Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: inspirátor nerf
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
41. hozzászólás - 2010.11.09. 19:41:07
Amúgy az egész nerf értelmetlen, mivel ilyen formában van ellene kiskapu

Amikor inspirátorozok, akkor eh-val verem a népet, amikor vadászok, visszaváltok térkifordítóval vf-re levadászom a 800 csp-t, és térkifordítva inspirátorozok tovább
Pontszám: 5.70
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
42. hozzászólás - 2010.11.09. 19:49:52 (Válasz Birka #41 hozzászólására.)
Viszont ez csak korlátozott számú emberre igaz, hisz' nem mindenkinek sikerült 30+ italt kiütnie, illetve akik ki is ütöttek ennyit, azok nem biztos hogy Inspirátort akarnak szerezni az élő aukción, ahova lehet hogy el sem mennek.
LGY-ért vásárolgatni meg elég lassú, tekintve hogy párosával kell megvenni, és az azért nem két fillér.

Aki meg kiütött 30+ italt, elmegy a talira, és el is viszi a cókmókot, az is csak korlátozott ideig élvezheti az Inspirátor régi előnyét, amivel egy másik aspektusból viszont megsérti a játékszabályokat, mert Miklós nerfje egy "bug"-ot hivatott kijavítani, és a felettébb hiányos játékszabályok értelmében bűncselekmény egy buggal élni/visszaélni.
трамвай-инженер
Pontszám: 0
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
43. hozzászólás - 2010.11.09. 19:54:15
Ha jól tudom a három világon összesen legfeljebb 9 inspirátor van (a valóságban talán ennél kevesebb, ha jól tudom ha Cyron töröl akkor pl V1-en csak egy marad. A többi világon nem tudom mennyi aktív inspirátoros játékos van.) Mivel minden találkozón ez a legkeresettebb és legritkább relikvia, ezért szerintem illene ezt a jellegét és az ehhez mért erejét megtartani, hiszen nem egy játékos rengeteget áldozott érte, valamint nem egy játékos készül erre a jövőben.

Aki a relikviát megvette nyilván a plusz CSP miatt vette, tehát ettől megfosztani a játékost nem érzem fairnek. Esetleg lehet korlátozni valamilyen mértékben (pl egy nap maximum 10-30 CSP-t termel), ugyanakkor ezáltal megmarad a CSP-hez kötött eseményekben, versenyekben, etc-ben felmerülő probléma (ugye +X% CSP miatt ugyanennyivel több kalandot, esszenciát, kutyafülét lehet találni). Tehát a relikvia nerfelése ezt a problémát nem oldja meg és ennek semmi köze a VF-hez. Ugyanakkor a VF kalibrálásával (pl +10 CSP mellé csak 10-es VF-et fejleszt a delikvens) ugyanúgy tudja tartani a lépést a környezetével, tehát ilyen jellegú nerfelés az alább vázolt problémára nem megoldás. Nem árt ugyanakkor figyelembe venni azt is, hogy minden inspirátoros a legjobb játékosok közül kerül ki, tehát nem véletlen, hogy erős a karakterük, de ezt már előttem többen is említették.

Ugyanakkor ha bevezetitek az alábbi nerfet (Amíg van VF nem megy az inspirátor) a következő fog történni: Az insirátoros karakter szépen összevár 7-800 CSP-t, majd kifejleszti a VF-et, levadássza, és lefelejti a VF-et. Arányaiban nem fogja földhözvágni az a némi LÉ amit ezért el kell költeni. (Arról nem is beszélve, hogy a több kaland miatt kényelmesen tud akár minden vadászat előtt térforgatni az LGY-s itallal, és akkor gyakorlatilag semmibe nem került kikerülni a nerfet). Mivel viszont a reliket nem lehet ledobni, ha nerfelni akartok akkor inkább a VF ne működjön ha van valakinek inspirátora (tehát a vadászatai érjenek ugyanannyi TP-t). Így a plusz CSP érvényesül, az szabadon felhasználható gyorsításra, dukátváltásra, esszenciakészítésre, stb... ugyanakkor a VF-es kombót kiiktattuk. Mindemellett viszont akkor az kellene, hogy aki kizárólag emiatt a taktika miatt választott Inspirátort, választhasson egy tetszőleger relikviát helyette, ha a nerfelt inspirátorra így nincs szüksége. (ha jól tudom minden alkalommal drágábban kelt el az Inspirátor mint annó a Joker, tehát még ezzel is "rosszul járnak" a játékosok) Természetesen utólagos levonásnak értelme sincs, illetve nem tárgyalási alap. (Jól néznénk ki adóemelés után jönne az APEH, hogy az elmúlt 40 évben kapott jövedelmem után 39 millió HUF-ot fizessek be az új kulcs miatt. Remélem elég szemléletes).
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 5.65
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
44. hozzászólás - 2010.11.09. 19:54:42 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
Akkor mi lenne ha heti 6 őskőért kapnának az emberek egy fél inspirátort?
Azért felet, hogy a relik értéke megmaradjon.
Azért inspirátort, mert nem a TOPot akarjuk gyorsítani.
Azért őskőért, hogy ti is jól járjatok.

