Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
81. hozzászólás - 2009.02.19. 18:25:50
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 662 sebzést okoztál, és 202 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.

Ezt a mai naptól mennyien fogjuk olvasni. Ez a játék nem túl emberbarát.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
82. hozzászólás - 2009.02.19. 18:32:12
Hosszú vadászat után épp pihenni készültem,mikor meglátok valakit a távolban közeledni felém.Smaragd,varázslók ellen sose szeretek harcolni.Ideér,megragadom a trollagyart,majd megszólal mély hangján:
Malakár vagyok,készülj a vereségre!
Magasabb szintű mint én,több tapasztalattal rendelkezett,a tulajdonságai is magasabbak lehettek.De mivel én szakértelmekre specializálódtam,bíztam magamban.Előhívom hűséges móleonomat,Killert,aki nem véletlenül kapta e nevet.
Felkészülök egy brutális varázslatra,meg is kapom,egy fényrobbanás,de túl gyors ahhoz hogy kikerüljem,192 sebzést kapok.Térdre rogyok,Malakár rohan felém,de még időben elmormolok egy mentális robbanás varázslatot.Nem vagyok nagy varázsló,ki is kerüli ellenfelem,csak 42 sebzést kapott.
Előveszi a sünrája varázstőrt,lesújt vele,de az ősi mithril pajzzsal hárítok.A trollagyarral a lábát célzom.Elugrik az ütés elől.Killerre azonban nem számít,17 sebzést kap tőle.
Rámtámad a tőrrel,ismét hárítom.Erőre specializálódván,hatalmasat ütök a fejére az agyarral,135 sebzés(kritikus).Állatom belemar a bokájába,15 sebzés.
Gyorsan hasbaszúr a varázstőrével,52 sebzést kapok.Ezúttal a fejére célzok,majd meglepetésszerűen a lábát találom el.86 sebzés.Killer az acélagyarával veszélyesen rohamoz,de ellenfelem kivédi.
Cselesen ismét a hasamat támadja,de a mithril láncingemnek köszönhetően lepattan a fegyver rólam.Még időben lesújtottam rá,75 sebzés.Killer ezúttal már túl fáradt,nem találja el.Malakár már túl fáradt,még egy támadást bevihetek neki.
A trollagyarral védtelen felsőtestére támadok.Fegyverem lepattan a törpe lemezvértjéről.Hű szolgám 20 sebzést okoz neki.
Földre kerül,de semmi lélekenergia nincs nála.Francba,megint zsákmány nélkül kell továbbmennem.De ismét bizonyítottam,közelharcban vehetetlen vagyok.
Pontszám: 8.50
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
83. hozzászólás - 2009.02.19. 18:35:56 (Válasz Ricardo #81 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.02.19. 18:25:50
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 662 sebzést okoztál, és 202 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.

Ezt a mai naptól mennyien fogjuk olvasni. Ez a játék nem túl emberbarát.

Mi az a kínzókamra?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
84. hozzászólás - 2009.02.19. 18:40:26 (Válasz D4vid #83 hozzászólására.)
Ha portyázásod során legyőzöl egy végzeturat, elhurcolod a szövetség kínzókamrájába, és olyan sebet ejtesz rajta, aminek köszönhetően a nap végéig részesülsz minden lélekenergiából, amit ő szerez (az ajánláshoz hasonló módon - ő ettől nem kap kevesebb LE-t). Ha a nap vége előtt ő legyőz téged, akkor viszont nem kapsz semmit. Egyszerre legfeljebb annyi végzetúr lélekenergiájából részesülhetsz, amekkora a kínzókamra szintje. A kapott LE az Ajánlásoknál tekinthető meg, és a nap végén kerül jóváírásra.

