Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Dátum: 2009.07.02. 16:04:07
Na igen, de nekem az miért jó, ha marad a célpontnak HPja? Ha leverem az összeset azzal másokat fosztok meg a rajta való TP szerzés lehetőségétől, tehát nagyon nagyon közvetve őket gyengítem, magamat meg erősítem.
Amúgy meg, vakító fény, miaz? Még a végén bejön a RANDOM! Mindenki tudja, hogy csak és kizárólag 100%os győzelmi eséllyel szabad portyázni.
És hogy milyen dolog ilyen közvetett előnyökért meg 1% izékért tönkretenni valakinek a játékát? Hát kit érdekel? 1 TP-ért leportyáznám az anyám karakterét is. Ha lenne neki. De nincs. Miért nincs? Mert egész nap én ülök a gép előtt, hogy optimálisan tudjak játszani.
Dátum: 2009.07.02. 13:48:12
Iegnnn!! Megint a PÓKOKNAK LETT JÓ EZAZZ Világ életemben erre vártam. Most jóóól kioptimalizálom magam MERT NEKEM INGYEN VAN A CSP Nektek meg nem. Bwahahaha.

Most komolyan, mikor láttatok ilyen^ reakciót? Hagyjátok már békén azokat a szerencsétlen pókokat...
Dátum: 2009.06.30. 19:44:59
Akinek gondot okoz a térkapus lény az ultragyenge igen.
Dátum: 2009.06.30. 11:44:41
"Tapasztalati szinted megnő 1el."
Dátum: 2009.06.29. 23:26:49
Ez végülis jogos lenne, de ha figyelembe vesszük, hogy egy később indult kari kb soha nem fog összekerülni egy ilyen "korlát előtt kitápolttal" a játék semmilyen területén sem, akkor lényegtelen az egész. Hiába erősebb, ha nem tud veled harcolni, ugye?

Egyetlen területe van a játéknak, ahol viszont érződnek ezek a korlát előtt kitápolás dolgok, ez pedig az AUKCIÓ. Ahol elvileg mindenkinek azonos esélyekkel kéne indulnia, ennek ellenére vannak ugye ismételhető küldik, amikért kezdetben 3 dukát járt, most meg mégtovább akarják korlátozni... Ha valamivel, hát ezzel kéne csinálni valamit, de tudom, hogy soha nem fog megtörténni. Ezért van az, hogy egy ideje nem nagyon írok építő jellegű javaslatokat a fórumra. Hiába jó az ötleted, ha a topnak nem érdeke megy a kukába... Ha nekik is tetszik akkor sem lesz semmi, mert egy ilyen alap "több állat gyógyítása" project is hónapokat vesz igénybe. Komolyan...
Dátum: 2009.06.29. 23:18:28
Szerintem a kémgömb jó úgy ahogy van. Sajnos ezzel csak azt érnénk el, hogy minden szöviben lenne egy "kémkedő" kari is a sok építő mellett.
Dátum: 2009.06.29. 21:33:24
Idézet: D4vid - 2009.06.29. 21:19:26
Lanmaffiának 200-as volt 40x-edik szinten.


Olyan nincsen hogy valakinek 200 a kivégzése
Dátum: 2009.06.29. 20:15:59
TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE ! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE !
Ja várjunk, nekem csak egy van...
Monnyonle...
Dátum: 2009.06.29. 09:12:43
Jó ötletnek tartom, aki optimalizál az úgysem költ LE-t egy olyan dologra ami külső erőforrásért is megvehető. Esetleg korlátozni lehetne évi X mennyiségben ha el akarjuk kerülni hogy valaki csak ebből vegyen...
Egyetlen exploitálható lehetőséget látok: Csinálok egy karit egy másik világra ahol nem játszok, kihúzom vele a szubtérit és vadászok/váltom át a követ amíg nincs sok, utána törlöm a karit és átadom a köveket a másik világra normál karihoz. Ezt kiküszöbölni és mehet a dolog...
Dátum: 2009.06.28. 16:23:38
Feladom, legyen igazad.
Dátum: 2009.06.28. 15:11:47
Idézet: Vaczakka - 2009.06.28. 14:32:20
Mindig elszomorítanak az ilyen hozzászólások. Amit idekiabáltál, azon kívül van valami értelmes, konstruktív javaslatod is?