Lehetne még az is, hogy a VF mellett az inspirátor (minden fajta) csak AF pontot termel, esetleg mellé KP-t. De CSP-t VF mellett nem.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 3.06
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
45. hozzászólás - 2010.11.09. 20:15:46
Akkor mi lenne ha heti 6 őskőért lehetne hűség zálogát használni. Vagy bármi más relikviát? Egyik nap azért megy a sírás, hogy egyenkarakterek vannak, másnap meg azért, mert nem kapja meg ugyanazt mindenki. Férfiak...
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.44
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
46. hozzászólás - 2010.11.09. 20:28:43 (Válasz PottomPanna #45 hozzászólására.)
Oké... meghagyom az ötletelést a női logikának (igen, képzavar )!
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 6.66
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
47. hozzászólás - 2010.11.09. 20:37:16 (Válasz Miklós #39 hozzászólására.)
Miklós!

Én az előző találkozón vettem az inspirátort.Elég sokáig gyűjtöttem rá a dukátot egész pontosan 1150-et fizettem érte.Ez könnyen kiszámolható,hogy 5750 csp be került mert két dukátot 5 csp-ért kaptam az aukciós házi munka után.Kb 2000-et hozott eddig vissza belőle még mindig közel 3750 cs a mínuszom ebből a rettentő táp cuccból.Plusszt csak ezután termelt volna.Persze hosszútávra terveztem ha nem működött volna vf-el akkor nem kellett volna.Én nem tudom ez hol lett volna nekem táp eddig.
Ha te megváltoztatod a tárgy tulajdonságát mert olyan kedved van akkor remélem visszaváltod a tárgyat ami innentől számomra használhatatlan(nem nem akarok a térkifordító lötyikkel szórakozni úgy is nerfelni fogja azt is ha látja,hogy működik) és visszaadod a dukátjaimat ill természetesen csökkentetheted a számukat azzal amit azóta visszatermelt a tárgy.

Vagy ha ez úgy érzed nem megoldható elég ha visszafizeted nekem azt az összeget amit a játékra költöttem idáig.Nincs meg az össz csekk és talibefizetési papír,elég ha azt visszaadod ami megvan még és tudom bizonyítani a befizetést.Ugyanis te egy szolgáltatást nyújtasz amiért én fizetek én lennék a vevő aki eltart téged és nem érzem úgy,hogy nekem kéne megfizetnem a te meggondolatlan döntéseidet és hibás játékfejlesztéseidet.Ha megveszek a boltban egy leértékelt terméket nagyon szuper áron a boltos sem rohan utánam és cseréli ki a parkolóban egy vacakabbra mondván ezért a pénzért jó lesz neked ez is.
Eleje óta játszom a v3-on fizettem érte nem keveset sosem szóltam semmit eddig pedig 1-2 döntésed igen hátrányosan érintett már és kinyílt tőle a bicska a zsebemben de befogtam és küzdöttem tovább.Viszont elegem van,már nincs kedvem birkaként hallgatni,fizetni és küzdeni tovább.Vagy a dukátjaimat add vissza és vedd vissza a tárgyat veszek majd helyette valami amit használhatok a következő nerfelésedig vagy a pénzem add vissza és törölheted saját kezűleg a karim én meg keresek egy másik játékot ahol megbecsülik a játékosokat akik eltartják a fejlesztőket.