Előfeltétel: Átokpiramis 5, A Pusztítás Citadellája 5, Akadémia 1
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
85. hozzászólás - 2009.02.24. 11:01:25
Dalen nagyot húzott az üvegből. A végzetúr egy kidőlt fán ücsörgött a doboldalon. Lenn a völgyben Khrox, a khrak behemót próbált ellenállni a galetki mágusok újabb és újabb rohamának.
-Lábtörlőt csinálok a skalpodból pubi... –morogta Dalen, és nagyot nyelt az erjesztett burástyavérből.
-Gyere Anyós, idő van. –szólt oda a mellette tollászkodó hárpiának, majd letette az üveget a földre és elindult lefele a domboldalon.

Dalen felgyorsította lépteit, ahogy a torzszülött felé fordult, míg végül már rohant lefele a lejtőn. A mágus a levegőbe ugrott. Épp időben, mikor az időhurok kék örvénye becsapódott mögé, lehetetlen torz irányokba csavarva a domboldal fáit. (Csak 225 pontnyit sérültél.) Dalen tenyeréből egy bíbor örvény csapódott Khrox mellkasába. A behemót súlya alatt egy újabb fa dőlt ki, ahogy a hideg tűz nekicsapta a hatalmas testet. (488 sebzést okoztál.)
Dalen tőrt rántott, amint földet ért és nyomában Anyóssal ellenfelére vetette magát. A tőr mélyen a behemót karjába mart (130 sebzést okoztál.), miközben Anyós a lény szakállába kapaszkodva annak arcát marta karmaival (állatod 32 életpontot sebzett).
Khrox pallosának egyetlen csapásával lesöpörte magáról támadóit. (142 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 13 életpontot sebződött.) Dalen hátrazuhant az ütéstől, de talpon maradt. Anyós végiggurult a hóban, de nyomban fel is pattant.
A hárpia tollait felborzolta, és dühödt sivítással a behemótra vetette magát. Dalen várt egy pár pillanatot, hogy társa lefoglalja a torzszülöttet, majd ő is támadásba lendült. Felugrott, és tőrét mélyen ellenfele védtelen nyakába vájta, ahonnan szökőkútként spriccelni kezdett a vér. (152 sebzés! Kritikus sebzés!)
A behemót dühödten odacsapott hatalmas pallosával, de Dalen lebukva elkerülte a pengét, és fegyverével átmetszette ellenfele lábikráját. (265 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!)
Khroxnak egy újabb csapással sikerült újra ellöknie magától a végzeturat, bár komoly sebet nem tudott rajta ejteni. (sérültél 38 pontnyit. Fegyvere bénít! (-10 támadás) Az állatod 1 életpontot sebződött.) Dalen megtapogatta zsibbadt oldalát, majd dühösen kiköpött.
A mágus és a hárpia újabb üvöltéssel rohamozott. Anyós felugrott majd hirtelen lebukott, és karmait ellenfele ágyékába mélyesztette. (Anyós is támad. 67 sebzés!) Dalen felpattant, és tőrét két kézzel összegörnyedt áldozata torkába döfte. (268 sebzés! Kritikus sebzés!)
Khrox hátratántorodott, és visszakézből meglegyintette a mágust. (19 ép-t sebződsz. Az állatod 1 életpontot sebződött.)
Dalen komótosan körbejárta már láthatóan fáradt ellenfelét. Majd Anyóssal együtt hátulról rávetette magát. (79 pontnyit sebeztél. Anyós acsarogva támad. 19 sebzés!)
Khrox erre hirtelen megpördült, és felhagyva a színészkedéssel pallosával hatalmasat sújtott a meglepett végzetúrra. (166 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 16 életpontot sebződött.)
Dalen zihálva hátratántorodott. Fáradt volt, de sértett büszkesége nem engedte visszavonulni. Lassan felegyenesedett, hogy újra szembenézzen hatalmas ellenfelével, mikor megérkezett AbyGail ork szolgájával együtt, és hangosan sikítva a behemótra vetette magát.
-Megcsalsz te szemét! –sikított teli torokból a végzetúrnő.
Dalen állva maradt egy darabig, mint akiről megfeledkeztek, és csalódottan figyelte a harcot.
-Na iszok még egyet, és utána elkapom a grabancod pubi. –morogta és elindult felfelé a domboldalon.

