Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cavalorn

Így van, ez szerintem is nagyon irritáló/igazságtalan. Ennek a mostani "nemtomhanyadik kilépés után csökken egy minimálisat a szerencse" dolognak egyáltalán nincs visszatartó ereje, hiszen egy építőkarinak (na ez meg a másik fele, hogy ilyenek egyáltalán vannak...) tökmindegy, hogy mekkora a szerencséje, és amúgy is az egekben van.
Szerintem magát a szövetséget kéne valamilyen hátránynak érnie emiatt, annak talán lenne visszatartó ereje.
Dátum: 2009.12.12. 21:20:18
Elismerem, fogalmam sincs hogy hány embernek lenne jó a délutáni időpont, de neked sincs arról fogalmad hogy hány embernek jó a jelenlegi. Ezt max szavazással lehetne megállapítani. Nem fórumossal, hanem olyannal amit vadászat közben kidob kvíz helyett minden 30. szint feletti játékosnak.
Nem akarom megváltani a világot, csak kicsit szúrja a szemem, hogy ha licitálni akarok akkor nem mehetek iskolába, vagy meg kell bíznom egy szövitársat, ami meg hajjaj illegális mert multi...
Dátum: 2009.12.11. 19:28:48
Akkor is ezt mondanád, ha nem lenne kristály horda?
Dátum: 2009.12.10. 17:27:13
És ha mondjuk a max dukát eléréséhez bajnokit kell eladni? Nem fogom fölöslegesen eladni őket...
Dátum: 2009.12.10. 16:43:53
Nem tudom felvetették-e már, de meg lehetne oldani hogy az aukció ne dél körül érjen véget, hanem délután 4, vagy 6, de méginkább 8 óra körül? Mert szerintem eléggé kitolás ez a jelenlegi rendszer mindenkivel, aki nincs a munkájánál fogva netközelben az aukció lejártakor. Ne várjuk már az emberektől, hogy gépnél legyenek 10-12 órakor, ráadásul hétköznap...
Hajjaj, megláttam ezt a topicot, és még mielőtt megnyitottam volna, elgondolkoztam rajta, hogy vajon ki nyithatta? A tippem bejött, hiszen a topic nyitója nem más, mint kedvenc t0pperem, Mortimer, aki ismét a közjó érdekében veti latba tehetségét.
Az én véleményem a témában:
A bajnoki arról szól, hogy a legjobb nyer. Nem a +1 tulajdonságokért csinálom/csináljuk. Felőlem azt akár el is vehetik... De akkor a minuszt is a viadalon. Azért csinálom, mert nekem ez a célom a játékban. Ez visz tovább napról napra. Igen ezért lettem pók annak idején, meg hogy ne verjenek rommá 6 szintről. Bár ahogy látom ez így is be fog következni... Ha a bajnokiból esélyegyenlőségi mérkőzést csináltok, azzal rengeteg játékos célját teszitek elérhetetlenné.
És hogy Random Bélának miattam nem lesz soha bajnokija? Kit érdekel? Én ezért áldozatokat hoztam, igen. Ha nem így játszottam volna a kezdetektől, akkor most tudnék segíteni a szövetségemnek epikusban, lenne esélyem aukción, és akár imba epik tárgyaim is lehetnének. Én ezeket feláldoztam azért, hogy több esélyem legyen bajnokit szerezni. Ne akarjátok már ezt elvenni tőlem...
És igen a bajnoki medál azt szimbolizálja, hogy elértél valamit a játékban. Talán a többi játékos is elismeréssel tekint rád, ha elég sokat szerzel... Nekem legalábbis ez volt a fő motivációm.

A pontozókommandóról:
Dátum: 2009.12.08. 23:55:36
Szerintem mindenképpen valami alternatív erőforrás kéne jutalomnak, mert barátságos módon übersok LE-t leakasztani azért abszurd egy kicsit. Vagy akkor legyen választható, hogy akarok-e másokkal megmérkőzni, vagy sem. Mert ha nem választható, és LE is van benne, akkor ez egy HP veszteség nélküli portya, pillanatok alatt le lehet valakit rabolni. Jó persze van benne random is.