Jelenleg nincs.

Speciel én a szintemhez képest jelentősen erősebb vagyok a többi játékos legnagyobb részénél, és nem nem vagyok "Pók/Sharpa-klón". Sőt, azt sem tudom, kik ők, nyilván nem a 2. világon játszanak, ahol én játszok.

Pók=szintvisszamaradott karakter. A portyások tudod... Sharpa-klónt pedig a szinthuszár TP maximalizálókra értettem, akik mindíg a többiek fölött vannak pár szinttel. V2n ez Sultankalifa. Ha egyik utat sem követed és mégis erős vagy a szinteden az azt jelenti, hogy jól optimalizálsz. Mivel mindenki ugyanazt az utat járja be, az lesz az erősebb aki jobban kioptimalizálja.

Nem tudom, ők milyen taktikával emelkedtek ki a többiek közül de ezek szerint mégiscsak kellett valami taktika, amire ők hamarabb rájöttek, mint a többi játékos.

Igen, van taktika, én csak azt mondtam, hogy a szakértelmekkel nem lehet taktikázni. Aminek van max szintje azt maxolni KELL.

Gondolom arra is van valamilyen magyarázatod, hogy akkor nekem mégis hogy sikerült, ha egyiket sem utánoztam. Kíváncsian várom.

Mint már írtam, jól kell optimalizálni...

Mindenesetre nagyon szomorú lenne, ha úgy volna, ahogy gondolod, hogy nincs választása az embernek, ha jól akar fejleszteni. Roppant egysíkú volna a játék ami szerintem nem így van.

Választás az van, de mint írtam, nem a szakértelmeknél. Esetleg eldöntheted, hogy kritikust vagy varázslatkritet fejlesztesz( jobban). Mert ezzel is az van, hogy ha nincs, megszívod.

A 170-es kereskedelem határ megszűntetése szerintem azért volna jó mert adna némi szabad mozgásteret a felhasználónak, hogy mennyit fejlesszen rajta (a LE növelő szakértelmeknél természetesen, jó ha van korlát). De ezt már párszor leírtam.

Semmire nem mennél ezzel, a feletted lévő ugyanúgy fejleszti tovább.
Dátum: 2009.06.28. 12:47:38
A felgyülemlő CSPnek ne legyen max határa, és akkor itt is lesznek üstökös karakterek
Dátum: 2009.06.28. 12:45:02
Ehh itt már megint előjön a szakértelem rendszer alapvető hibája... Nem tudom miért gondoljátok úgy, hogy ezekkel "taktikázni" lehet. Nincs itt semmiféle taktika kérem szépen. Vagy fejleszted, vagy megb@sznak... Nincs taktika. Nincs választás. Mindenkinek, aki versenyképes akar lenni ki KELL húznia SM, csapda, sajt, transzplant, ultra, stb... Ezekkel nem leszel erősebb. Mindenkinek megvannak. Olyan mintha senki nem húzta volna ki... Ezeknek a fejlesztésével/nem fejlesztésével annyit döntesz el, hogy maradsz átlagkarakter vagy sz0psz. Ilyen a kereskedelem is.
Ebből kifolyólag mondom azt, hogy ha a szakértelemrendszernek nem az volt a célja, hogy gyorsítsa a játékot (mert azt teszi: manakonstrukció [SOSEM LETT VOLNA SZABAD BETENNI!!!], és a fentebb említettek, elementáris, stb...), akkor a rendszer úgy ahogy van ROSSZ.
Vegyétek már észre hogy nincs taktika... Fejleszted, vagy vesztes leszel azokkal szemben, akik fejlesztik...
Ebben a játékban 2 módon lehetsz jelentősen erősebb valakinél: Pók/Sharpa-klón. Ennyi.
Dátum: 2009.06.27. 21:48:28
Idegbeteg kategóriában jelölném V2/Xena-t
Dátum: 2009.06.24. 17:50:14
"Olyan nincs hogy valakinek 200 legyen a kivégzése." Ez nagyon jó Csak kár hogy Miklós ezt tényleg így gondolta...
Dátum: 2009.06.24. 00:14:47
Idézet: Otoaak - 2009.06.23. 11:20:29
Persze mert te meg az objektivitás mintapéldánya vagy nem ? Mindenki vadászatból él, a pókok is csak ők nem a sajátjukból. Az élősködőket meg nem szeressük.