----

Elnézést mindenkitől valóban elrontottam a számolást,valóban 2850 csp-be került az 1150 dukát.Ettől függetlenül a fent leírtakhoz tartom magam.Még mindig nem termelte ki az árát nem,hogy plusszt termeljen.
A hozzászólást Büyük módosította 2010.11.09. 21:42:44-kor
Pontszám: 9.09
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
48. hozzászólás - 2010.11.09. 20:41:31 (Válasz Büyük #47 hozzászólására.)
Teljesen igazad van, ment a vastag +10.
трамвай-инженер
Pontszám: 0.20
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
49. hozzászólás - 2010.11.09. 20:42:09
Birka: a logikád kicsavart és nem helytálló. A világokon van az élmezőny, utána jön a VF-es középmezőny. Valószínűtlennek tartom, hogy a VF-es középmezőny legalján levő embernek legyen a legtöbb dukátja, és elhappolja a többiek elől az inspirátort... Aki inspirátort vesz, inkább a VFes mezőny élén áll, és az inspirátornak köszönhetően ott is fog maradni - úgy, hogy kétszer erősebb lesz mindenkinél... Az sem helytálló, hogy attól, hogy valaki 2x sebességgel kapja a csp-t, nem fog javulni a LE/TP aránya. Dehogynem... Egyrészt életének volt egy szakasza, amikor még nem volt VF-je, és ekkor a LE/TP aránya gyengébb volt, az ezzel együttes átlag javulni fog. Másrészt, csökken a más forrásból kapott, nem felezett TPje aránya a vadászathoz viszonyítva, és ez is a hányadost javítja.

Mivel viszont a reliket nem lehet ledobni, ha nerfelni akartok akkor inkább a VF ne működjön ha van valakinek inspirátora

Igazad van, így ésszerűbb, legyen így.

(Jól néznénk ki adóemelés után jönne az APEH, hogy az elmúlt 40 évben kapott jövedelmem után 39 millió HUF-ot fizessek be az új kulcs miatt. Remélem elég szemléletes).

Nem, nem igazán szemléletes. Szó sem volt arról, hogy visszamenőleg elvesszük, amit az inspirátor adott (a példád ezt jelentené).
Pontszám: 3
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
50. hozzászólás - 2010.11.09. 20:45:30 (Válasz Miklós #49 hozzászólására.)
Nem ez úgy néz ki, hogy nyerek egy autót, amire azt mondták életem végéig ingyen lesz a benzin meg minden. Két év múlva kopogtatnak, hogy bocsi, ez így nem ér, a szomszéd morci, mert neked így megmarad a pénz és vehetsz plazma tv-t, ezért mától vedd a benzint, meg fizesd az ajándék autó részleteit. Ebből következik, hogy ha előre tudom, hogy ez lesz a nyeremény nem játszok. Ez is nagyon kicsavart?
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.85
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
51. hozzászólás - 2010.11.09. 20:48:16 (Válasz Miklós #49 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 20:42:09
Birka: a logikád kicsavart és nem helytálló. A világokon van az élmezőny, utána jön a VF-es középmezőny. Valószínűtlennek tartom, hogy a VF-es középmezőny legalján levő embernek legyen a legtöbb dukátja, és elhappolja a többiek elől az inspirátort... Aki inspirátort vesz, inkább a VFes mezőny élén áll, és az inspirátornak köszönhetően ott is fog maradni - úgy, hogy kétszer erősebb lesz mindenkinél... Az sem helytálló, hogy attól, hogy valaki 2x sebességgel kapja a csp-t, nem fog javulni a LE/TP aránya. Dehogynem... Egyrészt életének volt egy szakasza, amikor még nem volt VF-je, és ekkor a LE/TP aránya gyengébb volt, az ezzel együttes átlag javulni fog. Másrészt, csökken a más forrásból kapott, nem felezett TPje aránya a vadászathoz viszonyítva, és ez is a hányadost javítja.


Az én karimnak V3-on az Inspirátor az egyetlen lehetősége arra, hogy bajnokit nyerjen ebben az életben. Szerintem eséllyel indulok ezért a holmiért, és meglehetősen bosszantó, hogy egy olyan nerfet akarsz átverni a játékosokon, ami ezt a hangyaf@sznyi lehetőségemet is elfújja.
трамвай-инженер
Pontszám: 0
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
52. hozzászólás - 2010.11.09. 20:50:57 (Válasz Miklós #49 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.11.09. 20:42:09
(Jól néznénk ki adóemelés után jönne az APEH, hogy az elmúlt 40 évben kapott jövedelmem után 39 millió HUF-ot fizessek be az új kulcs miatt. Remélem elég szemléletes).

