Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Doomlord segítségkérés
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Doomlord segítségkérés
1. hozzászólás - 2009.12.01. 14:44:22
Amíg a Végzetúr magyar nyelvterületen hatalmas siker lett, a nemzetközi verzió sikere sajnos elmaradt, egyszerűen nem tudtunk elég játékost gyűjteni. Míg Magyarországon széles kapcsolatrendszerrel és ismertséggel rendelkezünk, így a játék népszerűsítése nem okozott gondot, addig nemzetközi szinten gyakorlatilag semmilyen kapcsolatunk nincs, játékosokat kizárólag fizetett hirdetés útján tudtunk toborozni, de ez sem volt igazán hatékony. Épp ezért most a segítségeteket szeretnénk kérni. Tudom, hogy sokan közületek külföldről játszanak, de biztos, hogy a magyar játékosok között is vannak olyanok, akik játszanak, fórumoznak külföldi oldalakon, esetleg van közvetlen kapcsolatuk weboldal üzemeltetőhöz.
Mit kérünk és mit tudunk felajánlani?
Ha úgy érzed, segíteni tudsz:
Regisztrálj be egy karaktert a doomlordba (www.doomlord.net) egy létező email címmel, játszani nem kell vele.
írj nekünk egy emailt az info kukac vegzetur pont hu címre. Subject legyen doomlord segítség. Írd meg, hogy milyen külföldi weblapokon / fórumokon más módon tudod a játékot népszerűsíteni, és milyen usernévvel regisztráltál be, valamint a Végzetúrban milyen világon milyen karakterrel játszol.
Rakd ki az ajánlói linkedet (a doomlordos karakterszámmal, recommendations gomb) a fenti helyekre. A legjobb, ha valahova esetleg ismertetőt is tudsz írni (a játékleírás és egyéb infók szabadon felhasználhatók az angol oldalról). A leghatékonyabb játékok fórumában írni, vagy játékokkal foglalkozó weboldalon írni.
Az ajánlási rendszer az általad beajánlott játékosokat automatikusan rögzíti. Ellenőrizni fogjuk, hogy a felsorolt oldalakon megjelent-e a játék linkje, valóban jöttek-e látogatók onnét, és a regisztrált IP-k valóban külföldi játékosok-e (és nem egy anonym proxyn keresztül lépnek be). Havonta egyszer minden új külföldi játékosért, aki eléri így a 2. szintet, jóváírunk a számládon 2 őskövet. Ezenfelül a játékosok befizetései után is a 10% jóváíródik a számládon, amit szintén átkérhetsz a magyar karakteredhez.

Ami fontos: ez nem egy automatikus folyamat, mindenképp szükség van egy új, különálló doomlord regisztrációra és a kezdeti bejelentkezésedre nálunk, hogy részt veszel ebben, mivel ez a normál ajánlási rendszernél jóval jelentősebb bónuszt ajánl fel. Szeretnénk, ha a résztvevőket tényleg a segítő szándék vezérelné, és nem a visszaélési lehetőségeket keresnék (amit nyilván mindig lehet találni).