Amúgy meg a drágalátos pókok agymérete sokszor vetekszik a névadó állatéval. Ugyan árulja már el nekem a valamelyik okoskodó hány karinak van mondjuk 30-as szint alatt max.-os csapdakészítése? Az is érdekelne, hogy pontosan mennyivel is csokkenti mondjuk egy 40-es szintű pók rablási esélyeit ha valaki 20sec.-el gyorsabban vadászik ? Vagy most itt azon megy a para, hogy a 20-as szintű kari ha befog egy hátast 10 sec.-el gyorsabban fog vadászni ? Ha elementárist fejleszt ugyan ennyi Le-ből kb. 40sec.-el vadászik gyorsabban... Az egész lovaglós dolognak kb.40- 50-es szinttől lenne komoly értelme ahol már nem csak az LE termelő de a kényelmi szakik egy része is max.-os de mondjuk 45 fölött szerintem nem a pókok vannak túlsúlyba.

Szeritnem a "pók"-okat simán át lehetne nevezni tehénre mert mostanába annyit bőgnek mint egy kérődző marha...


Nos kedves Otoaak, majd ha 1 héten belül kihúzzák alólad a két legfontosabb szakértelmet amiből élsz, majd akkor talán megérted, hogy miért is megy a reklamáció. "Bőgni" mi nem szoktunk, azt hagyjuk már meg a ToP privilégiumának... Jajj kristályhorda így, hatalomtorony úgy, nincskittámadni blahhh...
Amúgy nem értem miért szúrja itt egyesek szemét a "pók". Nem lehet legyőzni/védekezni ellene? Elismerem így van.
Miért, 6 szinttel magasabb ellen lehet? NEM. A kettő között mi a különbség?
A pókhoz napi több ÓRÁT KELL gép előtt lenni. A másikhoz naponta benyomni vadászatot, térkapu.... kb ennyi. És összességében a vadászós lesz erősebb.
Mellesleg nem értem, hogy miért olyanok tépik itt a szájukat, akiknek rohadtul nincsen pók a szintjén. (Jah igen pl Otoaak.)
Tényleg ennyire fáj hogy más jobb a szintjén mint te a tiéden?

Hogy átérezd mit is jelentett számomra a kivégzés reform, mi lenne, ha a spektrális 100as sziten mostantól +10%ot adna? Mivel a 100as kivégzés 500 helyett 50et ad most. Reális, nem? "Kompenzációként" ingyen lefelejtheted.
Dátum: 2009.06.21. 21:36:10
De akkor mi értelme van? Ha nem optimálisan fejlődök, akkor inkább nem is fejlődök, majd ha tudok optimálisan...
Dátum: 2009.06.21. 20:39:38
Tehát havonta benyomom ezt, 30 nap után visszanézek, és 0 időbefektetéssel 30 napig teljes védelem alatt gyűlt a LE ??
Dátum: 2009.06.03. 17:56:56
Nnna. Most már énis átálltam vadászatra, remélem örül a kedves vezetőség, hogy belőlem is sikerült vadászós karit csinálni. De amúgy nem is olyan rossz... Csak be kell nyomni... Nincsen stressz... Áhh ezaz.../hátradől a székben/.
Az egészhez annyit fűznék még hozzá, hogy azt nem nevezném kompenzációnak, hogy minimális ráfordítással dobhatok ki LE-t az ablakon. (mert a felejtés tulajdonképpen ebből áll). Na mindegy.

És most, ha megbocsátotok, megyek beérni a TOP-ot
Dátum: 2009.06.01. 16:49:58
Helló, a "nagy portyásokat" nemrég vágták tönkre a hülye kivégzés "reformmal", szóval ez igazán nem számít...