A csatában összesen 1500 sebzést okoztál, és 590 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.02.24. 11:03:15-kor
Pontszám: 7.33
kedvelt tagMagusocskaFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
86. hozzászólás - 2009.02.24. 14:29:43 (Válasz Ricardo #81 hozzászólására.)
Ez a játék nem túl emberbarát.

Valóban nem. Galetkibarát.
Pontszám: 8.33
népszerűGritta6Nő
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
87. hozzászólás - 2009.02.24. 20:02:02
Sziasztok! Van egy sztorim, de nem tudom hol kiadni magamból, de gondoltam ebben a topicban jó lesz.

Szóval van egy végzetúr, aki alacsonyabb szintű nálam és a véletlen úgy hozta, hogy több egymás utáni nap betámadtam - hozzáteszem nem direkt. Én azt támadom akit le tudok verni biztosan. De hát istenem ilyen ez a játék az erős leveri a gyengébbet, engem is levernek nap mint nap erős karakterek és kibírom, kemény csaj vagyok.
Annyi történt, hogy a srác nagyon szívére vette a dolgot és most lelkizős/fenyegető üzenetekkel bombáz. A legújabb pedig, hogy fenyegetőzik, hogy leveri a szövetségemben a gyengébbeket és mivel erős szövetségben van - erősebb mint az enyém - majd jól le fognak minket verni.
Aranyos kis történet, nevet nem említek, de szerintem már más is kaphatott tőle hasonlókat. Azért a szerény véleményem, hogy ez mégiscsak játék, nem vérre megy. Persze mindenki annyira veszi komolyan, amennyire neki jólesik.

További jó játékot mindenkinek!
Pontszám: 8.75
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
88. hozzászólás - 2009.02.24. 20:10:30 (Válasz Gritta6 #87 hozzászólására.)
Ha nagyon zavar írj Miklósnak, amúgy ide jobb lett volna írnod:

Panaszok+kvíz--> Felhasználási feltételek megsértése(felülről a 4.)

Melyik világban van?? Nekem sem árulod el??
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.02.24. 20:11:10-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóAntistatikFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
89. hozzászólás - 2009.02.24. 20:36:06
Szia!Én elárulom mert nekem küldte ezeket!Amúgy a panasz írójával egy szövetségben vagyok!Ez az aljas emberke a 2.világban csúszik!Bocsánat a kifejezésért de nagyon nem szép dolog fenyegetőzni szerintem!Főleg nem úgy hogy ha megtámadnának minket akkor ő esélytelen lenne
Pontszám: 5
fórumozóAntistatikFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
90. hozzászólás - 2009.02.24. 20:38:58
Bocsánat!


PONTOSÍTÁS!nEKLEM IS ÍRT ILYENEKET AZT AKARTAM ÍRNI
Pontszám: 5
kedvelt tagNoodleeFérfi
Végzetúr mester
349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
91. hozzászólás - 2009.02.25. 09:21:28
Relax. Ha nem smaragd akkor majd idővel belátogatunk hozzá... bár még csak most kezdtünk V2n,de szerény kis szövetségünk nevét fogják haláluk előtt hörögni az ottaniak.. csak bele ne haljanak addig a röhögésbe.
Vallom, hogy pók bárki lehet.
Pontszám: 5
utáltAndrásFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
92. hozzászólás - 2009.02.27. 09:02:32
Art' idomított állata, Gyík arc, egy 8. szintű gyíkmágus is részt vesz a csatában. Őrjöngve vetitek magatokat a harcba.
Ajkad hangtalanul mozog, egy tűzgolyó igéjét mondja. (-90 VP). 105 sebzést okoztál.
Art' ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy plazmacsapás. 112 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -6 Védekezés.