Mindenkinek előre köszönöm a segítséget, és ha bármilyen további javaslatotok van, szívesen látjuk emailben vagy itt, a fórumon!
Pontszám: 8.96
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
2. hozzászólás - 2009.12.01. 17:40:38
Az ötletem kicsit(na jó nagyon) meredek, és rengetegbe kerül. Lehetne egy rajzfilmet készíteni a végzetúrból (csak nehogy a dragon ball sorsára jusson az erőszakósága miatt.
V1-antilop
Pontszám: 4.26
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
3. hozzászólás - 2009.12.01. 18:47:23 (Válasz antilop #2 hozzászólására.)
Véleményem szerint,ha valaki látna is benne fantáziát,akkor sem lennének meg a kellő segédeszközök,szponzorok stb. Ráadásul milyen célközönségnek? Csak azok néznék,akik végzeturaznak tényleg,köztük meg ugye nem kell híresztelni;)
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 4.13
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
4. hozzászólás - 2009.12.01. 20:28:27 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Ok, szerintem legkésőbb hétfőn rá tudok majd állni a dologra
Pontszám: 8.68
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
5. hozzászólás - 2009.12.01. 20:32:18 (Válasz antilop #2 hozzászólására.)
Az ötlet nem rossz, csak megfelelően beteg emberek kellenek hozzá hogy megcsinálják Például a japánok biztosan látnának benne fantáziát...
Pontszám: 8.35
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
6. hozzászólás - 2009.12.01. 20:37:15 (Válasz Cavalorn #5 hozzászólására.)
Én majd hétvégén felteszem pár fórumra.Addig nem nagyon érek rá ilyenekre..

(A japánok miben nem látnak fantáziát?^^)
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5.92
népszerűDanka33Férfi
Végzetúr mester
929 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
7. hozzászólás - 2009.12.01. 21:37:59 (Válasz Cavalorn #5 hozzászólására.)
Ezaz! Végzetúr anime!
V1:Danka33
V3:Ezüst Agyar
Pontszám: 8.99
kedvelt tagLee TigreFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
8. hozzászólás - 2009.12.02. 07:17:23
Szerintem külföldi weblapoknak kell írni, hogy segítsenek reklámozni a Doomlord-ot.Tulajdonképpen úgy, mint most a Végzetúr<->HarmoNet.
Lee Tigre, s.k.
Pontszám: 6.83
kedvelt tagKhronosFérfi
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
9. hozzászólás - 2009.12.02. 10:06:49 (Válasz antilop #2 hozzászólására.)
Én benne vagyok, de hogy magyarázod el hogy a gonosz pókokat akik a kicsiket sanyargatják nem lehet elérni fentről? A sztori alapja lehetne hogy sok kicsi összefog a galád pókok ellen és kitömik őket TP-vel

Poénon kívül, én belinkelem az egyik játék designnal foglalkozó oldalra amit frekventálok, de ami azután következik az nem az én hibám
A hozzászólást Khronos módosította 2009.12.02. 10:07:45-kor
Pontszám: 6.03
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
10. hozzászólás - 2009.12.02. 10:12:22
Köszönünk szépen minden ötletet és segítséget!

A rajzfilm egyébként mint marketing irdatlanul hatékony. Már a HKK-val kapcsolatban is álmodoztunk róla, hogy milyen jó is lenne egy HKK rajzfilmsorozat... Hogy a dolog miért nem valósult meg, nyilván kitaláltátok: az ilyesmi nem olcsó mulatság, egyetlen epizód elkészítése több millióba kerül, és legalább tizenakárhány részes sorozatot kell készíteni. Nem véletlen, hogy ezt a marketing eszközt csak olyan cégek tudják alkalmazni, amelyek az egész világon forgalmazzák termékeiket.
Pontszám: 8.13
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
11. hozzászólás - 2009.12.02. 11:38:34
Több angol nyelvű böngészős szerepjátékot is játszok. Írtam e-mailt az info kukac vegzetur pont hu-ra. Nem tudom hogy itt le írhatom-e az oldalak neveit, vagy advertisingnek számít-e ezért csak annyit írok, hogy egy játékban staff admin vagyok, a fórumján global moderator; egy másikban 2 és fél éve regeltem és sok külföldi haver van akikkel msn-en is tartjuk a kapcsolatot, plusz van egy saját fórumom is, amin a külföldi játékbeli klántársak vannak fent. Ezeken az oldalakon foglak benneteket népszerűsíteni.

Remélem segít.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.59
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
12. hozzászólás - 2009.12.02. 13:10:34
+11 új reisztrált játékos a Doomlordban.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.59
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
13. hozzászólás - 2009.12.03. 12:37:14
Király, köszönjük!
Pontszám: 6.25
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
14. hozzászólás - 2009.12.03. 14:38:57
Nincs mit.