Portyából fix LE-t adó szakértelem, mint VF alternatíva: Ez jó ötletnek tűnik, csak annyi a gond vele, hogy ahhoz hogy megérje lecserélni rá a VF-et, DUPLÁZNIA kéne a LE/TP arányt. Hiszen a VF is azt csinálja. Ez kb azt jelenti, hogy annyi plusz LE-t kéne adnia, hogy a napi szerezhető PP-ből legalább annyi LE-t ki lehessen hozni, mint a napi szerezhető CSP-ből. És ehhez még hozzá jön, hogy a PP-t sokkal nehezebb elkölteni, mint a CSP-t. Nagyon nehéz kérdés ez így elsőre.
Persze ha VF alternatíva alatt azt értjük, hogy mégegy eszköz a T0Pnak amivel elhúzhat, (SZINTTŐL függő LE, és ők amúgy sem tolnak VFet) akkor nem szóltam
Dátum: 2009.12.07. 23:38:46
Szerintem meg igenis hasznos lenne mindkettő. Főleg a több növelés egyszerre. Amikor olyan szakértelmet növelek, ami alul van, növelés után mindig feldob az oldal tetejére, na EZ egy agyrém...
Dátum: 2009.12.04. 16:55:23
Jól van, a 98. szintű pajzs ad írd és mondd 12% rezisztenciát, nem hinném hogy ez vágná tönkre s -150 erőt adó spelleket...
A rezisztencia hat a visszacsatolásra is?
Dátum: 2009.12.04. 15:20:35
Nem, magasabb szinten egyre bővülnek a kategóriák:

8-11: minden szint külön kategória.
12-19: két szintenként egy kategória. Tehát 12-13, 14-15, 16-17 és 18-19.
20-34: 3 szintenként egy kategória. 20-22, 23-25, 26-28, 29-31 és 32-34.
35-46: 4 szintenként. 35-38, 39-42, 43-46.
47-61: 5 szintenként. 47-51, 52-56, 57-61.
62-79: 6 szintenként. 62-67, 68-73, 74-79.
stb.
Dátum: 2009.12.03. 23:18:32
Mire alapozza? Hát a rengeteg idióta kommentre amit itt nap mint nap eleresztenek bizonyos személyek. Persze, mint mondtam, nem biztos, hogy nem értenek hozzá, az is lehet, hogy csak egyszerűen mérhetetlenül rosszindulatúak, és a saját játékukon kívül semmi nem érdekli őket.
Dátum: 2009.12.03. 20:18:36
Idézet: Jandro - 2009.12.03. 19:44:40
Hát igen... sokkal értelmesebb egy szavazást kiírni ahol kis pistike lvl 2es szinten is ugyanolyan mértékű véleménnyel bír... Igazad van. A top karakterek nem értenek a játékhoz és semmi tapasztalatuk!

Nem mondtam, hogy el kell fogadni amit mondanak, de egy drasztikus belenyúlás előtt legalább véleményt ki lehetne kérni és annak fényében átgondolni teljes játékra kivetítve...


Nos, vagy tényleg nem értenek hozzá, vagy a saját játékukon kívül nem érdekli őket semmi más.
A kristályokkal az a probléma, hogy akárhova teszik őket, mindíg lesz egy választóvonal (szintben). A vonal felett durván lehet tápolni belőlük, alatta viszont nem. Ezzel nem is lenne semmi gond, ha a vonal két felén lévők nem kerülnének interakcióba (portya) egymással. De ez nem történik meg, a KHból feltápolt karakterek igen csúnyán szétkenik a vonal alattiakat. A KH kiterjesztése sem segítene, terhelné a szervert, és még ha ezt a problémát sikerülne is megoldani, akkor is mit érnénk el? Mindenki üthetne botokat, hát marha jó, onnantól kezdve az "MMORPG" kifejezésből csak az "O" illetve a "G" állná meg a helyét.
Azt kéne észrevenni, hogy igazi playerekből SOHA nem rabolnak annyi LE-t napi szinten, mint a KHból. Igen durva táp, ami csak egy szűk körnek elérhető.
Dátum: 2009.12.03. 13:53:36
Na igen, így jár aki beéri a T0Pot...
Vagy rakják be hogy a visszahozás 200 őskő, mindjárt megszűnne az egész probléma...
Ugyan már, mindenki tudja hogy a törölt karakter visszaállítható... Azért van ennyi indulatból törlés... Ha nem lehetne visszaállítani akkor még valami súlya is lenne egy ilyennek, de így csak szánalmas, "nézzétekmár töröltemésmost énvokanagy MÁRTÍR!!" dolog lesz belőle.
Idézet: Rodriguez - 2009.12.02. 19:17:39
Nem portya, kém gömb, nem?


Ezt mindenki összekeveri...

A portyagömb az a relikvia, amivel eggyel többször támadhatsz minusz nélkül.
A kémgömb maga az épület, amivel lehet kémkedni.
Amiről ti beszéltek az pedig a kristálygömb relikvia, ami a fenti épület használati idejét csökkenti 59 perccel...
Ha valaki okosabb/ügyesebb nálad az csak programmal lehetséges, ugye? Na EZ szánalmas hozzáállás.
Dátum: 2009.12.01. 20:32:18
Az ötlet nem rossz, csak megfelelően beteg emberek kellenek hozzá hogy megcsinálják Például a japánok biztosan látnának benne fantáziát...