Nem, nem igazán szemléletes. Szó sem volt arról, hogy visszamenőleg elvesszük, amit az inspirátor adott (a példád ezt jelentené).


A példát azoknak írtam akik azt kérték, hogy az eddígi bónuszokat pedig vonjuk le a játékosoktól visszamenőleg.
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 8.24
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
53. hozzászólás - 2010.11.09. 20:52:55 (Válasz Büyük #47 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2010.11.09. 20:37:16
Elég sokáig gyűjtöttem rá a dukátot egész pontosan 1150-et fizettem érte.Ez könnyen kiszámolható,hogy 5750 csp be került mert két dukátot 5 csp-ért kaptam az aukciós házi munka után.

Értem. Tehát összesen 5750/5=1150/2 napon keresztül minden nap dolgoztál az aukciós házban. A dukátok jelentős része szerintem meg térkapuból jött. Tehát az inspirátorod már rég behozta a csp-t, amit ráköltöttél.
De ettől függetlenül, örömmel kivételt tennék, és visszaadnám a dukátokat, csak hogy segítsek neked: abban az esetben, ha ki lehetne számítani, hogy milyen előnyre tettél szert ezzel a játékban, és azt is elvennénk. Ez lenne mindenkinek a legkényelmesebb, ha lenne egy varázsgomb, megnyomnánk, és minden változás után leszimulálná, hogy mi lett volna, ha nem lenne ilyen relikviád. Persze akkor kiderülne, hogy erős bukóba kerülnél, és mégse szeretnéd visszacsinálni a dolgokat.

Nem árt, ha tudod, a jó relikviák többsége 1000+ aranydukátért kel el. És az inspirátoron kívül kevés olyan van, aminél minimális esély lenne, hogy "behozza az árát" a szó klasszikus értelmében. Tehát ha mindenki, aki 1000 dukátot költött egy tárgyra, visszacserélné, mert a tárgy nem termelt neki 5000 csp-t, nos, valószinűleg az inspirátorokon és az aukciós bérleteken kivül nem nagyon maradna relikvia senkinél...
A hozzászólást Miklós módosította 2010.11.09. 21:23:16-kor
Pontszám: 4.13
kedvelt tagSookieNő
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
54. hozzászólás - 2010.11.09. 20:56:08 (Válasz Büyük #47 hozzászólására.)
Egyetértek veled Büyük, fentebb is ezt írtam, hogy ne azokat szívassák meg akinek nincs, hanem egy gyengébb verziót - pl af-el elérhető +5 csp v. 10 is akár - tegyenek elérhetővé mindenkinek, így nem érzi úgy az ember, hogy csökkent a nehezen megvásárolt relikviájának az értéke, mint pl Büyüknél. Valahol olvastam olyat valakitől - talán pont tőled Miklós -, hogy ami erős azt nem gyengíteni kell/akarod, hanem a gyengén kicsit erősíteni. Bocsánat, ha nem pontosan idéztem, de valami ilyesmi volt a lényege.
A hozzászólást Sookie módosította 2010.11.09. 21:03:50-kor
Pontszám: 7.40
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
55. hozzászólás - 2010.11.09. 21:02:00
Miklós:
Az elegáns azért az lenne ha ilyen külön stratégiákat igénylő és vélhetően komoly dukátba kerülő aukciós tárgyak (de úgy általában bármi aukciós cucc) pikk-pakk kiherélése után felajánlanád a játékosoknak a kárpótlást (pl. a relikvia visszacserélését dukátra). Nem ez az első alkalom rövid időn belül (rejtő köpeny). Ha tudni lehet előre hogy egy jónak ítélt teszemazt mobilteló vagy plazmaTV, csak 4 hónapig működik, utána bedöglik, háromszor is meggondolja az emberfia mielőtt költ rá egy petákot is.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.89
kedvelt tagShutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
559 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
56. hozzászólás - 2010.11.09. 21:04:22
Én azt nem értem, hogy amikor KITALÁLTAD ezt a relikviát, miért nem gondolkodtál ELŐRE?
Úgy értem: Miért mindig mi szívjuk meg azt, hogy rosszul tervezel?
трамвай-инженер
Pontszám: 0
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
57. hozzászólás - 2010.11.09. 21:08:59 (Válasz Büyük #47 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2010.11.09. 20:37:16

Én az előző találkozón vettem az inspirátort.Elég sokáig gyűjtöttem rá a dukátot egész pontosan 1150-et fizettem érte.Ez könnyen kiszámolható,hogy 5750 csp be került mert két dukátot 5 csp-ért kaptam az aukciós házi munka után.Kb 2000-et hozott eddig vissza belőle még mindig közel 3750 cs a mínuszom ebből a rettentő táp cuccból.Plusszt csak ezután termelt volna.Persze hosszútávra terveztem ha nem működött volna vf-el akkor nem kellett volna.Én nem tudom ez hol lett volna nekem táp eddig.


Lehet hogy én vagyok rossz matekból, de ha 5 csp-ért vettél két dukátot, és 1150-et fizettél érte, akkor az összesen 1150*2,5=2875 csp-d be került maximum, amiből lejönnek a térkapus, epikes bizsuk, vagyis lassan már most plusszban vagy.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.27
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
58. hozzászólás - 2010.11.09. 21:09:48 (Válasz Büyük #47 hozzászólására.)
Idézet: Büyük - 2010.11.09. 20:37:16
Én az előző találkozón vettem az inspirátort.Elég sokáig gyűjtöttem rá a dukátot egész pontosan 1150-et fizettem érte.Ez könnyen kiszámolható,hogy 5750 csp be került mert két dukátot 5 csp-ért kaptam az aukciós házi munka után.Kb 2000-et hozott eddig vissza belőle


Egyébként pedig 1150 dukát az 575 napnyi munka lenne (ugye kettesével jön) ami pedig 2875 CSP. Nem tudom neked hogyan jött ki a "könnyen kiszámolható 5750 CSP". Hogyha emellett látatlanban elfogadom a 2000 CSP-s becslésedet akkor máris közel nullszaldóban vagy, tehát nem értem mire fel a felháborodás. Vagyis értem, csak szerintem nem jogos. Főleg amellett nem, hogy én nem látok V3-on olyan karaktert aki ellen (szinttől függetlenül) esélytelen lennél. És a lepontozás kecésbé zavar mint a sírás.
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 5.63
irritálóBlizzeeeeFérfi
Végzetúr tehetség
152 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
59. hozzászólás - 2010.11.09. 21:20:30
Már nem azért, de ez hányadik AH-s relikvia ami nerfelve lesz?

Kristálygömb... szkarabeusz... ide vehetjük a rejtőköpenyt is, mert ha nem is ismered be, a láthatatlansajtolás nerf teljesen kiherélte azt a relikviát is... és most erre itt ez is...
Meg ami azt illeti az új AF skillel, a lassú idővel kapott még egy pofont a kristálygömb.
V1: Hókály - Sötét ösvény
Pontszám: 7.63
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3621 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: inspirátor nerf
60. hozzászólás - 2010.11.09. 21:32:58 (Válasz Aurri #55 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2010.11.09. 21:02:00
dukátba kerülő aukciós tárgyak (de úgy általában bármi aukciós cucc) pikk-pakk kiherélése után felajánlanád a játékosoknak a kárpótlást (pl. a relikvia visszacserélését dukátra). Nem ez az első alkalom rövid időn belül (rejtő köpeny). Ha tudni lehet előre hogy egy jónak ítélt teszemazt mobilteló vagy plazmaTV, csak 4 hónapig működik, utána bedöglik, háromszor is meggondolja az emberfia mielőtt költ rá egy petákot is.


Ez egy érdekes ötlet, minden relikvia mellé garanciát adni. 3 hónap, 6 hónap vagy 1 év. Ha ezen belül megváltozik, visszacseréljük, és az árát visszakapod... Ezzel kapcsolatban csak egy, általános bejegyzés van a "garanciajegyben"

Idézet: Felhasználási feltételek
6. Szabálymódosítások

Fenntartjuk a jogot, hogy a játék szabályait, a játékmechanizmusokat vezérlő képleteket szükség esetén megváltoztassuk.


Ettől függetlenül, ha van rá lehetőség, szívesen kárpótolunk, ha az indokolt, és a változás aránylag rövid időn belül történik. Talán, egyszer majd valaki képes lesz felépíteni egy olyan, dinamikusan fejlesztett játékrendszert, ahol minden létező paraméter minden lehetséges aspektusát letárolják, és ha bármi megváltozik, a játékos egy gombnyomással visszacsinálhat mindent.
Pontszám: 4.30
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!