20 player was registered on the base of your recommendation.

Lesz még több is, csak meg kell nyerjem a csatát a Bleach Resurrection 2 játékban ahol staff admin vagyok, mert azt hiszik, hogy elviszem a játékosokat.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.48
mindenki kedvenceDoompeti96Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
15. hozzászólás - 2009.12.04. 08:36:27 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Hát ez elég bonyolult... Nem lehetne egy kicsit egyszerűbben?
Pontszám: 6.67
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
16. hozzászólás - 2009.12.04. 08:47:28
Update: Eddig 22 ember.

Lényeg: Regisztrálj egy karit a doomlord.net oldalon, majd mint a végzetúrban az ajánlásnál (ott recommendation) megtalálod az ajánló linkedet (referral link) amit külföldi oldalakon, fórumokon közzé tudsz tenni - gondolok ezzel a fórumos aláírásokra (signatures), oda a bannert is be lehet szórni, ha nem akkor csak a bannerképet és alá a sime ajánlólinket. A Doomlordnak szüksége van külföldi játékosokra, hogy népszerűveé váljon, ezért kért minket Miki, hogy segítsünk.

Egy ötlet így kora reggel:

Vannak bizonyos oldalak, ahol a top RPG-k vannak feltüntetve. Ezek szavazós oldalak, sok ezer ember látogatja őket. Más játékokban a szavazásért valamilyen bónuszt adnak, pl regeneráció stb. Itt lehetne LE (SE ha már Doomlord)

Egy pár link, hogy érthetőbb legyen:

http://www.topwebgames.com

http://www.mmorpgtop200.com
A hozzászólást Kethios módosította 2009.12.04. 08:55:29-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 8.79
népszerűWocsokFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
17. hozzászólás - 2009.12.04. 15:20:35 (Válasz Kethios #16 hozzászólására.)
Ez szerintem is jó ötlet!
V1 - Black Panther - Moroflex
V2 - Wöcsök - Moroflex
V3 -
Pontszám: 8.36
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
18. hozzászólás - 2009.12.04. 15:30:43
Megszokott megoldás a szavazós oldalakon leadott vote-ok utáni jutalom. Persze nem egy számottevő mennyiség.

Kategóriákat is ki lehetne alakítani és a jutalom mértékét ezekhez viszonyítani. Pl. 1-5 szint 50 LE 5-10 szint 100 LE. Nem túl bonyolult kódolás szempontjából sem , mivel már létezik a jutalomrendszer. (lásd kvízolimpia/bajnoki viadal/Zarknod)

Ez ösztönözné a játékosokat a szavazásra, a Beho pedig profitálna belőle. Népszerűség és új játékosok.


Edit:

Alkalmazható lenne Végzetúrra is, csak Doomlordra menne a szavazás. Több ember, nagyobb népszerűség.
A hozzászólást Kethios módosította 2009.12.04. 15:34:15-kor
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.68
fórumozóSettlersFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
19. hozzászólás - 2009.12.07. 14:37:13
Sziasztok,

egy kis segítségre lenne szükségem.
Van még egy játék, amelyiken játszom, egy angol szerveren. Meglehetősen nagy és aktív az ottani közösség és lehetne ott is reklámozni.
Regisztráltam a Doomlord - ra is. Ha megadom az ottani ajánló linket és a britt fiuk és lányok regisztrálnak, és játszanak, akkor az úgy rendben is van ?
Pontszám: 9.19
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Doomlord segítségkérés
20. hozzászólás - 2009.12.07. 20:09:43
A Beho oldaláról nézve minden új account jól jön. Vagy tetszik nekik és hívnak másokat is, vagy nem.

A te oldaladról akkor jövedelmező, ha játszanak is, nem csak regelnek és kész.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 7.53
Oldal: 12
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!