Egy gyors csel után a rubin mágusbottal Art' védtelen felsőtestére támadsz. 27 pontnyit sebeztél.

Egy gyors csel után Art' a hasadat támadja. 99 életpontot vesztettél. Gyík arc is rád veti magát. 11 életpontot sebzett

Lesújtasz a rubin mágusbottal. Ellenfeled kivédte a csapást.

Art' egy gyors támadást indít a Káoszbottal a lábad felé. 80 pontnyit sebzett rajtad. Fegyvere bénít! (-10 támadás) Gyík arc is rád veti magát. Nem talált.

Lesújtasz a rubin mágusbottal. Eltaláltad, 60 sebzés! Ellenfeled állata 2 életpontot sebződött.
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 192 sebzést okoztál, és 302 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia és 22 TP.


Ellenfelem 27. szinű 422 tö-vel, káoszbottal, plazmacsapással;míg én 23. szntű 396 Tö-vel,rubin mágusbottal, tűzgolyóval.
Pontszám: 4
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
93. hozzászólás - 2009.03.03. 07:07:36
Idomított állataid, Takarodj, egy 37. szintű mutáns lemúr és Swarci, egy 7. szintű ében halálhajcsár is részt vesznek a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Még elég nagy a távolság, gyorsan elmondasz egy vakító fény varázslatot. (-30 VP). Az izombi gurul egyet, hogy elkerülje.
Az izombi kezéből feléd süvít egy emésztő köd. 150 pontnyit sebzett. Az állataid 11 életpontot sebződtek.

Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a buzogánnyal. 26 pontnyit sebeztél. Takarodj és Swarci acsarogva támadnak. Mellé!

Az izombi egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Melléütött!

Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a buzogánnyal gyorsan alulról támadsz. 25 pontnyit sebeztél. Takarodj és Swarci is támadnak. 2 támadással 26 sebzést okoztak.

Az izombi pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt!

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a buzogánnyal. Az izombi 32 pontnyit sérült. Takarodj és Swarci az oldaladon harcolnak. 2 támadással 26 életpontot sebeztek.

Az izombi rád veti magát, a Mágikus fegyverrel sebezhető pontot keres. 60 pontnyit sebzett rajtad. Az állataid 1 életpontot sebződtek.

Lesújtasz a buzogánnyal. 49 pontnyit sebeztél. Takarodj és Swarci is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 20 sebzést okoztak.

Az izombi egy gyors támadást intéz feléd. Ütése célt téveszt!
A csatában összesen 204 sebzést okoztál, és 210 sebzést kaptál.

Hát neem benn maradt a buzogány+elemlámpa páros...haha!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
94. hozzászólás - 2009.03.04. 03:16:34 (Válasz András #92 hozzászólására.)
Idézet: András - 2009.02.27. 09:02:32
Ellenfelem 27. szinű 422 tö-vel, káoszbottal, plazmacsapással;míg én 23. szntű 396 Tö-vel,rubin mágusbottal, tűzgolyóval.


mindenképpen szép, de számold bele, hogy 20-30-40% mínusszal támadott.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
95. hozzászólás - 2009.03.04. 13:42:22
Idomított állatod, Takarodj, egy 37. szintű mutáns lemúr is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Ajkad hangtalanul mozog, egy fényrobbanás igéjét mondja. (-100 VP). 229 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -14 Támadás.
Az obszidiánsörényű pegazus rohanás közben megidéz egy emésztő köd varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 79 pontnyit sérültél. Az állatod 4 életpontot sebződött.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Kőkarddal. Talált, 110 sebzést okoztál. Takarodj acsarogva támad. 30 sebzés!
Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Eltaláltad, 118 sebzés! Takarodj is támad. Mellé!
Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. 215 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Takarodj is ellenfeledre veti magát. 67 életpontot sebzett
Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 226 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Takarodj is támad. Nem talált.
Az obszidiánsörényű pegazus egy gyors támadást indít a lábával a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
A csatában összesen 995 sebzést okoztál, és 79 sebzést kaptál. Takarodj 38. szintre lépett!
Te nyerted a csatát, jutalmad 934 lélekenergia és 18 TP!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.03.04. 13:43:21-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
96. hozzászólás - 2009.03.08. 15:18:27
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
energialövedék varázslat repül ki kezedből. (-10 VP). Lolo12345 futás közben kitérni próbál. Csak 6 életpontot vesztett.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill tőrrel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Lolo12345 páncéljáról.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Lolo12345 megpróbál oldalról támadni. Melléütött!
Egy gyors támadást indítasz a szilmill tőrrel Lolo12345 lába felé. Talált, 20 sebzést okoztál.
Lolo12345 rád veti magát, a mithril buzogánnyal sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 8 pontnyit.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill tőrrel. 17 pontnyit sebeztél.
Lolo12345 vicsorogva sújt rád a mithril buzogánnyal. Melléütött!
A csatában összesen 43 sebzést okoztál, és 8 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 89 lélekenergia és 1 TP!

Vész hercegvsLolo12345
én 1szinttel nagyobb voltam, de több ép-je volt és pihent volt, míg én _10%-ot kaptam a tulajdonságaimra, szal sztem fair csata volt
Pontszám: 2.33
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
97. hozzászólás - 2009.03.08. 16:45:27
Idomított állatod, Killer Goblin, egy 32. szintű móleon is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Mormolsz, kezedből kirepül egy mentális robbanás. (-70 VP). 131 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -6 Támadás.
DeathReaper feléd dob egy villámcsapás varázslatot. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 18 pontnyit sérültél.

Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Eltaláltad, 113 sebzés! Killer Goblin az oldaladon harcol. 28 életpontot sebzett

DeathReaper egy gyors támadást intéz feléd. 38 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Kőkarddal. Talált, 158 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Killer Goblin is ellenfeledre veti magát. 37 sebzés!

DeathReaper rád veti magát, a mithril ékszerpengével sebezhető pontot keres. Könnyedén félrehajolsz.

Lesújtasz a Kőkarddal. 134 pontnyit sebeztél. Killer Goblin az oldaladon harcol. 32 életpontot sebzett

Egy gyors csel után DeathReaper a hasadat támadja. 7 életpontot vesztettél.

Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. DeathReaper 90 pontnyit sérült. Killer Goblin is ellenfeledre veti magát. 23 sebzést okozott.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Kőkarddal gyorsan alulról támadsz. DeathReaper 62 pontnyit sérült. Killer Goblin az oldaladon harcol. Mellé!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.A csatában összesen 808 sebzést okoztál, és 63 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 2 lélekenergia és 7 TP!
1 kritikus ütéssel,mentálissal nem is rossz
Pontszám: 3
fórumozóNyanyaNő
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
98. hozzászólás - 2009.03.13. 15:52:10
Vadászataim után fáradtan húzódtam vissza rejtekembe.

Nem is sejtve a veszélyt, elszundítottam. Hirtelen felébredtem. Bokrok zörögtek körülöttem. Egyszer csak megpillantottam nemes ellenfelemet, Nemesist.

A Zafír hordába tartozó végzetúrnő legnagyobb ütése eddig 52 sebzés volt. Tulajdonságösszege 234, mely 12-vel magasabb az én 222-mnél. Eddig 31 szakértelmet sajátított már el, míg én 19-et. Küldetésekben is jól áll, 20-at már sikeresen teljesített az én 12-m mellett. Már 16.000 Lélekenergiát épített szövetsége épületeibe, szerencséje is valószínűleg magasabb az enyémnél. Eddig 8.880 Lélekenergiát rabolt 19 Rubin, 37 Smaragd és 253 Gyémánt hordástól. Elveszített Lélekenergia-mennyisége ennél kicsivel kevesebb, 6870 LE, melyet 34 Rubin, 25 Smaragd és 174 Gyémánt hordás rabolt tőle. Helyes kvíz-válaszainak száma 753, míg az enyém csak 515.

A fehér ruhás nő rámtámadt, kezdődhet a csata!

Mivel nem volt elég erős varázslatom, az Energialövedékem csak 8 Életpontot sebzett.

Ellenfelem Méregfelhő varázslatát én is szerencsésen kikerültem, 13 Életpontot veszítettem.

A csiszolt vérfarkas agyart erősen megmarkoltam, és ellenfelem nyakát megcélozva 41 ÉP-t sebeztem rajta. Az erős ütés következtében Nemesis állatára is csapást mérek (1 ÉP). Kedvencem, egy 6. szintű gonosz manó is velem van. Támadását ellenfelem kivédte.

Egy pillanatra elvette a figyelmem egy közelben tomboló vortex. Ezt kihasználva Nemesis az ében tündekarddal 14 sebet ejtett rajtam. Acélkarmokkal rendelkező 5. szintű nerub féregembere is nekemtámadt. Elhárítottam a támadást.

Ellenfelem felé szúrtam, eltaláltam, 32 ÉP-t sikerült sebeznem rajta. Állatom is belemart Nemesis lábába, 2 sebzést okozva ezzel.

Már megint figyelmetlen voltam, így könnyen betalálhatott ellenfelem ütése. Ez be is következett: Nemesis 21 Életpontot sebzett rajtam. Kedvence is rámtámadt, félreugrottam.

Véres sebeim láttán méginkább dühbe jöttem, és lesújtottam. 18 ÉP-t sebeztem. Manóm is ellenfelemnek támadt: 2-t sebzett.

Nemesis felemelte fegyverét, és mielőtt elhajolhattam volna, sebzett rajtam 37 ÉP-t, minek következtében gonosz manó lényem is sebződött 2 ÉP-t. Állatának már nem sikerült sebet ejtenie rajtam.

A csata végeredménye a felhőkben úszik, és a homályos formákból lassan kezd kialakulni:


103-85

Ekkor ellenfelem nyögését hallom, majd érzem, ahogyan testembe áramlik a tápláló Lélekenergia (155)

A csatával 7 tapasztalati pontot is szereztem.
Végzetúr-Kéziszótár
Nyanya módra

Fórum - 4db rum
Taumaturgia - Traumatológia
Hárpia - Hárfa
LE - Légy Eszes
Pontszám: 4.50
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
99. hozzászólás - 2009.03.13. 16:58:56
-30%-ot kaptam minden tulajdonságomra, mégis nyertem!
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 30 százalékkal kevesebbnek számítanak. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). Sexygirl38 futás közben kitérni próbál. Csak 7 életpontot vesztett.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a szilmill tőrrel. Talált, 9 sebzést okoztál.
Sexygirl38 lesújt rád a buzogánnyal. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 14 sebzést okoztál.
Sexygirl38 lesújt rád a buzogánnyal. Ütése célt téveszt!
Egy gyors csel után a szilmill tőrrel Sexygirl38 védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 22 sebzést okoztál.
Sexygirl38 egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
A csatában összesen 52 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 7 lélekenergia és 3 TP!
Pontszám: 2.33
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Gigantikus csaták, tökéletesen kivitelezett bosszúk, lépre csalt áldozatok, szöv
100. hozzászólás - 2009.03.13. 17:08:41
Eolin sebes léptekkel haladt egy vad és idegen környéken. A talajt néhol vér borította, pár helyen dulakodás nyomait is fellelte.
Egy végzetúr vonszolta végig áldozatát az úton. A förtelemzombi, aki már jó ideje a végzetúrnő szolgálatában állt elgondolkodva figyelte, hogy mikor csap le rájuk a vész, mikor rohan elő valamelyik sötét helyről a támadó. Gazdája valamilyen furcsa okból kifolyólag a vérnyomokat követte, mintha nem tudná, milyen szörnyűségek várhatnak rá az út végén. Eolin valóban nem zavartatta magát emiatt, ő tudta ki és kit hurcolt erre. Hisz az utat az ő vére festette vörösesre. Valami, amit a végzetúr tett vele, arra késztette, hogy visszatérjen. Az úton haladva nem sokára fel is tűnt előtte egy hatalmas fal, lehetett vagy 7 emeletnyi magas. Ahogy feltekintett, a magasból egy szárnyas ragadozó szállt alá. Ekkor Eolin a kapuban megpillantotta ellenfelét.
- Már vártalak. Gondolom meghoztad a lélekenergiám - mondta a hosszúhajú végzetúr. Kezében a kőkard azt jelezte, ezt ő sem gondolta komolyan.
- Kétszer hoztál már végig ezen az úton, ezúttal magam jöttem... De nem fogsz örülni neki - felelte a végzetúrnő. A gyémánt szóra nyitotta a száját, de ezúttal nem egy mondatot kívánt mondani. Eolin felkészült erre, mégis az előtörő fényrobbanás 84 pontnyi sérülést okozott neki. Válaszul az előtörő mágikus energiára, a smaragd végzetúrnő kezéből koncentrált elektromos támadás tört elő, amit legtöbbször Ősvillám varázslatként emlegetnek. A végzetúr kiugrik a villám útjából, és ütésre emeli fegyverét, ám az ősvillám eltalálja a lesújtó pengét, ezzel nem csak 62 pontnyi sérülést okozott, hanem meghiúsította a végzetúr első támadását. Eolin felemelte adamanit varázsbuzogányát, hogy lesújtson a szikrázó kardú végzetúrra, ám megfeledkezett a szárnyas ragadozóról, amely a levegőből csapott le kezére, ezzel 5 életpontot sebzett. A zombi a madár után kap, de pusztán a levegőt sikerül eltalálnia.
A szárnyas ragadozó ezután újabb zuhanórepüléssel lepte meg ellenfeleit, még 8 pontot sebzett. Eolin azonban a pillanatnyi zavara ellenére sikeresen hárította pajázsával a lezúduló kőkardot, majd ugyanezzel a lendülettel ellenfele védtelen hasa felé csapott. A gyémánt testét védő vért azonban kitartott. Eközben a zombi is lesújtott a kezében lévő vasdarabbal, és gazdájával ellentétben, ő 11 pontnyi sérülést tudott okozni. Ezt újabb sikertelen támadási kísérlet követte mindkét oldalról, míg végül a végzetúr egy mozdulattal csapott le Eolinra, és lökte fel pajzsával a förtelemzombit. Eolin 49 pontnyi életerőpontot vesztett, míg szolgálója 1-et. Válaszul a sikeres támadásra, a gyémánt összehangolt támadást kapott a zombitól és gazdájától, amitől önfeláldozó állata sem menthette meg, mivel lepattant a végzetúrnő pajzsáról és 9 életerőpontot vesztett. A két ütés miatt a végzetúr is elszenvedett 76 életerőpont veszteséget. A támadástól a végzetúrnak érezhetően meggyengült az ellenállása, így Eolin újból próbálkozott, ezúttal ismét sikertelenül, de a végzetúr térdei enélkül is megrogytak. Eolin gyorsan magához vette azt, ami az övé volt, meg azt, ami ugyan nem volt az övé, de a nagy sietségben elvehetőnek tűnt.

A csatában összesen 149 sebzést okoztál, és 146 sebzést kaptál. Kiszabadultál ellenfeled kínzókamrájából!
Te nyerted a csatát, jutalmad 68 lélekenergia és 13 TP!
Pontszám: 7
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!