mikor Meszy hordát váltott.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
219. hozzászólás - 2009.07.16. 19:32:06
Nem értem neked miért volt sok?

Támadtalak?
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
220. hozzászólás - 2009.07.16. 19:49:18 (Válasz Lanmandragoran #218 hozzászólására.)
Mert ilyen sok kavicsod van??
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője